Založ si blog

Slovensko vôbec potrebuje prezidenta?

Od funkcie prezidenta každý očakáva, že to  má byť človek, ktorý nie je poškvrnený žiadnymi kauzami, ako jeden z najvzornejších ľudí v tomto štáte. No zistili sme,  že prezident Kiska takou osobou nie je. Je to jeden narcis, ktorý sa nesie ako gunár na rieke a dáva každému najavo, že sedí na najvyššom mieste. Doposiaľ za jeho funkčné obdobie ešte nič neurobil  dobré pre tento štát. Najradšej sa cíti v zahraničí, kde často cestuje a už pomaly obsiahol  celú zemeguľu. V zime chodí do Keni, do Rakúska na lyžovačku, na olympijské hry do Kórei, v lete na  olympijské hry v Brazílii, na dovolenku do chorvátska  a podobne. Toto je výsledok prezidentskej práce. To sa prezidentuje však? A pri tom poberá vyše 10 000 eur mesačne a ročný príjem má vyše pol milióna eur. Keď cestuje do zahraničia, má snahu diskutovať najmä s takými ľuďmi, ktorí majú vo svete veľmi povážlivé politické pozadie (Soros, Albrightová, Bloomberg, Netanjahu a pod).  Je zaujímavé, že všetci, včítane jeho hlavného poradcu  sú zhodou okolnosti židovského pôvodu. Možno je to náhoda. Je treba si položiť otázku k čomu je nám potrebný prezident? Chodiť do domov dôchodcov podávať ruky, alebo do škôl, a škôlok, kde pohladiť deti po hlave ?  Ja nevidím opodstatnenie funkcie prezidenta v našom štáte. Mimo iného Kiskové aktivity pred tým ako sa stal prezidentom boli poznačené značným množstvom takých činností, ktoré priam škodili ľuďom. Pasoval sa do úlohy „dobrého anjela“, kde použil nakradnuté peniaze  a národ mu na to naletel. Za krátky čas významne zbohatol na úkor biedneho ľudu Slovenska. Fungoval ako úžerník a vďaka jeho vykorisťovateľským činnostiam, prišlo viacero ľudí o bývanie. Nadobudol obrovský majetok a je paradoxné, že pri prednáškach študentom hovorí, že peniaze nemajú byť cieľom. Mimo iného zamlčuje platenie daní, nezákonne skupuje pozemky, atď. Pri tom ako buržoázny politik má takú minulosť, že za bývalého režimu bol vedúcim mládežníckej organizácie a jeho otec bol významaný politicky činiteľ v komunistickej strane slovenska a zastával významne postavenie na okresnom úrade v Poprade. Tak teraz sa pasuje za akého človeka? čo prevracia kabát, ale nielen kabát, ale aj košeľu. To snáď len na Slovensku je to možné. Hanba tomuto štátu, že takého prezidenta si ľudia zvolili.

Nová doba, staronový . .. .izmus.

24.09.2018

Prešla nežná revolúcia, nastala nová situácia Namiesto ľudového socializmu, máme vládu zbohatlíkov kapitalizmu Vznikla v štáte anarchia, nazvali ju "demokracia" Národ blafovali chartisti, viac »

Presný prejav kapitalizmu aj do markizáckej FARMY.

20.09.2018

Neviem čo za idiot navrhol reláciu "farma" v takejto podobe, že preniesol do hry súčasné kapitalistické arogantné myslenie bohatstva a chudoby. Presne o tom je tento hnusný režim, ktorý nazývajú viac »

Stopy k vražde Kuciaka

18.09.2018

Od začiatku opozičné média sa upriamili na jedinú stopu, a to smerom ku vláde. Predpokladám, že vyšetrovatelia sú natoľko skúsení, aby nedali sa zviesť iba jednou alternatívou. Ako to, viac »

kompa, loď, dunaj, gabčíkovo,

Nie je kompa, nie je zmluva. Štátna SVP žiadnu nezohnala

24.09.2018 19:59

Štátnej firme sa nepodarilo zaobstarať si kompu, ktorá mala nahradiť dnes fungujúce plavidlo súkromnej firmy Ponton City.

lajcha

Kňaz čakal trest, dôvody biskupa ho však zarazili

24.09.2018 18:50

"Bol to veľmi dobrý farár, pracovitý, s ľuďmi dobre vychádzal, všetci s ním boli spokojní, teraz budeme iba smútiť," uviedol starosta Kľaku Ľuboš Haring.

ceuta, migranti

Vláda schválila 'Salviniho' dekrét uľahčujúci deportácie migrantov

24.09.2018 18:38

Migrantov by mohli z Talianska vyhostiť, ak ich usvedčia zo spáchania napr. znásilnenia či napadnutia.

identikit, vražda Jána Kuciaka

Prokuratúra mlčí o tom, či má svedka z identikitu

24.09.2018 17:54

Muža s informáciami o vražde Jána Kuciaka a jeho snúbenice mal spoznať jeden z obyvateľov Veľkej Mače. Vyšetrovatelia však nájdenie hľadaného svedka stále nepotvrdili.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 143
Celková čítanosť: 263307x
Priemerná čítanosť článkov: 1841x

Autor blogu

Kategórie