Založ si blog

Videli ste už nezávislého politika?

Ako sme videli v posledných župných voľbách, čím ďalej, tým viac bolo kandidátov s názvom “ NEZÁVISLÝ“. Občania veríte tomu, že niektorý z nich bol nezávislý?  Dokonca taký ako Droba – bývalý člen strany SAS, zrazu ako už župan Bratislavského kraja sa stal nezávislý? Alebo Frešo, môže si písať nezávislý, ktorý bol bývalým členom SDKU? Z koho tí politici roba bláznov? Každý kto ide do politiky, ide s nejakým cieľom závislosti. V prvom rade sa  zviditeľniť a najmä dostať sa k válovu a z neho dostatočne sa s prepáčením nažrať. Dostať sa na rozhodujúce miesto, kde získať postavenie a moc rozhodovať a presadzovať svoje záujmy. Ten, kto netúži po moci, do politiky neide. Každý politik pred voľbami kričí, ako bude bojovať za spravodlivosť, za dobro národa, za demokraciu, atď, atď. Iba vtedy sa hovorí o demokracii, keď volič má vhodiť volebný lístok do urny. Ak je zvolený akýkoľvek člen vlády, prezident, župan, sudca, alebo iná mocenská funkcia, nasadí po zvolení diktatúru, ktorú podriadi záujmom svojej strany a demokracia padla. Z toho vyplýva, že každý, kto ide do politiky je  ZÁVISLÝ. Každý má nejakú ideológiu, ktorú následne ide presadzovať. Nemôže byť pravda, že by sa zo žida cez noc stal katolík, z kresťana ateista, zo žraloka anjelik, z úžerníka samaritán atď., atď. Preto doporučujem, aby takýto politici boli označovaní menom NEZARADENÍ.

 

 

Dôchodcovia, viete kto vám kradne dôchodky?

17.12.2017

Ten nedonosený moriak Kaník, ako bývalý minister musel ísť na rozumy do Chíle, aby vedel, ako podviesť slovenských dôchodcov o peniaze. Dôchodcom pripravil taký prepočet dôchodkov, len aby viac »

Stop exekúciám.

15.12.2017

Keď som si prečítal, že na Slovensku máme vyše 3 m i l i ó n y exekúcií, tak som myslel, že je to kačica. No ročne pribúda cca 1700 nových exekúcií, z čoho človeku vlasy na hlave stavajú. viac »

Máme dosť lekárov?

12.12.2017

Už 27 rokov riešia všetky vlády a politici problém dlhých čakacích dôb pacientov na objednanie sa u lekárov špecialistov. Viacerí ministri prichádzali s návrhmi na rôzne poplatky buď v viac »

Austria Politics

Ukázali novú rakúsku vládu. Sľubuje prísnejšiu migračnú politiku či rýchlejšie deportácie

16.12.2017 20:07

Premiérom sa stane Sebastian Kurz, ktorý sa vo veku 31 rokov stane najmladším premiérom v rámci členských krajín únie.

srbsko, premiér, srbský premiér, alexander vučič, aleksandar vucic,

Srbský prezident dostal list, odosielateľ sa vyhráža miliardami guliek a smrťou tretiny národa

16.12.2017 19:21

List bol odoslaný z Nemecka a obsahuje aj narážky na úspešné chorvátske ofenzívy z polovice 90-tych rokov minulého storočia.

povodne, Torysa,

Rieka Uh na východe Slovenska nebezpečne stúpa, úrady situáciu monitorujú

16.12.2017 18:55

Rieka Uh pri Lekárovciach dosiahla hranicu 8 metrov, čo je už tretí stupeň povodňovej situácie, a stále stúpa.

katalansko

Katalánska kríza podkopáva španielsku ekonomiku

16.12.2017 16:27

Španielska centrálna banka mierne znížila odhady rastu domácej ekonomiky pre najbližšie dva roky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 65
Celková čítanosť: 83955x
Priemerná čítanosť článkov: 1292x

Autor blogu

Kategórie