Založ si blog

Už by mal odísť ten nórsky smrad šéf NATO Stolstemberg s jeho židovskou lobby

Ten nórsky smrad, ktorý velí NATO je tak zákerný človek, ktorý za asistencie americkej židovskej lobby hľadá neustále nepriateľov  vo svete, aby neustále vyvolával napätie vojny. Neustále mu haraší v hlave Rusko a Čína. Preto naháňa aj všetky európske štáty, aby vynakladali obrovské prostriedky na zbrojenie. Stále apeluje Krymom. Však keby si Rusko nevrátilo späť darovaný Krym, už dávno sa Ukrajina dohodne s USA a NATO vybudovať v Sevastopoli na Kryme svoju vojenskú základňu.  Boh osvietil Putinovi rozum, že včas si Rusko vrátilo Krym.

Amerika si už nepamätá, že pod vojenskou hrozbou anektovali si územie 5 štátov od Mexika a taktiež anektovali si Havaj. To nebolo nič? Nehovorím o tom, koľko zbytočných vojen vyvolali vo svete za minulé i terajšie storočie. Tak kto je tu hrozbou?

Teraz má NATO novodobé plány ako obkolesiť Rusko zo všetkých svetových strán a vybudovať ďalšie vojenské základne, ako to urobili posledne v Kosove. Pod rúškom znížiť stavy amerických vojsk v Nemecku zo stavu 58 000, urobia to tak, že 30 000 z nich presunú do Pľska, čiže bližšie k Rusku. čo je horšia politika ako Hitlerova.. Sám Stolstenberg vyzerá presne ako ESESÁK, len mu nasadiť nemeckú uniformu.

Neustále hľadať nepriateľa, to je šialené. Poznali sme čo je to svetová vojna, no Američania ju nemali a potrebujú ďalšiu vojnu v Európe. Lenže sa obávajú Rusov aj Číny a dokonca Severnej Kórey. Keby sa nebáli, už dávno  je vyvolaná vojna v Európe, buď prostredníctvom vyvolaných nepokojov na Ukrajine a posledne v Bielorusku. Už dávno nemali odbyt zbraní okrem predaja Saudskej Arábii, Izraelu a ďalším štátom vo svete.

Zase si nájdu nejaký motív, ako bolo v Iraku, kde pod rúškom klamstva zničili Bagdad a státisíce nevinných ľudí, kde bolo množstvo žien a detí. Doposiaľ za to nikto nebol potrestaný, ani bývalý prezident Bush, ani jeho prísluhovači.Samozrejme sami  seba súdiť nebudú, lebo celá zlodejská západná Európa drží so zločincami.

..Špinavá zločinecká politika USA a NATO hrozí vojnou. Preto ľud by sa mal postaviť šéfom NATO aj proti vojnovej politike  USA.

 

Homosexuáli chcú vychovávať deti?

17.07.2021

Je jednoznačne dané prírodou, že homosexuáli pri vzájomnom páreni sa muž s mužom nemôžu plodiť deti, nakoľko žiadny muž nikdy neotehotnie. Pri tom je nastolená požiadavka na výchovu detí homosexuálmi., Odpoveď je jednoznačná. Urobte si deti sami a potom ich môžte vychovávať. Zaujímavé je, že malé dieťa od prvej chvíle vyslovuje slovo “ MAMA „. [...]

Zákerný demagóg Kňažko

17.07.2021

Tento herec Kňažko sa mal za socializmu ako prasa v žite. Za socializmu vyštudoval a štát mu dával také príležitostí, ako málokomu. Ťažil zo všetkého, z čoho sa len dalo, ale jemu to bolo málo. Začal vnímať seba ako nejakú vyvolenú osobnosť a pred rokom revolúcie 1989 spriahol sa o ostatnými protinárodnými elementmi, ako bol predovšetkým buržoázny predátor, ožran [...]

Ako sa znížila životná úroveň od roku 1990( vyjadrené v českých korunách)

10.07.2021

T o v a r cena v korunách k o ľ k o z a 100 k o r ú n 1989 1999 1989 1999 [...]

Donald Trump

Federálna daňová správa musí odovzdať Trumpove daňové priznania Kongresu

31.07.2021 13:13

Cieľom je zistiť, či americký exprezident Trump dodržiaval daňové zákony. Ten akékoľvek pochybenia odmieta a vyšetrovanie svojich daňových záležitostí označil za "hon na čarodejnice".

baňa, Cesta v čase

Cesta v čase prenesie turistov do štôlne s nahými baníkmi

31.07.2021 13:00

Zažiť históriu na vlastnej koži umožňuje interaktívne múzeum.

Požiar

Fínsko bojuje s najhorším lesným požiarom za posledné polstoročie

31.07.2021 12:06, aktualizované: 12:54

Odborníci tvrdia, že vo Fínsku ide o najväčší požiar od roku 1971, keď lesný požiar zdevastoval 1 600 hektárov porastov. Lesné požiare sú v severských krajinách zriedkavé.

Exprezident Salvador Sánchez Cerén / Salvádor /

Nikaragua udelila občianstvo trestne stíhanému exprezidentovi Salvádora

31.07.2021 11:32

Exprezident Salvador Sánchez Cerén je obvinený z nezákonného obohacovania sa a prania špinavých peňazí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 388
Celková čítanosť: 1291590x
Priemerná čítanosť článkov: 3329x

Autor blogu

Kategórie