Založ si blog

Návrat k stredoveku.

Poslednú dobu duchovenstvo najmä katolíckej, no aj iných cirkvi a siekt za spolupráce televíznych spoločností začali obrovskú iniciatívu pre získavania si veriacich i ostatný slovenský národ na svoju stranu. Pre svoje účely využívajú v súčasnosti dva televízne programy NOE a LUX, ktorými ovplyvňujú ľudí svojimi mnohými primitívnymi reláciami. Najnovšie sa zaoberajú nielen ich duchovnými problémami, ale riešia svetské záležitostí, ako napr. predvolebné aktivity. Čím ďalej, tým viac sa zaoberajú riadením štátu. Do volieb sa miešajú presne tak ako to bolo pred pár storočiami, keď grófstvo sa riadilo zásadami cirkevného predstavenstva. Predstavte si, že aj slovenská televízia v poslednom čase pod vedením nového riaditeľa dáva takmer denne značný priestor pre angažovanie sa cirkevných záležitosti. Je to cez požiadavku súčasných predstaviteľov vládnucich strán ako je predovšetkým najmä farizej Danko, alebo pod príkazom ministra kultúry Maďariča? Akú úlohu dostáva v slovenskej televízii černokňažník Harvan? Vymývanie mozgov národu predstaviteľmi kléru sa deje čoraz vo väčšom meradle. Predstavte si, že Jehovová sekta cez strážnu vežu ovplyvňuje takými primitívnymi názormi, že len 144 tis. ľudí z celého sveta bude spasených. Majú tí ľudia normálny rozum? !!!! Minule sa kňaz Kovanda, ktorý stále prekladá relácie z Ríma vyznamenal tým, že teraz, už po 27. rokoch korupcie a krádeže sú prejavom z obdobia socializmu. Však množstvo rozkrádaní, daňové raje a množstvo oveľa väčších podvodov je na celom svete, kde žiadny socializmus nebol.! Okrem toho rozpráva taktiež množstvo iných bludov, ktorými ovplyvňuje náš národ. Všetko to, čo sa v súčasnosti deje v cirkvi, je namierené za zachovanie kapitalistického vykorisťovania chudobného národa. Cirkevné charity sú iba farizejstvo, lebo tie drobotiny, čo poskytujú, nezbavia národ chudoby, lebo takto chudobu len udržujú. Aby chudoba zmizla zo sveta, cirkev vôbec nič nerobí a včítane bohatého Vatikánu, nadržiava iba bohatým a za chudobných sa iba modlí a samozrejme im sľubuje iba posmrtný život, čo je podvodom na národe. Hrozí im čertami a peklom za nejaké hriechy o čom vyučuje od malička mládež. Vymysleli si nejaký dedičný hriech a ľudia sa trasú a s veľkou pokorou sa chovajú pred kňazmi. Cirkev, resp. náboženské organizácie neodsúdili napr. genocídu Irackého národa vládou USA pod vedením G.W. Buscha. Podporujú zločineckú organizáciu NATO, ktorá každý rok organizuje nejakú vojnu vo svete. Tento trend predstavujú takmer všetky náboženské organizácie na celom svete, a to s jediným cieľom rozširovať svoju ideológiu a tak získavať značnú moc. V našom prípade náboženské aktivity na Slovensku, smerujú takmer k návratu do stredoveku.

Nová doba, staronový . .. .izmus.

24.09.2018

Prešla nežná revolúcia, nastala nová situácia Namiesto ľudového socializmu, máme vládu zbohatlíkov kapitalizmu Vznikla v štáte anarchia, nazvali ju "demokracia" Národ blafovali chartisti, viac »

Presný prejav kapitalizmu aj do markizáckej FARMY.

20.09.2018

Neviem čo za idiot navrhol reláciu "farma" v takejto podobe, že preniesol do hry súčasné kapitalistické arogantné myslenie bohatstva a chudoby. Presne o tom je tento hnusný režim, ktorý nazývajú viac »

Stopy k vražde Kuciaka

18.09.2018

Od začiatku opozičné média sa upriamili na jedinú stopu, a to smerom ku vláde. Predpokladám, že vyšetrovatelia sú natoľko skúsení, aby nedali sa zviesť iba jednou alternatívou. Ako to, viac »

kompa, loď, dunaj, gabčíkovo,

Nie je kompa, nie je zmluva. Štátna SVP žiadnu nezohnala

24.09.2018 19:59

Štátnej firme sa nepodarilo zaobstarať si kompu, ktorá mala nahradiť dnes fungujúce plavidlo súkromnej firmy Ponton City.

lajcha

Kňaz čakal trest, dôvody biskupa ho však zarazili

24.09.2018 18:50

"Bol to veľmi dobrý farár, pracovitý, s ľuďmi dobre vychádzal, všetci s ním boli spokojní, teraz budeme iba smútiť," uviedol starosta Kľaku Ľuboš Haring.

ceuta, migranti

Vláda schválila 'Salviniho' dekrét uľahčujúci deportácie migrantov

24.09.2018 18:38

Migrantov by mohli z Talianska vyhostiť, ak ich usvedčia zo spáchania napr. znásilnenia či napadnutia.

identikit, vražda Jána Kuciaka

Prokuratúra mlčí o tom, či má svedka z identikitu

24.09.2018 17:54

Muža s informáciami o vražde Jána Kuciaka a jeho snúbenice mal spoznať jeden z obyvateľov Veľkej Mače. Vyšetrovatelia však nájdenie hľadaného svedka stále nepotvrdili.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 143
Celková čítanosť: 263311x
Priemerná čítanosť článkov: 1841x

Autor blogu

Kategórie