Založ si blog

Šeliga – chlapče, vieš čo je slušné Slovensko?

Ten mládežník Šeliga, ktorý sa včera narodil, nevie ešte posúdiť kde je sever a čo znamená slušné Slovensko. Toho chlapca aj s ostatnými teenegerkami, ktorí majú sa veľa čo učiť, určite vyškolil buď Matovič, alebo Sulík z opozície, aby išli do ulíc nie za zavraždených dvoch mladých ľudí, ale za prevrat v štáte. Tí mládežníci ešte nedorástli na to, aby vedeli posúdiť celú politickú situáciu na Slovensku. Keď politici po roku 1989 zničili naše hospodárstvo a keď s množstvom vrážd v 90. rokoch presadzovali svoje záujmy pre svoje obohacovanie sa, títo mládežníci boli vtedy ešte v škôlke, alebo v jasliach a nemajú ani potuchy o čom hovoria. Nie iba teraz, ale celé obdobie od nastolenia kapitalizmu na Slovensku sa kradne, tuneluje, podvádza a vraždí. Spomeňme si na výpalnícke obdobie a množstvá vrážd v čase únosu syna prezidenta Kováča a vraždu mladého Remiáša, vražda politika Duckého, vražda Ernesta Válka a teraz vražda novinára. Čo myslíte, sú to posledné vraždy? a kto je za to zodpovedný? Je to tento žraločí spoločenský systém, ktorý sa nazýva kapitalizmus, ktorý vytvára podmienky pre chamtivosť za mocou a majetkami aj za cenu vrážd dokonca aj nevinných ľudí. Áno mládežníci, vy to neviete posúdiť, lebo ešte nemáte dostatočný prehľad o príčinách toľkej nevraživosti ľudí navzájom. Neodsudzujem vás, ja vám fandím, že bojujete za nejakú pravdu a za slušné Slovensko, lenže slušné Slovensko v tomto režime nenájdete, pokiaľ tento režim bude pokračovať. Zoberiem na to jed. Nevidíte čo sa robí aj v ďalších kapitalistických štátoch? Koľko vrážd takmer každý deň je napr. v USA? Tam je kto zodpovedný? Samozrejme, že režim, v ktorom je hlavným motívom zisk, majetok a moc, nemá žiadne zábrany. To je veľmi smutné, keď má  zomrieť pre niekoho majetky a moc v štáte mladý človek. No nielen to, ale keď majú byť zavraždení státisíce ľudí, napr. vojenskou inváziou  USA do Iraku z dôvodu obohatiť sa o Irácku ropu za vlády prezidenta Buscha? Čo na to vy mládežníci? Pochopili ste už tento imperialistický režim s podporou zločineckej organizácie NATO, ktorá ma 120 vojenských základní po celom svete, za ktorým stojí a presadzuje ho aj náš prezident Kiska?  Pre zabezpečenie slušného Slovenska akákoľvek zmena vlády nepostačuje, lebo už takmer 30 rokov sa mení, ale stále je to zlé.  Z m e n i ť   s a  m u s í  s y s t é m .!!!!

Slovenský alkoholizmus

18.04.2018

Alkoholizmus na Slovensku a taktiež drogová závislosť má vzrastajúci trend. Každý deň sa stretávame s alkoholikmi za volantom s fatálnymi následkami, alkohol riadi v mnohých domácich násilnostiach, viac »

Súťaž o Superstár 2018

10.04.2018

Trochu odľahčenia od neúnavného politického diania na Slovensku. Keď ste si všimli ako prebieha súťaž o budúcich slovenských a českých spevákoch, tak som si istý, že ste v rozpakoch, ako viac »

Pes breše a karavána ide ďalej

05.04.2018

Prosím vás, čo sa zmenilo k lepšiemu od roku 1989? Koľko už bolo demonštrácií doposiaľ? V pamäti máme posledné demonštrácie pre "GORILU". Pýtajte sa čo sa zmenilo? Kradne, klame, podvádza viac »

ministerstvo vnútra, mv sr, budova

Rokuje užšie vedenie Smeru, Saková je hlavnou kandidátkou na ministerku vnútra

23.04.2018 18:49, aktualizované: 18:55

Tomáša Druckera vo funkcii ministra vnútra by mala nahradiť štátna tajomníčka rezortu Denisa Saková.

Košice, súd, Antonino Vadala, predbežná väzba, návrh

Prokuratúra predbežne vyšetruje Antonina Vadalu

23.04.2018 18:33

Prokurátor vykoná výsluch, v rámci ktorého bude zisťovať aj to, či obvinený s vydaním do Talianska súhlasí. Ak bude súhlasiť, o vydaní rozhodne prokurátor, ak nie, o prípustnosti vydania bude rozhodovať krajský súd.

Roberto Fico, taliansko

Rokovania o zostavení vlády v Taliansku bude viesť Roberto Fico

23.04.2018 18:18

Taliansky prezident Mattarella si pozval na stretnutie predsedu dolnej komory parlamentu Roberta Fica, ktorý by mal viesť ďalšie kolo rokovaní o zostavení vlády.

Egypt, kresťania, Islamský štát

Poslankyňa NR SR Verešová: Každý deň zomrie osem kresťanov pre svoje náboženské presvedčenie

23.04.2018 18:10

Riaditeľ organizácie Open Doors, ktorá monitoruje tento problém, Michel Varton priblížil, že vo svete čelí prenasledovaniu okolo 250 miliónov kresťanov, čo znamená, že z celkového počtu veriacich ide o jedného z 12 kresťanov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 114
Celková čítanosť: 175992x
Priemerná čítanosť článkov: 1544x

Autor blogu

Kategórie