Založ si blog

Návrat k stredoveku.

Poslednú dobu duchovenstvo najmä katolíckej, no aj iných cirkvi a siekt za spolupráce televíznych spoločností začali obrovskú iniciatívu pre získavania si veriacich i ostatný slovenský národ na svoju stranu. Pre svoje účely využívajú v súčasnosti dva televízne programy NOE a LUX, ktorými ovplyvňujú ľudí svojimi mnohými primitívnymi reláciami. Najnovšie sa zaoberajú nielen ich duchovnými problémami, ale riešia svetské záležitostí, ako napr. predvolebné aktivity. Čím ďalej, tým viac sa zaoberajú riadením štátu. Do volieb sa miešajú presne tak ako to bolo pred pár storočiami, keď grófstvo sa riadilo zásadami cirkevného predstavenstva. Predstavte si, že aj slovenská televízia v poslednom čase pod vedením nového riaditeľa dáva takmer denne značný priestor pre angažovanie sa cirkevných záležitosti. Je to cez požiadavku súčasných predstaviteľov vládnucich strán ako je predovšetkým najmä farizej Danko, alebo pod príkazom ministra kultúry Maďariča? Akú úlohu dostáva v slovenskej televízii černokňažník Harvan? Vymývanie mozgov národu predstaviteľmi kléru sa deje čoraz vo väčšom meradle. Predstavte si, že Jehovová sekta cez strážnu vežu ovplyvňuje takými primitívnymi názormi, že len 144 tis. ľudí z celého sveta bude spasených. Majú tí ľudia normálny rozum? !!!! Minule sa kňaz Kovanda, ktorý stále prekladá relácie z Ríma vyznamenal tým, že teraz, už po 27. rokoch korupcie a krádeže sú prejavom z obdobia socializmu. Však množstvo rozkrádaní, daňové raje a množstvo oveľa väčších podvodov je na celom svete, kde žiadny socializmus nebol.! Okrem toho rozpráva taktiež množstvo iných bludov, ktorými ovplyvňuje náš národ. Všetko to, čo sa v súčasnosti deje v cirkvi, je namierené za zachovanie kapitalistického vykorisťovania chudobného národa. Cirkevné charity sú iba farizejstvo, lebo tie drobotiny, čo poskytujú, nezbavia národ chudoby, lebo takto chudobu len udržujú. Aby chudoba zmizla zo sveta, cirkev vôbec nič nerobí a včítane bohatého Vatikánu, nadržiava iba bohatým a za chudobných sa iba modlí a samozrejme im sľubuje iba posmrtný život, čo je podvodom na národe. Hrozí im čertami a peklom za nejaké hriechy o čom vyučuje od malička mládež. Vymysleli si nejaký dedičný hriech a ľudia sa trasú a s veľkou pokorou sa chovajú pred kňazmi. Cirkev, resp. náboženské organizácie neodsúdili napr. genocídu Irackého národa vládou USA pod vedením G.W. Buscha. Podporujú zločineckú organizáciu NATO, ktorá každý rok organizuje nejakú vojnu vo svete. Tento trend predstavujú takmer všetky náboženské organizácie na celom svete, a to s jediným cieľom rozširovať svoju ideológiu a tak získavať značnú moc. V našom prípade náboženské aktivity na Slovensku, smerujú takmer k návratu do stredoveku.

Ktorý systém je vlastne zločinecký režim?

11.12.2018

Novodobí inkvizítori, tí ktorí sa potrebujú blysnúť pred verejnosťou na Slovensku, vytvorili svoju imaginárnu predstavu o minulom režime ako o zločineckom čase pre slovenský národ. Kto sú viac »

Slovensko pod útlakom pred časom a dnes.

10.12.2018

Prvý Slovenský štát pred II. svetovou vojnou zažil útlak a diktát fašistického Nemecka. Vznikom Československého štátu po roku 1945, vzniklo všeľudové vlastníctvo v rámci ľudovodemokratického viac »

Zaručuje ústava bezplatnú zdravotnú starostlivosť?

03.12.2018

Ústava SR ako základný zákon, podľa článku č.40 má zaručovať občanom Slovenska bezplatnú zdravotnú starostlivosť. Ako je to v skutočnosti? Keď sa lekári zmluvne nedohodnú s príslušnou viac »

írsko, referendum, potraty

Írsky parlament schválil návrh zákona povoľujúci umelé prerušenie tehotenstva

13.12.2018 22:58

Írsky premiér Leo Varadkar označil schválenie legislatívy zákonodarcami za "historickú chvíľu pre ženy".

donald trump

Stretnutie Putina s Trumpom nebude možné, kým Rusko nevráti zajaté lode

13.12.2018 22:03

Vyhlásil to poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť John Bolton.

Francúzsko, Štrasburg, streľba

Francúzska polícia zastrelila útočníka z vianočných trhov

13.12.2018 21:55, aktualizované: 22:23

Cherifa Chekatta našla polícia ukrytého v sklade.

trump

Trump vyzval Fed, aby prestal zvyšovať úroky

13.12.2018 20:43

Americký prezident Donald Trump vyzval centrálnu banku (Fed), aby na svojom budúcotýždňovom zasadnutí nepokračovala v sprísňovaní menovej politiky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 164
Celková čítanosť: 306043x
Priemerná čítanosť článkov: 1866x

Autor blogu

Kategórie