Založ si blog

Ako rozhoduje vláda.

Až je to do neba volajúce, ako rozhoduje vláda pri vytváraní priemyselnej štruktúry štátu. Napchala všetky priemyselné podniky od Bratislava po Nitru. Ešte aj novú investíciu Land-Rover, ba dokonca aj Amazon tam strčila. Teraz tie „múdre“ ministerské pomazané hlavy plačú, čo budú robiť, keď nemajú tam toľko zamestnancov. Samozrejme, že naháňajú rôznym pokutným spôsobom ľudí, aby sa presťahovali zo Stredného a Východného Slovenska ku Bratislave za prácou. Kto vám sa ihneď presťahuje, keď ľudia majú na pôvodných miestach rodiny, starých rodičov o ktorých sa starajú, lebo štát sa o nich nevie postarať. Majú svoje obydlia, nemajú peniaze na zakúpenie si bývania tam, kde chce Richter, atď, atď. Takto chcete zachraňovať špatnú situáciu, ktorú vláda robí? Preto vinou vlády je, že na Strednom a Východnom Slovensku je veľká nezamestnanosť a pracovníkov budú firmy priberať zo zahraničia. Takýto systém je na zamyslenie. Nedávno minister Richter prehlásil, že už žiadnu investíciu nepodporia ku Bratislave, ale napriek tomu hneď tam napchajú ďalších 6 či 7 firiem. Neviem to inak pomenovať, len že na vláde sedia nejakí hlupáci, ktorí nevidia ani krok dopredu. Podľa vlády Slovenská republika je iba od moravských hraníc po Nitru. Snáď preto, že Richter je od Nitry a premier tiež zo západu? To kto vám dovolil takto diskriminovať národ? Zrušili ste všetky podniky, ktoré po celom Slovensku boli za socializmu. Nasadili ste za rôzne úľavy firmy západného kapitálu a časť Slovenska by ste chceli vyľudniť, či ako to myslíte? Nerobte z národa hlupákov!!!!

Už toho máme dosť! !!

16.08.2018

Dennodenne nielen večer, ale i v priebehu dňa televízne spoločností JOJ, a MRKÍZA, ktoré sú riadené zo západu, ale v poslednej dobe i RTVS ysielajú čím ďalej tým viac filmy a seriály, viac »

Klamstvá a podvody v súčasnom režime.

14.08.2018

Špekulácia, klam a podvod sú fenomény, ktoré sú vlastné pre súčasný súkromný trhový mechanizmus. Zisk je tým cieľom, pre ktorý neváha príslušný súkromný subjekt klamať a okrádať. viac »

Kto riadi Slovenský národ ?

14.08.2018

Pred časom slovenský národ kolonizovali Rakúsko-uhorskí (maďarónskí) monarchovia, a grófstvo, po prvej svetovej vojne diktovala Slovákom česká generalita, v čase hitlerovského diktátu nemeckí viac »

manafort

Trumpov človek Manafort vinný z daňových podvodov z čias Janukovyča

21.08.2018 23:16, aktualizované: 23:25

Ide o prvé víťazstvo pre tím zvláštneho vyšetrovateľa Roberta Muellera, ktorý preveruje údajné ruské ovplyvňovanie amerických prezidentských volieb.

raketa, rusko, tos-1

Rusko uzavrelo vojenskú dohodu so Stredoafrickou republikou

21.08.2018 22:44

Vzťahy Ruska so SAR sa dostali do stredobodu pozornosti v júli, keď v SAR zavraždili troch ruských novinárov

Taliansko Kalábria roklina nešťastie obete

Pátranie po nezvestných v rokline Raganello pokračuje

21.08.2018 22:28

V obľúbenej talianskej destinácii zahynulo 10 turistov.

Michael Cohen

Trumpov exprávnik Cohen uzavrel dohodu o vine a treste

21.08.2018 22:01, aktualizované: 23:08

Cohen sa priznal k finančným podvodom počas Trumpovej predvolebnej kampane, bankovým podvodom a daňovým únikom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 131
Celková čítanosť: 229138x
Priemerná čítanosť článkov: 1749x

Autor blogu

Kategórie