Založ si blog

Ako rozhoduje vláda.

Až je to do neba volajúce, ako rozhoduje vláda pri vytváraní priemyselnej štruktúry štátu. Napchala všetky priemyselné podniky od Bratislava po Nitru. Ešte aj novú investíciu Land-Rover, ba dokonca aj Amazon tam strčila. Teraz tie „múdre“ ministerské pomazané hlavy plačú, čo budú robiť, keď nemajú tam toľko zamestnancov. Samozrejme, že naháňajú rôznym pokutným spôsobom ľudí, aby sa presťahovali zo Stredného a Východného Slovenska ku Bratislave za prácou. Kto vám sa ihneď presťahuje, keď ľudia majú na pôvodných miestach rodiny, starých rodičov o ktorých sa starajú, lebo štát sa o nich nevie postarať. Majú svoje obydlia, nemajú peniaze na zakúpenie si bývania tam, kde chce Richter, atď, atď. Takto chcete zachraňovať špatnú situáciu, ktorú vláda robí? Preto vinou vlády je, že na Strednom a Východnom Slovensku je veľká nezamestnanosť a pracovníkov budú firmy priberať zo zahraničia. Takýto systém je na zamyslenie. Nedávno minister Richter prehlásil, že už žiadnu investíciu nepodporia ku Bratislave, ale napriek tomu hneď tam napchajú ďalších 6 či 7 firiem. Neviem to inak pomenovať, len že na vláde sedia nejakí hlupáci, ktorí nevidia ani krok dopredu. Podľa vlády Slovenská republika je iba od moravských hraníc po Nitru. Snáď preto, že Richter je od Nitry a premier tiež zo západu? To kto vám dovolil takto diskriminovať národ? Zrušili ste všetky podniky, ktoré po celom Slovensku boli za socializmu. Nasadili ste za rôzne úľavy firmy západného kapitálu a časť Slovenska by ste chceli vyľudniť, či ako to myslíte? Nerobte z národa hlupákov!!!!

Posledná záchrana je charita?

16.11.2018

Pred 30. rokmi sme nepoznali čo je to bezdomovec a čo je to charita. Štát sa dokázal postarať o každého človeka za bývalej Československej republiky. Každý zdravý občan musel pracovať viac »

Čo je to „Slušné Slovensko? „

16.11.2018

Vážení čitatelia, je nad slnko jasné, že slušné slovensko nebolo a nie je od novembra 1989. Neuvedomujete si, že vyštrngali ste biedu pod ľudskú dôstojnosť pre vyše 700 000 slovenských viac »

Nevyspytateľný Bugár.

16.11.2018

Snáď budeme mať prvého prezidenta Slovenskej republiky Maďara?. Bugár, ktorý zastupuje podľa neho "horný feldvidék" v strane Most-Híd, ktorú vytvoril prefíkaným židovským štýlom, ako viac »

Slovinsko voľby parlamentné predčasné Janez Janša

Slovinci podobne ako Slováci v komunálnych voľbách krúžkovali 'nezávislých'

19.11.2018 08:30

Podľa predbežných výsledkov nezávislí kandidáti obsadia funkcie primátorov a starostov v 89 mestách a obciach.

UKRAINE-WEATHER/

Porošenko odmieta krútiť plynovým ventilom

19.11.2018 08:00

Ukrajinci mrznú nielen v bytoch a sotva ich zohreje ostrá predvolebná kampaň pred voľbou prezidenta. Hlasovanie je naplánované na koniec marca.

ponorka

Argentína nemá financie na vyzdvihnutie rok stratenej ponorky

19.11.2018 07:53

1300-tonový kolos so 44 obeťami na palube sa nachádza v hĺbke 900 metrov.

Daphne Caruanová Galiziová

Maltská polícia pozná osnovateľov vraždy novinárky Galiziovej

19.11.2018 07:11

Novinárka písala o korupcii a praní špinavých peňazí, a to aj vo vládnych kruhoch.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 158
Celková čítanosť: 292478x
Priemerná čítanosť článkov: 1851x

Autor blogu

Kategórie