Založ si blog

Kedy Slovensko si bude pripomínať „Rusokaust“?

Každý týždeň celý rok si pripomíname na Slovensku holokaust. Všetci vieme, že to bola genocída ľudstva. No zabudol slovenský národ, že Slovensko ale taktiež aj židov z celej Európy oslobodila Červená armáda. Boli to práve Rusi, ktorých vyše 20 miliónov padlo a množstvo žien a detí zahynulo, resp. bolo zavraždených v II. svetovej vojne. No v poslednom období keď na politickú scénu nastúpili proamerické a antiruské sily ako sú krysy zo strany SaS, prezidentské hniezdo, maďarsko-slovenská strana Bugárovcov a ďalší, stratili súdnosť, pamäť a namiesto vďaky a spomienky, burcujú národ proti Rusom. Mnohí politici a najmä prezident Kiska chodia po stredných a vysokých školách a robia antiruskú propagandu a vychvaľujú zločinecký systém USA, ktorí ako policajt sveta vyvolávajú vojnové napätia po celom svete. Čo urobila Ruská federácia takému Klusovi, Šebejovi a ďalším politickým neofašistom na Slovensku? No slovenskí židia nie že by prejavovali vďaku, že Červenou armádou bol oslobodený taktiež Osvienčim a že tým zabránilo sa pokračovaniu vo vraždení ďalších nevinných ľudí, ale z osloboditeľov vytvárajú nepriateľov. Je mi to ľúto, že ani pri oslavách SNP nepadla žiadna zmienka o pomoci ruských partizánov. Ako sa to hovorí, že „zabudol vôl, kedy teľaťom bol“. Myslím si, že tak ako si spomíname na holokaust, taktiež by sme si mali pripomínať mnoho miliónov padlých Rusov za našu slobodu a možno to nazývať podobne ako Holokaust, Rusokaust.

Nová doba, staronový . .. .izmus.

24.09.2018

Prešla nežná revolúcia, nastala nová situácia Namiesto ľudového socializmu, máme vládu zbohatlíkov kapitalizmu Vznikla v štáte anarchia, nazvali ju "demokracia" Národ blafovali chartisti, viac »

Presný prejav kapitalizmu aj do markizáckej FARMY.

20.09.2018

Neviem čo za idiot navrhol reláciu "farma" v takejto podobe, že preniesol do hry súčasné kapitalistické arogantné myslenie bohatstva a chudoby. Presne o tom je tento hnusný režim, ktorý nazývajú viac »

Stopy k vražde Kuciaka

18.09.2018

Od začiatku opozičné média sa upriamili na jedinú stopu, a to smerom ku vláde. Predpokladám, že vyšetrovatelia sú natoľko skúsení, aby nedali sa zviesť iba jednou alternatívou. Ako to, viac »

lajcha

Kňaz čakal trest, dôvody biskupa ho však zarazili

24.09.2018 18:50

"Bol to veľmi dobrý farár, pracovitý, s ľuďmi dobre vychádzal, všetci s ním boli spokojní, teraz budeme iba smútiť," uviedol starosta Kľaku Ľuboš Haring.

ceuta, migranti

Vláda schválila 'Salviniho' dekrét uľahčujúci deportácie migrantov

24.09.2018 18:38

Migrantov by mohli z Talianska vyhostiť, ak ich usvedčia zo spáchania napr. znásilnenia či napadnutia.

identikit, vražda Jána Kuciaka

Prokuratúra mlčí o tom, či má svedka z identikitu

24.09.2018 17:54

Muža s informáciami o vražde Jána Kuciaka a jeho snúbenice mal spoznať jeden z obyvateľov Veľkej Mače. Vyšetrovatelia však nájdenie hľadaného svedka stále nepotvrdili.

praca, zamestnanec, robotnik, stavba,

Cudzinci pracujú za menej ako Slováci

24.09.2018 17:54

Zahraniční pracovníci pracujú v priemere za nižšie mzdy ako Slováci.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 143
Celková čítanosť: 263243x
Priemerná čítanosť článkov: 1841x

Autor blogu

Kategórie