Založ si blog

Nemecko opäť ovládlo Európu.

Nemecko rozpútalo a zároveň aj prehralo 2 svetové vojny. V II. svetovej vojne Nemci pod vedením Hitlera a spol. vojnou chceli ovládnuť celú Európu, včítane ruskej zemi, o sa im nepodarilo vďaka Červenej armáde a ostatných protifašistických síl. Keď po II. svetovej vojne sa Nemci postavili na nohy s podporou USA, začali iným spôsobom ovládať Európu, a to likvidovaním ekonomiky najmä štátov východnej zóny včítane Slovenska. Za pomoci zahraničného kapitálu ( najmä nemeckého ), vybrakoval sa na Slovensku najmä potravinársky a priemyselný potenciál. Ako všetci vieme, že zrušili sa cukrovary na Slovensku (podobne aj v Čechách), a cukor dovážame z Nemecka, zlikvidovali sa podobným spôsobom aj ďalšie oblasti ako stavy hovädzieho dobytka a maslo i mäso dovážame taktiež z Nemecka, atď, atď. O zrušení strojárenských, sklárskych, chemických a ďalších fabrík ani nehovoriť. Všetko teraz musí Slovensko dovážať. Chválime sa s tým, že vyvážame vokswágeny, ktoré sú s dovezenej fabriky z Nemecka. Je o už totálne područie alebo jasne možno konštatovať, že sme závislou kolóniou Nemecka i ostných štátov západnej Európy. Nemecka bosorka Merkelová rozhoduje v Bruseli o Európe, čo znamená, že Nemecko opäť ovládlo Európu, ale nateraz nie vojnou, ale ekonomickými a politicky mocenskými pákami.
Preto môj názor je bolo potrebné vzhľadom na rozpútanie dvoch svetových vojen zrušiť fašistický nemecky štát hneď po II. svetovej vojne a bol by pokoj v Európe nadobro.

Kiska bol zabasnutý v Strednej Afrike?

15.11.2019

Na Youtube som vypočul komentár jednej bývalej slovenskej pracovníčky v na veľvyslanectve v Etiopii, ktorej do pôsobnosti patrili aj niektoré štáty Strednej Afriky. Ten komentár sa týkal bývalého viac »

Hlúpe porovnávanie po 30. rokoch

15.11.2019

Novopečení moderní politológovia a sociológovia si predsavzali porovnávať život za socializmu a terajšieho kapitalizmu na Slovensku pri príležitosti výročia majdanu z roku 1989. Napriek tomu, viac »

Ukájanie sa po tridsiatich rokoch.

11.11.2019

Po tridsiatich rokoch si dali verejnú debatu v televízii protagonisti - revolúcie 1989. Takí, ako Kňažko, Budaj, Feldek a ďalší sa iba ukájali nad tým ako priviedli slovenský národ do biedy. viac »

policajt Vladimír N., okresný súd

Policajtovi za usmrtenie 17-ročného Tomáša počas zákroku hrozí 2 až 5 rokov

19.11.2019 15:01

Pred senát Okresného súdu v Žiari nad Hronom sa postavil policajt Vladimír N. Obžalovaný je z prečinu usmrtenia a hrozí mu trest odňatia slobody na 2 až 5 rokov.

Andrej Kiska

Za ľudí chce vytvoriť koalíciu s PS-Spolu, SaS, KDH a OĽaNO

19.11.2019 14:35

Exprezident a predseda Za ľudí Andrej Kiska absolvoval za posledný týždeň niekoľko stretnutí so všetkými demokratickými opozičnými stranami.

Drucker

Dobrá voľba pôjde do parlamentných volieb samostatne

19.11.2019 14:34

Povedal to exminister zdravotníctva a vnútra a predseda Dobrej voľby Tomáš Drucker s tým, že rokovania s Mostom-Híd ukončili.

binárny kód, bezpečnosť, internet, zdrojový kód, počítač, pc, computer,

O rok by mali byť všetky obce pokryté vysokorýchlostným internetom

19.11.2019 14:16

Na Slovensku by do konca roku 2020 nemala zostať žiadna obec, ktorá nebude pokrytá internetom s minimálnou rýchlosťou 30 Mbit/s.