Založ si blog

Akú slobodu sme priniesli pre dôchodcov.

Existuje množstvo dôchodcov, ktorým vy politici ste stanovili veľmi nízke dôchodky pred rokom 2003  Od roku 2004 viaceré vlády, včítane SMERU ako sociálna demokracia tak dlho nechali v diskriminácii týchto ľudí. Niektorí s tými omrvinkami, ktoré ste im dali, už sú niekoľko rokov pod zemou.  Diskriminovaní dôchodcovia so súčasnou výškou dôchodkov 250 až 400 eur mesačne, rády by doporučili ten príjem našim politikom, aby vedeli v akom slobodnom štáte žijú. Keď zaplatia za byt, plyn, elektrinu, televíziu, lieky, za podradné potraviny, nezostáva na žiadne liečebné pobyty, žiadne rekreácie, žiadne zahraničné cesty, žiadne opravy bývania, žiadna kultúra, žiadna návšteva športových podujatí,  len doma, alebo na bicykli do supermarketu, či autobusom k lekárovi. Pre túto časť spoločnosti, ktorú ste vy politici okradli a dostali na najnižšiu úroveň spoločnosti, už žiadna sloboda  neexistuje.!!!!  Ako sa dokážete pozerať na chudákov, ktorí vám darovali život a majetky? Ako sa dokážete dívať na tých, ktorým idete ako politici do „siedmeho neba“ riešiť beznádejnú situáciu úbohých už iba živoriacich rodín. Ako sa môžte dívať na tisíce bezdomovcov, ktorí spia v kanáloch?  Kde a ako vidíte ich slobodu v tomto štáte? Vy ste tí, ktorí máte pol miliónové ročné príjmy, slobodu luxusného života, lietadlá, mercedesy, jachty, zámorské rezidencie, cesty do zahraničia hrať golf, atď. toto je ozaj sloboda, ktorú si užívate na úkor biednych ľudí. To skutočne iba pre vás slobodu splodil ten váš kapitalizmus a nezáleží na tom, ktorá vláda vládne, sú to v bledomodrom vždy rovnaké zákony, rovnaká hnusoba, rovnaké zbedačovanie národa.  Som presvedčený, že tí, ktorí sú teraz dôchodcovia, slobodní  už boli pred rokom 1989. Spýtajte sa to vyše milióna  dôchodcov, tí vám povedia čo je to ozajstná demokratická  s l o b o d a.

Koho voliť za prezidenta.

10.06.2018

Blíži sa čas nových volieb na prezidentský post Slovenskej republiky. Na tento post by mal byť zvolený človek, ktorý má jedine slovenskú štátnu príslušnosť, to znamená nemal by mať dvojitú viac »

Školstvo do rúk štátu !

29.05.2018

Politici, pedagógovia i celá spoločnosť nadáva na mizériu nášho školstva. Všetky vlády od roku 1989 sa priam pretekajú v tom, aké zmeny a reformy v školstve je potrebné uskutočniť a stále viac »

Výrobná a nevýrobná sféra na Slovensku

22.05.2018

Keď si to tak zrátame, na Slovensku len malý počet ľudí pracuje vo výrobnej sfére. Prevažná väčšina obyvateľstva okrem detí a dôchodcov buď vôbec nepracuje, alebo pracuje v nevýrobnej viac »

Kočner, polícia, súd, Banská Bystrica

Súd rozhoduje o väzbe pre Mariána Kočnera a Pavla Ruska

23.06.2018 13:46, aktualizované: 14:10

Sudca má rozhodnúť, či muži, ktorých prokurátor obviňuje z falšovania zmeniek v hodnote niekoľko miliónov eur, zostanú vo väzbe.

Harley-Davidson

Harley ráta, že v Európe pre clá neudrží dnešnú cenu motocyklov

23.06.2018 13:38

Americký výrobca motoriek Harley-Davidson bude v dôsledku zavedenia odvetných ciel zo strany Európskej únie pravdepodobne musieť zvýšiť ceny.

Boris Johnson

Britský minister zahraničia Johnson varoval pred nekonečným a miernym brexitom

23.06.2018 12:55

Odporcovia vystúpenia Spojeného kráľovstva z EÚ organizujú protestný pochod a žiadajú, aby o brexite mohla rozhodovať aj verejnosť.

USA-TRUMP/

Trumpove clá pripravia Slovensko o 100 miliónov eur

23.06.2018 12:00

Americký prezident Donald Trump rozpútal veľkú obchodnú vojnu s Európou. Najnovším krokom je 20-percentné clo na autá dovezené do USA z Európskej únie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 123
Celková čítanosť: 206660x
Priemerná čítanosť článkov: 1680x

Autor blogu

Kategórie