Založ si blog

Šeliga – chlapče, vieš čo je slušné Slovensko?

Ten mládežník Šeliga, ktorý sa včera narodil, nevie ešte posúdiť kde je sever a čo znamená slušné Slovensko. Toho chlapca aj s ostatnými teenegerkami, ktorí majú sa veľa čo učiť, určite vyškolil buď Matovič, alebo Sulík z opozície, aby išli do ulíc nie za zavraždených dvoch mladých ľudí, ale za prevrat v štáte. Tí mládežníci ešte nedorástli na to, aby vedeli posúdiť celú politickú situáciu na Slovensku. Keď politici po roku 1989 zničili naše hospodárstvo a keď s množstvom vrážd v 90. rokoch presadzovali svoje záujmy pre svoje obohacovanie sa, títo mládežníci boli vtedy ešte v škôlke, alebo v jasliach a nemajú ani potuchy o čom hovoria. Nie iba teraz, ale celé obdobie od nastolenia kapitalizmu na Slovensku sa kradne, tuneluje, podvádza a vraždí. Spomeňme si na výpalnícke obdobie a množstvá vrážd v čase únosu syna prezidenta Kováča a vraždu mladého Remiáša, vražda politika Duckého, vražda Ernesta Válka a teraz vražda novinára. Čo myslíte, sú to posledné vraždy? a kto je za to zodpovedný? Je to tento žraločí spoločenský systém, ktorý sa nazýva kapitalizmus, ktorý vytvára podmienky pre chamtivosť za mocou a majetkami aj za cenu vrážd dokonca aj nevinných ľudí. Áno mládežníci, vy to neviete posúdiť, lebo ešte nemáte dostatočný prehľad o príčinách toľkej nevraživosti ľudí navzájom. Neodsudzujem vás, ja vám fandím, že bojujete za nejakú pravdu a za slušné Slovensko, lenže slušné Slovensko v tomto režime nenájdete, pokiaľ tento režim bude pokračovať. Zoberiem na to jed. Nevidíte čo sa robí aj v ďalších kapitalistických štátoch? Koľko vrážd takmer každý deň je napr. v USA? Tam je kto zodpovedný? Samozrejme, že režim, v ktorom je hlavným motívom zisk, majetok a moc, nemá žiadne zábrany. To je veľmi smutné, keď má  zomrieť pre niekoho majetky a moc v štáte mladý človek. No nielen to, ale keď majú byť zavraždení státisíce ľudí, napr. vojenskou inváziou  USA do Iraku z dôvodu obohatiť sa o Irácku ropu za vlády prezidenta Buscha? Čo na to vy mládežníci? Pochopili ste už tento imperialistický režim s podporou zločineckej organizácie NATO, ktorá ma 120 vojenských základní po celom svete, za ktorým stojí a presadzuje ho aj náš prezident Kiska?  Pre zabezpečenie slušného Slovenska akákoľvek zmena vlády nepostačuje, lebo už takmer 30 rokov sa mení, ale stále je to zlé.  Z m e n i ť   s a  m u s í  s y s t é m .!!!!

Hlupáci

21.07.2018

Je všeobecne známe pre širokú verejnosť, že predaj zbraní bol a je najlepší a najvýnosnejší svetový biznis. Najväčším svetovým zbrojným priemyslom disponujú USA, ktoré predávajú viac »

Kto je zodpovedný za marazmus v ktorom žijeme?

18.07.2018

Už celé obdobie od roku 1989, odkedy sa zmenil režim na Slovensku, náš právny systém a celé súdnictvo je stále kritizované, či vládne tá alebo oná strana, alebo koalícia pravá či ľavá. viac »

Čo nám priniesol kapitalizmus, ktorý nazývajú demokracia.

05.07.2018

Kapitalizmus je forma štátoprávneho usporiadania, založeného na súkromnom vlastníctve výrobných prostriedkov, triednej spoločnosti a vykorisťovania človeka človekom. Tento systém, ktorý viac »

Pamätník Poprad

Bude pietny akt v Poprade verejnou hanbou?

22.07.2018 16:00

Pamätná tabuľa pripomínajúca smrť mladého muža pri vpáde vojsk varšavskej zmluvy v auguste 1968 je v dobrom stave, to však neplatí o múre pod ňou.

salvini

Ukrajina oficiálne protestovala voči výrokom Salviniho o anexii Krymu

22.07.2018 15:32

Taliansky minister vnútra uviedol, že označovať plebiscit na Kryme za falošný je len uhol pohľadu.

dominic raab

Raab: Británia sa musí pripraviť aj na tvrdý brexit

22.07.2018 15:16

Briti sa podľa nového britského ministra pre brexit nemusia obávať prípadného tvrdého brexitu, teda odchodu Británie z EÚ bez dohody.

USA Kalifornia požiare

V Česku horí chránený les, proti požiaru bojuje 20 hasičských jednotiek

22.07.2018 15:06

V Chránenej krajinnej oblasti Kokořínsko vyhlásili hasiči poplach najvyššieho stupňa.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 126
Celková čítanosť: 215650x
Priemerná čítanosť článkov: 1712x

Autor blogu

Kategórie