Založ si blog

Dotácie z Bruselu ako záchrana rozpadu kapitalizmu

Novo natlačené množstva peňazí a ich rozdávanie „Jánošikovským“ spôsobom do štátov eurobloku si božstvo na Olympe v Bruseli vytvorilo stratégiu ako zachrániť potápajúcu sa loď kapitalizmu. Tento zhnitý režim, ktorý stále vytvára väčšie rozdiely medzi bohatou aristokraciou a ľudstvom chudoby sa dostáva do záverečnej fázy. Práve bruselské papalášstvo prišlo na model ako eurofondami zachrániť začínajúci rozpad ekonomiky štátov patriacich pod bruselský diktát. Komu pôjdu najnovšie miliárdy?
V prvom rade slovenskí vládni hlupáci sa rozhodli pripraviť ústretovosť bankám, ktoré prijaté prostriedky budú používať na úverovanie a prostredníctvom úrokov tvoriť väčšie zisky ako doposiaľ.
V ďalšom prípade budú priamo dotovaní oligarchovia, ktorí pod zámienkou vytvárania nejakých pracovných miest prídu bezpracne k obrovským majetkom. Tie priame dotácie na vybudovanie si hotelov, rybníkov, nejakých firiem, ktoré sa neudržia ani rok, ale dotácie už majú vo vrecku. Dokonca za vytvorenie takého pracovného miesta ako EXEKÚTOR, minister práce rozdával eurofondy. Sú to všetko iba desilúzie pre masu občanov, ktorí vôbec nemajú šajn o manipulácii prostriedkami z eurofondov. Ako bude sultán Matovič, jeho pobočník duch svätý Heger a najslávnejšia rečníčka v tomto storočí Remišová vraj transparentne rozdávať eurofondy, to budete zízať. Z bohatých urobia ešte bohatších a z chudobných ešte chudobnejších. Toľké frázy a bludné názory ešte sme doposiaľ nepočuli a nezažili. Vraj na Slovensku sa bude oplatiť žiť!!! ale komu?, alebo pre koho? Mám dojem, že sa Slovensko bude potápať medzi prvými v rámci EU. Ten chaos, ktorý sa pomerne rýchlo blíži vytvoria nekompletní hlupáci, ktorí vládnu súčasnému Slovensku. Už toho bolo dosť!! Všetky doterajšie vlády len nadávali jedna na druhu a celých 30 rokov sa iba tuneluje slovenský štát kapitalistickou mafiou, bez ohľadu na to, ktorá vláda to bola. Korumpovanie, vraždy, drogy a obohacovanie sa na úkor iných, je zrkadlom tohoto zločineckého režimu. Toto divadlo je ešte podporované z Bruselu tými papalášmi, ktorí vytvorili totalitný diktát a zvrchovanosť nad národmi Európy a konkrétne nad bežným človekom, lebo vládne tu čo? k a p i t a l, ktorý musí čoskoro skončiť.

Zrušiť to európske papalášske hniezdo

21.06.2020

Z Bruselu sa vytvorilo európske papalášske hniezdo „európskych nadľudí“, ktorí sedia v kreslách komisie a v parlamente EU. Nielenže diktujú veľa nezmyselnými rozhodnutiami jednotlivým štátom svoje uletené predstavy a zákony, ale množstvo z nich napríklad s cieľom účasti v parlamente sa išlo obohacovať sa na úkor daní pracujúcich v európskych štátoch. Keď [...]

Čo je to nebo, peklo, očistec a podobné človekom vytvorené pojmy

20.06.2020

Človek, ako súčasť prírody na tejto zemi, postupne vedecky odhaľuje prírodné zákonitosti, ktoré pred časom primitívny človek nepoznal a všetky prírodné úkazy si vysvetľoval ako božské zázraky. Je zarážajúce, že i v dnešnej vyspelej spoločnosti sú ešte zachované zastaralé dogmy o nejakých zázrakoch. Kresťanská cirkev vzhľadom na upevnenie si moci nad národom to [...]

Takých Kičurovcov máme plné Slovensko

17.06.2020

Výsledok prechodu nábehu na kapitalizmus v Československu po roku 1989 je znamenitý!!. Množstvo rodín nevie vyžiť z platu, dôchodcovia sú odkázaní na živorenie, do chudoby sa dostalo vyše 700 tisíc slovenských občanov a tento kapitalistický systém vytvoril na Slovensku takmer 20 tisíc bezdomovcov. To je znamenitý výsledok, však? Komu poslúžil tento režim? Podobní ako [...]

Vittoria, Malta, citadela

Lovci lebiek vypátrali na Malte osem rokov hľadanú Slovenku

07.08.2020 14:19

Miriam Salingerová bola právoplatne odsúdená za spolupáchateľstvo pri trestných činoch krátenia a neodvedenia dane a poistného.

SMK sólymos forró Szabolcs most-híd

SMK, Most-Híd a hnutie Spolupatričnosť zakladajú spoločnú politickú stranu

07.08.2020 13:48

Do NR SR sa na základe výsledkov februárových parlamentných volieb nedostala ani jedna strana reprezentujúca maďarskú menšinu.

Západné Tatry

Češky zablúdili pod Barancom, záchranári ich vylovili z kosodreviny

07.08.2020 11:03

Zablúdeným českým turistkám pod Barancom v Západných Tatrách pomáhali v noci zo štvrtka na piatok horskí záchranári.

Centrum sociálnych služieb Vita Vitalis

Pribudlo 43 infikovaných a dve úmrtia. Koronavírus je opäť v centre sociálnych služieb

07.08.2020 09:34, aktualizované: 12:33

Za uplynulý deň urobili 2 473 testov. Stúpol počet úmrtí, hospitalizovaných v nemocniciach aj pacientov na umelej pľúcnej ventilácii.