Založ si blog

Akú slobodu sme priniesli pre dôchodcov.

Existuje množstvo dôchodcov, ktorým vy politici ste stanovili veľmi nízke dôchodky pred rokom 2003  Od roku 2004 viaceré vlády, včítane SMERU ako sociálna demokracia tak dlho nechali v diskriminácii týchto ľudí. Niektorí s tými omrvinkami, ktoré ste im dali, už sú niekoľko rokov pod zemou.  Diskriminovaní dôchodcovia so súčasnou výškou dôchodkov 250 až 400 eur mesačne, rády by doporučili ten príjem našim politikom, aby vedeli v akom slobodnom štáte žijú. Keď zaplatia za byt, plyn, elektrinu, televíziu, lieky, za podradné potraviny, nezostáva na žiadne liečebné pobyty, žiadne rekreácie, žiadne zahraničné cesty, žiadne opravy bývania, žiadna kultúra, žiadna návšteva športových podujatí,  len doma, alebo na bicykli do supermarketu, či autobusom k lekárovi. Pre túto časť spoločnosti, ktorú ste vy politici okradli a dostali na najnižšiu úroveň spoločnosti, už žiadna sloboda  neexistuje.!!!!  Ako sa dokážete pozerať na chudákov, ktorí vám darovali život a majetky? Ako sa dokážete dívať na tých, ktorým idete ako politici do „siedmeho neba“ riešiť beznádejnú situáciu úbohých už iba živoriacich rodín. Ako sa môžte dívať na tisíce bezdomovcov, ktorí spia v kanáloch?  Kde a ako vidíte ich slobodu v tomto štáte? Vy ste tí, ktorí máte pol miliónové ročné príjmy, slobodu luxusného života, lietadlá, mercedesy, jachty, zámorské rezidencie, cesty do zahraničia hrať golf, atď. toto je ozaj sloboda, ktorú si užívate na úkor biednych ľudí. To skutočne iba pre vás slobodu splodil ten váš kapitalizmus a nezáleží na tom, ktorá vláda vládne, sú to v bledomodrom vždy rovnaké zákony, rovnaká hnusoba, rovnaké zbedačovanie národa.  Som presvedčený, že tí, ktorí sú teraz dôchodcovia, slobodní  už boli pred rokom 1989. Spýtajte sa to vyše milióna  dôchodcov, tí vám povedia čo je to ozajstná demokratická  s l o b o d a.

Šeliga – chlapče, vieš čo je slušné Slovensko?

22.03.2018

Ten mládežník Šeliga, ktorý sa včera narodil, nevie ešte posúdiť kde je sever a čo znamená slušné Slovensko. Toho chlapca aj s ostatnými teenegerkami, ktorí majú sa veľa čo učiť, určite viac »

Zmena volebného systému.

21.03.2018

Historicky je zaužívaný volebný systém tak, že sa volia ľudia podľa toho do ktorej strany patria. Začiarkujeme a do urny hádžeme mená ľudí zo vzdialený okresov, ktorých vôbec nepoznáme. viac »

Kto vyhnal ľudí do ulíc?

20.03.2018

Veľmi vhod prišla vražda novinára pre strany OĽANO a SaS. Tieto strany vyprovokovali svojich prívržencov a ďalších občanov k davovej psychóze možno 10 tis. ľudí na Slovensku. To boli najmä viac »

zlato, tehly

Hroziaca obchodná vojna a Fed ženú hore ceny zlata

24.03.2018 09:13

Cena zlata vzrástla od zasadnutia americkej centrálnej banky Fed o 13 percent na zhruba 1350 dolárov za trójsku uncu a je na svojom mesačnom maxime.

Donald Trump

Trump vydal obežník o zákaze služby transgenderových ľudí v americkej armáde

24.03.2018 09:00

Trump vlani zaskočil vedenie amerického Pentagonu, keď vyhlásil, že chce zvrátiť prax, ktorú zaviedla ešte vláda predchádzajúceho prezidenta Baracka Obamu.

Gazprom

Putinov príbuzný sa dostal do vedenia Gazpromu

24.03.2018 08:25

Podpredsedom správnej rady Gazpromu sa stal Michail Putin, ktorý je podľa Kremľa vzdialeným príbuzným prezidenta Vladimira Putina.

Katalánsko

Katalánska polícia v Barcelone zasiahla proti protestujúcim

24.03.2018 08:24

Demonštranti sa v uliciach Barcelony zišli na protest proti rozhodnutiu Najvyššieho súdu o opätovnom vzatí do predbežnej väzby separatistu Jordiho Turulla.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 159693x
Priemerná čítanosť článkov: 1507x

Autor blogu

Kategórie