Založ si blog

Zmagorený národ

Ťažko sa dá uveriť, že národ v 21. storočí môže byť taký sfanatizovaný. Možno ste sledovali prešovské morbídne teatrálne predstavenie ktoré napodobňovalo ukrižovaného Ježiša. Neviem, kto to vymyslel takú hlúposť. Nedivím sa primitívom v Thajsku, alebo na Filipínach, kde sa  ľudia bičujú do zbláznenia a následne sa ukrižujú s vedomím, že skôr pôjdu do neba. Ale v civilizovanej Európe? Kresťanské duchovenstvo v poslednej dobe vymýva mozgy národu s neustálym modlením a omieľaním už deťom na základnej škole ako „Boh vás miluje“, odkiaľ berú takúto frázu? Tak nás miluje, že dennodenne sa ľudia navzájom žerú, klamú, podvádzajú, dokonca vraždia a na celom svete je stále nejaká vojna?. Ako môže duchovenstvo tak klamať národ? Dokonca mnohí hovoria, že sa stretli s Ježišom, čo je im vštepované do vymletých mozgov. Kto robí z úbohých ľudí hlupákov? V televízii na viacerých programoch šarlatáni oblbujú národ, ktorí okrem iných hlúpostí dokonca rozprávajú s mŕtvymi a nejakými vymyslenými anjelmi a ľudia to zožerú aj s navijákom. Viete, hanbím sa za to, že náš slovenský národ o ktorom hovoríme, že je vyspelý, ako hlúpe ovečky naletí  na každú vymyslenú sprostosť. Duchovenstvo s cieľom ovládať masy a posilňovať svoje mocenské pozície každým dňom viac ovplyvňuje myslenie nášho národa. Je prinajmenšom divné, že nechávajú bozkávať urobené sochy z gypsu, alebo z dreva postavy nejakých svätých. Ľudia sa klaňajú hocičomu,  tak ako pred časom zlatému teľaťu. Každý sa robí pred národom viac veriaci až svätý ale na druhej strane v dnešnej dobe každý klame, podvádza, ľudia sú stále horší. Väznice sú plné, množstvo ľudí sa súdi, každý každému je nepriateľ, dokonca sa aj vraždí.  Prosím vás ľudia, čítajte, študujte, veda dneška už dávno predčila mnohé cirkevné predsudky ako pálenie čarodejníc, pálenie kacírov, predaj odpustkov, že zem je rovná doska, že svet bol stvorený za 7 dní, že čert bol stvorený vo forme hada na strome skôr ako Eva z Adamovho rebra a mnoho ďalších. Vznik rôznych náboženstiev na zemeguli vytvárali celú históriu len nevraživosti medzi národmi, aj súčasnosť to potvrdzuje. Je to len dogma, ktorá brzdí vývoj. Ešte aj v modlitbe sa hovorí, že ako bolo na počiatku, tak nech je i teraz i na veky vekov amen. Prestaňme byť fanatikmi a nemôžme veriť hocičomu, ako budhisti, že reinkarnáciou sa v budúcom živote môže človek zmeniť na slona, alebo kozu a podobne. A dokonca i naše najvyššie politické špičky uznávajú Dalajlámu a jeho  budhistické náboženstvo. Ako už všetci vieme, že aj také náboženstvo moslimov je tiež blud a nebezpečné pre ľudskú spoločnosť. Bez náboženstiev a fanatizmu by bol svet oveľa lepší.

Presný prejav kapitalizmu aj do markizáckej FARMY.

20.09.2018

Neviem čo za idiot navrhol reláciu "farma" v takejto podobe, že preniesol do hry súčasné kapitalistické arogantné myslenie bohatstva a chudoby. Presne o tom je tento hnusný režim, ktorý nazývajú viac »

Stopy k vražde Kuciaka

18.09.2018

Od začiatku opozičné média sa upriamili na jedinú stopu, a to smerom ku vláde. Predpokladám, že vyšetrovatelia sú natoľko skúsení, aby nedali sa zviesť iba jednou alternatívou. Ako to, viac »

Stranícky frakčný bordel a zastúpenie v európskom parlamente

17.09.2018

V európskom parlamente dominuje predátorský systém presadzovania straníckosti a jednotlivých frakcií. Vedenie EU a jej parlament nemá tendenciu vytvoriť systém, ktorý by zaručoval lepší viac »

Slovensko cirkev viera celibát Lajcha

Agentúra AP strávila s Michalom Lajchom deň, pozrite si ho na fotkách

23.09.2018 22:27

"Poslaním Cirkvi je byť blízko ľuďom. Ale ako môžem mať blízko k ľuďom, keď žijem tak krajne odlišný život?" pýta sa 34-ročný kňaz.

dolár, USA

Papierové doláre sú v USA na ústupe, ale ešte nekončia

23.09.2018 21:46

Na americkom trhu sa rýchlo šíri bezhotovostný predaj, najmä v reštauráciách, ktoré obľubujú mladí klienti.

merkelová, maassen

Maassen bude len "osobitným poradcom", plat mu nezvýšia

23.09.2018 21:38

Nástup Hansa-Georga Maassena do funkcie štátneho tajomníka na ministerstve vnútra spojený s mohutným zvýšením platu vyvolal búrku nevôle.

oktoberfest

Na Oktoberfest prišlo v prvý víkend až 800-tisíc ľudí a "boli smädnejší"

23.09.2018 20:26

Hostia prišli na 185. ročník pivných slávností nielen smädní, ale aj hladní. Zjedli totiž 13 volov, o dva viac než vlani.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 142
Celková čítanosť: 262979x
Priemerná čítanosť článkov: 1852x

Autor blogu

Kategórie