Založ si blog

Návrat k stredoveku.

Poslednú dobu duchovenstvo najmä katolíckej, no aj iných cirkvi a siekt za spolupráce televíznych spoločností začali obrovskú iniciatívu pre získavania si veriacich i ostatný slovenský národ na svoju stranu. Pre svoje účely využívajú v súčasnosti dva televízne programy NOE a LUX, ktorými ovplyvňujú ľudí svojimi mnohými primitívnymi reláciami. Najnovšie sa zaoberajú nielen ich duchovnými problémami, ale riešia svetské záležitostí, ako napr. predvolebné aktivity. Čím ďalej, tým viac sa zaoberajú riadením štátu. Do volieb sa miešajú presne tak ako to bolo pred pár storočiami, keď grófstvo sa riadilo zásadami cirkevného predstavenstva. Predstavte si, že aj slovenská televízia v poslednom čase pod vedením nového riaditeľa dáva takmer denne značný priestor pre angažovanie sa cirkevných záležitosti. Je to cez požiadavku súčasných predstaviteľov vládnucich strán ako je predovšetkým najmä farizej Danko, alebo pod príkazom ministra kultúry Maďariča? Akú úlohu dostáva v slovenskej televízii černokňažník Harvan? Vymývanie mozgov národu predstaviteľmi kléru sa deje čoraz vo väčšom meradle. Predstavte si, že Jehovová sekta cez strážnu vežu ovplyvňuje takými primitívnymi názormi, že len 144 tis. ľudí z celého sveta bude spasených. Majú tí ľudia normálny rozum? !!!! Minule sa kňaz Kovanda, ktorý stále prekladá relácie z Ríma vyznamenal tým, že teraz, už po 27. rokoch korupcie a krádeže sú prejavom z obdobia socializmu. Však množstvo rozkrádaní, daňové raje a množstvo oveľa väčších podvodov je na celom svete, kde žiadny socializmus nebol.! Okrem toho rozpráva taktiež množstvo iných bludov, ktorými ovplyvňuje náš národ. Všetko to, čo sa v súčasnosti deje v cirkvi, je namierené za zachovanie kapitalistického vykorisťovania chudobného národa. Cirkevné charity sú iba farizejstvo, lebo tie drobotiny, čo poskytujú, nezbavia národ chudoby, lebo takto chudobu len udržujú. Aby chudoba zmizla zo sveta, cirkev vôbec nič nerobí a včítane bohatého Vatikánu, nadržiava iba bohatým a za chudobných sa iba modlí a samozrejme im sľubuje iba posmrtný život, čo je podvodom na národe. Hrozí im čertami a peklom za nejaké hriechy o čom vyučuje od malička mládež. Vymysleli si nejaký dedičný hriech a ľudia sa trasú a s veľkou pokorou sa chovajú pred kňazmi. Cirkev, resp. náboženské organizácie neodsúdili napr. genocídu Irackého národa vládou USA pod vedením G.W. Buscha. Podporujú zločineckú organizáciu NATO, ktorá každý rok organizuje nejakú vojnu vo svete. Tento trend predstavujú takmer všetky náboženské organizácie na celom svete, a to s jediným cieľom rozširovať svoju ideológiu a tak získavať značnú moc. V našom prípade náboženské aktivity na Slovensku, smerujú takmer k návratu do stredoveku.

Šeliga – chlapče, vieš čo je slušné Slovensko?

22.03.2018

Ten mládežník Šeliga, ktorý sa včera narodil, nevie ešte posúdiť kde je sever a čo znamená slušné Slovensko. Toho chlapca aj s ostatnými teenegerkami, ktorí majú sa veľa čo učiť, určite viac »

Zmena volebného systému.

21.03.2018

Historicky je zaužívaný volebný systém tak, že sa volia ľudia podľa toho do ktorej strany patria. Začiarkujeme a do urny hádžeme mená ľudí zo vzdialený okresov, ktorých vôbec nepoznáme. viac »

Kto vyhnal ľudí do ulíc?

20.03.2018

Veľmi vhod prišla vražda novinára pre strany OĽANO a SaS. Tieto strany vyprovokovali svojich prívržencov a ďalších občanov k davovej psychóze možno 10 tis. ľudí na Slovensku. To boli najmä viac »

zlato, tehly

Hroziaca obchodná vojna a Fed ženú hore ceny zlata

24.03.2018 09:13

Cena zlata vzrástla od zasadnutia americkej centrálnej banky Fed o 13 percent na zhruba 1350 dolárov za trójsku uncu a je na svojom mesačnom maxime.

Donald Trump

Trump vydal obežník o zákaze služby transgenderových ľudí v americkej armáde

24.03.2018 09:00

Trump vlani zaskočil vedenie amerického Pentagonu, keď vyhlásil, že chce zvrátiť prax, ktorú zaviedla ešte vláda predchádzajúceho prezidenta Baracka Obamu.

Gazprom

Putinov príbuzný sa dostal do vedenia Gazpromu

24.03.2018 08:25

Podpredsedom správnej rady Gazpromu sa stal Michail Putin, ktorý je podľa Kremľa vzdialeným príbuzným prezidenta Vladimira Putina.

Katalánsko

Katalánska polícia v Barcelone zasiahla proti protestujúcim

24.03.2018 08:24

Demonštranti sa v uliciach Barcelony zišli na protest proti rozhodnutiu Najvyššieho súdu o opätovnom vzatí do predbežnej väzby separatistu Jordiho Turulla.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 159698x
Priemerná čítanosť článkov: 1507x

Autor blogu

Kategórie