Založ si blog

Šeliga – chlapče, vieš čo je slušné Slovensko?

Ten mládežník Šeliga, ktorý sa včera narodil, nevie ešte posúdiť kde je sever a čo znamená slušné Slovensko. Toho chlapca aj s ostatnými teenegerkami, ktorí majú sa veľa čo učiť, určite vyškolil buď Matovič, alebo Sulík z opozície, aby išli do ulíc nie za zavraždených dvoch mladých ľudí, ale za prevrat v štáte. Tí mládežníci ešte nedorástli na to, aby vedeli posúdiť celú politickú situáciu na Slovensku. Keď politici po roku 1989 zničili naše hospodárstvo a keď s množstvom vrážd v 90. rokoch presadzovali svoje záujmy pre svoje obohacovanie sa, títo mládežníci boli vtedy ešte v škôlke, alebo v jasliach a nemajú ani potuchy o čom hovoria. Nie iba teraz, ale celé obdobie od nastolenia kapitalizmu na Slovensku sa kradne, tuneluje, podvádza a vraždí. Spomeňme si na výpalnícke obdobie a množstvá vrážd v čase únosu syna prezidenta Kováča a vraždu mladého Remiáša, vražda politika Duckého, vražda Ernesta Válka a teraz vražda novinára. Čo myslíte, sú to posledné vraždy? a kto je za to zodpovedný? Je to tento žraločí spoločenský systém, ktorý sa nazýva kapitalizmus, ktorý vytvára podmienky pre chamtivosť za mocou a majetkami aj za cenu vrážd dokonca aj nevinných ľudí. Áno mládežníci, vy to neviete posúdiť, lebo ešte nemáte dostatočný prehľad o príčinách toľkej nevraživosti ľudí navzájom. Neodsudzujem vás, ja vám fandím, že bojujete za nejakú pravdu a za slušné Slovensko, lenže slušné Slovensko v tomto režime nenájdete, pokiaľ tento režim bude pokračovať. Zoberiem na to jed. Nevidíte čo sa robí aj v ďalších kapitalistických štátoch? Koľko vrážd takmer každý deň je napr. v USA? Tam je kto zodpovedný? Samozrejme, že režim, v ktorom je hlavným motívom zisk, majetok a moc, nemá žiadne zábrany. To je veľmi smutné, keď má  zomrieť pre niekoho majetky a moc v štáte mladý človek. No nielen to, ale keď majú byť zavraždení státisíce ľudí, napr. vojenskou inváziou  USA do Iraku z dôvodu obohatiť sa o Irácku ropu za vlády prezidenta Buscha? Čo na to vy mládežníci? Pochopili ste už tento imperialistický režim s podporou zločineckej organizácie NATO, ktorá ma 120 vojenských základní po celom svete, za ktorým stojí a presadzuje ho aj náš prezident Kiska?  Pre zabezpečenie slušného Slovenska akákoľvek zmena vlády nepostačuje, lebo už takmer 30 rokov sa mení, ale stále je to zlé.  Z m e n i ť   s a  m u s í  s y s t é m .!!!!

Ktorý systém je vlastne zločinecký režim?

11.12.2018

Novodobí inkvizítori, tí ktorí sa potrebujú blysnúť pred verejnosťou na Slovensku, vytvorili svoju imaginárnu predstavu o minulom režime ako o zločineckom čase pre slovenský národ. Kto sú viac »

Slovensko pod útlakom pred časom a dnes.

10.12.2018

Prvý Slovenský štát pred II. svetovou vojnou zažil útlak a diktát fašistického Nemecka. Vznikom Československého štátu po roku 1945, vzniklo všeľudové vlastníctvo v rámci ľudovodemokratického viac »

Zaručuje ústava bezplatnú zdravotnú starostlivosť?

03.12.2018

Ústava SR ako základný zákon, podľa článku č.40 má zaručovať občanom Slovenska bezplatnú zdravotnú starostlivosť. Ako je to v skutočnosti? Keď sa lekári zmluvne nedohodnú s príslušnou viac »

írsko, referendum, potraty

Írsky parlament schválil návrh zákona povoľujúci umelé prerušenie tehotenstva

13.12.2018 22:58

Írsky premiér Leo Varadkar označil schválenie legislatívy zákonodarcami za "historickú chvíľu pre ženy".

donald trump

Stretnutie Putina s Trumpom nebude možné, kým Rusko nevráti zajaté lode

13.12.2018 22:03

Vyhlásil to poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť John Bolton.

Francúzsko, Štrasburg, streľba

Francúzska polícia zastrelila útočníka z vianočných trhov

13.12.2018 21:55, aktualizované: 22:23

Cherifa Chekatta našla polícia ukrytého v sklade.

trump

Trump vyzval Fed, aby prestal zvyšovať úroky

13.12.2018 20:43

Americký prezident Donald Trump vyzval centrálnu banku (Fed), aby na svojom budúcotýždňovom zasadnutí nepokračovala v sprísňovaní menovej politiky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 164
Celková čítanosť: 305997x
Priemerná čítanosť článkov: 1866x

Autor blogu

Kategórie