Založ si blog

Demokracia = korupcia

Je zaujímavé, že kapitalizmus politici nazvali demokraciou, aby ohúrili národ, že vraj vládne ľud. Práve táto tzv. demokracia vytvára živnú pôdu pre korupciu, podvody a zlodejinu. Boj o majetky a zisky je doménou tohto zločineckého systému. V poslednom období máme možnosť vidieť, ako papaláši na najvyšších miestach si rozdeľujú štátne peniaze. Takých Trnkov, Počiatkov, Kočnerov, Kaliňákov, Miklošov, Dzurindov, Malchárkov, Slotov, Mečiarov, Kiskov, Ficov, Figeľov a ďalších politikov a ich oligarchov máme od roku 1989 značné množstvo. Všetkých politikov, ktorých národ volí preto, aby národu slúžili, no všetko robia iba preto, aby sa obohacovali a aby nás okrádali. Demokracia je klam v tom, že národ naháňajú hádzať do urny na slepo mená, ktoré takmer málokto pozná čo sú to za ľudia. Následne nás klamú, podvádzajú a okrádajú. Každé volebné obdobie volíme horšiu zberbu a horšie zlo. Ľudia neverte tomu, že tu bude niekedy slušné Slovensko. Jedna vláda strieda druhú a vždy je to horšie. Tá kapitalistická diktatúra tu jestvuje už 30 rokov a stále národ sa má horšie, stúpa počet chudobných a narastá milionárska chamraď. Toto je výsledok celého divadla okolo volieb vašej tzv. demokracie, ktorej cieľom je iba bezuzdná k o r u p c i a .

Ako si Fico uplietol na seba bič.

15.02.2020

Keď sledujete akými ľuďmi sa "skúsený právnik" Robert Fico za svojej vlády obklopovali, z ktorých mal iba problémy, tak nielen členovia SMERU, ale aj bežný občan nemôže uveriť, ako to viac »

Názor amerického odborníka na Slovensko

13.02.2020

Máme vás dobre zanalyzované. Vyzeráte dobre, ste výborní odborníci, technici, športovci, máte krásne ženy, mali ste pred časom jeden z najlepších priemyslov na svete. Z 3500 odvetví priemyslu viac »

Kto sú vlastne extrémisti ?

12.02.2020

Extrémizmus je určitý prúd spoločnosti, ktorému je pripisované porušovanie základných etických, právnych, ekonomických, sociálnych a iných spoločenských štandardov, ktoré sú škodlivé viac »

Miroslav Beblavý, podcast

Beblavý: Kiska rozbil hlasy. Tá chyba nám uškodila

19.02.2020 00:00

Do podcastového štúdia denníka Pravda prišiel Miroslav Beblavý, programový líder koalície Progresívne Slovensko/Spolu.

zbraň, pištoľ, strieľanie, streľba, vrah, mŕtvy,

Švédsky prokurátor chce ukončiť vyšetrovanie vraždy premiéra Palmeho

18.02.2020 22:23

Premiéra zasiahol v roku 1986 náboj do chrbta, jeho manželku škrabol druhý náboj.

Donald Trump

Čínske štátne médiá v USA budú podliehať rovnakým pravidlám ako veľvyslanectvá

18.02.2020 22:03

Biely dom sa údajne obáva agresívnejšej čínskej propagandy na americkom území.

Vladimir Putin

Putin prepustil Surkova, architekta ruskej politiky voči Ukrajine

18.02.2020 21:45

Surkov udržiaval úzke vzťahy s lídrami Doneckej ľudovej republiky.