Založ si blog

Homosexuáli chcú vychovávať deti?

Je jednoznačne dané prírodou, že homosexuáli pri vzájomnom páreni sa muž s mužom  nemôžu plodiť deti, nakoľko žiadny  muž nikdy neotehotnie. Pri tom je nastolená požiadavka  na výchovu detí  homosexuálmi., Odpoveď je jednoznačná. Urobte si deti sami a potom ich môžte vychovávať. Zaujímavé je, že malé dieťa od prvej chvíle vyslovuje slovo “ MAMA „. Mamu nenahradí žiaden chlap, nakoľko príroda si tak zariadila, že dieťa bolo zviazané s matkou púpočnou šnúrou a ten vzťah matky a dieťaťa je prirodzene zviazaný, či sa niekomu páči a či nie. Slovo mama znamená  pohladenie duše  dieťaťa. Žiadny muž nedokáže nahradiť matku od prvého počiatku života dieťaťa. Príroda tak zariadila, že porodiť dieťa je jedinou doménou matky. Preto neznásilňujme prírodu,

Hľadajme príčinu prečo je stále viac homosexuálov a lesbičiek na svete. Súčasná doba je poznačená enormným používaním chemicky upravených potravín a jedla, čo narušuje normálny vývoj života človeka. Moderná doba vďaka opäť chemickému priemyslu chrlí pre národ množstvo farmaceutických produktov vo forme liekov a najmä rôznych hormónov a protilátok proti otehotneniu, čo dnešné ženy v značnej miere využívajú. Zároveň je možné konštatovať, že dnešná mládež už od  nedospelého veku vo veľkom súloží a aby dievčatá neotehotneli, využívajú rôznu antikoncepciu a čo je nepochopiteľné, matka ich v tom podporujú.. Pokiaľ sa v nedopatrení podarí otehotnieť, najmä neplnoleté matky odkladajú narodené deti do detských domovov na opatrovanie, alebo sa ich zbavujú rôznym spôsobom..

Súčasné mladé  ženy v tejto neistej dobe kapitalizmu špekulujú ako si najprv vybudovať svoju ekonomickú existenciu a materstvo je na druhom mieste. Pretože tento režim nedokáže vytvoriť  dostatočné podmienky pre výchovu viac detí, bez toho aby rodina nepocítila  ekonomické problémy, tak deti sa v poslednom období rodia (mimo rómskej komunity) veľmi málo. Tento režim doslova núti ženy odkladať materstvo do pozdného veku. Preto každá žena si najprv vyberie denné príslušné dávky rôznych chemických prostriedkov proti otehotneniu, čo jednoznačne má zásluhu na tom, že  neskôr sa to prejaví na rôznych chybách a chorobách  narodeného dieťaťa. Zároveň má to taktiež jednoznačný vplyv na vývoj pohlavia.

Vzťah muža k žene a ženy k mužovi sa považuje za normálny prírodný vzťah daný prírodou od počiatku života na tejto zemeguli.Tak je tomu v celej živočíšnej ríši cicavcov.  Každý iný vzťah je úchylkou, t. j. výnimkou. . Jedine človek v rámci svojej vlastnej záhuby dospel k takému stavu, že  vstupom do života ľudského organizmu rôznymi  chemickými  prípravkami si dokázal narušiť prírodný proces. Nevidíte v živočíšnej ríši cicavcov, aby sa takéto úchylky prejavovali tak ako je to u človeka.  Týmto jedine človek dokázal vytvoriť úchylky, kde v určitých okolnostiach sa žena môže cítiť ako chlap a naopak, čím vznikajú typy homosexuálov a lesbičiek. Označujem to ako chorobný vzťah, ktorý nastal už v prednatálnom veku, v dôsledku zásahu chemického procesu do organizmu rôznymi prípravkami, za ktoré môžu predovšetkým rodičia.

Ľudská civilizácia  začala byť chorá a výstrelky poslednej doby divokej mládeže najmä trendom západu nemajú takmer nič spoločné s ľudskou civilizáciou. Začínajú sa prerábať chlapi na ženy a naopak. Sú to už rozmary, ktoré hraničia  s triezvym rozumom. Je veľmi žalostné, že najmä politici bruselského zastúpenia, namiesto toho, aby sa zastali znižovania účinkov chémie a farmácie do života ľudskej spoločnosti, presadzujú stále väčšmi systém LGBTI  a štýl zničujúcej sa mládeže. i celej ľudskej spoločnosti.. .

Ďalšie mrtvé a zranené slovenské opatrovateľky

21.12.2023

Zo Slovenska pracuje v zahraničí, najmä v Rakúsku, Nemecku Švajčiarsku a v ďalších štátoch mimo Slovenska niekoľko tisíc opatrovateliek. Nakoľko tie žienky najmä z Východného a Stredného Slovenska nenašli doposiaľ dostupnosť práce vo svojej vlasti, museli za nedôstojných podmienok hľadať prácu v zahraničí. Tieto ženičky, niektoré skoro šestdesiatníčky sú [...]

Ako slovenská mafia a slovenská aristokracia urobila ekonomickú genocídu slovenského národa

03.12.2023

Začiatky prechodu od socializmu ku kapitalizmu boli poznačené obrovskými machináciami a podvodmi slovenských politikov i ďalších vplyvných osobnosti. Predovšetkým to boli právnici, ktorí vytunelovali fungujúce slovenské podniky. 80 % slovenských podnikov, včítane poľnohospodárskych družstiev bolo doslova zničených a tých lukratívnych 20 % boli pohltené zahraničným [...]

LGBTI ako novodobá choroba ľudstva

01.12.2023

Chémia vládne svetu. Celé galaxie vo vesmíre, včítane vzniku našej planéty sú výsledkom chemických procesov. Chémia sa dostáva čím ďalej , tým viac do každodenného života človeka. Neustále snahy o dorábanie väčšieho množstva potravín a aj zvyšovanie ziskov výrobcov potravín, sa zvyšujú výnosy plodín tým, že sa stále vo väčšej miere používajú rôzne [...]

Motorkár, autonehoda pri Martine

Vážna nehoda pri Martine. Motorkára previezli s ťažkými zraneniami do nemocnice

20.07.2024 19:01

Z doposiaľ nezistených príčin došlo na ceste z obce Košťany nad Turcom do Martina k zrážke osobného automobilu a motocykla.

Robert Fico a Denys Šmyhal.

Fico Šmyhaľovi: Slovensko nemieni byť rukojemníkom ukrajinsko-ruských vzťahov. Kritizuje rozhodnutie Zelenského

20.07.2024 18:16, aktualizované: 18:36

Fico podľa úradu vlády v tejto veci komunikuje už niekoľko dní s relevantnými členmi vládneho kabinetu aj s predstaviteľmi maďarskej petrochemickej skupiny MOL.

Krasnodar, Rusko, protest

Kolaps v Krasnodare: Rusi vyšli do ulíc, starosta sa chcel pripútať k stĺpu. Umlčala ich až polícia

20.07.2024 18:02, aktualizované: 20:25

Problémy s elektrinou na juhu Ruska a na okupovanom ukrajinskom polostrove Krym sa začali 16. júla po skrate na Rostovskej jadrovej elektrárni.

drogy chorvátsko kokaín

V Európe sa rozmáha organizovaný zločin, využíva každú slabinu, varuje Europol

20.07.2024 17:36

Výroba kokaínu je v Latinskej Amerike podľa Europolu mimoriadne rozšírenia a Európa je touto drogou zahltená.