Založ si blog

Budú sa niekedy šetriť zločiny aj bývalých politikov ?

Je nepopierateľný fakt, že od roku 1989 bola a doposiaľ je na občanoch Slovenska páchaná genocída a zločiny, ktoré nemajú obdoby. Páni novinári, politici, policajti, vyšetrovatelia a prokurátori, kto z vás má odvahu pustiť sa do toho svinstva, ktoré obralo občanov Slovenska o mnoho miliárd eur a uviedlo slovenský národ do chudoby? Pustí sa niekto do množstva káuz, ktoré majú na svedomí všetky vlády, počnúc Mečiarom, Čarnogurským, Dzurindom s Miklošom, Radiačovou a končiac vládou Fica a nevynímajúc prezidentov? Bude niekedy ochota a čas tieto problémy vyriešiť? Podľa súčasnej situácie, možno ani 100 rokov nebude stačiť, nakoľko obyčajná GORILA už vyše 10 rokov sa vraj rieši a doposiaľ sa s tým nepohlo ani o centimeter. Chcete povedať, že bude niekedy v tomto režime spravodlivosť, slušnosť a poriadok? To si myslia len naivné mladé stvorenia, ktoré chodia kričať po námestiach za nejakú slušnosť a pri tom nevnímajú v akom zločineckom režime sa nachádzame. Preto, že režim je založený len na podvodoch a honbe za majetkami a takým ľuďom neprekáža ani vražda, nikdy sa nezbavíme žralokov, zabijakov a podvodníkov. Len vtedy sa niečo vyrieši, keď zastrelia opäť nejakého novinára? Preto apelujem najmä na novinárov, nezabudnite na veľké zverstvá, ktoré sú aj dávnejšieho obdobia.

Mzdy a hodnotenie práce ľudí v kapitalizme

19.03.2019

Honba za vysokými ziskami a luxusným životom podnikateľov stláča mzdy zamestnancov na najnižšiu mieru. Pri tom existuje značný nepomer príjmov nielen ľudí v rámci rôznych regiónov, ale viac »

Žiadny holobriadok nemá právo hanobiť socializmus.

18.03.2019

Nebola to náhoda, keď v roku 1948 obrovské masy robotníkov a roľníkov i ostatného pracujúceho ľudu v celej Československej republike vyšli do ulíc s uvedomením, že sa konečne zbavili vykorisťovania viac »

Slovan – banda privandrovalých žoldnierov

17.03.2019

Bratislava sa pýši futbalovým klubom Slovan, že vedú tabuľku v lige. Veru nemajú sa s čím pýšiť, veď tam už nehraje žiaden slovenský hráč, ako voľakedy bývalo. Nahnali ste tam platených viac »

Gazprom

Americký plyn bude najväčšou konkurenciou, priznáva ruský Gazprom

22.03.2019 15:12

Export skvapalneného zemného plynu (LNG) z USA do Európy bude pre ruský plynárenský koncern Gazprom v tomto roku najväčšou konkurenciou.

sud, Rusko, Kočner,

Uznesenie o obvinení Kočnera údajne potvrdilo, že Kuciak mal zmiznúť

22.03.2019 14:48

Kuciakovo telo sa vraj nemalo nikdy nájsť.

Taliansko SR Danko návšteva

Danko a Vondráček boli u pápeža, pozvali ho na spoločnú návštevu SR a ČR

22.03.2019 14:30

Pápežovi Danko daroval ručne vyrobenú fujaru. Ako uviedol, tento dar je symbolický pre pastierov, aj pre Slovákov.

Ladislav Bašternák, pojednávanie,

Prepadnutie majetku Bašternáka už bude riešiť Okresný súd BA I

22.03.2019 14:28

Bašternáka v kauze neodvedenia dane odsúdil 14. marca Krajský súd v Bratislave na nepodmienečný päťročný trest odňatia slobody.