Založ si blog

Čo je to za režim na Slovensku?

Mladí, t. j. tí ktorí sa narodili po roku 1980 nepoznajú nič iné (aj vďaka našim, čiže západným mediám), ako náš „vznešený proamerický režim, kde vládne politická mafia spojená s oligarchiou. Od začiatku vzniku, počas celého obdobia trvania tohto marazmu na Slovensku, počúvame a čítame len samý hnus a nekonečnú ľudskú špinavosť, podvody, vraždy, korupcie, samovraždy, šmeliny, vyhrážky, drogy, plné väznice, tunelovanie a podobné svinstvá, ktoré tento režim priniesol na Slovensko. Tento hnus nazvali demokraciou vraj preto, že každý si môže hovoriť čo chce ale nikto to neberie v úvahu, nikto nikoho nepočúva. Môžte sa postaviť aj na hlavu a práva v tzv. „právnom štáte “ nikdy nedosiahnete.
Za ďalšie. Vraj tento humbunk, čo sa teraz deje po mestách a dedinách, nazývame demokratické voľby. Obrovské počty kandidátov popísaných na kandidátskych hárkoch, nikto nevie kto je kto, takmer nikto nepozná čo sú to za ľudia, aké pozadie majú, lebo každý propaguje tie isté litánie, ako chce dobré pre občanov, ako mu zaleží budúcnosti národa, len každý zabudol dodať to hlavné, že chce byť zvolený preto, že potrebuje si vybudovať vlastný luxusný život a zaradiť sa do spolku mafiánov. Ľudia ako stádo oviec je naháňané na voľby, lebo sa takto robí. Pre toto sa vraj nazýva tento systém marazmu demokraciou. Ľudia, nečakajte od akýchkoľvek súčasných volieb nič lepšieho ako poznáme za tých posledných 28 rokov, len tú istú špinavosť, ako som uviedol vyššie. Nie je to zápas za národ, ako to bolo pred časom, keď štát dbal aj o toho posledného človeka. Všetko bolo naše – štátne, každý mohol vstúpiť na slovenskej zemi kdekoľvek, no teraz si Slovensko privatizovalo a privlastnilo niekoľko tisíc jednotlivcov oligarchov a politikov ako najnovší prípad Kočner, jemu podobný mafián Kollár, úžerník a milionár Kiska, Kaliňák, Počiatek, Matovič, Sulík, Fígeľ, mafiánska skupina PENTA a ďalší megamafiáni, ktorí nás iba oblbujú, klamú a podvádzajú. Vyrobili z nás otrokov, ktorí na ich milióny ťažko robia za almužnu.
Najmä mladí ľudia, však už otvorte oči, neverte na klamlivé ilúzie novodobých politikov, prezrite si históriu Slovenska, čo sa urobilo pre občanov za povojnových 40 rokov a tak posudzujte, nie podľa klamstiev terajších médií a poameričtených novodobých historikov.

Ďalšie mrtvé a zranené slovenské opatrovateľky

21.12.2023

Zo Slovenska pracuje v zahraničí, najmä v Rakúsku, Nemecku Švajčiarsku a v ďalších štátoch mimo Slovenska niekoľko tisíc opatrovateliek. Nakoľko tie žienky najmä z Východného a Stredného Slovenska nenašli doposiaľ dostupnosť práce vo svojej vlasti, museli za nedôstojných podmienok hľadať prácu v zahraničí. Tieto ženičky, niektoré skoro šestdesiatníčky sú [...]

Ako slovenská mafia a slovenská aristokracia urobila ekonomickú genocídu slovenského národa

03.12.2023

Začiatky prechodu od socializmu ku kapitalizmu boli poznačené obrovskými machináciami a podvodmi slovenských politikov i ďalších vplyvných osobnosti. Predovšetkým to boli právnici, ktorí vytunelovali fungujúce slovenské podniky. 80 % slovenských podnikov, včítane poľnohospodárskych družstiev bolo doslova zničených a tých lukratívnych 20 % boli pohltené zahraničným [...]

LGBTI ako novodobá choroba ľudstva

01.12.2023

Chémia vládne svetu. Celé galaxie vo vesmíre, včítane vzniku našej planéty sú výsledkom chemických procesov. Chémia sa dostáva čím ďalej , tým viac do každodenného života človeka. Neustále snahy o dorábanie väčšieho množstva potravín a aj zvyšovanie ziskov výrobcov potravín, sa zvyšujú výnosy plodín tým, že sa stále vo väčšej miere používajú rôzne [...]

Viktor Orbán

Orbán pred eurovoľbami pritvrdzuje: Nepošleme mladých Maďarov do vojen cudzích krajín. Gulyás školil Macrona

28.05.2024 18:25

Šéf úradu maďarskej vlády zase vyzval francúzskeho prezidenta, aby rešpektoval fakty v kampani do nadchádzajúcich eurovolieb.

SR Bratislava RTVS protestný pochod BAX

Stíchne RTVS na tri hodiny? Šimkovičová hovorí o koordinovanej akcii organizátorov, vedenia a politických strán

28.05.2024 18:17

Podľa rezortu kultúry nemajú zamestnanci na tento typ protestu „zákonom priznanú možnosť“ a nemôžu „organizovane prerušiť výkon práce".

Pellegrini, Čaputová, atentát, vyhlásenie

Čaputová vetovala novelu zákona o FPU: Legislatíva môže ohroziť slobodu umenia

28.05.2024 18:02

V ustanovení novely vidí rozpor s ústavou, legislatíva môže podľa nej ohroziť slobodu umenia.

tbilisi, gruzínsko, protest

Gruzínsky parlament prelomil veto prezidentky k zákonu o zahraničných agentoch

28.05.2024 17:56

Prezidentka má teraz päť dní na to, aby zákon potvrdila. Ak tak neurobí, podpíše ho predseda parlamentu.