Založ si blog

Prečo si Angličania zvolili BREXIT ?

Ako je vidieť po súčasných voľbách, Anglicko je, bolo a bude konzervatívny národ. Ten národ, ktorý si potrpí na kráľovnú, princov, vojvodstvách, lordov a podobne. Angličania dlhodobo vládli svetu s množstvom kolónií, ktoré vydierali a mali sa ako prasce v žite. Ešte aj terajší i budúcu potomkovia z toho ťažia. Nakoniec kráľovná je taktiež ešte aj doposiaľ vládkyňou Nového Zélandu, kde má „stará“ svoju guvernérku. Keby ste vedeli obsah, alebo pre mnohých preklad anglickej hymny, tak s úžasom zistite, že celý text je o tom, aby kráľovná žila naveky. Proste je to konzervatívny anglický hnus. Keď Angličania zbadali, ako v poslednom období EU je pod kontrolou Nemecka a Francúzska, nedokázali to zniesť a preto radšej BREXIT. Tá anglická nadradenosť nad svetom nedá lordom, ani anglickej šľachte na čele so starou bačkorou, aby takí Nemci, ktorí prehrali 2 svetové vojny rozkazovali bývalým vládcom sveta.!! Tak doposiaľ politici z Bruselu to nepochopili? Takí trpaslíci ako je Slovensko drží hubu a krok a na každom kroku naši politici iba pritakávajú a držia zadok, aby sa nepokakali pred nemeckými a Francúzskymi poslancami, ktorí ovládajú európsky parlament. No mali ste vidieť poslancov z Anglicka. Tí si nedávajú servítku pred ústa. Dodnes sa považujú Angličania spolu s USA za vládcov sveta a tak aj konajú. Je už 21. storočie a národy sa hrajú na kráľovstvá? Dokedy národy budú živiť príživníkov? Dokedy ešte budú existovať „výsosti“ a akékoľvek privilégia bohatstvom opradených namyslených kreténov? Angličania si vymysleli lordstva a vojvodstvá a keď nejaká fiflena sa vydá za princa, hneď je paňou vojvodstva. Proste Anglicko nie je Európa, je to národ, ktorý nielen štýlom života, ale aj vodou je od Európy oddelený.

Demokracia = korupcia

21.01.2020

Je zaujímavé, že kapitalizmus politici nazvali demokraciou, aby ohúrili národ, že vraj vládne ľud. Práve táto tzv. demokracia vytvára živnú pôdu pre korupciu, podvody a zlodejinu. Boj o viac »

Ako vznikajú slovenskí boháči a slovenská šľachta.

09.01.2020

Za čias "mečiarizmu" sa prideľovali lukratívne podniky priamou privatizáciou od buka do buka darom samozrejme " svojím ". Tak napríklad vznikol mecenáš, boháč R e z e š a následne jeho rodina viac »

Eurofondy a klamanie národa

06.01.2020

Ako je známe, že Slovensko platí do EU ročne takmer miliardu eur. Je to platba zo štátneho rozpočtu, to znamená že tieto peniaze idú z vreciek každého z nás. Európska komisia vracia tieto viac »

Pocuvajte pravdu, podcast, pravda

Kampaň proti Kotlebovi môže priniesť trpké ovocie

25.01.2020 06:00

Chýba politická diskusia. Vitajte vo svete útokov, invektív a ponižovania. Prečo to politici robia?

Judita, súd

Judita, obžalovaná z vraždy kamaráta, bola podľa susedov nekonfliktná

25.01.2020 05:00

Sedemnásťročná Žilinčanka, obvinená z vraždy kamaráta, sa opäť postavila pred sudkyňu. Tá si teraz vypočula svedecké výpovede susedov z bytovky.

Hong Kong, koronavírus

Koronavírus dorazil do Európy, v Číne už zabil desiatky ľudí

25.01.2020 00:00

Úmrtia pripisované koronavírusu pribúdajú, v Číne ich je viac ako štyri desiatky. Prvých nakazených v Európe hlásia z Francúzska.

Trump donald

Demokrati končia so zdôvodňovaním impeachmentu

24.01.2020 22:55

Zdôvodnenie žaloby je na programe impeachmentu od stredy.