Založ si blog

Geniálny plán amerického militarizmu zničiť Rusko.

Po stretnutí ruského prezidenta Gorbačova s americkým prezidentom Reganom v Helsinkách svet si myslel, že je koniec studenej vojny a v Helsinkách sa dohodli, že sa zruší vojenský pakt „Varšavská zmluva“ a taktiež a vojenský pakt“ NATO“, prípade, že sa nebude ďalej rozširovať. Všetko to bolo z americkej strany iba klam. No zo snahy Ameriky sa NATO začalo rozširovať ďalej najmä na východoeurópske štáty, s cieľom vymysleného geniálneho plánu. V prípade Slovenska, ale aj ostatných východných štátov bola pri vstupe do EU daná podmienka vstupu do NATO bez akéhokoľvek referenda. Tak sa Slovensko muselo stať členom NATO. Boli postupne posielané vojská najmä americké do štátov, ktoré mali predstavovať nejakú baštu proti Rusku a vojská NATO a najmä americké vojská priblížiť sa čo najbližšie k ruským hraniciam, a to od počnúc Estónska, Lotyšska, Litvy, Poľska, Slovenska, Maďarska, Rumunska , aby postupne mali Američania svoje vojská blízko ruských hraníc. So zámerom zničiť Rusko urobili aj ďalší krok a to v roku 1913 postupne navštevovali americké esá Kyjev ako prezident Obama, ešte vtedy senátor Biden, včítane Bidenovho syna, senátor Mc Cain, a ďalší senátori sa stiredali ako na klavír. Potom poslali po dlhšom pobyte v USA boxera Klička do Kyjeva a urobili MAJDÁN, s tým, že vyhnali prezidenta Janukoviča mimo Ukrajinu a nastolili na Ukrajine vládu podľa americkách predstáv, na čele s prezidentom Porošenkom so ždovskými koreňmi. Následne Porošenka vystriedal ďalší prezident herec taktiež so židovskými koreňmi. Tak začal hon na rusky hovoriacich občanov na východe Ukrajiny (Donbas, Luhansk). Začali tieto oblasti bombardovať a ničiť rusky hovoriacich občanov. Zakázali ruský jazyk a podobne. No hlavným cieľom amerického militarizmu bolo nastoliť NATO na Ukrajine s cieľom konečne pokoriť Rusko, ktoré potrebovali rozparcelovať na malé štátiky a zmocniť sa nerastného bohatstva na ruskej zemi. Tak nahnali rusku vládu na čele s Putinom do kúta a Rusko nemalo iného východiska, len urobiť vojenskú operáciu proti americkej Ukrajine s fašistickým podhubím. Je to tak, keď naženiete potkana do kúta, tak vás vyskočí a pohryzie. To isté bolo urobené s Ruskom. Preto terajšia vojna nie je vojna Ruska s Ukrajinou, ale vojna Ruska s USA na ukrajinskej zemi, Kde velenie prevzal Biden prostredníctvom malého šaša Zelenského.
Dám iba obyčajnú otázku. Čo hľadá Amerika v Európe a konkrétne hľadá na Ukrajine?
Prečo sa stará Amerika o iné štáty? Keď už vyše 50 vojen Američania vyprodukovali od II. svetovej vojny po celom svete od Kórey, Vietnam, ….až po Irak, Lýbiu, Sýriu a podobne, tak im okrem toho, že po celom svete majú vojenské základne a iba v Nemecku sústavne od II. svetovej vojny vyše 50 000 amerických vojakov aj s výzbrojou, tak ešte potrebujú aj Ukrajinu, aby dobili Rusko, čo im doposiaľ chýba. Lenže chceli by to urobiť priamo, lenže majú obrovské obavy, že vojna sa prenesie z Európy priamo do Washingtonu. Tak zneužívajú Ukrajinu ako svoje bitevné pole a posielaním zbraní im nevadí, že zahynie množstvo ľudí a Ukrajina ako taká. Tak si zločineckí amarickí jastraby vymysleli geniálny plán. Vedeli dopredu, že takto sa bude musieť Rusko proti ukrajinskému fašizmu postaviť. Sankciami za pomoci Bruselských hlupákov zničili rozvoj európskej ekonomiky a americká lobby na výrobu zbraní funguje perfektne a zisky americkým výrobcom energetických zdrojov a zbrojnému priemyslu prekvitajú na úkor sprostej politiky Bruselu a tiež slovenských vládnych papagájov, ktorí ako zaslepenci nevidia AMERICKÝ GENIÁLNY PLÁN, ktorý ušili na Rusko i na celú Európu tak ako podobne bolo s vyhnaním arabského obyvateľstva do Európy.

Kto je príčinou vojny na Ukrajine ?

01.06.2023

Už v roku 2013 a 2014 americká lobby s postupnou návštevou Ukrajiny ( prezident Obama, predtým senátor a terajší prezoident Biden aj svojim synom, vtedajší, dnes už mrtvý senáto Mc Caine, ) pripravovali zosadenie regulárne zvoleného prezidenta Janukoviča a americkou podporou bol vykonaný majdán, kde zomrelo vyše 6 tisíc ľudí. Tak dosiahli Amíci to, že Ukrajina sa stala [...]

Európske fondy sú najväčší klam a výdrb pre pracujúci národ Slovenska

08.05.2023

Najprv peniaze zo štátneho rozpočtu, t.j. peniaze všetkých nás sa posielajú do Bruselu a potom Brusel k tomu pridá nejaký ten milión, z peňazí západných štátov, ktoré okrádajú Slovensko bankami, poisťovňami, potravinovými reťazcami, hornbachmi, a firmami ako sú automobilky a podobne. Tieto tzv. eurofondy sú namierené pre slovenskú oligarchiu a aristokraciu, nie pre [...]

Korunovácia Karola III. ako najväčšia groteska súčasnosti.

06.05.2023

Na to, že svet žije v 21. storočí, je príšerné, že existujú ešte prapotopné móresy rôznych kráľovstiev, kniežatstiev a podobne. Už pominuli časy, keď anglická kráľovská mašinéria ešte v stredoveku vytvárala v čase feudalizmu. Mnohí z tejto garnitúry si vytvárajú ešte aj teraz v modernom svete privilégia, ktoré svet už dávno prekonal. Britská monarchia za [...]

vykoľajený vlak

Pri Rimavskej Sobote sa prevrátil vlak, zranili sa traja cestujúci

06.06.2023 21:44, aktualizované: 21:52

K vykoľajeniu vlaku došlo medzi obcami Rimavské Zalužany a Kociha. Železničná doprava bola v úseku prerušená.

Francúzsko protesty reforma dôchodková

Francúzi opäť protestujú proti dôchodkovej reforme, účasť na demonštráciách klesá

06.06.2023 21:09

Francúzsky prezident podpísal novú dôchodkovú legislatívu v apríli, pričom vláda použila kontroverzný no zákonný mechanizmus, aby sa vyhla hlasovaniu o zákone v parlamente.

ukrajina, cherson, priehrada, kachovka

Po zničení Kachovskej priehrady hrozí humanitárna i ekologická kríza

06.06.2023 20:00

Potenciálne nebezpečné dôsledky na životné prostredie, energetickú bezpečnosť a jadrovú bezpečnosť môžu presahovať hranice Ukrajiny, obávajú sa lídri Rady Európy.

Jens Stoltenberg

Šéf NATO exkluzívne pre Pravdu: Rusko vie, že jadrová vojna sa nedá vyhrať

06.06.2023 19:25

Rozhovor s generálnym tajomníkom NATO Jensom Stoltenbergom, ktorý vznikol na bratislavskom summite Bukureštskej deviatky.