Založ si blog

Návrat k stredoveku.

Poslednú dobu duchovenstvo najmä katolíckej, no aj iných cirkvi a siekt za spolupráce televíznych spoločností začali obrovskú iniciatívu pre získavania si veriacich i ostatný slovenský národ na svoju stranu. Pre svoje účely využívajú v súčasnosti dva televízne programy NOE a LUX, ktorými ovplyvňujú ľudí svojimi mnohými primitívnymi reláciami. Najnovšie sa zaoberajú nielen ich duchovnými problémami, ale riešia svetské záležitostí, ako napr. predvolebné aktivity. Čím ďalej, tým viac sa zaoberajú riadením štátu. Do volieb sa miešajú presne tak ako to bolo pred pár storočiami, keď grófstvo sa riadilo zásadami cirkevného predstavenstva. Predstavte si, že aj slovenská televízia v poslednom čase pod vedením nového riaditeľa dáva takmer denne značný priestor pre angažovanie sa cirkevných záležitosti. Je to cez požiadavku súčasných predstaviteľov vládnucich strán ako je predovšetkým najmä farizej Danko, alebo pod príkazom ministra kultúry Maďariča? Akú úlohu dostáva v slovenskej televízii černokňažník Harvan? Vymývanie mozgov národu predstaviteľmi kléru sa deje čoraz vo väčšom meradle. Predstavte si, že Jehovová sekta cez strážnu vežu ovplyvňuje takými primitívnymi názormi, že len 144 tis. ľudí z celého sveta bude spasených. Majú tí ľudia normálny rozum? !!!! Minule sa kňaz Kovanda, ktorý stále prekladá relácie z Ríma vyznamenal tým, že teraz, už po 27. rokoch korupcie a krádeže sú prejavom z obdobia socializmu. Však množstvo rozkrádaní, daňové raje a množstvo oveľa väčších podvodov je na celom svete, kde žiadny socializmus nebol.! Okrem toho rozpráva taktiež množstvo iných bludov, ktorými ovplyvňuje náš národ. Všetko to, čo sa v súčasnosti deje v cirkvi, je namierené za zachovanie kapitalistického vykorisťovania chudobného národa. Cirkevné charity sú iba farizejstvo, lebo tie drobotiny, čo poskytujú, nezbavia národ chudoby, lebo takto chudobu len udržujú. Aby chudoba zmizla zo sveta, cirkev vôbec nič nerobí a včítane bohatého Vatikánu, nadržiava iba bohatým a za chudobných sa iba modlí a samozrejme im sľubuje iba posmrtný život, čo je podvodom na národe. Hrozí im čertami a peklom za nejaké hriechy o čom vyučuje od malička mládež. Vymysleli si nejaký dedičný hriech a ľudia sa trasú a s veľkou pokorou sa chovajú pred kňazmi. Cirkev, resp. náboženské organizácie neodsúdili napr. genocídu Irackého národa vládou USA pod vedením G.W. Buscha. Podporujú zločineckú organizáciu NATO, ktorá každý rok organizuje nejakú vojnu vo svete. Tento trend predstavujú takmer všetky náboženské organizácie na celom svete, a to s jediným cieľom rozširovať svoju ideológiu a tak získavať značnú moc. V našom prípade náboženské aktivity na Slovensku, smerujú takmer k návratu do stredoveku.

Koho voliť za prezidenta.

10.06.2018

Blíži sa čas nových volieb na prezidentský post Slovenskej republiky. Na tento post by mal byť zvolený človek, ktorý má jedine slovenskú štátnu príslušnosť, to znamená nemal by mať dvojitú viac »

Školstvo do rúk štátu !

29.05.2018

Politici, pedagógovia i celá spoločnosť nadáva na mizériu nášho školstva. Všetky vlády od roku 1989 sa priam pretekajú v tom, aké zmeny a reformy v školstve je potrebné uskutočniť a stále viac »

Výrobná a nevýrobná sféra na Slovensku

22.05.2018

Keď si to tak zrátame, na Slovensku len malý počet ľudí pracuje vo výrobnej sfére. Prevažná väčšina obyvateľstva okrem detí a dôchodcov buď vôbec nepracuje, alebo pracuje v nevýrobnej viac »

Kočner, polícia, súd, Banská Bystrica

Súd rozhoduje o väzbe pre Mariána Kočnera a Pavla Ruska

23.06.2018 13:46, aktualizované: 14:10

Sudca má rozhodnúť, či muži, ktorých prokurátor obviňuje z falšovania zmeniek v hodnote niekoľko miliónov eur, zostanú vo väzbe.

Harley-Davidson

Harley ráta, že v Európe pre clá neudrží dnešnú cenu motocyklov

23.06.2018 13:38

Americký výrobca motoriek Harley-Davidson bude v dôsledku zavedenia odvetných ciel zo strany Európskej únie pravdepodobne musieť zvýšiť ceny.

Boris Johnson

Britský minister zahraničia Johnson varoval pred nekonečným a miernym brexitom

23.06.2018 12:55

Odporcovia vystúpenia Spojeného kráľovstva z EÚ organizujú protestný pochod a žiadajú, aby o brexite mohla rozhodovať aj verejnosť.

USA-TRUMP/

Trumpove clá pripravia Slovensko o 100 miliónov eur

23.06.2018 12:00

Americký prezident Donald Trump rozpútal veľkú obchodnú vojnu s Európou. Najnovším krokom je 20-percentné clo na autá dovezené do USA z Európskej únie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 123
Celková čítanosť: 206656x
Priemerná čítanosť článkov: 1680x

Autor blogu

Kategórie