Založ si blog

Videli ste už nezávislého politika?

Ako sme videli v posledných župných voľbách, čím ďalej, tým viac bolo kandidátov s názvom “ NEZÁVISLÝ“. Občania veríte tomu, že niektorý z nich bol nezávislý?  Dokonca taký ako Droba – bývalý člen strany SAS, zrazu ako už župan Bratislavského kraja sa stal nezávislý? Alebo Frešo, môže si písať nezávislý, ktorý bol bývalým členom SDKU? Z koho tí politici roba bláznov? Každý kto ide do politiky, ide s nejakým cieľom závislosti. V prvom rade sa  zviditeľniť a najmä dostať sa k válovu a z neho dostatočne sa s prepáčením nažrať. Dostať sa na rozhodujúce miesto, kde získať postavenie a moc rozhodovať a presadzovať svoje záujmy. Ten, kto netúži po moci, do politiky neide. Každý politik pred voľbami kričí, ako bude bojovať za spravodlivosť, za dobro národa, za demokraciu, atď, atď. Iba vtedy sa hovorí o demokracii, keď volič má vhodiť volebný lístok do urny. Ak je zvolený akýkoľvek člen vlády, prezident, župan, sudca, alebo iná mocenská funkcia, nasadí po zvolení diktatúru, ktorú podriadi záujmom svojej strany a demokracia padla. Z toho vyplýva, že každý, kto ide do politiky je  ZÁVISLÝ. Každý má nejakú ideológiu, ktorú následne ide presadzovať. Nemôže byť pravda, že by sa zo žida cez noc stal katolík, z kresťana ateista, zo žraloka anjelik, z úžerníka samaritán atď., atď. Preto doporučujem, aby takýto politici boli označovaní menom NEZARADENÍ.

 

 

Šeliga – chlapče, vieš čo je slušné Slovensko?

22.03.2018

Ten mládežník Šeliga, ktorý sa včera narodil, nevie ešte posúdiť kde je sever a čo znamená slušné Slovensko. Toho chlapca aj s ostatnými teenegerkami, ktorí majú sa veľa čo učiť, určite viac »

Zmena volebného systému.

21.03.2018

Historicky je zaužívaný volebný systém tak, že sa volia ľudia podľa toho do ktorej strany patria. Začiarkujeme a do urny hádžeme mená ľudí zo vzdialený okresov, ktorých vôbec nepoznáme. viac »

Kto vyhnal ľudí do ulíc?

20.03.2018

Veľmi vhod prišla vražda novinára pre strany OĽANO a SaS. Tieto strany vyprovokovali svojich prívržencov a ďalších občanov k davovej psychóze možno 10 tis. ľudí na Slovensku. To boli najmä viac »

zlato, tehly

Hroziaca obchodná vojna a Fed ženú hore ceny zlata

24.03.2018 09:13

Cena zlata vzrástla od zasadnutia americkej centrálnej banky Fed o 13 percent na zhruba 1350 dolárov za trójsku uncu a je na svojom mesačnom maxime.

Donald Trump

Trump vydal obežník o zákaze služby transgenderových ľudí v americkej armáde

24.03.2018 09:00

Trump vlani zaskočil vedenie amerického Pentagonu, keď vyhlásil, že chce zvrátiť prax, ktorú zaviedla ešte vláda predchádzajúceho prezidenta Baracka Obamu.

Gazprom

Putinov príbuzný sa dostal do vedenia Gazpromu

24.03.2018 08:25

Podpredsedom správnej rady Gazpromu sa stal Michail Putin, ktorý je podľa Kremľa vzdialeným príbuzným prezidenta Vladimira Putina.

Katalánsko

Katalánska polícia v Barcelone zasiahla proti protestujúcim

24.03.2018 08:24

Demonštranti sa v uliciach Barcelony zišli na protest proti rozhodnutiu Najvyššieho súdu o opätovnom vzatí do predbežnej väzby separatistu Jordiho Turulla.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 159692x
Priemerná čítanosť článkov: 1507x

Autor blogu

Kategórie