Založ si blog

Paradise papers

Už minimálne 20 rokov politici európskych štátov, včítane bruselských papalášov hovoria o tom, že sa obrovské peniaze milionárov presúvajú do daňových rajov. No za toľko rokov o tom vedia, ale nič preto nerobia. Viete prečo? Lebo oni sami, a ich blízki priatelia  sú na tých listinách, ktoré sa dostali  na svetlo sveta. Za ten čas okradli svojich občanov o mega milióny  prostriedkov, ktoré by sa mohli použiť  pre verejné účely všetkých občanov. Hrabanie čím viac ziskov, a nabaľovanie si miliárd,  to je alfa a omega kapitalistického systému života. Tak prečo by išli sami proti sebe? Čo poviete, kto určuje pravidla a zákony tejto spoločnosti?  Tí istí, ktorí hrabú, nie majitelia stánkov s novinami, nie majitelia malých obchodíkov s knihami a pod., ale magnáti, ktorí ako majitelia nadnárodných spoločností, bankári, oligarchovia, šedé eminencie a spojenci politikov. Preto neverte tomu, že sa parazitom pod názvom „Paradise papers“ niečo stane, tak ako sa nič nestalo už pred časom grázlom z tzv.“ Panama papers“. Všetko utíchlo tak ako utišuje sa u nás každá veľká kauza. Ruka ruku myje a obe sú špinavé. Tí špinavci, aby predišli revolučnej situácii nespokojného ľudu, usporiadali pred pár dňami vo Švédsku konferenciu, ktorá by mala načrtnúť ako riešiť súčasnú zlú situáciu v sociálnej oblasti európskeho národa. Pokiaľ sa neodstránia  také, vyššie spomínané špinavé praktiky kapitalistických vodcov, môžme len snívať o sociálnych vymoženostiach pre ľud tejto súčasnej Európy.  Sú to iba rozprávky, ktorými blafujú občanov EU.  Podľa doterajších skúseností nič dobré pre národ neočakávajte.

Ktorý systém je vlastne zločinecký režim?

11.12.2018

Novodobí inkvizítori, tí ktorí sa potrebujú blysnúť pred verejnosťou na Slovensku, vytvorili svoju imaginárnu predstavu o minulom režime ako o zločineckom čase pre slovenský národ. Kto sú viac »

Slovensko pod útlakom pred časom a dnes.

10.12.2018

Prvý Slovenský štát pred II. svetovou vojnou zažil útlak a diktát fašistického Nemecka. Vznikom Československého štátu po roku 1945, vzniklo všeľudové vlastníctvo v rámci ľudovodemokratického viac »

Zaručuje ústava bezplatnú zdravotnú starostlivosť?

03.12.2018

Ústava SR ako základný zákon, podľa článku č.40 má zaručovať občanom Slovenska bezplatnú zdravotnú starostlivosť. Ako je to v skutočnosti? Keď sa lekári zmluvne nedohodnú s príslušnou viac »

írsko, referendum, potraty

Írsky parlament schválil návrh zákona povoľujúci umelé prerušenie tehotenstva

13.12.2018 22:58

Írsky premiér Leo Varadkar označil schválenie legislatívy zákonodarcami za "historickú chvíľu pre ženy".

donald trump

Stretnutie Putina s Trumpom nebude možné, kým Rusko nevráti zajaté lode

13.12.2018 22:03

Vyhlásil to poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť John Bolton.

Francúzsko, Štrasburg, streľba

Francúzska polícia zastrelila útočníka z vianočných trhov

13.12.2018 21:55, aktualizované: 22:23

Cherifa Chekatta našla polícia ukrytého v sklade.

trump

Trump vyzval Fed, aby prestal zvyšovať úroky

13.12.2018 20:43

Americký prezident Donald Trump vyzval centrálnu banku (Fed), aby na svojom budúcotýždňovom zasadnutí nepokračovala v sprísňovaní menovej politiky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 164
Celková čítanosť: 306052x
Priemerná čítanosť článkov: 1866x

Autor blogu

Kategórie