Založ si blog

Hlúpe mudrovanie v televízii o corona víruse

Už každý, kto má nos medzi očami vystupuje v diskusii Ta3 ako najlepší riešiteľ, ako prechádzať pandémii. Každý sa búši do prs, aký je veriaci, že by otvoril najprv kostoly, lebo strašne chcel ísť do kostola. Čo, modliť sa? To si len naivní myslia, že modlenim odoženú pandémiu. Tak ako hovoril minister Krajniak, že sa stane zázrak ako v roku 1710? Taký blud od dospelého politika, ktorý v 21. storočí verí na zázraky? Tí politici, ktorí robia len samé podrazy, zrazu sú veriaci, že sa nehanbia. Ale otváranie škôl je druhoradé, však pani Záborská?. Aké úlohy robia kňazi v nemocniciach? Len dávať posledné pomazanie? Tak ďakujem za takú pomoc.
Mimo toho vláda iba míňa draho platené, stomiliónové testy na ľuďoch ako na ovciach, bez akéhokoľvek účinku a následnej kontroly. Keď ľudia dostanú modrý papier, už nikto nevie kde sa pohybujú a ako ďalej šíria vírus. Čo na to vláda a premier Matovič, či Krajčí?
Tak špekulujú, že je strašný problém otvoriť nejaké obchody, alebo jedálne, gastro centrá, či služby, fitnes centrá a podobne. No nikomu z tých „múdrcov“ ani na um nepríde, že ľudia v supermarketoch sú hlava na hlave, že sa tam stretávajú tisíce ľudí, to ich netankuje?. Divím sa aj moderátorovi Bielikovi, že tiež to nevidí, len nechá tláchať prísediacich. Už ich ani po mene neoslovujú, len pán poslanec, pán predseda, pán doktor a podobne. Zrazu z tých úbožiakov sa stali hrdinovia, ktorí najlepšie vedia ako zachrániť svet. Robia všetci obrovský problém z toho, že si niekto chce zájsť do prírody, ale v supermarkete ako že je to bezproblémové.?!! Tak o čom to je? Už ťažko je na to sa dívať, ako mlátia prázdnu slamu a stále je to len horšie. Keď testy nepomáhajú, tak ich zrušme a iba podávajme liečenie, či už vakcíny, alebo niečo iné, ale nie iba neustále testy. Zachraňuje sa Matovič a spol., že musí iba minúť ten drahý nákup a prihrať milióny svojim kamarátom? Toto je treba jednoznačne vyšetriť ako trestný čin a nie len ako povedal Matovičov generálny prokurátor Žilinka, že to môže byť trestné, ale nemusí. Čo je to za postoj generálneho prokurátora? „Našim“, alebo „svojím“ by nerád ublížil?
Tak ako ponímate ten úmyselný počin uprednostniť zahraničné supermarkety pred slovenskými drobnými podnikateľmi a živnostníkmi? Áno je to schválny a úmyselný podraz, ktorý týmto supermarketom v čase pandémie vláda nahrala obrovské tržby a zisky a chudáci slovenskí živnostníci, včítane masy vyhodených ľudí z práce nemajú na živobytie. To je Matovičová vláda.!!!! S týmto stavom je potrebné sa zaoberať zo strany prokurátorov.

Obludné zvyky a predpisy anglickej kráľovskej šľachty

18.04.2021

Je absurdné, že doposiaľ, t. j. až do 21. storočia trvá takmer tisícročná história vlády dinastie anglickej šľachty. Pri tom Anglicku a tiež Spojeným štátom americkým vadilo dlhodobé vládnutie Husaina v Iraku, Kadáfiho v Lýbii, Asada v Sýrii, ba dokonca viacročné prezidentské účinkovanie Lukašenka v Bielorusku, poťažne Putina v Rusku. Táto anglická šľachtická [...]

Hoci Matovič je narušnený človek , ale mal pravdu o Baťovej

17.04.2021

Málokto vie, že Baťovej ťah mal politický zámer. Jej muž je dobrým priateľom s bývalým prezidentom, Kiskom a taktiež aj s predsedom strany SOLU Beblavým, ktorí sú v zásade protirusku naladení, čo má značný vplyv na samotné vyjadrenie Baťovej o SPUTNÍKU. Či Matovič je taký, alebo onaký, mal pravdu v tom, že Baťová v snahe odvrátiť SPUTNÍK zo Slovenska, urobila [...]

Zomrel Filip – zomrel spasiteľ sveta?

10.04.2021

Aký je ten biedny národ primitívny. Zomrel šľachtic z kráľovského rodu anglickej najvyššej šľachty, tak celý národ sveta sa teraz s prepáčením poserie. Rod, ktorý už tisíc rokov vyžiera nielen samotných anglických pracujúcich, ale vyše 50 súčasných štátov Commonwealhu, bude mať o jedného príživníka menej. O mŕtvych vraj len v dobrom, ale tí, ktorí celý [...]

Raúl Castro / Miguel Díaz-Canel / Kuba /

Prezident Díaz-Canel nahradil Raúla Castra na čele komunistickej strany Kuby

19.04.2021 23:07

Zvolením nového straníckeho lídra po dlhoročnej vláde bratov Castrovcov sa však neočakávajú významnejšie politické zmeny v krajine.

Greta Thunbergová

Greta Thunbergová daruje 100-tisíc eur na vakcíny proti covidu pre chudobné krajiny

19.04.2021 20:40

Švédska klimatická aktivistka Thunbergová označila súčasnú nerovnomernú distribúciu vakcín proti covidu za "tragédiu".

Očkovanie / Vakcína / Covid / Koronavírus /

Bratislava i BSK žiadajú viac vakcín proti covidu z lokalít, kde sú nevyužité

19.04.2021 19:53

Samospráva kritizuje, že mnohí obyvatelia hlavného mesta musia za očkovaním cestovať desiatky až stovky kilometrov do miest, kde o vakcíny nie je taký záujem a zostávajú nevyužité.

Andrej Babiš

Babiš: Výbuch vo Vrběticiach nebol akt štátneho terorizmu, správa BIS sa zatiaľ neodtajní

19.04.2021 19:34, aktualizované: 20:27

Činnosť agentov ruskej spravodajskej služby v Česku súčasne český premiér označil za neprijateľné.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 369
Celková čítanosť: 1217818x
Priemerná čítanosť článkov: 3300x

Autor blogu

Kategórie