Založ si blog

Čo je to za režim na Slovensku?

Mladí, t. j. tí ktorí sa narodili po roku 1980 nepoznajú nič iné (aj vďaka našim, čiže západným mediám), ako náš „vznešený proamerický režim, kde vládne politická mafia spojená s oligarchiou. Od začiatku vzniku, počas celého obdobia trvania tohto marazmu na Slovensku, počúvame a čítame len samý hnus a nekonečnú ľudskú špinavosť, podvody, vraždy, korupcie, samovraždy, šmeliny, vyhrážky, drogy, plné väznice, tunelovanie a podobné svinstvá, ktoré tento režim priniesol na Slovensko. Tento hnus nazvali demokraciou vraj preto, že každý si môže hovoriť čo chce ale nikto to neberie v úvahu, nikto nikoho nepočúva. Môžte sa postaviť aj na hlavu a práva v tzv. „právnom štáte “ nikdy nedosiahnete.
Za ďalšie. Vraj tento humbunk, čo sa teraz deje po mestách a dedinách, nazývame demokratické voľby. Obrovské počty kandidátov popísaných na kandidátskych hárkoch, nikto nevie kto je kto, takmer nikto nepozná čo sú to za ľudia, aké pozadie majú, lebo každý propaguje tie isté litánie, ako chce dobré pre občanov, ako mu zaleží budúcnosti národa, len každý zabudol dodať to hlavné, že chce byť zvolený preto, že potrebuje si vybudovať vlastný luxusný život a zaradiť sa do spolku mafiánov. Ľudia ako stádo oviec je naháňané na voľby, lebo sa takto robí. Pre toto sa vraj nazýva tento systém marazmu demokraciou. Ľudia, nečakajte od akýchkoľvek súčasných volieb nič lepšieho ako poznáme za tých posledných 28 rokov, len tú istú špinavosť, ako som uviedol vyššie. Nie je to zápas za národ, ako to bolo pred časom, keď štát dbal aj o toho posledného človeka. Všetko bolo naše – štátne, každý mohol vstúpiť na slovenskej zemi kdekoľvek, no teraz si Slovensko privatizovalo a privlastnilo niekoľko tisíc jednotlivcov oligarchov a politikov ako najnovší prípad Kočner, jemu podobný mafián Kollár, úžerník a milionár Kiska, Kaliňák, Počiatek, Matovič, Sulík, Fígeľ, mafiánska skupina PENTA a ďalší megamafiáni, ktorí nás iba oblbujú, klamú a podvádzajú. Vyrobili z nás otrokov, ktorí na ich milióny ťažko robia za almužnu.
Najmä mladí ľudia, však už otvorte oči, neverte na klamlivé ilúzie novodobých politikov, prezrite si históriu Slovenska, čo sa urobilo pre občanov za povojnových 40 rokov a tak posudzujte, nie podľa klamstiev terajších médií a poameričtených novodobých historikov.

Kto je príčinou vojny na Ukrajine ?

01.06.2023

Už v roku 2013 a 2014 americká lobby s postupnou návštevou Ukrajiny ( prezident Obama, predtým senátor a terajší prezoident Biden aj svojim synom, vtedajší, dnes už mrtvý senáto Mc Caine, ) pripravovali zosadenie regulárne zvoleného prezidenta Janukoviča a americkou podporou bol vykonaný majdán, kde zomrelo vyše 6 tisíc ľudí. Tak dosiahli Amíci to, že Ukrajina sa stala [...]

Európske fondy sú najväčší klam a výdrb pre pracujúci národ Slovenska

08.05.2023

Najprv peniaze zo štátneho rozpočtu, t.j. peniaze všetkých nás sa posielajú do Bruselu a potom Brusel k tomu pridá nejaký ten milión, z peňazí západných štátov, ktoré okrádajú Slovensko bankami, poisťovňami, potravinovými reťazcami, hornbachmi, a firmami ako sú automobilky a podobne. Tieto tzv. eurofondy sú namierené pre slovenskú oligarchiu a aristokraciu, nie pre [...]

Korunovácia Karola III. ako najväčšia groteska súčasnosti.

06.05.2023

Na to, že svet žije v 21. storočí, je príšerné, že existujú ešte prapotopné móresy rôznych kráľovstiev, kniežatstiev a podobne. Už pominuli časy, keď anglická kráľovská mašinéria ešte v stredoveku vytvárala v čase feudalizmu. Mnohí z tejto garnitúry si vytvárajú ešte aj teraz v modernom svete privilégia, ktoré svet už dávno prekonal. Britská monarchia za [...]

vykoľajený vlak

Pri Rimavskej Sobote sa prevrátil vlak, zranili sa traja cestujúci

06.06.2023 21:44, aktualizované: 21:52

K vykoľajeniu vlaku došlo medzi obcami Rimavské Zalužany a Kociha. Železničná doprava bola v úseku prerušená.

Francúzsko protesty reforma dôchodková

Francúzi opäť protestujú proti dôchodkovej reforme, účasť na demonštráciách klesá

06.06.2023 21:09

Francúzsky prezident podpísal novú dôchodkovú legislatívu v apríli, pričom vláda použila kontroverzný no zákonný mechanizmus, aby sa vyhla hlasovaniu o zákone v parlamente.

ukrajina, cherson, priehrada, kachovka

Po zničení Kachovskej priehrady hrozí humanitárna i ekologická kríza

06.06.2023 20:00

Potenciálne nebezpečné dôsledky na životné prostredie, energetickú bezpečnosť a jadrovú bezpečnosť môžu presahovať hranice Ukrajiny, obávajú sa lídri Rady Európy.

Jens Stoltenberg

Šéf NATO exkluzívne pre Pravdu: Rusko vie, že jadrová vojna sa nedá vyhrať

06.06.2023 19:25

Rozhovor s generálnym tajomníkom NATO Jensom Stoltenbergom, ktorý vznikol na bratislavskom summite Bukureštskej deviatky.