Založ si blog

Šíri sa epidémia kapitalizmu a klerikalizmu

Dve tretiny národa na Slovensku teraz vidí, že precenili si svoje názory v roku 1989, keď štrnganím kľúčov ako ohúrení a omámení propagandou západu sa rozhodli urobiť rozklad vlády ľudu a zapredať sa žralokom západného sveta. Ópium národa sa rozplynul. Po 30. rokoch vďaka politickým zapredajcom, národným oligarchom, nadnárodným spoločnostiam a bankám sa väčšia polovica národa ocitla v priepasti chudoby a zadlženosti západným bankovým žralokom, lebo ako bezmajetní nemajú iného východiska. Ovládol nás západný kapitál, pri čom novodobá aristokracia, ktorú začal vytvárať už bývalý premier Mečiar, pokračuje totálne ovládanie a zotročovanie slovenského národa, ktorý upadol do koloniálneho područia západného kapitálu. Či v priemysle, poľnohospodárstve, potravinárstve, bankovníctve, poisťovníctve, všade dominujú západné firmy. Namiesto dostatku výroby kvalitných potravín za bývalého socializmu, dostávame druhoradý finančne potravinový odpad zo západu, nakoľko Brusel reguluje, čo máme vyrábať a koľko sme povinní dovážať zo zahraničia. Západné firmy a banky vyciciavajú náš národ a ruinujú životnú úroveň slovenského národa.
Po roku 1989 to postihlo nielen Slovensko, ale do podobnej zločineckej tyranii sa dostali aj ďalšie stredoeurópske a východoeurópske štáty. Takto sa rozšírila epidémia kapitalizmu po celej Európe. Žiaľ, národ naletel na bludy propagácie západných predátorov. Teraz, už 30 rokov národ túži po nejakých zmenách. Po akých? Že jena kapitalistická vláda vystrieda druhú a akú? Však dominantným cieľom kapitalizmu je maximálny zisk, ktorý sa dosahuje podvodmi, klamstvom a vykorisťovaním biednych pracujúcich a zveľaďovaním súkromného bohatstva majetných žralokov.
Je potrebné povedať, že tento novodobý kapitalizmus, ktorý zbedačuje chudobný národ slovenský, podporuje aj cirkev. Tak ako pred časom sa cirkev snažila o tzv. klerikalizmus, ktorým pred časom cirkev určovala chod a vývoj štátu, tak aj teraz náboženskí činovníci, a to nielen katolícka cirkev, snažia sa ovládnuť prostredníctvom duchovného trýznenia a ovládania národa privlastniť si moc v štáte. Keď počujete, aké bludy hlásia duchovní predstavitelia veriacim, že treba trpieť, keď chcete byť spasení, tak čo je to za propaganda a tiež nahrávanie pri zotročovaní vykorisťovaných ľudí, pri čom hodnostári cirkvi dosiahli moc a taký blahobyt, ktorý nemali ani v stredoveku. Slovenskému národu nemá čo dirigovať ani Vatikán, ani Brusel. Lebo tieto zákerné zmluvy iba uvrhujú slovensky národ do poroby, poslušnosti, biedy, kolonializmu a otroctva.

Ďalšia kríza v priebehu 30 rokov trvania kapitalizmu na Slovensku

03.01.2023

Celé obdobie trvania kapitalizmu vo svete je poznačené permanentnými krízami. Najväčšia bola v roku 1929 keď najmä v USA zasiahla americkú burzu a mnohé finančné inštitúcie reťazovite po celom svete. Teraz sa svetový kapitalizmus ocitá v ďalšej hlbokej ekonomickej kríze ktorá zasahuje veľmi silno sociálnu oblasť a doslova milióny životov ľudí ktorí sa dostali pod [...]

Komu prospieva 2 % na zbrojenie podľa pokynov NATO ?

11.07.2022

Spojené štáty americké, ktoré sú hlavným vodcom organizácie NATO vytvorili špekulatívny systém ako zveľadiť svoj zbrojný priemysel a samozrejme ekonomiku USA. Ako už každý vie, že USA vyrába najviac zbraní na svete. Za určitých podmienok tieto predáva do rôznych štátov sveta. Tým sa obohacujú miliardovými ziskami súkromní majitelia zbrojného priemyslu a samozrejme [...]

Naše média vymývajú mozgy ľuďom v súvislosti s vojnou na Ukrajine.

09.07.2022

Amerika už dávno rieši problém ako zničiť Rusko. Pod americkým velením NATO sa začalo rozpínať do štátov Východnej Európy postupne bližšie k hraniciam Ruska od Estónska cez Litvu, Lotyšsko, Poľsko, Slovensko, Maďarsko, až po Rumunsko a Bulharsko. Od nástupu proamerickej vlády na Ukrajine po Majdane roku 2014 financovanom vládou USA a doslova vyhnaním prezidenta [...]

vojna na Ukrajine, M777

ONLINE: Kyjev o mesiac očakáva mohutnú ruskú ofenzívu

28.01.2023 07:55, aktualizované: 08:28

Stále prebiehajú ťažké boje o Bachmut a Vuhledar, ale ukrajinská armáda predpokladá, že Rusko plnou silou zaútočí 24. februára.

Igor Matovič / Eduard Heger /

Hrabko: Vláda Matoviča či Hegera sa môže po voľbách vrátiť

28.01.2023 07:11

Výsledkom predčasných parlamentných volieb nemusí byť automaticky politická zmena, upozornil publicista Juraj Hrabko.

Skýtske zlato / Helma /

Krym žiadal späť skýtsky zlatý poklad, Holanďania ho chcú definitívne prideliť Ukrajine

28.01.2023 06:30

Holandská generálna prokuratúra v Haagu odporučila v piatok najvyššiemu súdu krajiny, aby 2000-ročný skýtsky zlatý poklad pochádzajúci z piatich múzeí na Kryme definitívne pridelil Ukrajine.

Zelenskyj

Zelenskyj má vystúpiť na piesňovom festivale Sanremo, v Taliansku je o tom debata

28.01.2023 06:25

V Taliansku sa zdvihla vlna odporu proti plánovanému vystúpeniu Volodymyra Zelenského na populárnom piesňovom festivale Sanremo.