Založ si blog

Slovensko vôbec potrebuje prezidenta?

Od funkcie prezidenta každý očakáva, že to  má byť človek, ktorý nie je poškvrnený žiadnymi kauzami, ako jeden z najvzornejších ľudí v tomto štáte. No zistili sme,  že prezident Kiska takou osobou nie je. Je to jeden narcis, ktorý sa nesie ako gunár na rieke a dáva každému najavo, že sedí na najvyššom mieste. Doposiaľ za jeho funkčné obdobie ešte nič neurobil  dobré pre tento štát. Najradšej sa cíti v zahraničí, kde často cestuje a už pomaly obsiahol  celú zemeguľu. V zime chodí do Keni, do Rakúska na lyžovačku, na olympijské hry do Kórei, v lete na  olympijské hry v Brazílii, na dovolenku do chorvátska  a podobne. Toto je výsledok prezidentskej práce. To sa prezidentuje však? A pri tom poberá vyše 10 000 eur mesačne a ročný príjem má vyše pol milióna eur. Keď cestuje do zahraničia, má snahu diskutovať najmä s takými ľuďmi, ktorí majú vo svete veľmi povážlivé politické pozadie (Soros, Albrightová, Bloomberg, Netanjahu a pod).  Je zaujímavé, že všetci, včítane jeho hlavného poradcu  sú zhodou okolnosti židovského pôvodu. Možno je to náhoda. Je treba si položiť otázku k čomu je nám potrebný prezident? Chodiť do domov dôchodcov podávať ruky, alebo do škôl, a škôlok, kde pohladiť deti po hlave ?  Ja nevidím opodstatnenie funkcie prezidenta v našom štáte. Mimo iného Kiskové aktivity pred tým ako sa stal prezidentom boli poznačené značným množstvom takých činností, ktoré priam škodili ľuďom. Pasoval sa do úlohy „dobrého anjela“, kde použil nakradnuté peniaze  a národ mu na to naletel. Za krátky čas významne zbohatol na úkor biedneho ľudu Slovenska. Fungoval ako úžerník a vďaka jeho vykorisťovateľským činnostiam, prišlo viacero ľudí o bývanie. Nadobudol obrovský majetok a je paradoxné, že pri prednáškach študentom hovorí, že peniaze nemajú byť cieľom. Mimo iného zamlčuje platenie daní, nezákonne skupuje pozemky, atď. Pri tom ako buržoázny politik má takú minulosť, že za bývalého režimu bol vedúcim mládežníckej organizácie a jeho otec bol významaný politicky činiteľ v komunistickej strane slovenska a zastával významne postavenie na okresnom úrade v Poprade. Tak teraz sa pasuje za akého človeka? čo prevracia kabát, ale nielen kabát, ale aj košeľu. To snáď len na Slovensku je to možné. Hanba tomuto štátu, že takého prezidenta si ľudia zvolili.

Ktorý systém je vlastne zločinecký režim?

11.12.2018

Novodobí inkvizítori, tí ktorí sa potrebujú blysnúť pred verejnosťou na Slovensku, vytvorili svoju imaginárnu predstavu o minulom režime ako o zločineckom čase pre slovenský národ. Kto sú viac »

Slovensko pod útlakom pred časom a dnes.

10.12.2018

Prvý Slovenský štát pred II. svetovou vojnou zažil útlak a diktát fašistického Nemecka. Vznikom Československého štátu po roku 1945, vzniklo všeľudové vlastníctvo v rámci ľudovodemokratického viac »

Zaručuje ústava bezplatnú zdravotnú starostlivosť?

03.12.2018

Ústava SR ako základný zákon, podľa článku č.40 má zaručovať občanom Slovenska bezplatnú zdravotnú starostlivosť. Ako je to v skutočnosti? Keď sa lekári zmluvne nedohodnú s príslušnou viac »

írsko, referendum, potraty

Írsky parlament schválil návrh zákona povoľujúci umelé prerušenie tehotenstva

13.12.2018 22:58

Írsky premiér Leo Varadkar označil schválenie legislatívy zákonodarcami za "historickú chvíľu pre ženy".

donald trump

Stretnutie Putina s Trumpom nebude možné, kým Rusko nevráti zajaté lode

13.12.2018 22:03

Vyhlásil to poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť John Bolton.

Francúzsko, Štrasburg, streľba

Francúzska polícia zastrelila útočníka z vianočných trhov

13.12.2018 21:55, aktualizované: 22:23

Cherifa Chekatta našla polícia ukrytého v sklade.

trump

Trump vyzval Fed, aby prestal zvyšovať úroky

13.12.2018 20:43

Americký prezident Donald Trump vyzval centrálnu banku (Fed), aby na svojom budúcotýždňovom zasadnutí nepokračovala v sprísňovaní menovej politiky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 164
Celková čítanosť: 306040x
Priemerná čítanosť článkov: 1866x

Autor blogu

Kategórie