Založ si blog

Čo sa stalo s národom na Slovensku?

Po roku 1989, ako keby na slovenský národ niekto besného prachu nasýpal. Začal sa neľudský a zúrivý zápas o majetky. Kto zo spoločného si uchmatol viac, ten si otvoril cestu k luxusnému životu na úkor ostatných. Prechod na súkromné vlastníctvo urobilo z ľudí hyeny. Okrádanie, podvod, a klam sa stali dominantné v tejto novej spoločnosti. Rabovanie majetkov vládnymi predstaviteľmi od začiatku a vytvorenie slovenskej aristokracie sa stalo prioritou nového režimu. To vyvolalo vytvorenie zabijáckych gangov, drogových mafiánov a výpalníkov. Na Slovensku pre majetkové vzťahy začala tiecť krv. Tento proces pokračuje bohužiaľ aj doposiaľ. Niektorí politici a oligarchovia ako nenažranci majetkov nevedia kedy dosť, či 300, 500 miliónov, alebo miliárd? Tí ľudia sa neštítia ničoho. V deväťdesiatych rokoch vražda za vraždou, nikto si nebol istý, či dnes, alebo zajtra nedostane guľku do hlavy. Následne vraždy politikov a posledne aj novinárov, viď vražda novinára Kuciaka ako organizovaný zločin. Viete čo je toho jednoznačnou príčinou? M a j e t k y a korupcia, ktorá v tomto režime kvitne a rozmáha sa čoraz viac. Nesmiete sa diviť vyšetrovateľom a súdom, že to nezvládajú. Organizovaný zločin je súčasťou dnešnej doby na Slovensku, je to analogické, ako sa to deje v USA a v ostatných kapitalistických štátoch, pri čom každý deň niekto niekoho zabije. Toto je ten vysnívaný marazmus, po ktorom ste tak túžili a ktorý nazývate „demokraciou“!!. Čo je na tom demokratické, keď každý každého okráda a ešte sa preto aj vraždí? Spoločnosť na Slovensku je v zúfalom spoločenskom stave, napriek rôznym primitívnym ekonomickým ukazovateľom a štatistikám, ktorými sa vytasuje vláda. Slušný život našich občanov je prioritou a nie hyenizmus, do ktorého sa Slovensko dostalo v dnešnom režime.

Bruselská euro-partia ako z inej planéty

15.05.2019

Taká obrovská honba a tlačenica do Európskeho parlamentu dennodenne v televízii a vo všetkých ďalších médiách vrcholí ako keby bol začiatok III. svetovej vojny. Samozrejme extra luxusný viac »

Pellergrini a Lajčiak si myslia, že ľudia na Slovensku žeru seno

06.05.2019

Po návrate slovenského predsedu vlády z USA, ktorý uskutočnil cestu na pozvanie prezidenta Trumpa, vysvetľoval ako Slovensko je nadšené, že ho prijal najmocnejší muž sveta. Pri diskusii poprel, viac »

Šíri sa epidémia kapitalizmu a klerikalizmu

04.05.2019

Dve tretiny národa na Slovensku teraz vidí, že precenili si svoje názory v roku 1989, keď štrnganím kľúčov ako ohúrení a omámení propagandou západu sa rozhodli urobiť rozklad vlády ľudu viac »

Grónsko

Trump zrušil cestu do Dánska, keďže mu Dáni nechcú predať Grónsko

21.08.2019 00:00

Donald Trump v utorok oznámil, že odloží schôdzku s dánskou premiérkou, ktorú neoslovila jeho ponuka týkajúca sa kúpy Grónska.

Sudan

Sudánska armáda a protestné hnutie oznámili vznik novej vlády

20.08.2019 23:15

Členova novej rady zložia prísahu už v stredu.

andrej babiš, ANO, česko

Babiš po schôdzke so Zemanom: Spor je ukončený. Žiadna kríza nie je

20.08.2019 20:47

Meno nového nominanta ČSSD na funkciu ministra kultúry sa však prezident od premiéra údajne nedozvedel.

deti, škôlka, vakcína,

Výrobcovia sa boja výpadku vakcín

20.08.2019 19:00

Od januára by sa mal upraviť očkovací kalendár tak, že vakcináciu proti mumpsu, ružienke a osýpkam absolvujú nielen jedenásťročné, ale aj šesťročné deti.