Založ si blog

Zvyšovanie platov sami sebe

Každý by bol rád si sám sebe zvýšiť plat tak ako to robia poslanci. Je to anomália, ktorá je na na hlavu postavená a na Slovensku je bežnou praxou. Tí darmožráči, z ktorých mnohí buď presedia v NR čítajúc noviny, alebo hrajú sa s mobilmi, ba mnohokrát ani tam nie sú. Za takúto činnosť dokázali sami sebe si odsúhlasiť zvýšenie platu cca o 1 500 eur. Dôchodcom, ktorí žijú z ruky do úst, po zaplatení liekov niekedy nemajú ani na stravu upraví Richter o 8 eur, čo je nielen na zaplakanie, ale je to zločin páchaný na senioroch. ktorý by mal byť trestným činom. Richter ešte sa vychvaľuje ako vychádza seniorom v ústrety. Sľúbený dojnasobný vianočný príspevok, ktorý bude cca 60 eur a mesačne to predstavuje 5 eur, čo oproti zvýšeniu platu poslancov o 1500 eur je to almužna, s ktorou sa SMER tak vytasuje. Že im nie je hanba. Ministri a poslanci, ktorí by mali slúžiť ľudu, ktorí sú našimi zamestnancami nemajú právo o svojich platoch sami rozhodovať. No ešte k tom majú aj svojich poradcov, ktorých tiež platíme veľmi štedro. To všetko sa deje už 30 rokov a nikto nič nenamieta, ako by to malo byť normálne. Okrem toho že kradnú, žijeme tak v kocúrkovskom štáte, kde jedna mafia strieda druhú a národ sa na to prizerá a nič sa nedeje. To by malo vyhnať národ do ulíc. Nie Kiskovo volanie za zmenu z blata do kaluže, keď zdieranie ľudí na Slovensku je jeho doménou, čo mu vynáša 550 tisíc eur ročne. Takúto zmenu slovenský národ nepotrebuje, ale takých grázlov as vykorisťovateľov je treba vyhnať z republiky, alebo zatvoriť do basy.

Bruselská euro-partia ako z inej planéty

15.05.2019

Taká obrovská honba a tlačenica do Európskeho parlamentu dennodenne v televízii a vo všetkých ďalších médiách vrcholí ako keby bol začiatok III. svetovej vojny. Samozrejme extra luxusný viac »

Pellergrini a Lajčiak si myslia, že ľudia na Slovensku žeru seno

06.05.2019

Po návrate slovenského predsedu vlády z USA, ktorý uskutočnil cestu na pozvanie prezidenta Trumpa, vysvetľoval ako Slovensko je nadšené, že ho prijal najmocnejší muž sveta. Pri diskusii poprel, viac »

Šíri sa epidémia kapitalizmu a klerikalizmu

04.05.2019

Dve tretiny národa na Slovensku teraz vidí, že precenili si svoje názory v roku 1989, keď štrnganím kľúčov ako ohúrení a omámení propagandou západu sa rozhodli urobiť rozklad vlády ľudu viac »

Béla Bugár

Bugár bude na spoločnej kandidátke Most-Híd, SMK a MKDSZ-MKDA

20.10.2019 15:47

„Je predčasné hovoriť o tom, kto bude volebným lídrom, ale Bugár na kandidátke určite bude,“ uviedol Ravasz.

Daniel Lipšic

Lipšic aj Kyselica sa zhodli, že nahrávka Gorily je užitočná

20.10.2019 14:53

Advokát si myslí, že zvuková nahrávka Gorily je použiteľná ako dôkaz v trestnom konaní.

parlament, erik tomas

Tomáš: Trnka by si mal dočasne pozastaviť činnosť

20.10.2019 13:08

To isté by podľa Tomáša mala urobiť aj bývalá štátna tajomníčka Jankovská.

pellegrini

Pellegrini: Len jedno percento z údajnej nahrávky je o Ficovi

20.10.2019 12:21

Na nahrávke Fico nehovorí nič nelegálne a ide o kauzu vlády Mikuláša Dzurindu, tvrdí premiér.