Založ si blog

Videli ste už nezávislého politika?

Ako sme videli v posledných župných voľbách, čím ďalej, tým viac bolo kandidátov s názvom “ NEZÁVISLÝ“. Občania veríte tomu, že niektorý z nich bol nezávislý?  Dokonca taký ako Droba – bývalý člen strany SAS, zrazu ako už župan Bratislavského kraja sa stal nezávislý? Alebo Frešo, môže si písať nezávislý, ktorý bol bývalým členom SDKU? Z koho tí politici roba bláznov? Každý kto ide do politiky, ide s nejakým cieľom závislosti. V prvom rade sa  zviditeľniť a najmä dostať sa k válovu a z neho dostatočne sa s prepáčením nažrať. Dostať sa na rozhodujúce miesto, kde získať postavenie a moc rozhodovať a presadzovať svoje záujmy. Ten, kto netúži po moci, do politiky neide. Každý politik pred voľbami kričí, ako bude bojovať za spravodlivosť, za dobro národa, za demokraciu, atď, atď. Iba vtedy sa hovorí o demokracii, keď volič má vhodiť volebný lístok do urny. Ak je zvolený akýkoľvek člen vlády, prezident, župan, sudca, alebo iná mocenská funkcia, nasadí po zvolení diktatúru, ktorú podriadi záujmom svojej strany a demokracia padla. Z toho vyplýva, že každý, kto ide do politiky je  ZÁVISLÝ. Každý má nejakú ideológiu, ktorú následne ide presadzovať. Nemôže byť pravda, že by sa zo žida cez noc stal katolík, z kresťana ateista, zo žraloka anjelik, z úžerníka samaritán atď., atď. Preto doporučujem, aby takýto politici boli označovaní menom NEZARADENÍ.

 

 

Nová doba, staronový . .. .izmus.

24.09.2018

Prešla nežná revolúcia, nastala nová situácia Namiesto ľudového socializmu, máme vládu zbohatlíkov kapitalizmu Vznikla v štáte anarchia, nazvali ju "demokracia" Národ blafovali chartisti, viac »

Presný prejav kapitalizmu aj do markizáckej FARMY.

20.09.2018

Neviem čo za idiot navrhol reláciu "farma" v takejto podobe, že preniesol do hry súčasné kapitalistické arogantné myslenie bohatstva a chudoby. Presne o tom je tento hnusný režim, ktorý nazývajú viac »

Stopy k vražde Kuciaka

18.09.2018

Od začiatku opozičné média sa upriamili na jedinú stopu, a to smerom ku vláde. Predpokladám, že vyšetrovatelia sú natoľko skúsení, aby nedali sa zviesť iba jednou alternatívou. Ako to, viac »

lajcha

Kňaz čakal trest, dôvody biskupa ho však zarazili

24.09.2018 18:50

"Bol to veľmi dobrý farár, pracovitý, s ľuďmi dobre vychádzal, všetci s ním boli spokojní, teraz budeme iba smútiť," uviedol starosta Kľaku Ľuboš Haring.

ceuta, migranti

Vláda schválila 'Salviniho' dekrét uľahčujúci deportácie migrantov

24.09.2018 18:38

Migrantov by mohli z Talianska vyhostiť, ak ich usvedčia zo spáchania napr. znásilnenia či napadnutia.

identikit, vražda Jána Kuciaka

Prokuratúra mlčí o tom, či má svedka z identikitu

24.09.2018 17:54

Muža s informáciami o vražde Jána Kuciaka a jeho snúbenice mal spoznať jeden z obyvateľov Veľkej Mače. Vyšetrovatelia však nájdenie hľadaného svedka stále nepotvrdili.

praca, zamestnanec, robotnik, stavba,

Cudzinci pracujú za menej ako Slováci

24.09.2018 17:54

Zahraniční pracovníci pracujú v priemere za nižšie mzdy ako Slováci.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 143
Celková čítanosť: 263271x
Priemerná čítanosť článkov: 1841x

Autor blogu

Kategórie