Založ si blog

Čo sa stalo s národom na Slovensku?

Po roku 1989, ako keby na slovenský národ niekto besného prachu nasýpal. Začal sa neľudský a zúrivý zápas o majetky. Kto zo spoločného si uchmatol viac, ten si otvoril cestu k luxusnému životu na úkor ostatných. Prechod na súkromné vlastníctvo urobilo z ľudí hyeny. Okrádanie, podvod, a klam sa stali dominantné v tejto novej spoločnosti. Rabovanie majetkov vládnymi predstaviteľmi od začiatku a vytvorenie slovenskej aristokracie sa stalo prioritou nového režimu. To vyvolalo vytvorenie zabijáckych gangov, drogových mafiánov a výpalníkov. Na Slovensku pre majetkové vzťahy začala tiecť krv. Tento proces pokračuje bohužiaľ aj doposiaľ. Niektorí politici a oligarchovia ako nenažranci majetkov nevedia kedy dosť, či 300, 500 miliónov, alebo miliárd? Tí ľudia sa neštítia ničoho. V deväťdesiatych rokoch vražda za vraždou, nikto si nebol istý, či dnes, alebo zajtra nedostane guľku do hlavy. Následne vraždy politikov a posledne aj novinárov, viď vražda novinára Kuciaka ako organizovaný zločin. Viete čo je toho jednoznačnou príčinou? M a j e t k y a korupcia, ktorá v tomto režime kvitne a rozmáha sa čoraz viac. Nesmiete sa diviť vyšetrovateľom a súdom, že to nezvládajú. Organizovaný zločin je súčasťou dnešnej doby na Slovensku, je to analogické, ako sa to deje v USA a v ostatných kapitalistických štátoch, pri čom každý deň niekto niekoho zabije. Toto je ten vysnívaný marazmus, po ktorom ste tak túžili a ktorý nazývate „demokraciou“!!. Čo je na tom demokratické, keď každý každého okráda a ešte sa preto aj vraždí? Spoločnosť na Slovensku je v zúfalom spoločenskom stave, napriek rôznym primitívnym ekonomickým ukazovateľom a štatistikám, ktorými sa vytasuje vláda. Slušný život našich občanov je prioritou a nie hyenizmus, do ktorého sa Slovensko dostalo v dnešnom režime.

Posledná záchrana je charita?

16.11.2018

Pred 30. rokmi sme nepoznali čo je to bezdomovec a čo je to charita. Štát sa dokázal postarať o každého človeka za bývalej Československej republiky. Každý zdravý občan musel pracovať viac »

Čo je to „Slušné Slovensko? „

16.11.2018

Vážení čitatelia, je nad slnko jasné, že slušné slovensko nebolo a nie je od novembra 1989. Neuvedomujete si, že vyštrngali ste biedu pod ľudskú dôstojnosť pre vyše 700 000 slovenských viac »

Nevyspytateľný Bugár.

16.11.2018

Snáď budeme mať prvého prezidenta Slovenskej republiky Maďara?. Bugár, ktorý zastupuje podľa neho "horný feldvidék" v strane Most-Híd, ktorú vytvoril prefíkaným židovským štýlom, ako viac »

Slovinsko voľby parlamentné predčasné Janez Janša

Slovinci podobne ako Slováci v komunálnych voľbách krúžkovali 'nezávislých'

19.11.2018 08:30

Podľa predbežných výsledkov nezávislí kandidáti obsadia funkcie primátorov a starostov v 89 mestách a obciach.

UKRAINE-WEATHER/

Porošenko odmieta krútiť plynovým ventilom

19.11.2018 08:00

Ukrajinci mrznú nielen v bytoch a sotva ich zohreje ostrá predvolebná kampaň pred voľbou prezidenta. Hlasovanie je naplánované na koniec marca.

ponorka

Argentína nemá financie na vyzdvihnutie rok stratenej ponorky

19.11.2018 07:53

1300-tonový kolos so 44 obeťami na palube sa nachádza v hĺbke 900 metrov.

Daphne Caruanová Galiziová

Maltská polícia pozná osnovateľov vraždy novinárky Galiziovej

19.11.2018 07:11

Novinárka písala o korupcii a praní špinavých peňazí, a to aj vo vládnych kruhoch.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 158
Celková čítanosť: 292484x
Priemerná čítanosť článkov: 1851x

Autor blogu

Kategórie