Založ si blog

Ako rozhoduje vláda.

Až je to do neba volajúce, ako rozhoduje vláda pri vytváraní priemyselnej štruktúry štátu. Napchala všetky priemyselné podniky od Bratislava po Nitru. Ešte aj novú investíciu Land-Rover, ba dokonca aj Amazon tam strčila. Teraz tie „múdre“ ministerské pomazané hlavy plačú, čo budú robiť, keď nemajú tam toľko zamestnancov. Samozrejme, že naháňajú rôznym pokutným spôsobom ľudí, aby sa presťahovali zo Stredného a Východného Slovenska ku Bratislave za prácou. Kto vám sa ihneď presťahuje, keď ľudia majú na pôvodných miestach rodiny, starých rodičov o ktorých sa starajú, lebo štát sa o nich nevie postarať. Majú svoje obydlia, nemajú peniaze na zakúpenie si bývania tam, kde chce Richter, atď, atď. Takto chcete zachraňovať špatnú situáciu, ktorú vláda robí? Preto vinou vlády je, že na Strednom a Východnom Slovensku je veľká nezamestnanosť a pracovníkov budú firmy priberať zo zahraničia. Takýto systém je na zamyslenie. Nedávno minister Richter prehlásil, že už žiadnu investíciu nepodporia ku Bratislave, ale napriek tomu hneď tam napchajú ďalších 6 či 7 firiem. Neviem to inak pomenovať, len že na vláde sedia nejakí hlupáci, ktorí nevidia ani krok dopredu. Podľa vlády Slovenská republika je iba od moravských hraníc po Nitru. Snáď preto, že Richter je od Nitry a premier tiež zo západu? To kto vám dovolil takto diskriminovať národ? Zrušili ste všetky podniky, ktoré po celom Slovensku boli za socializmu. Nasadili ste za rôzne úľavy firmy západného kapitálu a časť Slovenska by ste chceli vyľudniť, či ako to myslíte? Nerobte z národa hlupákov!!!!

Výrobná a nevýrobná sféra na Slovensku

22.05.2018

Keď si to tak zrátame, na Slovensku len malý počet ľudí pracuje vo výrobnej sfére. Prevažná väčšina obyvateľstva okrem detí a dôchodcov buď vôbec nepracuje, alebo pracuje v nevýrobnej viac »

Dôchodkový vek a slovenské dôchodky

22.05.2018

V poslednom čase sa vedie na politickej scéne diskusia o dôchodkovom veku. Človek od prírody človečenskými a fyziologickými danosťami je schopný sa dožiť iba určitého veku. Podobne sú viac »

Kto je za vraždou Kuciaka !

18.05.2018

V poslednom čase zazneli informácie o tom, že česká novinárka Holcová bola podrobená výsluchu v súvislosti s vraždou slovenského novinára Kuciaka. Namiesto toho, že by ochotne poskytla všetky viac »

Russia Painting Vandalized

Vandal poškodil obraz Ivana Hrozného v moskovskej Tretiakovskej galérii

26.05.2018 22:28

Muža z Voronežskej oblasti na juhozápade Ruska obvinili z poškodenia súčasti národného kultúrneho dedičstva.

PEOPLE-ALAN BEAN/

Vo veku 86 rokov zomrel štvrtý muž na Mesiaci, astronaut Alan Bean

26.05.2018 22:19

Na mesačnom povrchu strávili 31 hodín a 31 minút, z toho sedem hodín a 45 minút mimo kabíny modulu.

záchranári, tatry, hory, sneh

Poľskí záchranári zrejme našli v Tatrách telo hľadaného Čecha

26.05.2018 21:44

Pátranie po 53-ročnom mužovi sa začalo na slovenskej strane koncom októbra minulého roka po tom, čo sa nevrátil domov.

putin, šinzo abe

Putin a Abe rokovali o Kurilách a mierovej dohode, telefonovali s kozmonautmi

26.05.2018 21:16

Ruský prezident Putin a japonský premiér Abe rokovali v Moskve o vzájomných vzťahoch, pričom neobišli ani sporné otázky Kurilských ostrovov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 121
Celková čítanosť: 199944x
Priemerná čítanosť článkov: 1652x

Autor blogu

Kategórie