Založ si blog

Súčasný volebný systém je výsmech národu

Súčasný centrálny volebný systém, ktorý je organizovaný po doménou straníckych organizácií plošne za celé Slovensko vytvára iba obrovský volebný chaos a milióny eur pre zabezpečenie volieb. Množstvo obyvateľov Slovenska, najmä z dedín, ktorí sa o politiku vôbec nezaujímajú, ani nevedia kto je kto a koho by mali voliť. Vzhľadom k tomu, že národ slovenský je kresťansky založený, je do určitej miery aj pod vplyvom kňazov, naklonení najmä k strane KDH, hoci nevedia, aký program táto strana propaguje. Propagáciou v médiach cez rôzne závislé a platené prieskumy a množstvom bilbordov, celý národ je masírovaný podvodníckymi heslami a vymyslenými podlízavými prívlastkami. Stranícki predstavitelia sa dušujú, ako veľmi súcitia s národom a aký vrúcny záujem majú o blaho národa. Všetko je to iba púhy klam čistá propaganda dostať sa k moci a namiesto pomoci je snaha vládnuť tomuto národu a najmä na 4 roky dostať sa k dobre platenému miestu a bez veľkej námahy k luxusnému životu. Tomuto hovoria demokratické voľby len preto, že ľudia krúžkujú nejakých kandidátov, ktorých nikdy nevideli, nič podstatné o nich nevedia a po ich zvolení nikdy nebudú sa za svoje činy spovedať svojim voliteľom. Mimo iného pre strany, ktoré sa do parlamentu dostali určili si milióny na svoju stranícku činnosť, alebo nečinnosť. Tak nastáva diktatúra väčšinových (boľševických) strán. Tí si robia potom s národom čo sa im zachce a národ nemá počas celých štyroch rokov žiadnu moc niekoho za protinárodné činy odvolať, ba za trestné činy pre vymyslenú imunitu a zametanie pod koberec ani potrestať.
Keby boli voľby riadené po regiónoch, ľudia by si vyberali svojich zástupcov v rámci regiónu a nie centrálnou straníckou organizáciou dosadenými pandrlákmi, ktorí potom rozhodujú o živote celého národa a dokonca vytvárajú protiľudové zákony. Každý poslanec by mal konzultovať pripravované zákony vo vlastnom regióne za ktorý bol zvolený a tak demonštrovať názory ľudu na pôde parlamentu.
Preto demokracia nespočíva iba v tom, že národ zakrúžkuje poslancov ako holubov a potom sa uskutočňuje diktatúra pri odsúhlasovaní zákonov. Tento systém majú politickí predstavitelia dobre vymyslený pre seba a kto uchmatne ten najväčší krajec ten 4 roky diriguje a omamuje národ, dokonca neobáva sa ani okrádať národ rôznymi kauzami, lebo takto si vytvorili privilégia, ktoré si dlhodobo užívajú. Akýkoľvek dobrý zákon pre národ neprejde v parlamente iba preto, že podávajú ho tzv.(menševici). Parlament v dnešnej podobe nie je zodpovedný za svoju činnosť nikomu. Je to divadelná sála, kde 150 hercov štvrtej cenovej skupiny sa hašterí ako na trhovisku. Bohužiaľ, keď sa prejednávajú aj dôležité zákony, často je sála takmer prázdna. Ich absenciu nesleduje nikto? Tento kocúrkovský systém volieb a účinkovanie samotných poslancov v parlamente pokladám za výsmech národu. Mimo toho doporučujem zrušiť akékoľvek bilbordy a zrušiť taktiež akúkoľvek prieskumy a platených prieskumníkov, ktorí iba zavádzajú voličov. Dokedy takýto volebný cirkus bude ešte fungovať?

Komu prospieva 2 % na zbrojenie podľa pokynov NATO ?

11.07.2022

Spojené štáty americké, ktoré sú hlavným vodcom organizácie NATO vytvorili špekulatívny systém ako zveľadiť svoj zbrojný priemysel a samozrejme ekonomiku USA. Ako už každý vie, že USA vyrába najviac zbraní na svete. Za určitých podmienok tieto predáva do rôznych štátov sveta. Tým sa obohacujú miliardovými ziskami súkromní majitelia zbrojného priemyslu a samozrejme [...]

Naše média vymývajú mozgy ľuďom v súvislosti s vojnou na Ukrajine.

09.07.2022

Amerika už dávno rieši problém ako zničiť Rusko. Pod americkým velením NATO sa začalo rozpínať do štátov Východnej Európy postupne bližšie k hraniciam Ruska od Estónska cez Litvu, Lotyšsko, Poľsko, Slovensko, Maďarsko, až po Rumunsko a Bulharsko. Od nástupu proamerickej vlády na Ukrajine po Majdane roku 2014 financovanom vládou USA a doslova vyhnaním prezidenta [...]

Zvyšovanie cien – opakujúca sa kríza – vojna = kapitalizmus.

26.06.2022

Vážení priatelia, čomu sa máme tešiť v tom zločineckom kapitalistickom systéme, ktorý vytvoril opäť na národ pohromu. Nie vojnou na Ukrajine dospelo k zvyšovaniu cien benzínu a nafty. To sa len tí hlupáci, alebo tí americkí pätolízači vytvárajú vlastne doménu pre národ, že za všetko o zvyšovaní cien je vraj zodpovedný Putin. Však ruská ropa ako lacná prúdi do [...]

telefón, ruky, mobil

V Česku zaznamenali sofistikovaný podvod, varujú pred falošnými exekúciami

15.08.2022 22:59

Podvodníci ľuďom posielajú SMS správy, kde ich informujú o vymyslenej exekúcii.

Robert Fico

Fico: Zrušenie práva veta je pre Smer neprekročiteľná červená čiara

15.08.2022 20:08

Fico tvrdí, že právo veta členských krajín EÚ má obrovský význam v praktickom živote.

Ukrajina Rusko vojna Charkov uarus

Ukrajina s protiútokom vyčkáva, Rusi sa obracajú na Severnú Kóreu. Smeruje svet do veľkej vojny?

15.08.2022 19:48

Ako sa vyvíja vojna na Ukrajine a ako veľmi vážne máme brať zbližovanie sa Ruska so Severnou Kóreou? V podcaste denníka Pravda odpovedá generál Pavel Macko.

Kajetán Kičura

Kičura zlaté tehličky mal. Podľa polície boli aj v sejfe, len v bankovom

15.08.2022 18:45

Robert Fico uviedol, že Kičurove zlaté tehly v sejfe sú blud, a Kičura nemá ani sejf. Polícia na to reagovala, že tehličky existujú a v sejfe ich mal - v bankovom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 440
Celková čítanosť: 1557978x
Priemerná čítanosť článkov: 3541x

Autor blogu

Kategórie