Založ si blog

USA sa opovážia kritizovať dodržiavanie ľudských práv?

V týchto dňoch USA vydala nejaký pamflet o nedodržiavaní ľudských práv V Číne, Iráne a pod. Takíto zločinci, ktorí každý rok vraždia nevinných ľudí vo svete, bombardujú Kosovo, vraždili vojnou bezdôvodne civilné obyvateľstvo v Iraku, bombardovali civilné obyvateľstvo v Lybii, Sýrii, pred časom vojnou ničili Kóreu, Vietnam, atď. Teraz tí zločinci sa pasujú do role kritiky ľudských práv? To tie neľudské činy boli v rámci ľudských práv? Svine najhoršieho rangu otvárajú tie hnusné papule. Je to hrozné, čo sa deje na tomto svete. Kto z našich politikov podporuje tento zločinecký štát, je taktiež zločinec. Sú to naši vládni predstavitelia ako je Pellergríni, tak aj Kiska, Bugar, Galko, Klus a ďalší americkí pätolízači.

Bruselská euro-partia ako z inej planéty

15.05.2019

Taká obrovská honba a tlačenica do Európskeho parlamentu dennodenne v televízii a vo všetkých ďalších médiách vrcholí ako keby bol začiatok III. svetovej vojny. Samozrejme extra luxusný viac »

Pellergrini a Lajčiak si myslia, že ľudia na Slovensku žeru seno

06.05.2019

Po návrate slovenského predsedu vlády z USA, ktorý uskutočnil cestu na pozvanie prezidenta Trumpa, vysvetľoval ako Slovensko je nadšené, že ho prijal najmocnejší muž sveta. Pri diskusii poprel, viac »

Šíri sa epidémia kapitalizmu a klerikalizmu

04.05.2019

Dve tretiny národa na Slovensku teraz vidí, že precenili si svoje názory v roku 1989, keď štrnganím kľúčov ako ohúrení a omámení propagandou západu sa rozhodli urobiť rozklad vlády ľudu viac »

Grónsko

Trump zrušil cestu do Dánska, keďže mu Dáni nechcú predať Grónsko

21.08.2019 00:00

Donald Trump v utorok oznámil, že odloží schôdzku s dánskou premiérkou, ktorú neoslovila jeho ponuka týkajúca sa kúpy Grónska.

Sudan

Sudánska armáda a protestné hnutie oznámili vznik novej vlády

20.08.2019 23:15

Členova novej rady zložia prísahu už v stredu.

andrej babiš, ANO, česko

Babiš po schôdzke so Zemanom: Spor je ukončený. Žiadna kríza nie je

20.08.2019 20:47

Meno nového nominanta ČSSD na funkciu ministra kultúry sa však prezident od premiéra údajne nedozvedel.

deti, škôlka, vakcína,

Výrobcovia sa boja výpadku vakcín

20.08.2019 19:00

Od januára by sa mal upraviť očkovací kalendár tak, že vakcináciu proti mumpsu, ružienke a osýpkam absolvujú nielen jedenásťročné, ale aj šesťročné deti.