Založ si blog

Akú slobodu sme priniesli pre dôchodcov.

Existuje množstvo dôchodcov, ktorým vy politici ste stanovili veľmi nízke dôchodky pred rokom 2003  Od roku 2004 viaceré vlády, včítane SMERU ako sociálna demokracia tak dlho nechali v diskriminácii týchto ľudí. Niektorí s tými omrvinkami, ktoré ste im dali, už sú niekoľko rokov pod zemou.  Diskriminovaní dôchodcovia so súčasnou výškou dôchodkov 250 až 400 eur mesačne, rády by doporučili ten príjem našim politikom, aby vedeli v akom slobodnom štáte žijú. Keď zaplatia za byt, plyn, elektrinu, televíziu, lieky, za podradné potraviny, nezostáva na žiadne liečebné pobyty, žiadne rekreácie, žiadne zahraničné cesty, žiadne opravy bývania, žiadna kultúra, žiadna návšteva športových podujatí,  len doma, alebo na bicykli do supermarketu, či autobusom k lekárovi. Pre túto časť spoločnosti, ktorú ste vy politici okradli a dostali na najnižšiu úroveň spoločnosti, už žiadna sloboda  neexistuje.!!!!  Ako sa dokážete pozerať na chudákov, ktorí vám darovali život a majetky? Ako sa dokážete dívať na tých, ktorým idete ako politici do „siedmeho neba“ riešiť beznádejnú situáciu úbohých už iba živoriacich rodín. Ako sa môžte dívať na tisíce bezdomovcov, ktorí spia v kanáloch?  Kde a ako vidíte ich slobodu v tomto štáte? Vy ste tí, ktorí máte pol miliónové ročné príjmy, slobodu luxusného života, lietadlá, mercedesy, jachty, zámorské rezidencie, cesty do zahraničia hrať golf, atď. toto je ozaj sloboda, ktorú si užívate na úkor biednych ľudí. To skutočne iba pre vás slobodu splodil ten váš kapitalizmus a nezáleží na tom, ktorá vláda vládne, sú to v bledomodrom vždy rovnaké zákony, rovnaká hnusoba, rovnaké zbedačovanie národa.  Som presvedčený, že tí, ktorí sú teraz dôchodcovia, slobodní  už boli pred rokom 1989. Spýtajte sa to vyše milióna  dôchodcov, tí vám povedia čo je to ozajstná demokratická  s l o b o d a.

Dôchodcovia, viete kto vám kradne dôchodky?

17.12.2017

Ten nedonosený moriak Kaník, ako bývalý minister musel ísť na rozumy do Chíle, aby vedel, ako podviesť slovenských dôchodcov o peniaze. Dôchodcom pripravil taký prepočet dôchodkov, len aby viac »

Stop exekúciám.

15.12.2017

Keď som si prečítal, že na Slovensku máme vyše 3 m i l i ó n y exekúcií, tak som myslel, že je to kačica. No ročne pribúda cca 1700 nových exekúcií, z čoho človeku vlasy na hlave stavajú. viac »

Máme dosť lekárov?

12.12.2017

Už 27 rokov riešia všetky vlády a politici problém dlhých čakacích dôb pacientov na objednanie sa u lekárov špecialistov. Viacerí ministri prichádzali s návrhmi na rôzne poplatky buď v viac »

Austria Politics

Ukázali novú rakúsku vládu. Sľubuje prísnejšiu migračnú politiku či rýchlejšie deportácie

16.12.2017 20:07

Premiérom sa stane Sebastian Kurz, ktorý sa vo veku 31 rokov stane najmladším premiérom v rámci členských krajín únie.

srbsko, premiér, srbský premiér, alexander vučič, aleksandar vucic,

Srbský prezident dostal list, odosielateľ sa vyhráža miliardami guliek a smrťou tretiny národa

16.12.2017 19:21

List bol odoslaný z Nemecka a obsahuje aj narážky na úspešné chorvátske ofenzívy z polovice 90-tych rokov minulého storočia.

povodne, Torysa,

Rieka Uh na východe Slovenska nebezpečne stúpa, úrady situáciu monitorujú

16.12.2017 18:55

Rieka Uh pri Lekárovciach dosiahla hranicu 8 metrov, čo je už tretí stupeň povodňovej situácie, a stále stúpa.

katalansko

Katalánska kríza podkopáva španielsku ekonomiku

16.12.2017 16:27

Španielska centrálna banka mierne znížila odhady rastu domácej ekonomiky pre najbližšie dva roky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 65
Celková čítanosť: 83974x
Priemerná čítanosť článkov: 1292x

Autor blogu

Kategórie