Založ si blog

Paradise papers

Už minimálne 20 rokov politici európskych štátov, včítane bruselských papalášov hovoria o tom, že sa obrovské peniaze milionárov presúvajú do daňových rajov. No za toľko rokov o tom vedia, ale nič preto nerobia. Viete prečo? Lebo oni sami, a ich blízki priatelia  sú na tých listinách, ktoré sa dostali  na svetlo sveta. Za ten čas okradli svojich občanov o mega milióny  prostriedkov, ktoré by sa mohli použiť  pre verejné účely všetkých občanov. Hrabanie čím viac ziskov, a nabaľovanie si miliárd,  to je alfa a omega kapitalistického systému života. Tak prečo by išli sami proti sebe? Čo poviete, kto určuje pravidla a zákony tejto spoločnosti?  Tí istí, ktorí hrabú, nie majitelia stánkov s novinami, nie majitelia malých obchodíkov s knihami a pod., ale magnáti, ktorí ako majitelia nadnárodných spoločností, bankári, oligarchovia, šedé eminencie a spojenci politikov. Preto neverte tomu, že sa parazitom pod názvom „Paradise papers“ niečo stane, tak ako sa nič nestalo už pred časom grázlom z tzv.“ Panama papers“. Všetko utíchlo tak ako utišuje sa u nás každá veľká kauza. Ruka ruku myje a obe sú špinavé. Tí špinavci, aby predišli revolučnej situácii nespokojného ľudu, usporiadali pred pár dňami vo Švédsku konferenciu, ktorá by mala načrtnúť ako riešiť súčasnú zlú situáciu v sociálnej oblasti európskeho národa. Pokiaľ sa neodstránia  také, vyššie spomínané špinavé praktiky kapitalistických vodcov, môžme len snívať o sociálnych vymoženostiach pre ľud tejto súčasnej Európy.  Sú to iba rozprávky, ktorými blafujú občanov EU.  Podľa doterajších skúseností nič dobré pre národ neočakávajte.

Šeliga – chlapče, vieš čo je slušné Slovensko?

22.03.2018

Ten mládežník Šeliga, ktorý sa včera narodil, nevie ešte posúdiť kde je sever a čo znamená slušné Slovensko. Toho chlapca aj s ostatnými teenegerkami, ktorí majú sa veľa čo učiť, určite viac »

Zmena volebného systému.

21.03.2018

Historicky je zaužívaný volebný systém tak, že sa volia ľudia podľa toho do ktorej strany patria. Začiarkujeme a do urny hádžeme mená ľudí zo vzdialený okresov, ktorých vôbec nepoznáme. viac »

Kto vyhnal ľudí do ulíc?

20.03.2018

Veľmi vhod prišla vražda novinára pre strany OĽANO a SaS. Tieto strany vyprovokovali svojich prívržencov a ďalších občanov k davovej psychóze možno 10 tis. ľudí na Slovensku. To boli najmä viac »

zlato, tehly

Hroziaca obchodná vojna a Fed ženú hore ceny zlata

24.03.2018 09:13

Cena zlata vzrástla od zasadnutia americkej centrálnej banky Fed o 13 percent na zhruba 1350 dolárov za trójsku uncu a je na svojom mesačnom maxime.

Donald Trump

Trump vydal obežník o zákaze služby transgenderových ľudí v americkej armáde

24.03.2018 09:00

Trump vlani zaskočil vedenie amerického Pentagonu, keď vyhlásil, že chce zvrátiť prax, ktorú zaviedla ešte vláda predchádzajúceho prezidenta Baracka Obamu.

Gazprom

Putinov príbuzný sa dostal do vedenia Gazpromu

24.03.2018 08:25

Podpredsedom správnej rady Gazpromu sa stal Michail Putin, ktorý je podľa Kremľa vzdialeným príbuzným prezidenta Vladimira Putina.

Katalánsko

Katalánska polícia v Barcelone zasiahla proti protestujúcim

24.03.2018 08:24

Demonštranti sa v uliciach Barcelony zišli na protest proti rozhodnutiu Najvyššieho súdu o opätovnom vzatí do predbežnej väzby separatistu Jordiho Turulla.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 159726x
Priemerná čítanosť článkov: 1507x

Autor blogu

Kategórie