Založ si blog

Kedy Slovensko si bude pripomínať „Rusokaust“?

Každý týždeň celý rok si pripomíname na Slovensku holokaust. Všetci vieme, že to bola genocída ľudstva. No zabudol slovenský národ, že Slovensko ale taktiež aj židov z celej Európy oslobodila Červená armáda. Boli to práve Rusi, ktorých vyše 20 miliónov padlo a množstvo žien a detí zahynulo, resp. bolo zavraždených v II. svetovej vojne. No v poslednom období keď na politickú scénu nastúpili proamerické a antiruské sily ako sú krysy zo strany SaS, prezidentské hniezdo, maďarsko-slovenská strana Bugárovcov a ďalší, stratili súdnosť, pamäť a namiesto vďaky a spomienky, burcujú národ proti Rusom. Mnohí politici a najmä prezident Kiska chodia po stredných a vysokých školách a robia antiruskú propagandu a vychvaľujú zločinecký systém USA, ktorí ako policajt sveta vyvolávajú vojnové napätia po celom svete. Čo urobila Ruská federácia takému Klusovi, Šebejovi a ďalším politickým neofašistom na Slovensku? No slovenskí židia nie že by prejavovali vďaku, že Červenou armádou bol oslobodený taktiež Osvienčim a že tým zabránilo sa pokračovaniu vo vraždení ďalších nevinných ľudí, ale z osloboditeľov vytvárajú nepriateľov. Je mi to ľúto, že ani pri oslavách SNP nepadla žiadna zmienka o pomoci ruských partizánov. Ako sa to hovorí, že „zabudol vôl, kedy teľaťom bol“. Myslím si, že tak ako si spomíname na holokaust, taktiež by sme si mali pripomínať mnoho miliónov padlých Rusov za našu slobodu a možno to nazývať podobne ako Holokaust, Rusokaust.

Posledná záchrana je charita?

16.11.2018

Pred 30. rokmi sme nepoznali čo je to bezdomovec a čo je to charita. Štát sa dokázal postarať o každého človeka za bývalej Československej republiky. Každý zdravý občan musel pracovať viac »

Čo je to „Slušné Slovensko? „

16.11.2018

Vážení čitatelia, je nad slnko jasné, že slušné slovensko nebolo a nie je od novembra 1989. Neuvedomujete si, že vyštrngali ste biedu pod ľudskú dôstojnosť pre vyše 700 000 slovenských viac »

Nevyspytateľný Bugár.

16.11.2018

Snáď budeme mať prvého prezidenta Slovenskej republiky Maďara?. Bugár, ktorý zastupuje podľa neho "horný feldvidék" v strane Most-Híd, ktorú vytvoril prefíkaným židovským štýlom, ako viac »

Slovinsko voľby parlamentné predčasné Janez Janša

Slovinci podobne ako Slováci v komunálnych voľbách krúžkovali 'nezávislých'

19.11.2018 08:30

Podľa predbežných výsledkov nezávislí kandidáti obsadia funkcie primátorov a starostov v 89 mestách a obciach.

UKRAINE-WEATHER/

Porošenko odmieta krútiť plynovým ventilom

19.11.2018 08:00

Ukrajinci mrznú nielen v bytoch a sotva ich zohreje ostrá predvolebná kampaň pred voľbou prezidenta. Hlasovanie je naplánované na koniec marca.

ponorka

Argentína nemá financie na vyzdvihnutie rok stratenej ponorky

19.11.2018 07:53

1300-tonový kolos so 44 obeťami na palube sa nachádza v hĺbke 900 metrov.

Daphne Caruanová Galiziová

Maltská polícia pozná osnovateľov vraždy novinárky Galiziovej

19.11.2018 07:11

Novinárka písala o korupcii a praní špinavých peňazí, a to aj vo vládnych kruhoch.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 158
Celková čítanosť: 292479x
Priemerná čítanosť článkov: 1851x

Autor blogu

Kategórie