Založ si blog

Tarkovičov ročný plat 181 000 eur vraj je to ako chudobný príbuzný?

V tomto systéme kapitalizmu, kde trendy určuje kapitál a nie reálne hodnoty práce človeka  je všetko úplne scestné a prevrátené naruby. Taký vysoko vzdelaný inžinier, alebo architekt, lekár a podobne má hodnotu v tejto spoločnosti tak do 25 až 30 000 eur. Ako je to možné, že s minimálnym vzdelaním taký obsmrdávač tréner futbalistov ako je Tarkovič, ktorý iba sa prechádza po ihrisku s chlapcami, ktorí sa hrajú a z času na čas aj trénujú, má 180 000 eur ročne a vraj oproti ostatným zahraničným trénerom je vraj ako chudobný príbuzný. Prosím vás za čo tých 180 000 eur?

Všetko je v tomto kapitalistickom marazme naopak. Ten kto pracuje má plat len tak, aby vyžil z mesiaca na mesiac a takému futbalovému trénerovi nie je dosť ani 180 000 eur!!. To kde sme došli v tejto zločineckej spoločnosti? Sponzori sponzorujú, štát prispieva a celá mašinéria vedúcich, ktorí na čele s trénerom si užívajú fajnový život. Toto je šport v dnešnom ponímaní a výsledkov niet. Každý si iba užíva, že sa dostal ku korytu, a to predovšetkým takí, ktorým bežná robota smrdí..

Namiesto toho, aby štát vynakladal peniaze na rozvoj športu pre deti a mládež, aby sme mali zdravých ľudí, dávame peniaze pre viac a viac privandrovalcov z  Afriky a rôznych štátov mimo republiky. Už niektoré mužstvá majú samých čiernych, lebo sú súkromné kluby, ktoré robia čo chcú. A ty slovensky robotník s mesačnou almužnou sa teš ako cudzinci využívajú tvoje dane.

Slepota slovenských športových redaktorov i fanúškov

05.09.2021

Včerajší futbalový zápas s Chorvátskom ukázal ako naše mužstvo je o triedu horšie vo všetkých činnostiach ako chorvátske. No naši športoví redaktori i pisatelia článkov tvrdia, že Slováci boli lepším mužstvom. Keď to niekto to tvrdí, tak ho postihla slepota. Chorváti robili s nami čo chceli. Každý z nich ako žiletka sa pohyboval a naši ako spomalené filmy. [...]

Kusý a spol – osočovatelia socializmu

13.08.2021

Bývala kapitalistická smotánka, pozostávajúca z viacerých terajších intelektuálov, včítane viacerých židov, orientovaná na vykorisťovateľský kapitalistický režim, sa pustila do ohovárania socializmu na čele s Kusým. Tá čvarga, ktorej nikdy nevoňalo zrovnoprávnenie slovenského ľudu, nikdy nemajú toho dosť, rozpútavajú vášne a neustále rebelujú a [...]

Primitívne návrhy ministra Keajniaka na dôchodkový systém

31.07.2021

Jednoducho je možné konštatovať, že Krajniakovi už načisto (je…), či šiblo. Jeho návrh na zmenu dôchodkového systému je absolútne zavádzajúci. Ten kretén si zmyslel, že tak ako je rozprávka o troch grošoch, tak bude aplikovať dotovanie rodičov zarábajúcimi deťmi. Ten človek si neuvedomuje, že existuje na Slovensku prevažná väčšina mladých rodín, ktorí [...]

kováčik

Konanie i súdny proces bola jedna veľká fraška, odkazuje Kováčik z väzby

23.09.2021 14:20

Obrovským prekvapením pre bývalého špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika bolo „urýchlené ukončenie veci niekde v polovici vyšetrovania.

slovenský pozemkový fond, pozemky

Bývalú šéfku Slovenského pozemkového fondu prepustili z väzby

23.09.2021 13:56

Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry prepustil Adrianu Šklíbovú na slobodu ešte 3. septembra.

antonov

Všetkých šesť členov posádky zrúteného lietadla An-26 v Rusku zahynulo

23.09.2021 13:46

Lietadlo An-26 zmizlo z radarov v stredu 22. septembra vo vzdialenosti asi 38 kilometrov od letiska v meste Chabarovsk.

fico matovič

Matovič ukázal v pléne Ficovi plagát so slovami o vrahovi

23.09.2021 13:03

V pléne NR SR počas diskusie k opozičnému návrhu na odvolanie Mikulca hovoril Fico o monštruóznom zneužívaní práva na politické procesy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 391
Celková čítanosť: 1318361x
Priemerná čítanosť článkov: 3372x

Autor blogu

Kategórie