Založ si blog

Slovensko vôbec potrebuje prezidenta?

Od funkcie prezidenta každý očakáva, že to  má byť človek, ktorý nie je poškvrnený žiadnymi kauzami, ako jeden z najvzornejších ľudí v tomto štáte. No zistili sme,  že prezident Kiska takou osobou nie je. Je to jeden narcis, ktorý sa nesie ako gunár na rieke a dáva každému najavo, že sedí na najvyššom mieste. Doposiaľ za jeho funkčné obdobie ešte nič neurobil  dobré pre tento štát. Najradšej sa cíti v zahraničí, kde často cestuje a už pomaly obsiahol  celú zemeguľu. V zime chodí do Keni, do Rakúska na lyžovačku, na olympijské hry do Kórei, v lete na  olympijské hry v Brazílii, na dovolenku do chorvátska  a podobne. Toto je výsledok prezidentskej práce. To sa prezidentuje však? A pri tom poberá vyše 10 000 eur mesačne a ročný príjem má vyše pol milióna eur. Keď cestuje do zahraničia, má snahu diskutovať najmä s takými ľuďmi, ktorí majú vo svete veľmi povážlivé politické pozadie (Soros, Albrightová, Bloomberg, Netanjahu a pod).  Je zaujímavé, že všetci, včítane jeho hlavného poradcu  sú zhodou okolnosti židovského pôvodu. Možno je to náhoda. Je treba si položiť otázku k čomu je nám potrebný prezident? Chodiť do domov dôchodcov podávať ruky, alebo do škôl, a škôlok, kde pohladiť deti po hlave ?  Ja nevidím opodstatnenie funkcie prezidenta v našom štáte. Mimo iného Kiskové aktivity pred tým ako sa stal prezidentom boli poznačené značným množstvom takých činností, ktoré priam škodili ľuďom. Pasoval sa do úlohy „dobrého anjela“, kde použil nakradnuté peniaze  a národ mu na to naletel. Za krátky čas významne zbohatol na úkor biedneho ľudu Slovenska. Fungoval ako úžerník a vďaka jeho vykorisťovateľským činnostiam, prišlo viacero ľudí o bývanie. Nadobudol obrovský majetok a je paradoxné, že pri prednáškach študentom hovorí, že peniaze nemajú byť cieľom. Mimo iného zamlčuje platenie daní, nezákonne skupuje pozemky, atď. Pri tom ako buržoázny politik má takú minulosť, že za bývalého režimu bol vedúcim mládežníckej organizácie a jeho otec bol významaný politicky činiteľ v komunistickej strane slovenska a zastával významne postavenie na okresnom úrade v Poprade. Tak teraz sa pasuje za akého človeka? čo prevracia kabát, ale nielen kabát, ale aj košeľu. To snáď len na Slovensku je to možné. Hanba tomuto štátu, že takého prezidenta si ľudia zvolili.

Šeliga – chlapče, vieš čo je slušné Slovensko?

22.03.2018

Ten mládežník Šeliga, ktorý sa včera narodil, nevie ešte posúdiť kde je sever a čo znamená slušné Slovensko. Toho chlapca aj s ostatnými teenegerkami, ktorí majú sa veľa čo učiť, určite viac »

Zmena volebného systému.

21.03.2018

Historicky je zaužívaný volebný systém tak, že sa volia ľudia podľa toho do ktorej strany patria. Začiarkujeme a do urny hádžeme mená ľudí zo vzdialený okresov, ktorých vôbec nepoznáme. viac »

Kto vyhnal ľudí do ulíc?

20.03.2018

Veľmi vhod prišla vražda novinára pre strany OĽANO a SaS. Tieto strany vyprovokovali svojich prívržencov a ďalších občanov k davovej psychóze možno 10 tis. ľudí na Slovensku. To boli najmä viac »

zlato, tehly

Hroziaca obchodná vojna a Fed ženú hore ceny zlata

24.03.2018 09:13

Cena zlata vzrástla od zasadnutia americkej centrálnej banky Fed o 13 percent na zhruba 1350 dolárov za trójsku uncu a je na svojom mesačnom maxime.

Donald Trump

Trump vydal obežník o zákaze služby transgenderových ľudí v americkej armáde

24.03.2018 09:00

Trump vlani zaskočil vedenie amerického Pentagonu, keď vyhlásil, že chce zvrátiť prax, ktorú zaviedla ešte vláda predchádzajúceho prezidenta Baracka Obamu.

Gazprom

Putinov príbuzný sa dostal do vedenia Gazpromu

24.03.2018 08:25

Podpredsedom správnej rady Gazpromu sa stal Michail Putin, ktorý je podľa Kremľa vzdialeným príbuzným prezidenta Vladimira Putina.

Katalánsko

Katalánska polícia v Barcelone zasiahla proti protestujúcim

24.03.2018 08:24

Demonštranti sa v uliciach Barcelony zišli na protest proti rozhodnutiu Najvyššieho súdu o opätovnom vzatí do predbežnej väzby separatistu Jordiho Turulla.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 159684x
Priemerná čítanosť článkov: 1506x

Autor blogu

Kategórie