Založ si blog

Videli ste už nezávislého politika?

Ako sme videli v posledných župných voľbách, čím ďalej, tým viac bolo kandidátov s názvom “ NEZÁVISLÝ“. Občania veríte tomu, že niektorý z nich bol nezávislý?  Dokonca taký ako Droba – bývalý člen strany SAS, zrazu ako už župan Bratislavského kraja sa stal nezávislý? Alebo Frešo, môže si písať nezávislý, ktorý bol bývalým členom SDKU? Z koho tí politici roba bláznov? Každý kto ide do politiky, ide s nejakým cieľom závislosti. V prvom rade sa  zviditeľniť a najmä dostať sa k válovu a z neho dostatočne sa s prepáčením nažrať. Dostať sa na rozhodujúce miesto, kde získať postavenie a moc rozhodovať a presadzovať svoje záujmy. Ten, kto netúži po moci, do politiky neide. Každý politik pred voľbami kričí, ako bude bojovať za spravodlivosť, za dobro národa, za demokraciu, atď, atď. Iba vtedy sa hovorí o demokracii, keď volič má vhodiť volebný lístok do urny. Ak je zvolený akýkoľvek člen vlády, prezident, župan, sudca, alebo iná mocenská funkcia, nasadí po zvolení diktatúru, ktorú podriadi záujmom svojej strany a demokracia padla. Z toho vyplýva, že každý, kto ide do politiky je  ZÁVISLÝ. Každý má nejakú ideológiu, ktorú následne ide presadzovať. Nemôže byť pravda, že by sa zo žida cez noc stal katolík, z kresťana ateista, zo žraloka anjelik, z úžerníka samaritán atď., atď. Preto doporučujem, aby takýto politici boli označovaní menom NEZARADENÍ.

 

 

Koho voliť za prezidenta.

10.06.2018

Blíži sa čas nových volieb na prezidentský post Slovenskej republiky. Na tento post by mal byť zvolený človek, ktorý má jedine slovenskú štátnu príslušnosť, to znamená nemal by mať dvojitú viac »

Školstvo do rúk štátu !

29.05.2018

Politici, pedagógovia i celá spoločnosť nadáva na mizériu nášho školstva. Všetky vlády od roku 1989 sa priam pretekajú v tom, aké zmeny a reformy v školstve je potrebné uskutočniť a stále viac »

Výrobná a nevýrobná sféra na Slovensku

22.05.2018

Keď si to tak zrátame, na Slovensku len malý počet ľudí pracuje vo výrobnej sfére. Prevažná väčšina obyvateľstva okrem detí a dôchodcov buď vôbec nepracuje, alebo pracuje v nevýrobnej viac »

Kočner, polícia, súd, Banská Bystrica

Súd rozhoduje o väzbe pre Mariána Kočnera a Pavla Ruska

23.06.2018 13:46, aktualizované: 14:10

Sudca má rozhodnúť, či muži, ktorých prokurátor obviňuje z falšovania zmeniek v hodnote niekoľko miliónov eur, zostanú vo väzbe.

Harley-Davidson

Harley ráta, že v Európe pre clá neudrží dnešnú cenu motocyklov

23.06.2018 13:38

Americký výrobca motoriek Harley-Davidson bude v dôsledku zavedenia odvetných ciel zo strany Európskej únie pravdepodobne musieť zvýšiť ceny.

Boris Johnson

Britský minister zahraničia Johnson varoval pred nekonečným a miernym brexitom

23.06.2018 12:55

Odporcovia vystúpenia Spojeného kráľovstva z EÚ organizujú protestný pochod a žiadajú, aby o brexite mohla rozhodovať aj verejnosť.

USA-TRUMP/

Trumpove clá pripravia Slovensko o 100 miliónov eur

23.06.2018 12:00

Americký prezident Donald Trump rozpútal veľkú obchodnú vojnu s Európou. Najnovším krokom je 20-percentné clo na autá dovezené do USA z Európskej únie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 123
Celková čítanosť: 206661x
Priemerná čítanosť článkov: 1680x

Autor blogu

Kategórie