Založ si blog

Zvyšovanie cien – opakujúca sa kríza – vojna = kapitalizmus.

Vážení priatelia, čomu sa máme tešiť v tom zločineckom kapitalistickom systéme, ktorý vytvoril opäť na národ pohromu. Nie vojnou na Ukrajine dospelo k zvyšovaniu cien benzínu a nafty. To sa len tí hlupáci, alebo tí americkí pätolízači vytvárajú vlastne doménu pre národ, že za všetko o zvyšovaní cien je vraj zodpovedný Putin. Však ruská ropa ako lacná prúdi do Slovnaftu a tento zneužíva situáciu a predáva výrobky podľa cien na západných trhoch. Takže Rusko svojou lacnou ropou nezvyšuje ceny. To balamutia národ naši politici, ktorí spolu s bruselskou bandou nenávidia Rusov, ale už takmer 100 rokov, nakoľko sa nechce podrobiť NATO a USA ako policajtovi sveta.
Tento ošiaľ s nárastom cien je umelo vytvorený západom a konkrétne USA. Že vraj vyrieši všetko trh ako zvykne rozprávať Sulík. Kapitalistický trh vytvoril podmienky pre obrovský nárast cien energií, čo vyvolalo zvyšovanie cien najmä potravín, služieb a podobne. Sú v tom špekulácie najmä Američanov a Arabov, ktorí pre svoje zisky neváhajú vytvoriť genocídu chudobného národa vo svete. To je zločinnosť bohatých západných medzinárodných korporácií. Za 40 rokov socializmu sme nezaznamenali takéto niečo. Ceny boli stanovené jednotne štátom, ktoré boli rovnaké od Sniny na vchode Slovenska, až po Aš v západných Čechách. Nemali sme ani zdražovanie, ani krízy, ani vojnu. Československý mierumilovný národ si pokojne budoval svoju zem bez rušivých momentov. Za to USA vytvárali za ten čas každý rok vojnové ťaženia po celom svete. Tento kapitalistický systém aj nás dobehol, nakoľko sme sa stali kolóniou západu po roku 1989 a máme už aj zdražovanie, aj krízu aj vojnu, ktorú vyvolal americký kongres na čele s prezidentom Bidenom za úzkej spolupráci šéfa NATO a ich podskokom ukrajinským prezidentom Zelinským. Tak nám treba, my slovenskí hlupáci na čele s garnitúrou OĽANO a jeho vedúcim Šašom.

Komu prospieva 2 % na zbrojenie podľa pokynov NATO ?

11.07.2022

Spojené štáty americké, ktoré sú hlavným vodcom organizácie NATO vytvorili špekulatívny systém ako zveľadiť svoj zbrojný priemysel a samozrejme ekonomiku USA. Ako už každý vie, že USA vyrába najviac zbraní na svete. Za určitých podmienok tieto predáva do rôznych štátov sveta. Tým sa obohacujú miliardovými ziskami súkromní majitelia zbrojného priemyslu a samozrejme [...]

Naše média vymývajú mozgy ľuďom v súvislosti s vojnou na Ukrajine.

09.07.2022

Amerika už dávno rieši problém ako zničiť Rusko. Pod americkým velením NATO sa začalo rozpínať do štátov Východnej Európy postupne bližšie k hraniciam Ruska od Estónska cez Litvu, Lotyšsko, Poľsko, Slovensko, Maďarsko, až po Rumunsko a Bulharsko. Od nástupu proamerickej vlády na Ukrajine po Majdane roku 2014 financovanom vládou USA a doslova vyhnaním prezidenta [...]

Blíži sa tretia nemecká ríša? či Nemecko – Franská ríša?

02.06.2022

Za celý čas fungovania Európskej Únie stáli vždy na jej čele prevažne Nemci. Dlhodobo riadila EU na diaľku Nemka Merkelová, teraz je na čele EU Uršula von der Leyonová a taktiež na diaľku z Nemecka riadi EU súčasný kancelár Olaf Scholz. To nasvedčuje tomu, že keď sa nepodarilo Nemecku II. svetovou vojnou dobyť celú Európu so zničením a ovládnutím bývalého Sov. [...]

kórea

KĽDR odpálila neidentifikovanú balistickú strelu do Japonského mora

25.09.2022 10:46

Odpálenie strely sa uskutočnilo po tom, čo sa objavili informácie o plánoch Pchjongjangu vystreliť balistickú raketu odpaľovanú z ponorky (SLBM).

vláda matovič heger mikulec

Koľko vlani zarobili členovia vlády?

25.09.2022 09:50

Najviac z členov vlády zarobil vlani Vladimír Lengvarský, po ňom Igor Matovič a Veronika Remišová.

Péter Szijjártó

Szijjártó sa stretol s Lavrovom: Ak sa nezačnú rokovania o mieri, bude to ešte hroznejšie

25.09.2022 08:52

Šéf maďarskej diplomacie Péter Szijjártó sa ako jediný politik z krajín Európskej únie zišiel vo štvrtok v OSN s ruským ministrom zahraničia Sergejom Lavrovom.

Taliansko, voľby

Taliani volia, favoritom predčasných volieb je pravica

25.09.2022 08:19

Prieskumy verejnej mienky naznačujú, že prvýkrát od skončenia vojny by voliči mohli do čela vlády vyniesť krajnú pravicu a prvú ženu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 440
Celková čítanosť: 1574852x
Priemerná čítanosť článkov: 3579x

Autor blogu

Kategórie