Založ si blog

Budú sa niekedy šetriť zločiny aj bývalých politikov ?

Je nepopierateľný fakt, že od roku 1989 bola a doposiaľ je na občanoch Slovenska páchaná genocída a zločiny, ktoré nemajú obdoby. Páni novinári, politici, policajti, vyšetrovatelia a prokurátori, kto z vás má odvahu pustiť sa do toho svinstva, ktoré obralo občanov Slovenska o mnoho miliárd eur a uviedlo slovenský národ do chudoby? Pustí sa niekto do množstva káuz, ktoré majú na svedomí všetky vlády, počnúc Mečiarom, Čarnogurským, Dzurindom s Miklošom, Radiačovou a končiac vládou Fica a nevynímajúc prezidentov? Bude niekedy ochota a čas tieto problémy vyriešiť? Podľa súčasnej situácie, možno ani 100 rokov nebude stačiť, nakoľko obyčajná GORILA už vyše 10 rokov sa vraj rieši a doposiaľ sa s tým nepohlo ani o centimeter. Chcete povedať, že bude niekedy v tomto režime spravodlivosť, slušnosť a poriadok? To si myslia len naivné mladé stvorenia, ktoré chodia kričať po námestiach za nejakú slušnosť a pri tom nevnímajú v akom zločineckom režime sa nachádzame. Preto, že režim je založený len na podvodoch a honbe za majetkami a takým ľuďom neprekáža ani vražda, nikdy sa nezbavíme žralokov, zabijakov a podvodníkov. Len vtedy sa niečo vyrieši, keď zastrelia opäť nejakého novinára? Preto apelujem najmä na novinárov, nezabudnite na veľké zverstvá, ktoré sú aj dávnejšieho obdobia.

Bruselská euro-partia ako z inej planéty

15.05.2019

Taká obrovská honba a tlačenica do Európskeho parlamentu dennodenne v televízii a vo všetkých ďalších médiách vrcholí ako keby bol začiatok III. svetovej vojny. Samozrejme extra luxusný viac »

Pellergrini a Lajčiak si myslia, že ľudia na Slovensku žeru seno

06.05.2019

Po návrate slovenského predsedu vlády z USA, ktorý uskutočnil cestu na pozvanie prezidenta Trumpa, vysvetľoval ako Slovensko je nadšené, že ho prijal najmocnejší muž sveta. Pri diskusii poprel, viac »

Šíri sa epidémia kapitalizmu a klerikalizmu

04.05.2019

Dve tretiny národa na Slovensku teraz vidí, že precenili si svoje názory v roku 1989, keď štrnganím kľúčov ako ohúrení a omámení propagandou západu sa rozhodli urobiť rozklad vlády ľudu viac »

Grónsko

Trump zrušil cestu do Dánska, keďže mu Dáni nechcú predať Grónsko

21.08.2019 00:00

Donald Trump v utorok oznámil, že odloží schôdzku s dánskou premiérkou, ktorú neoslovila jeho ponuka týkajúca sa kúpy Grónska.

Sudan

Sudánska armáda a protestné hnutie oznámili vznik novej vlády

20.08.2019 23:15

Členova novej rady zložia prísahu už v stredu.

andrej babiš, ANO, česko

Babiš po schôdzke so Zemanom: Spor je ukončený. Žiadna kríza nie je

20.08.2019 20:47

Meno nového nominanta ČSSD na funkciu ministra kultúry sa však prezident od premiéra údajne nedozvedel.

deti, škôlka, vakcína,

Výrobcovia sa boja výpadku vakcín

20.08.2019 19:00

Od januára by sa mal upraviť očkovací kalendár tak, že vakcináciu proti mumpsu, ružienke a osýpkam absolvujú nielen jedenásťročné, ale aj šesťročné deti.