Založ si blog

Geniálny plán amerického militarizmu zničiť Rusko.

Po stretnutí ruského prezidenta Gorbačova s americkým prezidentom Reganom v Helsinkách svet si myslel, že je koniec studenej vojny a v Helsinkách sa dohodli, že sa zruší vojenský pakt „Varšavská zmluva“ a taktiež a vojenský pakt“ NATO“, prípade, že sa nebude ďalej rozširovať. Všetko to bolo z americkej strany iba klam. No zo snahy Ameriky sa NATO začalo rozširovať ďalej najmä na východoeurópske štáty, s cieľom vymysleného geniálneho plánu. V prípade Slovenska, ale aj ostatných východných štátov bola pri vstupe do EU daná podmienka vstupu do NATO bez akéhokoľvek referenda. Tak sa Slovensko muselo stať členom NATO. Boli postupne posielané vojská najmä americké do štátov, ktoré mali predstavovať nejakú baštu proti Rusku a vojská NATO a najmä americké vojská priblížiť sa čo najbližšie k ruským hraniciam, a to od počnúc Estónska, Lotyšska, Litvy, Poľska, Slovenska, Maďarska, Rumunska , aby postupne mali Američania svoje vojská blízko ruských hraníc. So zámerom zničiť Rusko urobili aj ďalší krok a to v roku 1913 postupne navštevovali americké esá Kyjev ako prezident Obama, ešte vtedy senátor Biden, včítane Bidenovho syna, senátor Mc Cain, a ďalší senátori sa stiredali ako na klavír. Potom poslali po dlhšom pobyte v USA boxera Klička do Kyjeva a urobili MAJDÁN, s tým, že vyhnali prezidenta Janukoviča mimo Ukrajinu a nastolili na Ukrajine vládu podľa americkách predstáv, na čele s prezidentom Porošenkom so ždovskými koreňmi. Následne Porošenka vystriedal ďalší prezident herec taktiež so židovskými koreňmi. Tak začal hon na rusky hovoriacich občanov na východe Ukrajiny (Donbas, Luhansk). Začali tieto oblasti bombardovať a ničiť rusky hovoriacich občanov. Zakázali ruský jazyk a podobne. No hlavným cieľom amerického militarizmu bolo nastoliť NATO na Ukrajine s cieľom konečne pokoriť Rusko, ktoré potrebovali rozparcelovať na malé štátiky a zmocniť sa nerastného bohatstva na ruskej zemi. Tak nahnali rusku vládu na čele s Putinom do kúta a Rusko nemalo iného východiska, len urobiť vojenskú operáciu proti americkej Ukrajine s fašistickým podhubím. Je to tak, keď naženiete potkana do kúta, tak vás vyskočí a pohryzie. To isté bolo urobené s Ruskom. Preto terajšia vojna nie je vojna Ruska s Ukrajinou, ale vojna Ruska s USA na ukrajinskej zemi, Kde velenie prevzal Biden prostredníctvom malého šaša Zelenského.
Dám iba obyčajnú otázku. Čo hľadá Amerika v Európe a konkrétne hľadá na Ukrajine?
Prečo sa stará Amerika o iné štáty? Keď už vyše 50 vojen Američania vyprodukovali od II. svetovej vojny po celom svete od Kórey, Vietnam, ….až po Irak, Lýbiu, Sýriu a podobne, tak im okrem toho, že po celom svete majú vojenské základne a iba v Nemecku sústavne od II. svetovej vojny vyše 50 000 amerických vojakov aj s výzbrojou, tak ešte potrebujú aj Ukrajinu, aby dobili Rusko, čo im doposiaľ chýba. Lenže chceli by to urobiť priamo, lenže majú obrovské obavy, že vojna sa prenesie z Európy priamo do Washingtonu. Tak zneužívajú Ukrajinu ako svoje bitevné pole a posielaním zbraní im nevadí, že zahynie množstvo ľudí a Ukrajina ako taká. Tak si zločineckí amarickí jastraby vymysleli geniálny plán. Vedeli dopredu, že takto sa bude musieť Rusko proti ukrajinskému fašizmu postaviť. Sankciami za pomoci Bruselských hlupákov zničili rozvoj európskej ekonomiky a americká lobby na výrobu zbraní funguje perfektne a zisky americkým výrobcom energetických zdrojov a zbrojnému priemyslu prekvitajú na úkor sprostej politiky Bruselu a tiež slovenských vládnych papagájov, ktorí ako zaslepenci nevidia AMERICKÝ GENIÁLNY PLÁN, ktorý ušili na Rusko i na celú Európu tak ako podobne bolo s vyhnaním arabského obyvateľstva do Európy.

Ďalšie mrtvé a zranené slovenské opatrovateľky

21.12.2023

Zo Slovenska pracuje v zahraničí, najmä v Rakúsku, Nemecku Švajčiarsku a v ďalších štátoch mimo Slovenska niekoľko tisíc opatrovateliek. Nakoľko tie žienky najmä z Východného a Stredného Slovenska nenašli doposiaľ dostupnosť práce vo svojej vlasti, museli za nedôstojných podmienok hľadať prácu v zahraničí. Tieto ženičky, niektoré skoro šestdesiatníčky sú [...]

Ako slovenská mafia a slovenská aristokracia urobila ekonomickú genocídu slovenského národa

03.12.2023

Začiatky prechodu od socializmu ku kapitalizmu boli poznačené obrovskými machináciami a podvodmi slovenských politikov i ďalších vplyvných osobnosti. Predovšetkým to boli právnici, ktorí vytunelovali fungujúce slovenské podniky. 80 % slovenských podnikov, včítane poľnohospodárskych družstiev bolo doslova zničených a tých lukratívnych 20 % boli pohltené zahraničným [...]

LGBTI ako novodobá choroba ľudstva

01.12.2023

Chémia vládne svetu. Celé galaxie vo vesmíre, včítane vzniku našej planéty sú výsledkom chemických procesov. Chémia sa dostáva čím ďalej , tým viac do každodenného života človeka. Neustále snahy o dorábanie väčšieho množstva potravín a aj zvyšovanie ziskov výrobcov potravín, sa zvyšujú výnosy plodín tým, že sa stále vo väčšej miere používajú rôzne [...]

Generálna prokuratúra

V minulom roku narástol počet obžalovaných mladistvých aj mladistvých recidivistov

17.06.2024 11:37

Po ôsmich rokoch vyznačujúcich sa trendom poklesu trestných stíhaní mladistvých v roku 2023 generálna prokuratúra zaznamenala jej nárast o 4 percentá.

grécko, Mosley

V Grécku našli ďalšieho mŕtveho turistu, po troch nezvestných pátrajú

17.06.2024 11:37

Je to najnovší prípad z ostatnej série zmiznutí a úmrtí turistov na gréckych ostrovoch. Niektorí, ak nie všetci, sa vydali na turistiku v horúčavách.

Ruský tank, vojna na Ukrajine, Belgorodská oblasť

Pritvrdíme, krviprelievanie bude pokračovať, ak Západ neprijme Putinove podmienky, hrozí šéf ruskej tajnej služby

17.06.2024 11:35

Je absurdné, aby sa Putin, ktorý naplánoval, pripravil a uskutočnil najväčšiu ozbrojenú agresiu od druhej svetovej vojny, prezentoval ako mierotvorca, oznámila Ukrajina.

Benny Ganc

Izraelský premiér Netanjahu rozpúšťa vojnový kabinet

17.06.2024 10:58, aktualizované: 11:13

O rozpustení vojnového kabinetu informujú tiež izraelské médiá.