Založ si blog

Čo sa stalo s národom na Slovensku?

Po roku 1989, ako keby na slovenský národ niekto besného prachu nasýpal. Začal sa neľudský a zúrivý zápas o majetky. Kto zo spoločného si uchmatol viac, ten si otvoril cestu k luxusnému životu na úkor ostatných. Prechod na súkromné vlastníctvo urobilo z ľudí hyeny. Okrádanie, podvod, a klam sa stali dominantné v tejto novej spoločnosti. Rabovanie majetkov vládnymi predstaviteľmi od začiatku a vytvorenie slovenskej aristokracie sa stalo prioritou nového režimu. To vyvolalo vytvorenie zabijáckych gangov, drogových mafiánov a výpalníkov. Na Slovensku pre majetkové vzťahy začala tiecť krv. Tento proces pokračuje bohužiaľ aj doposiaľ. Niektorí politici a oligarchovia ako nenažranci majetkov nevedia kedy dosť, či 300, 500 miliónov, alebo miliárd? Tí ľudia sa neštítia ničoho. V deväťdesiatych rokoch vražda za vraždou, nikto si nebol istý, či dnes, alebo zajtra nedostane guľku do hlavy. Následne vraždy politikov a posledne aj novinárov, viď vražda novinára Kuciaka ako organizovaný zločin. Viete čo je toho jednoznačnou príčinou? M a j e t k y a korupcia, ktorá v tomto režime kvitne a rozmáha sa čoraz viac. Nesmiete sa diviť vyšetrovateľom a súdom, že to nezvládajú. Organizovaný zločin je súčasťou dnešnej doby na Slovensku, je to analogické, ako sa to deje v USA a v ostatných kapitalistických štátoch, pri čom každý deň niekto niekoho zabije. Toto je ten vysnívaný marazmus, po ktorom ste tak túžili a ktorý nazývate „demokraciou“!!. Čo je na tom demokratické, keď každý každého okráda a ešte sa preto aj vraždí? Spoločnosť na Slovensku je v zúfalom spoločenskom stave, napriek rôznym primitívnym ekonomickým ukazovateľom a štatistikám, ktorými sa vytasuje vláda. Slušný život našich občanov je prioritou a nie hyenizmus, do ktorého sa Slovensko dostalo v dnešnom režime.

Kapitalizmus a demokracia.

20.01.2019

Slovo demokracia znamená vládu ľudu. Avšak v kapitalizme nie je možné hovoriť o vláde ľudu, nakoľko riadenie štátu určujú súkromní vlastníci bank, firiem, obchodných spoločností, poisťovní viac »

Ťažký život v kapitalizme za prvej ČSR

10.01.2019

Tak ako štát sa nevedel postarať o rozvoj Východného Slovenska za prvej ČSR, tak tomu bolo aj za prvého Slovenského štátu, tak tomu je aj v súčasnom novodobom kapitalizme na Slovensku. Jediný viac »

Kto je to Richard Sulík, a čo je jeho cieľom?

06.01.2019

Je to človek, ktorý sa narodil v roku 1968, takže samozrejme takýto človek nevie posudzovať obdobie ani pred, ani po roku 1968. Teraz sa predstavuje ako hrdý Slovák, v roku 1980 ako 11 ročný viac »

rivlin, porošenko

Porošenko dúfa, že Izrael uzná hladomor na Ukrajine za genocídu

21.01.2019 23:02

Hladomor v Sovietskom zväzr umelo vyvolal vtedajší diktátor Josif Stalin.

Gazprom

Rusi sľúbili, že plyn naďalej potečie cez Ukrajinu a Slovensko

21.01.2019 22:23

Rusko sa zaviazalo, že bude pokračovať v dodávkach plynu do Európy cez Ukrajinu aj po roku 2019, uviedol eurokomisár Maroš Šefčovič.

kostol, maren ueland

Nórsko sa rozlúčilo s v Maroku zavraždenou Uelandovou

21.01.2019 21:45

Na pohrebe 28-ročnej študentky sa k smútiacim pridal aj minister.

taliban

Taliban v Afganistane zabil 120 vojakov, povstalci rokovali s Washingtonom

21.01.2019 21:27, aktualizované: 22:17

Afganské jednotky usmrtili dvoch bojovníkov hnutia.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 173
Celková čítanosť: 345016x
Priemerná čítanosť článkov: 1994x

Autor blogu

Kategórie