Založ si blog

Akú slobodu sme priniesli pre dôchodcov.

Existuje množstvo dôchodcov, ktorým vy politici ste stanovili veľmi nízke dôchodky pred rokom 2003  Od roku 2004 viaceré vlády, včítane SMERU ako sociálna demokracia tak dlho nechali v diskriminácii týchto ľudí. Niektorí s tými omrvinkami, ktoré ste im dali, už sú niekoľko rokov pod zemou.  Diskriminovaní dôchodcovia so súčasnou výškou dôchodkov 250 až 400 eur mesačne, rády by doporučili ten príjem našim politikom, aby vedeli v akom slobodnom štáte žijú. Keď zaplatia za byt, plyn, elektrinu, televíziu, lieky, za podradné potraviny, nezostáva na žiadne liečebné pobyty, žiadne rekreácie, žiadne zahraničné cesty, žiadne opravy bývania, žiadna kultúra, žiadna návšteva športových podujatí,  len doma, alebo na bicykli do supermarketu, či autobusom k lekárovi. Pre túto časť spoločnosti, ktorú ste vy politici okradli a dostali na najnižšiu úroveň spoločnosti, už žiadna sloboda  neexistuje.!!!!  Ako sa dokážete pozerať na chudákov, ktorí vám darovali život a majetky? Ako sa dokážete dívať na tých, ktorým idete ako politici do „siedmeho neba“ riešiť beznádejnú situáciu úbohých už iba živoriacich rodín. Ako sa môžte dívať na tisíce bezdomovcov, ktorí spia v kanáloch?  Kde a ako vidíte ich slobodu v tomto štáte? Vy ste tí, ktorí máte pol miliónové ročné príjmy, slobodu luxusného života, lietadlá, mercedesy, jachty, zámorské rezidencie, cesty do zahraničia hrať golf, atď. toto je ozaj sloboda, ktorú si užívate na úkor biednych ľudí. To skutočne iba pre vás slobodu splodil ten váš kapitalizmus a nezáleží na tom, ktorá vláda vládne, sú to v bledomodrom vždy rovnaké zákony, rovnaká hnusoba, rovnaké zbedačovanie národa.  Som presvedčený, že tí, ktorí sú teraz dôchodcovia, slobodní  už boli pred rokom 1989. Spýtajte sa to vyše milióna  dôchodcov, tí vám povedia čo je to ozajstná demokratická  s l o b o d a.

Nová doba, staronový . .. .izmus.

24.09.2018

Prešla nežná revolúcia, nastala nová situácia Namiesto ľudového socializmu, máme vládu zbohatlíkov kapitalizmu Vznikla v štáte anarchia, nazvali ju "demokracia" Národ blafovali chartisti, viac »

Presný prejav kapitalizmu aj do markizáckej FARMY.

20.09.2018

Neviem čo za idiot navrhol reláciu "farma" v takejto podobe, že preniesol do hry súčasné kapitalistické arogantné myslenie bohatstva a chudoby. Presne o tom je tento hnusný režim, ktorý nazývajú viac »

Stopy k vražde Kuciaka

18.09.2018

Od začiatku opozičné média sa upriamili na jedinú stopu, a to smerom ku vláde. Predpokladám, že vyšetrovatelia sú natoľko skúsení, aby nedali sa zviesť iba jednou alternatívou. Ako to, viac »

kompa, loď, dunaj, gabčíkovo,

Nie je kompa, nie je zmluva. Štátna SVP žiadnu nezohnala

24.09.2018 19:59

Štátnej firme sa nepodarilo zaobstarať si kompu, ktorá mala nahradiť dnes fungujúce plavidlo súkromnej firmy Ponton City.

lajcha

Kňaz čakal trest, dôvody biskupa ho však zarazili

24.09.2018 18:50

"Bol to veľmi dobrý farár, pracovitý, s ľuďmi dobre vychádzal, všetci s ním boli spokojní, teraz budeme iba smútiť," uviedol starosta Kľaku Ľuboš Haring.

ceuta, migranti

Vláda schválila 'Salviniho' dekrét uľahčujúci deportácie migrantov

24.09.2018 18:38

Migrantov by mohli z Talianska vyhostiť, ak ich usvedčia zo spáchania napr. znásilnenia či napadnutia.

identikit, vražda Jána Kuciaka

Prokuratúra mlčí o tom, či má svedka z identikitu

24.09.2018 17:54

Muža s informáciami o vražde Jána Kuciaka a jeho snúbenice mal spoznať jeden z obyvateľov Veľkej Mače. Vyšetrovatelia však nájdenie hľadaného svedka stále nepotvrdili.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 143
Celková čítanosť: 263318x
Priemerná čítanosť článkov: 1841x

Autor blogu

Kategórie