Založ si blog

Toľko špiny. !!

Hovorí sa, že politika je špinavosť, no to čo v posledných týždňoch sa odohráva na Slovensku, som ešte v živote nevidel a  nepoznal toľko špiny. Nielen počuť nejaké podozrenia, ale hrubosť rečí od žien, (vraj od „nežného stvorenia“), ale ako od nejakej hyeny bez ostychu priamo nadávať a brýzgať do tváre človeku, s ktorým sa zhovára pri jednom stole? Dávam si otázku, v čom je tá agresivita? Napríklad dvaja ľudia, ktorí sa súkromne navzájom nikdy nepoznali, ani sa nepoznajú a vedia s toľkou zlosťou si vstupovať do svedomia?. Čo vlastne vedie tých politikov do takýchto útokov človeka oproti človeku? Je to nespútaná túžba po moci? Čo sa odohráva v mozgu ľudí pri takej nevraživosti? Každý z politikov sa dušuje, že mu ide o národ. Nikdy však politikom neverte, či sú to praví, ľaví , čierni, bieli, strakatí, lebo sú to ľudia, ktorí nemajú kúsok citu, svedomia a v snahe sa vždy predrať dopredu pred ostatných ľudí, bez ľudských zábran, niekedy pôsobiaci ako psychopati. Ten politik, ktorý má dar rečí, vie veľmi ľahko zmanipulovať a ovládať masy ľudí, tak ako v časoch II. svetovej vojny jeden z nacistických vodcov – Goebels. Aj vďaka jemu celý nemecký národ hailoval. Teraz mi pripomína takúto osobu jeden človek z opozície, a to M a t o v i č  a zo žien  N i k o l s o n o v á.  Kde sa skrýva toľko hrubosti, nadávok, osočovania  a nenávisti? Navádzajú bežný národ na fyzickú likvidáciu, na vešanie a podobne, pri tom národ nemá ani potuchu o tom, kde je problém. Je to možné u ľudí, ktorí sa vydávajú a kresťanov?  Takmer každá politická strana si zobrala do názvu kresťanská a demokratická, pri tom národ klame a neustále útočí na iných ľudí a s demokraciou nemá nič spoločné. Žerú sa navzájom, každý každého špiní a to má byť vraj výkvet spoločnosti.

Šeliga – chlapče, vieš čo je slušné Slovensko?

22.03.2018

Ten mládežník Šeliga, ktorý sa včera narodil, nevie ešte posúdiť kde je sever a čo znamená slušné Slovensko. Toho chlapca aj s ostatnými teenegerkami, ktorí majú sa veľa čo učiť, určite viac »

Zmena volebného systému.

21.03.2018

Historicky je zaužívaný volebný systém tak, že sa volia ľudia podľa toho do ktorej strany patria. Začiarkujeme a do urny hádžeme mená ľudí zo vzdialený okresov, ktorých vôbec nepoznáme. viac »

Kto vyhnal ľudí do ulíc?

20.03.2018

Veľmi vhod prišla vražda novinára pre strany OĽANO a SaS. Tieto strany vyprovokovali svojich prívržencov a ďalších občanov k davovej psychóze možno 10 tis. ľudí na Slovensku. To boli najmä viac »

zlato, tehly

Hroziaca obchodná vojna a Fed ženú hore ceny zlata

24.03.2018 09:13

Cena zlata vzrástla od zasadnutia americkej centrálnej banky Fed o 13 percent na zhruba 1350 dolárov za trójsku uncu a je na svojom mesačnom maxime.

Donald Trump

Trump vydal obežník o zákaze služby transgenderových ľudí v americkej armáde

24.03.2018 09:00

Trump vlani zaskočil vedenie amerického Pentagonu, keď vyhlásil, že chce zvrátiť prax, ktorú zaviedla ešte vláda predchádzajúceho prezidenta Baracka Obamu.

Gazprom

Putinov príbuzný sa dostal do vedenia Gazpromu

24.03.2018 08:25

Podpredsedom správnej rady Gazpromu sa stal Michail Putin, ktorý je podľa Kremľa vzdialeným príbuzným prezidenta Vladimira Putina.

Katalánsko

Katalánska polícia v Barcelone zasiahla proti protestujúcim

24.03.2018 08:24

Demonštranti sa v uliciach Barcelony zišli na protest proti rozhodnutiu Najvyššieho súdu o opätovnom vzatí do predbežnej väzby separatistu Jordiho Turulla.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 159690x
Priemerná čítanosť článkov: 1507x

Autor blogu

Kategórie