Založ si blog

Sú to iba náhody pán Nicholson?

Je zaujímavé, že Anglicko-kanadský novinár Nicholson mal záujem prísť akurát na Slovensko. Bola to náhoda, že aj v čase smrti Ernesta Válka pôsobil v Bratislave, keď predtým ho vyučoval angličtinu? Bola to náhoda, že akurát sa oženil s Luciou (teraz Ďuriš Nicholsonovou), ktorá v tom čase pracovala vo vláde a mala z prvej ruky tajné informácie o Slovensku? Bola to náhoda, že následne, keď už ju nepotreboval, sa s ňou rozviedol a následne odišiel do Kanady? Bola to náhoda, že sa na Slovensko opäť vrátil a mal z prvej ruky informácie o gorile a dokonca mal záujem napísať o gorile knihu? Bola to náhoda, že týždeň po smrti Jána Kuciaka opustil Slovensko a odletel do Kanady? Je náhoda, že sa pred pár mesiacmi vrátil na Slovensko, keď vychádzajú postupne náhravky s bývalým generálnym prokurátorom Trnkom? Kto vlastne tie náhravky postupne posúva denníku N? Ja sa divím, že naši „múdri“ politici a novinári nemajú záujem sledovať určité, možno okaté súvislosti. Kto je ten pán Nicholson? Iba Anglicko-kanadský novinár, alebo niekto viac?

Kapitalizmus a život na ulici

07.12.2019

Dňa 7.12.2019 sa v televízii Ta3 viedla diskusia o ľuďoch, ktorí žijú na ulici, čiže o bezdomovcoch. Prekvapila má informácia, že na celom svete existuje počet ľudí bez domova cca do 1 viac »

Bohatstvo verzus chudoba, stresy a samovraždy

27.11.2019

Kam sa ženie národ tohto sveta? Samozrejme neustály hlad nenažrancov po peniazoch. Z normálnych ľudí sa postupne stávajú nenásytní podnikatelia, z podnikateľov milionári, z milionárov miliardári viac »

30 rokov rabovania Slovenska

26.11.2019

Po československom majdane v roku 1989, tak aj, osireli slovenské chotáre, kde nielenže ovce, kozy, ale aj kravy prestali vypásať trávnaté lúky a pastviny pod lesmi. Tieto teraz iba kosiť sa viac »

Evo Morales

Exprezident Morales odcestoval z Mexika na lekárske vyšetrenie na Kubu

07.12.2019 21:29

Moralesov odchod na "dočasný" pobyt na Kube potvrdilo mexické ministerstvo zahraničných vecí.

potenie - mokrý - zápach - únava - práca - stres - kravata

Tvrdá šikana v českej škodovke. Zavretí v debne, preháňadlo v káve

07.12.2019 20:03

Zavreli ich do debne, upevnili veko, nastriekali do nej smradľavý sprej. Česká Škoda Auto vyhodila pracovníkov, ktorí šikanovali svojich kolegov.

USA / KĽDR / Kim Čong-un / Donald Trump /

Rozhovory s USA o denuklearizácii už nepokračujú, oznámila KĽDR

07.12.2019 19:42

Zároveň skritizovala európskych členov Bezpečnostnej rady OSN, ktorí nedávno odsúdili severokórejské "provokačné" skúšky balistických striel.

BRITAIN-ELECTION/DEBATE

Johnson a Corbyn sa stretli v poslednej televíznej debate pred voľbami

07.12.2019 18:56

Britský premiér a líder opozičnej Labouristickej strany sa v piatok večer stretli v poslednej televíznej debate pred parlamentnými voľbami, ktoré sa v krajine konajú 12. decembra.