Založ si blog

USA sa opovážia kritizovať dodržiavanie ľudských práv?

V týchto dňoch USA vydala nejaký pamflet o nedodržiavaní ľudských práv V Číne, Iráne a pod. Takíto zločinci, ktorí každý rok vraždia nevinných ľudí vo svete, bombardujú Kosovo, vraždili vojnou bezdôvodne civilné obyvateľstvo v Iraku, bombardovali civilné obyvateľstvo v Lybii, Sýrii, pred časom vojnou ničili Kóreu, Vietnam, atď. Teraz tí zločinci sa pasujú do role kritiky ľudských práv? To tie neľudské činy boli v rámci ľudských práv? Svine najhoršieho rangu otvárajú tie hnusné papule. Je to hrozné, čo sa deje na tomto svete. Kto z našich politikov podporuje tento zločinecký štát, je taktiež zločinec. Sú to naši vládni predstavitelia ako je Pellergríni, tak aj Kiska, Bugar, Galko, Klus a ďalší americkí pätolízači.

Mzdy a hodnotenie práce ľudí v kapitalizme

19.03.2019

Honba za vysokými ziskami a luxusným životom podnikateľov stláča mzdy zamestnancov na najnižšiu mieru. Pri tom existuje značný nepomer príjmov nielen ľudí v rámci rôznych regiónov, ale viac »

Žiadny holobriadok nemá právo hanobiť socializmus.

18.03.2019

Nebola to náhoda, keď v roku 1948 obrovské masy robotníkov a roľníkov i ostatného pracujúceho ľudu v celej Československej republike vyšli do ulíc s uvedomením, že sa konečne zbavili vykorisťovania viac »

Slovan – banda privandrovalých žoldnierov

17.03.2019

Bratislava sa pýši futbalovým klubom Slovan, že vedú tabuľku v lige. Veru nemajú sa s čím pýšiť, veď tam už nehraje žiaden slovenský hráč, ako voľakedy bývalo. Nahnali ste tam platených viac »

Gazprom

Americký plyn bude najväčšou konkurenciou, priznáva ruský Gazprom

22.03.2019 15:12

Export skvapalneného zemného plynu (LNG) z USA do Európy bude pre ruský plynárenský koncern Gazprom v tomto roku najväčšou konkurenciou.

sud, Rusko, Kočner,

Uznesenie o obvinení Kočnera údajne potvrdilo, že Kuciak mal zmiznúť

22.03.2019 14:48

Kuciakovo telo sa vraj nemalo nikdy nájsť.

Taliansko SR Danko návšteva

Danko a Vondráček boli u pápeža, pozvali ho na spoločnú návštevu SR a ČR

22.03.2019 14:30

Pápežovi Danko daroval ručne vyrobenú fujaru. Ako uviedol, tento dar je symbolický pre pastierov, aj pre Slovákov.

Ladislav Bašternák, pojednávanie,

Prepadnutie majetku Bašternáka už bude riešiť Okresný súd BA I

22.03.2019 14:28

Bašternáka v kauze neodvedenia dane odsúdil 14. marca Krajský súd v Bratislave na nepodmienečný päťročný trest odňatia slobody.