Založ si blog

Kedy Slovensko si bude pripomínať „Rusokaust“?

Každý týždeň celý rok si pripomíname na Slovensku holokaust. Všetci vieme, že to bola genocída ľudstva. No zabudol slovenský národ, že Slovensko ale taktiež aj židov z celej Európy oslobodila Červená armáda. Boli to práve Rusi, ktorých vyše 20 miliónov padlo a množstvo žien a detí zahynulo, resp. bolo zavraždených v II. svetovej vojne. No v poslednom období keď na politickú scénu nastúpili proamerické a antiruské sily ako sú krysy zo strany SaS, prezidentské hniezdo, maďarsko-slovenská strana Bugárovcov a ďalší, stratili súdnosť, pamäť a namiesto vďaky a spomienky, burcujú národ proti Rusom. Mnohí politici a najmä prezident Kiska chodia po stredných a vysokých školách a robia antiruskú propagandu a vychvaľujú zločinecký systém USA, ktorí ako policajt sveta vyvolávajú vojnové napätia po celom svete. Čo urobila Ruská federácia takému Klusovi, Šebejovi a ďalším politickým neofašistom na Slovensku? No slovenskí židia nie že by prejavovali vďaku, že Červenou armádou bol oslobodený taktiež Osvienčim a že tým zabránilo sa pokračovaniu vo vraždení ďalších nevinných ľudí, ale z osloboditeľov vytvárajú nepriateľov. Je mi to ľúto, že ani pri oslavách SNP nepadla žiadna zmienka o pomoci ruských partizánov. Ako sa to hovorí, že „zabudol vôl, kedy teľaťom bol“. Myslím si, že tak ako si spomíname na holokaust, taktiež by sme si mali pripomínať mnoho miliónov padlých Rusov za našu slobodu a možno to nazývať podobne ako Holokaust, Rusokaust.

Mzdy a hodnotenie práce ľudí v kapitalizme

19.03.2019

Honba za vysokými ziskami a luxusným životom podnikateľov stláča mzdy zamestnancov na najnižšiu mieru. Pri tom existuje značný nepomer príjmov nielen ľudí v rámci rôznych regiónov, ale viac »

Žiadny holobriadok nemá právo hanobiť socializmus.

18.03.2019

Nebola to náhoda, keď v roku 1948 obrovské masy robotníkov a roľníkov i ostatného pracujúceho ľudu v celej Československej republike vyšli do ulíc s uvedomením, že sa konečne zbavili vykorisťovania viac »

Slovan – banda privandrovalých žoldnierov

17.03.2019

Bratislava sa pýši futbalovým klubom Slovan, že vedú tabuľku v lige. Veru nemajú sa s čím pýšiť, veď tam už nehraje žiaden slovenský hráč, ako voľakedy bývalo. Nahnali ste tam platených viac »

Gazprom

Americký plyn bude najväčšou konkurenciou, priznáva ruský Gazprom

22.03.2019 15:12

Export skvapalneného zemného plynu (LNG) z USA do Európy bude pre ruský plynárenský koncern Gazprom v tomto roku najväčšou konkurenciou.

sud, Rusko, Kočner,

Uznesenie o obvinení Kočnera údajne potvrdilo, že Kuciak mal zmiznúť

22.03.2019 14:48

Kuciakovo telo sa vraj nemalo nikdy nájsť.

Taliansko SR Danko návšteva

Danko a Vondráček boli u pápeža, pozvali ho na spoločnú návštevu SR a ČR

22.03.2019 14:30

Pápežovi Danko daroval ručne vyrobenú fujaru. Ako uviedol, tento dar je symbolický pre pastierov, aj pre Slovákov.

Ladislav Bašternák, pojednávanie,

Prepadnutie majetku Bašternáka už bude riešiť Okresný súd BA I

22.03.2019 14:28

Bašternáka v kauze neodvedenia dane odsúdil 14. marca Krajský súd v Bratislave na nepodmienečný päťročný trest odňatia slobody.