Založ si blog

Akú slobodu sme priniesli pre dôchodcov.

Existuje množstvo dôchodcov, ktorým vy politici ste stanovili veľmi nízke dôchodky pred rokom 2003  Od roku 2004 viaceré vlády, včítane SMERU ako sociálna demokracia tak dlho nechali v diskriminácii týchto ľudí. Niektorí s tými omrvinkami, ktoré ste im dali, už sú niekoľko rokov pod zemou.  Diskriminovaní dôchodcovia so súčasnou výškou dôchodkov 250 až 400 eur mesačne, rády by doporučili ten príjem našim politikom, aby vedeli v akom slobodnom štáte žijú. Keď zaplatia za byt, plyn, elektrinu, televíziu, lieky, za podradné potraviny, nezostáva na žiadne liečebné pobyty, žiadne rekreácie, žiadne zahraničné cesty, žiadne opravy bývania, žiadna kultúra, žiadna návšteva športových podujatí,  len doma, alebo na bicykli do supermarketu, či autobusom k lekárovi. Pre túto časť spoločnosti, ktorú ste vy politici okradli a dostali na najnižšiu úroveň spoločnosti, už žiadna sloboda  neexistuje.!!!!  Ako sa dokážete pozerať na chudákov, ktorí vám darovali život a majetky? Ako sa dokážete dívať na tých, ktorým idete ako politici do „siedmeho neba“ riešiť beznádejnú situáciu úbohých už iba živoriacich rodín. Ako sa môžte dívať na tisíce bezdomovcov, ktorí spia v kanáloch?  Kde a ako vidíte ich slobodu v tomto štáte? Vy ste tí, ktorí máte pol miliónové ročné príjmy, slobodu luxusného života, lietadlá, mercedesy, jachty, zámorské rezidencie, cesty do zahraničia hrať golf, atď. toto je ozaj sloboda, ktorú si užívate na úkor biednych ľudí. To skutočne iba pre vás slobodu splodil ten váš kapitalizmus a nezáleží na tom, ktorá vláda vládne, sú to v bledomodrom vždy rovnaké zákony, rovnaká hnusoba, rovnaké zbedačovanie národa.  Som presvedčený, že tí, ktorí sú teraz dôchodcovia, slobodní  už boli pred rokom 1989. Spýtajte sa to vyše milióna  dôchodcov, tí vám povedia čo je to ozajstná demokratická  s l o b o d a.

Ktorý systém je vlastne zločinecký režim?

11.12.2018

Novodobí inkvizítori, tí ktorí sa potrebujú blysnúť pred verejnosťou na Slovensku, vytvorili svoju imaginárnu predstavu o minulom režime ako o zločineckom čase pre slovenský národ. Kto sú viac »

Slovensko pod útlakom pred časom a dnes.

10.12.2018

Prvý Slovenský štát pred II. svetovou vojnou zažil útlak a diktát fašistického Nemecka. Vznikom Československého štátu po roku 1945, vzniklo všeľudové vlastníctvo v rámci ľudovodemokratického viac »

Zaručuje ústava bezplatnú zdravotnú starostlivosť?

03.12.2018

Ústava SR ako základný zákon, podľa článku č.40 má zaručovať občanom Slovenska bezplatnú zdravotnú starostlivosť. Ako je to v skutočnosti? Keď sa lekári zmluvne nedohodnú s príslušnou viac »

írsko, referendum, potraty

Írsky parlament schválil návrh zákona povoľujúci umelé prerušenie tehotenstva

13.12.2018 22:58

Írsky premiér Leo Varadkar označil schválenie legislatívy zákonodarcami za "historickú chvíľu pre ženy".

donald trump

Stretnutie Putina s Trumpom nebude možné, kým Rusko nevráti zajaté lode

13.12.2018 22:03

Vyhlásil to poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť John Bolton.

Francúzsko, Štrasburg, streľba

Francúzska polícia zastrelila útočníka z vianočných trhov

13.12.2018 21:55, aktualizované: 22:23

Cherifa Chekatta našla polícia ukrytého v sklade.

trump

Trump vyzval Fed, aby prestal zvyšovať úroky

13.12.2018 20:43

Americký prezident Donald Trump vyzval centrálnu banku (Fed), aby na svojom budúcotýždňovom zasadnutí nepokračovala v sprísňovaní menovej politiky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 164
Celková čítanosť: 306047x
Priemerná čítanosť článkov: 1866x

Autor blogu

Kategórie