Založ si blog

Videli ste už nezávislého politika?

Ako sme videli v posledných župných voľbách, čím ďalej, tým viac bolo kandidátov s názvom “ NEZÁVISLÝ“. Občania veríte tomu, že niektorý z nich bol nezávislý?  Dokonca taký ako Droba – bývalý člen strany SAS, zrazu ako už župan Bratislavského kraja sa stal nezávislý? Alebo Frešo, môže si písať nezávislý, ktorý bol bývalým členom SDKU? Z koho tí politici roba bláznov? Každý kto ide do politiky, ide s nejakým cieľom závislosti. V prvom rade sa  zviditeľniť a najmä dostať sa k válovu a z neho dostatočne sa s prepáčením nažrať. Dostať sa na rozhodujúce miesto, kde získať postavenie a moc rozhodovať a presadzovať svoje záujmy. Ten, kto netúži po moci, do politiky neide. Každý politik pred voľbami kričí, ako bude bojovať za spravodlivosť, za dobro národa, za demokraciu, atď, atď. Iba vtedy sa hovorí o demokracii, keď volič má vhodiť volebný lístok do urny. Ak je zvolený akýkoľvek člen vlády, prezident, župan, sudca, alebo iná mocenská funkcia, nasadí po zvolení diktatúru, ktorú podriadi záujmom svojej strany a demokracia padla. Z toho vyplýva, že každý, kto ide do politiky je  ZÁVISLÝ. Každý má nejakú ideológiu, ktorú následne ide presadzovať. Nemôže byť pravda, že by sa zo žida cez noc stal katolík, z kresťana ateista, zo žraloka anjelik, z úžerníka samaritán atď., atď. Preto doporučujem, aby takýto politici boli označovaní menom NEZARADENÍ.

 

 

Ktorý systém je vlastne zločinecký režim?

11.12.2018

Novodobí inkvizítori, tí ktorí sa potrebujú blysnúť pred verejnosťou na Slovensku, vytvorili svoju imaginárnu predstavu o minulom režime ako o zločineckom čase pre slovenský národ. Kto sú viac »

Slovensko pod útlakom pred časom a dnes.

10.12.2018

Prvý Slovenský štát pred II. svetovou vojnou zažil útlak a diktát fašistického Nemecka. Vznikom Československého štátu po roku 1945, vzniklo všeľudové vlastníctvo v rámci ľudovodemokratického viac »

Zaručuje ústava bezplatnú zdravotnú starostlivosť?

03.12.2018

Ústava SR ako základný zákon, podľa článku č.40 má zaručovať občanom Slovenska bezplatnú zdravotnú starostlivosť. Ako je to v skutočnosti? Keď sa lekári zmluvne nedohodnú s príslušnou viac »

írsko, referendum, potraty

Írsky parlament schválil návrh zákona povoľujúci umelé prerušenie tehotenstva

13.12.2018 22:58

Írsky premiér Leo Varadkar označil schválenie legislatívy zákonodarcami za "historickú chvíľu pre ženy".

donald trump

Stretnutie Putina s Trumpom nebude možné, kým Rusko nevráti zajaté lode

13.12.2018 22:03

Vyhlásil to poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť John Bolton.

Francúzsko, Štrasburg, streľba

Francúzska polícia zastrelila útočníka z vianočných trhov

13.12.2018 21:55, aktualizované: 22:23

Cherifa Chekatta našla polícia ukrytého v sklade.

trump

Trump vyzval Fed, aby prestal zvyšovať úroky

13.12.2018 20:43

Americký prezident Donald Trump vyzval centrálnu banku (Fed), aby na svojom budúcotýždňovom zasadnutí nepokračovala v sprísňovaní menovej politiky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 164
Celková čítanosť: 306015x
Priemerná čítanosť článkov: 1866x

Autor blogu

Kategórie