Založ si blog

Paradise papers

Už minimálne 20 rokov politici európskych štátov, včítane bruselských papalášov hovoria o tom, že sa obrovské peniaze milionárov presúvajú do daňových rajov. No za toľko rokov o tom vedia, ale nič preto nerobia. Viete prečo? Lebo oni sami, a ich blízki priatelia  sú na tých listinách, ktoré sa dostali  na svetlo sveta. Za ten čas okradli svojich občanov o mega milióny  prostriedkov, ktoré by sa mohli použiť  pre verejné účely všetkých občanov. Hrabanie čím viac ziskov, a nabaľovanie si miliárd,  to je alfa a omega kapitalistického systému života. Tak prečo by išli sami proti sebe? Čo poviete, kto určuje pravidla a zákony tejto spoločnosti?  Tí istí, ktorí hrabú, nie majitelia stánkov s novinami, nie majitelia malých obchodíkov s knihami a pod., ale magnáti, ktorí ako majitelia nadnárodných spoločností, bankári, oligarchovia, šedé eminencie a spojenci politikov. Preto neverte tomu, že sa parazitom pod názvom „Paradise papers“ niečo stane, tak ako sa nič nestalo už pred časom grázlom z tzv.“ Panama papers“. Všetko utíchlo tak ako utišuje sa u nás každá veľká kauza. Ruka ruku myje a obe sú špinavé. Tí špinavci, aby predišli revolučnej situácii nespokojného ľudu, usporiadali pred pár dňami vo Švédsku konferenciu, ktorá by mala načrtnúť ako riešiť súčasnú zlú situáciu v sociálnej oblasti európskeho národa. Pokiaľ sa neodstránia  také, vyššie spomínané špinavé praktiky kapitalistických vodcov, môžme len snívať o sociálnych vymoženostiach pre ľud tejto súčasnej Európy.  Sú to iba rozprávky, ktorými blafujú občanov EU.  Podľa doterajších skúseností nič dobré pre národ neočakávajte.

Nová doba, staronový . .. .izmus.

24.09.2018

Prešla nežná revolúcia, nastala nová situácia Namiesto ľudového socializmu, máme vládu zbohatlíkov kapitalizmu Vznikla v štáte anarchia, nazvali ju "demokracia" Národ blafovali chartisti, viac »

Presný prejav kapitalizmu aj do markizáckej FARMY.

20.09.2018

Neviem čo za idiot navrhol reláciu "farma" v takejto podobe, že preniesol do hry súčasné kapitalistické arogantné myslenie bohatstva a chudoby. Presne o tom je tento hnusný režim, ktorý nazývajú viac »

Stopy k vražde Kuciaka

18.09.2018

Od začiatku opozičné média sa upriamili na jedinú stopu, a to smerom ku vláde. Predpokladám, že vyšetrovatelia sú natoľko skúsení, aby nedali sa zviesť iba jednou alternatívou. Ako to, viac »

kompa, loď, dunaj, gabčíkovo,

Nie je kompa, nie je zmluva. Štátna SVP žiadnu nezohnala

24.09.2018 19:59

Štátnej firme sa nepodarilo zaobstarať si kompu, ktorá mala nahradiť dnes fungujúce plavidlo súkromnej firmy Ponton City.

lajcha

Kňaz čakal trest, dôvody biskupa ho však zarazili

24.09.2018 18:50

"Bol to veľmi dobrý farár, pracovitý, s ľuďmi dobre vychádzal, všetci s ním boli spokojní, teraz budeme iba smútiť," uviedol starosta Kľaku Ľuboš Haring.

ceuta, migranti

Vláda schválila 'Salviniho' dekrét uľahčujúci deportácie migrantov

24.09.2018 18:38

Migrantov by mohli z Talianska vyhostiť, ak ich usvedčia zo spáchania napr. znásilnenia či napadnutia.

identikit, vražda Jána Kuciaka

Prokuratúra mlčí o tom, či má svedka z identikitu

24.09.2018 17:54

Muža s informáciami o vražde Jána Kuciaka a jeho snúbenice mal spoznať jeden z obyvateľov Veľkej Mače. Vyšetrovatelia však nájdenie hľadaného svedka stále nepotvrdili.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 143
Celková čítanosť: 263325x
Priemerná čítanosť článkov: 1841x

Autor blogu

Kategórie