Založ si blog

Už by mal odísť ten nórsky smrad šéf NATO Stolstemberg s jeho židovskou lobby

Ten nórsky smrad, ktorý velí NATO je tak zákerný človek, ktorý za asistencie americkej židovskej lobby hľadá neustále nepriateľov  vo svete, aby neustále vyvolával napätie vojny. Neustále mu haraší v hlave Rusko a Čína. Preto naháňa aj všetky európske štáty, aby vynakladali obrovské prostriedky na zbrojenie. Stále apeluje Krymom. Však keby si Rusko nevrátilo späť darovaný Krym, už dávno sa Ukrajina dohodne s USA a NATO vybudovať v Sevastopoli na Kryme svoju vojenskú základňu.  Boh osvietil Putinovi rozum, že včas si Rusko vrátilo Krym.

Amerika si už nepamätá, že pod vojenskou hrozbou anektovali si územie 5 štátov od Mexika a taktiež anektovali si Havaj. To nebolo nič? Nehovorím o tom, koľko zbytočných vojen vyvolali vo svete za minulé i terajšie storočie. Tak kto je tu hrozbou?

Teraz má NATO novodobé plány ako obkolesiť Rusko zo všetkých svetových strán a vybudovať ďalšie vojenské základne, ako to urobili posledne v Kosove. Pod rúškom znížiť stavy amerických vojsk v Nemecku zo stavu 58 000, urobia to tak, že 30 000 z nich presunú do Pľska, čiže bližšie k Rusku. čo je horšia politika ako Hitlerova.. Sám Stolstenberg vyzerá presne ako ESESÁK, len mu nasadiť nemeckú uniformu.

Neustále hľadať nepriateľa, to je šialené. Poznali sme čo je to svetová vojna, no Američania ju nemali a potrebujú ďalšiu vojnu v Európe. Lenže sa obávajú Rusov aj Číny a dokonca Severnej Kórey. Keby sa nebáli, už dávno  je vyvolaná vojna v Európe, buď prostredníctvom vyvolaných nepokojov na Ukrajine a posledne v Bielorusku. Už dávno nemali odbyt zbraní okrem predaja Saudskej Arábii, Izraelu a ďalším štátom vo svete.

Zase si nájdu nejaký motív, ako bolo v Iraku, kde pod rúškom klamstva zničili Bagdad a státisíce nevinných ľudí, kde bolo množstvo žien a detí. Doposiaľ za to nikto nebol potrestaný, ani bývalý prezident Bush, ani jeho prísluhovači.Samozrejme sami  seba súdiť nebudú, lebo celá zlodejská západná Európa drží so zločincami.

..Špinavá zločinecká politika USA a NATO hrozí vojnou. Preto ľud by sa mal postaviť šéfom NATO aj proti vojnovej politike  USA.

 

Ďalšia kríza v priebehu 30 rokov trvania kapitalizmu na Slovensku

03.01.2023

Celé obdobie trvania kapitalizmu vo svete je poznačené permanentnými krízami. Najväčšia bola v roku 1929 keď najmä v USA zasiahla americkú burzu a mnohé finančné inštitúcie reťazovite po celom svete. Teraz sa svetový kapitalizmus ocitá v ďalšej hlbokej ekonomickej kríze ktorá zasahuje veľmi silno sociálnu oblasť a doslova milióny životov ľudí ktorí sa dostali pod [...]

Komu prospieva 2 % na zbrojenie podľa pokynov NATO ?

11.07.2022

Spojené štáty americké, ktoré sú hlavným vodcom organizácie NATO vytvorili špekulatívny systém ako zveľadiť svoj zbrojný priemysel a samozrejme ekonomiku USA. Ako už každý vie, že USA vyrába najviac zbraní na svete. Za určitých podmienok tieto predáva do rôznych štátov sveta. Tým sa obohacujú miliardovými ziskami súkromní majitelia zbrojného priemyslu a samozrejme [...]

Naše média vymývajú mozgy ľuďom v súvislosti s vojnou na Ukrajine.

09.07.2022

Amerika už dávno rieši problém ako zničiť Rusko. Pod americkým velením NATO sa začalo rozpínať do štátov Východnej Európy postupne bližšie k hraniciam Ruska od Estónska cez Litvu, Lotyšsko, Poľsko, Slovensko, Maďarsko, až po Rumunsko a Bulharsko. Od nástupu proamerickej vlády na Ukrajine po Majdane roku 2014 financovanom vládou USA a doslova vyhnaním prezidenta [...]

Modrá koalícia, Modrí, Dzurinda, Kollár,

Politológ: Ak sa bude Dzurinda štylizovať do úlohy lídra, na úspech nech rýchlo zabudne

28.01.2023 09:00

Kauza Gorila bude podľa politológa lahôdkou pre Dzurindových súperov.

Tyre Nichols, Memphis

Úrady v USA zverejnili zábery zo zákroku policajtov, po ktorom zomrel černošský vodič

28.01.2023 08:56

Zverejnili obrazový materiál zachytávajúci brutálny zásah policajtov zo 7. januára, v dôsledku ktorého zomrel černošský vodič Tyre Nichols.

vojna na Ukrajine, M777

ONLINE: Kyjev o mesiac očakáva mohutnú ruskú ofenzívu

28.01.2023 07:55, aktualizované: 08:28

Stále prebiehajú ťažké boje o Bachmut a Vuhledar, ale ukrajinská armáda predpokladá, že Rusko plnou silou zaútočí 24. februára.

Igor Matovič / Eduard Heger /

Hrabko: Vláda Matoviča či Hegera sa môže po voľbách vrátiť

28.01.2023 07:11

Výsledkom predčasných parlamentných volieb nemusí byť automaticky politická zmena, upozornil publicista Juraj Hrabko.