Založ si blog

Toľko špiny. !!

Hovorí sa, že politika je špinavosť, no to čo v posledných týždňoch sa odohráva na Slovensku, som ešte v živote nevidel a  nepoznal toľko špiny. Nielen počuť nejaké podozrenia, ale hrubosť rečí od žien, (vraj od „nežného stvorenia“), ale ako od nejakej hyeny bez ostychu priamo nadávať a brýzgať do tváre človeku, s ktorým sa zhovára pri jednom stole? Dávam si otázku, v čom je tá agresivita? Napríklad dvaja ľudia, ktorí sa súkromne navzájom nikdy nepoznali, ani sa nepoznajú a vedia s toľkou zlosťou si vstupovať do svedomia?. Čo vlastne vedie tých politikov do takýchto útokov človeka oproti človeku? Je to nespútaná túžba po moci? Čo sa odohráva v mozgu ľudí pri takej nevraživosti? Každý z politikov sa dušuje, že mu ide o národ. Nikdy však politikom neverte, či sú to praví, ľaví , čierni, bieli, strakatí, lebo sú to ľudia, ktorí nemajú kúsok citu, svedomia a v snahe sa vždy predrať dopredu pred ostatných ľudí, bez ľudských zábran, niekedy pôsobiaci ako psychopati. Ten politik, ktorý má dar rečí, vie veľmi ľahko zmanipulovať a ovládať masy ľudí, tak ako v časoch II. svetovej vojny jeden z nacistických vodcov – Goebels. Aj vďaka jemu celý nemecký národ hailoval. Teraz mi pripomína takúto osobu jeden človek z opozície, a to M a t o v i č  a zo žien  N i k o l s o n o v á.  Kde sa skrýva toľko hrubosti, nadávok, osočovania  a nenávisti? Navádzajú bežný národ na fyzickú likvidáciu, na vešanie a podobne, pri tom národ nemá ani potuchu o tom, kde je problém. Je to možné u ľudí, ktorí sa vydávajú a kresťanov?  Takmer každá politická strana si zobrala do názvu kresťanská a demokratická, pri tom národ klame a neustále útočí na iných ľudí a s demokraciou nemá nič spoločné. Žerú sa navzájom, každý každého špiní a to má byť vraj výkvet spoločnosti.

Ktorý systém je vlastne zločinecký režim?

11.12.2018

Novodobí inkvizítori, tí ktorí sa potrebujú blysnúť pred verejnosťou na Slovensku, vytvorili svoju imaginárnu predstavu o minulom režime ako o zločineckom čase pre slovenský národ. Kto sú viac »

Slovensko pod útlakom pred časom a dnes.

10.12.2018

Prvý Slovenský štát pred II. svetovou vojnou zažil útlak a diktát fašistického Nemecka. Vznikom Československého štátu po roku 1945, vzniklo všeľudové vlastníctvo v rámci ľudovodemokratického viac »

Zaručuje ústava bezplatnú zdravotnú starostlivosť?

03.12.2018

Ústava SR ako základný zákon, podľa článku č.40 má zaručovať občanom Slovenska bezplatnú zdravotnú starostlivosť. Ako je to v skutočnosti? Keď sa lekári zmluvne nedohodnú s príslušnou viac »

írsko, referendum, potraty

Írsky parlament schválil návrh zákona povoľujúci umelé prerušenie tehotenstva

13.12.2018 22:58

Írsky premiér Leo Varadkar označil schválenie legislatívy zákonodarcami za "historickú chvíľu pre ženy".

donald trump

Stretnutie Putina s Trumpom nebude možné, kým Rusko nevráti zajaté lode

13.12.2018 22:03

Vyhlásil to poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť John Bolton.

Francúzsko, Štrasburg, streľba

Francúzska polícia zastrelila útočníka z vianočných trhov

13.12.2018 21:55, aktualizované: 22:23

Cherifa Chekatta našla polícia ukrytého v sklade.

trump

Trump vyzval Fed, aby prestal zvyšovať úroky

13.12.2018 20:43

Americký prezident Donald Trump vyzval centrálnu banku (Fed), aby na svojom budúcotýždňovom zasadnutí nepokračovala v sprísňovaní menovej politiky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 164
Celková čítanosť: 306034x
Priemerná čítanosť článkov: 1866x

Autor blogu

Kategórie