Založ si blog

Sú to iba náhody pán Nicholson?

Je zaujímavé, že Anglicko-kanadský novinár Nicholson mal záujem prísť akurát na Slovensko. Bola to náhoda, že aj v čase smrti Ernesta Válka pôsobil v Bratislave, keď predtým ho vyučoval angličtinu? Bola to náhoda, že akurát sa oženil s Luciou (teraz Ďuriš Nicholsonovou), ktorá v tom čase pracovala vo vláde a mala z prvej ruky tajné informácie o Slovensku? Bola to náhoda, že následne, keď už ju nepotreboval, sa s ňou rozviedol a následne odišiel do Kanady? Bola to náhoda, že sa na Slovensko opäť vrátil a mal z prvej ruky informácie o gorile a dokonca mal záujem napísať o gorile knihu? Bola to náhoda, že týždeň po smrti Jána Kuciaka opustil Slovensko a odletel do Kanady? Je náhoda, že sa pred pár mesiacmi vrátil na Slovensko, keď vychádzajú postupne náhravky s bývalým generálnym prokurátorom Trnkom? Kto vlastne tie náhravky postupne posúva denníku N? Ja sa divím, že naši „múdri“ politici a novinári nemajú záujem sledovať určité, možno okaté súvislosti. Kto je ten pán Nicholson? Iba Anglicko-kanadský novinár, alebo niekto viac?

Demokracia = korupcia

21.01.2020

Je zaujímavé, že kapitalizmus politici nazvali demokraciou, aby ohúrili národ, že vraj vládne ľud. Práve táto tzv. demokracia vytvára živnú pôdu pre korupciu, podvody a zlodejinu. Boj o viac »

Ako vznikajú slovenskí boháči a slovenská šľachta.

09.01.2020

Za čias "mečiarizmu" sa prideľovali lukratívne podniky priamou privatizáciou od buka do buka darom samozrejme " svojím ". Tak napríklad vznikol mecenáš, boháč R e z e š a následne jeho rodina viac »

Eurofondy a klamanie národa

06.01.2020

Ako je známe, že Slovensko platí do EU ročne takmer miliardu eur. Je to platba zo štátneho rozpočtu, to znamená že tieto peniaze idú z vreciek každého z nás. Európska komisia vracia tieto viac »

Judita, súd

Judita, obžalovaná z vraždy kamaráta, bola podľa susedov nekonfliktná

25.01.2020 05:00

Sedemnásťročná Žilinčanka, obvinená z vraždy kamaráta, sa opäť postavila pred sudkyňu. Tá si teraz vypočula svedecké výpovede susedov z bytovky.

Hong Kong, koronavírus

Koronavírus dorazil do Európy, v Číne už zabil desiatky ľudí

25.01.2020 00:00

Úmrtia pripisované koronavírusu pribúdajú, v Číne ich je viac ako štyri desiatky. Prvých nakazených v Európe hlásia z Francúzska.

Trump donald

Demokrati končia so zdôvodňovaním impeachmentu

24.01.2020 22:55

Zdôvodnenie žaloby je na programe impeachmentu od stredy.

Donald Trump

Trump obvinil demokratov z radikálneho postoja k interrupciám

24.01.2020 22:25

Pochod za život je neodmysliteľnou súčasťou diania vo Washingtone od 70. rokov 20. storočia.