Založ si blog

Už bolo dosť amerického hnoja

Keď otvoríte akýkoľvek televízny kanál, stále vám vyskočí nejaký americký hnoj. Hlúposti ako“Friends, Sipsonovci, Dva a pol chlapa, kadejaké primitívne veselohry, na ktorých sa len Američania vedia smiať z ničoho, akurát nejaké grimasy a už sa smejú ako najatí. No keď chcete niečo najmä na TV Joj, alebo na Markíze vidieť niečo solídneho večer, tak stále len zbrane, vraždy, oheň, krv, výbuchy aut, horiace telá, mŕtvoly, atď, atď. Hneď medzitým máte 15 až 20 minút sprosté reklamy a to je všetko. Keď podávajú správy, tak vždy je to len propaganda západu, nadávky na bývalý režim, no najviac napr. čo podradného sa uskutočnilo v Texase, v New Yorku, alebo v Kalifornii, na čo náš slovenský národ nie je zvedavý, či nejaká krava ušla alebo zdochla nejakému farmárovi a podobne. Jednoducho povedané „naše západné“ televízne spoločnosti za naše peniaze kŕmia nás americkým hnojom, ktorý už ako otrepané staré hlúposti videla predtým celá Amerika. Je to na pováženie, prečo naši politici zapredali nielen našu ekonomiku, naše banky, poisťovne, ale najmä to, že priniesli na Slovensko takúto špinu, ktorá ovplyvňuje myslenie najmä našej mládeže.

Kiska bol zabasnutý v Strednej Afrike?

15.11.2019

Na Youtube som vypočul komentár jednej bývalej slovenskej pracovníčky v na veľvyslanectve v Etiopii, ktorej do pôsobnosti patrili aj niektoré štáty Strednej Afriky. Ten komentár sa týkal bývalého viac »

Hlúpe porovnávanie po 30. rokoch

15.11.2019

Novopečení moderní politológovia a sociológovia si predsavzali porovnávať život za socializmu a terajšieho kapitalizmu na Slovensku pri príležitosti výročia majdanu z roku 1989. Napriek tomu, viac »

Ukájanie sa po tridsiatich rokoch.

11.11.2019

Po tridsiatich rokoch si dali verejnú debatu v televízii protagonisti - revolúcie 1989. Takí, ako Kňažko, Budaj, Feldek a ďalší sa iba ukájali nad tým ako priviedli slovenský národ do biedy. viac »

policajt Vladimír N., okresný súd

Policajtovi za usmrtenie 17-ročného Tomáša počas zákroku hrozí 2 až 5 rokov

19.11.2019 15:01

Pred senát Okresného súdu v Žiari nad Hronom sa postavil policajt Vladimír N. Obžalovaný je z prečinu usmrtenia a hrozí mu trest odňatia slobody na 2 až 5 rokov.

Andrej Kiska

Za ľudí chce vytvoriť koalíciu s PS-Spolu, SaS, KDH a OĽaNO

19.11.2019 14:35

Exprezident a predseda Za ľudí Andrej Kiska absolvoval za posledný týždeň niekoľko stretnutí so všetkými demokratickými opozičnými stranami.

Drucker

Dobrá voľba pôjde do parlamentných volieb samostatne

19.11.2019 14:34

Povedal to exminister zdravotníctva a vnútra a predseda Dobrej voľby Tomáš Drucker s tým, že rokovania s Mostom-Híd ukončili.

binárny kód, bezpečnosť, internet, zdrojový kód, počítač, pc, computer,

O rok by mali byť všetky obce pokryté vysokorýchlostným internetom

19.11.2019 14:16

Na Slovensku by do konca roku 2020 nemala zostať žiadna obec, ktorá nebude pokrytá internetom s minimálnou rýchlosťou 30 Mbit/s.