Založ si blog

Návrat k stredoveku.

Poslednú dobu duchovenstvo najmä katolíckej, no aj iných cirkvi a siekt za spolupráce televíznych spoločností začali obrovskú iniciatívu pre získavania si veriacich i ostatný slovenský národ na svoju stranu. Pre svoje účely využívajú v súčasnosti dva televízne programy NOE a LUX, ktorými ovplyvňujú ľudí svojimi mnohými primitívnymi reláciami. Najnovšie sa zaoberajú nielen ich duchovnými problémami, ale riešia svetské záležitostí, ako napr. predvolebné aktivity. Čím ďalej, tým viac sa zaoberajú riadením štátu. Do volieb sa miešajú presne tak ako to bolo pred pár storočiami, keď grófstvo sa riadilo zásadami cirkevného predstavenstva. Predstavte si, že aj slovenská televízia v poslednom čase pod vedením nového riaditeľa dáva takmer denne značný priestor pre angažovanie sa cirkevných záležitosti. Je to cez požiadavku súčasných predstaviteľov vládnucich strán ako je predovšetkým najmä farizej Danko, alebo pod príkazom ministra kultúry Maďariča? Akú úlohu dostáva v slovenskej televízii černokňažník Harvan? Vymývanie mozgov národu predstaviteľmi kléru sa deje čoraz vo väčšom meradle. Predstavte si, že Jehovová sekta cez strážnu vežu ovplyvňuje takými primitívnymi názormi, že len 144 tis. ľudí z celého sveta bude spasených. Majú tí ľudia normálny rozum? !!!! Minule sa kňaz Kovanda, ktorý stále prekladá relácie z Ríma vyznamenal tým, že teraz, už po 27. rokoch korupcie a krádeže sú prejavom z obdobia socializmu. Však množstvo rozkrádaní, daňové raje a množstvo oveľa väčších podvodov je na celom svete, kde žiadny socializmus nebol.! Okrem toho rozpráva taktiež množstvo iných bludov, ktorými ovplyvňuje náš národ. Všetko to, čo sa v súčasnosti deje v cirkvi, je namierené za zachovanie kapitalistického vykorisťovania chudobného národa. Cirkevné charity sú iba farizejstvo, lebo tie drobotiny, čo poskytujú, nezbavia národ chudoby, lebo takto chudobu len udržujú. Aby chudoba zmizla zo sveta, cirkev vôbec nič nerobí a včítane bohatého Vatikánu, nadržiava iba bohatým a za chudobných sa iba modlí a samozrejme im sľubuje iba posmrtný život, čo je podvodom na národe. Hrozí im čertami a peklom za nejaké hriechy o čom vyučuje od malička mládež. Vymysleli si nejaký dedičný hriech a ľudia sa trasú a s veľkou pokorou sa chovajú pred kňazmi. Cirkev, resp. náboženské organizácie neodsúdili napr. genocídu Irackého národa vládou USA pod vedením G.W. Buscha. Podporujú zločineckú organizáciu NATO, ktorá každý rok organizuje nejakú vojnu vo svete. Tento trend predstavujú takmer všetky náboženské organizácie na celom svete, a to s jediným cieľom rozširovať svoju ideológiu a tak získavať značnú moc. V našom prípade náboženské aktivity na Slovensku, smerujú takmer k návratu do stredoveku.

Dôchodcovia, viete kto vám kradne dôchodky?

17.12.2017

Ten nedonosený moriak Kaník, ako bývalý minister musel ísť na rozumy do Chíle, aby vedel, ako podviesť slovenských dôchodcov o peniaze. Dôchodcom pripravil taký prepočet dôchodkov, len aby viac »

Stop exekúciám.

15.12.2017

Keď som si prečítal, že na Slovensku máme vyše 3 m i l i ó n y exekúcií, tak som myslel, že je to kačica. No ročne pribúda cca 1700 nových exekúcií, z čoho človeku vlasy na hlave stavajú. viac »

Máme dosť lekárov?

12.12.2017

Už 27 rokov riešia všetky vlády a politici problém dlhých čakacích dôb pacientov na objednanie sa u lekárov špecialistov. Viacerí ministri prichádzali s návrhmi na rôzne poplatky buď v viac »

Austria Politics

Ukázali novú rakúsku vládu. Sľubuje prísnejšiu migračnú politiku či rýchlejšie deportácie

16.12.2017 20:07

Premiérom sa stane Sebastian Kurz, ktorý sa vo veku 31 rokov stane najmladším premiérom v rámci členských krajín únie.

srbsko, premiér, srbský premiér, alexander vučič, aleksandar vucic,

Srbský prezident dostal list, odosielateľ sa vyhráža miliardami guliek a smrťou tretiny národa

16.12.2017 19:21

List bol odoslaný z Nemecka a obsahuje aj narážky na úspešné chorvátske ofenzívy z polovice 90-tych rokov minulého storočia.

povodne, Torysa,

Rieka Uh na východe Slovenska nebezpečne stúpa, úrady situáciu monitorujú

16.12.2017 18:55

Rieka Uh pri Lekárovciach dosiahla hranicu 8 metrov, čo je už tretí stupeň povodňovej situácie, a stále stúpa.

katalansko

Katalánska kríza podkopáva španielsku ekonomiku

16.12.2017 16:27

Španielska centrálna banka mierne znížila odhady rastu domácej ekonomiky pre najbližšie dva roky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 65
Celková čítanosť: 83970x
Priemerná čítanosť článkov: 1292x

Autor blogu

Kategórie