Založ si blog

Ako rozhoduje vláda.

Až je to do neba volajúce, ako rozhoduje vláda pri vytváraní priemyselnej štruktúry štátu. Napchala všetky priemyselné podniky od Bratislava po Nitru. Ešte aj novú investíciu Land-Rover, ba dokonca aj Amazon tam strčila. Teraz tie „múdre“ ministerské pomazané hlavy plačú, čo budú robiť, keď nemajú tam toľko zamestnancov. Samozrejme, že naháňajú rôznym pokutným spôsobom ľudí, aby sa presťahovali zo Stredného a Východného Slovenska ku Bratislave za prácou. Kto vám sa ihneď presťahuje, keď ľudia majú na pôvodných miestach rodiny, starých rodičov o ktorých sa starajú, lebo štát sa o nich nevie postarať. Majú svoje obydlia, nemajú peniaze na zakúpenie si bývania tam, kde chce Richter, atď, atď. Takto chcete zachraňovať špatnú situáciu, ktorú vláda robí? Preto vinou vlády je, že na Strednom a Východnom Slovensku je veľká nezamestnanosť a pracovníkov budú firmy priberať zo zahraničia. Takýto systém je na zamyslenie. Nedávno minister Richter prehlásil, že už žiadnu investíciu nepodporia ku Bratislave, ale napriek tomu hneď tam napchajú ďalších 6 či 7 firiem. Neviem to inak pomenovať, len že na vláde sedia nejakí hlupáci, ktorí nevidia ani krok dopredu. Podľa vlády Slovenská republika je iba od moravských hraníc po Nitru. Snáď preto, že Richter je od Nitry a premier tiež zo západu? To kto vám dovolil takto diskriminovať národ? Zrušili ste všetky podniky, ktoré po celom Slovensku boli za socializmu. Nasadili ste za rôzne úľavy firmy západného kapitálu a časť Slovenska by ste chceli vyľudniť, či ako to myslíte? Nerobte z národa hlupákov!!!!

Ako pracujú slovenské súdy.

18.02.2018

Celé dlhé obdobie 27 rokov som nepočul niečo kladné o slovenskom súdnictve. Dlhodobé procesy, množstvo prieťahov, odkladanie procesov na neurčito, prmĺčané procesy, preposielanie z okresného viac »

Otrasy na trhoch, blíži sa výbuch?

16.02.2018

Aj keď napríklad sa blíži výbuch sopky, začína sa chvením zeme a taktiež aj určitými otrasmi. Ľudstvo doposiaľ nemá nástroje ako tomu zabrániť. Náhodné a nepredvídateľné chovanie viac »

Vraj NATO ide pomáhať Iraku. !!

13.02.2018

Počuli ste to? NATO a pomoc Iraku?, to sa mi snáď sníva. Áno, počul som to dobre z úst generálneho tajomníka NATO Stoltemberga. Tak si predstavte tú drzosť. Spojené štáty americké najprv viac »

eurovoľby 2014

Z hry o europarlament vypadnú štyri stálice

20.02.2018 06:00

Už krátko po odznení prezidentskej kampane sa začiatkom budúceho roka začne opäť ďalšia.

muž, počítač

Ruských trollov sú stovky, pracujú na smeny, hovoria bývalí zamestnanci Prigožinovej firmy

19.02.2018 23:45

Ruskí internetoví trollovia sú podelení na viaceré oddelenia podľa zamýšľanej geografickej sféry vplyvu ich činnosti. Publikujú príspevky, ktoré majú vyvolať určité nálady či reakcie.

Viktor Orbán

Medzinárodné organizácie protestovali proti maďarským zákonom o utečencoch

19.02.2018 23:42

Viac než 200 európskych mimovládnych organizácií protestovalo v pondelok proti návrhu balíka zákonov, ktorým by malo dôjsť v Maďarsku k obmedzeniu činnosti organizácií pracujúcich so žiadateľmi o azyl.

Turecko, Sýria

Správy o sýrskej pomoci Kurdom sú podľa Turkov vymyslené

19.02.2018 22:42

Turecko bude v útokoch na kurdskú enklávu v Sýrii pokračovať až dovtedy, "kým nebude zneškodnený aj posledný terorista", vyhlásil podpredseda tureckej vlády.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 86
Celková čítanosť: 118635x
Priemerná čítanosť článkov: 1379x

Autor blogu

Kategórie