Založ si blog

Šeliga – chlapče, vieš čo je slušné Slovensko?

Ten mládežník Šeliga, ktorý sa včera narodil, nevie ešte posúdiť kde je sever a čo znamená slušné Slovensko. Toho chlapca aj s ostatnými teenegerkami, ktorí majú sa veľa čo učiť, určite vyškolil buď Matovič, alebo Sulík z opozície, aby išli do ulíc nie za zavraždených dvoch mladých ľudí, ale za prevrat v štáte. Tí mládežníci ešte nedorástli na to, aby vedeli posúdiť celú politickú situáciu na Slovensku. Keď politici po roku 1989 zničili naše hospodárstvo a keď s množstvom vrážd v 90. rokoch presadzovali svoje záujmy pre svoje obohacovanie sa, títo mládežníci boli vtedy ešte v škôlke, alebo v jasliach a nemajú ani potuchy o čom hovoria. Nie iba teraz, ale celé obdobie od nastolenia kapitalizmu na Slovensku sa kradne, tuneluje, podvádza a vraždí. Spomeňme si na výpalnícke obdobie a množstvá vrážd v čase únosu syna prezidenta Kováča a vraždu mladého Remiáša, vražda politika Duckého, vražda Ernesta Válka a teraz vražda novinára. Čo myslíte, sú to posledné vraždy? a kto je za to zodpovedný? Je to tento žraločí spoločenský systém, ktorý sa nazýva kapitalizmus, ktorý vytvára podmienky pre chamtivosť za mocou a majetkami aj za cenu vrážd dokonca aj nevinných ľudí. Áno mládežníci, vy to neviete posúdiť, lebo ešte nemáte dostatočný prehľad o príčinách toľkej nevraživosti ľudí navzájom. Neodsudzujem vás, ja vám fandím, že bojujete za nejakú pravdu a za slušné Slovensko, lenže slušné Slovensko v tomto režime nenájdete, pokiaľ tento režim bude pokračovať. Zoberiem na to jed. Nevidíte čo sa robí aj v ďalších kapitalistických štátoch? Koľko vrážd takmer každý deň je napr. v USA? Tam je kto zodpovedný? Samozrejme, že režim, v ktorom je hlavným motívom zisk, majetok a moc, nemá žiadne zábrany. To je veľmi smutné, keď má  zomrieť pre niekoho majetky a moc v štáte mladý človek. No nielen to, ale keď majú byť zavraždení státisíce ľudí, napr. vojenskou inváziou  USA do Iraku z dôvodu obohatiť sa o Irácku ropu za vlády prezidenta Buscha? Čo na to vy mládežníci? Pochopili ste už tento imperialistický režim s podporou zločineckej organizácie NATO, ktorá ma 120 vojenských základní po celom svete, za ktorým stojí a presadzuje ho aj náš prezident Kiska?  Pre zabezpečenie slušného Slovenska akákoľvek zmena vlády nepostačuje, lebo už takmer 30 rokov sa mení, ale stále je to zlé.  Z m e n i ť   s a  m u s í  s y s t é m .!!!!

Presný prejav kapitalizmu aj do markizáckej FARMY.

20.09.2018

Neviem čo za idiot navrhol reláciu "farma" v takejto podobe, že preniesol do hry súčasné kapitalistické arogantné myslenie bohatstva a chudoby. Presne o tom je tento hnusný režim, ktorý nazývajú viac »

Stopy k vražde Kuciaka

18.09.2018

Od začiatku opozičné média sa upriamili na jedinú stopu, a to smerom ku vláde. Predpokladám, že vyšetrovatelia sú natoľko skúsení, aby nedali sa zviesť iba jednou alternatívou. Ako to, viac »

Stranícky frakčný bordel a zastúpenie v európskom parlamente

17.09.2018

V európskom parlamente dominuje predátorský systém presadzovania straníckosti a jednotlivých frakcií. Vedenie EU a jej parlament nemá tendenciu vytvoriť systém, ktorý by zaručoval lepší viac »

Slovensko cirkev viera celibát Lajcha

Agentúra AP strávila s Michalom Lajchom deň, pozrite si ho na fotkách

23.09.2018 22:27

"Poslaním Cirkvi je byť blízko ľuďom. Ale ako môžem mať blízko k ľuďom, keď žijem tak krajne odlišný život?" pýta sa 34-ročný kňaz.

dolár, USA

Papierové doláre sú v USA na ústupe, ale ešte nekončia

23.09.2018 21:46

Na americkom trhu sa rýchlo šíri bezhotovostný predaj, najmä v reštauráciách, ktoré obľubujú mladí klienti.

merkelová, maassen

Maassen bude len "osobitným poradcom", plat mu nezvýšia

23.09.2018 21:38

Nástup Hansa-Georga Maassena do funkcie štátneho tajomníka na ministerstve vnútra spojený s mohutným zvýšením platu vyvolal búrku nevôle.

oktoberfest

Na Oktoberfest prišlo v prvý víkend až 800-tisíc ľudí a "boli smädnejší"

23.09.2018 20:26

Hostia prišli na 185. ročník pivných slávností nielen smädní, ale aj hladní. Zjedli totiž 13 volov, o dva viac než vlani.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 142
Celková čítanosť: 262976x
Priemerná čítanosť článkov: 1852x

Autor blogu

Kategórie