Založ si blog

Šaškovanie v priamom televíznom prenose

Tak ako všetko opakujeme po Agličanoch, aj teraz nejaký horlivec prišiel k „svetovej“ myšlienke nájsť najlepšieho Slováka. Naleteli na to hneď televízni pracovníci a ďalší nadšenci v RTVS niečo „veľké“ podať slovenskému národu. Tento problém je pre Slovensko v tomto období samozrejme „najdôležitejší“, už nemáme čo riešiť?. Vybrali sa moderátori, samozrejme Adela, kto iný? a nejaký hrdzavý dlhovlasý duchovný činiteľ, ktorý ováciami hodnotil svojich, znamená tých, ktorí mali čo do činenia s náboženstvom. Taktiež tí, čo opisovali navrhnuté osoby, otierali si svoje neumyté huby o socializmus a nim vytvorené hodnoty, ktoré teraz využívajú najmä tí krikľúni. Padali tam rôzne primitívne názory na také osoby, ktoré z hľadiska slovenskej histórie nemajú absolútne miesto. Ako môže niekto do prvej desiatky dať takú Gombitovú, ktorá nemá takmer žiadnu hodnotu v slovenskej histórii, len preto, že zaspievala pár piesní? Veľmi čudné!!. Taktiež aj toho náboženského fanatika Srholca, ktorí nemal rád Slovensko, keď v ťažkých chvíľach budovania slovenského hospodárstva chcel zo Slovenska protizákonne ujsť?. Toto mal byť dobrý Slovák, len za to, že pomohol nejako bezdomovcom? Hlásil sa k tým, ktorí bezdomovcov vytvorili a potom im išiel v niečom pomôcť?. Je to paradox. Alebo nejaký Sagan, ktorý zopár kilometrov pobehal na bicykli? Dokonca cudzincov navrhli za najlepších Slovákov? Kde to sme? Čo za negramotná porota to hodnotila? To ste sa ozaj už zbláznili, vy pomazané hlavy? To presne tak, ako Kiska k významnému slovenskému sviatku vyznamenal Brienera, ktorý dávno opustil Slovensko a žije si v Amerike. Iba preto, že bol židovského pôvodu? Vieme dobre, kto mu to poradil. Toto sa robí aj teraz s návrhom o najlepšieho Slováka. O ozajstných Slovákoch je možno hovoriť o tých, ktorí vytvorili niečo výnimočné a historicky významné pre slovenský národ ako bol Štúr, Štefánik, Hviezdoslav, Hodža, Husák, Hlinka a podobné osobnosti, ktorí sa borili v ťažkých, možno niekedy aj životu nebezpečných chvíľach pre slovenský národ. Hnusí sa mi to, ako množstvo ľudí nahnali do sálu, aby počúvali také primitívne návrhy ako Satinský, Lasica, Markovič a ďalší herci, opilci, ktorí sa celý život iba hrali a mali sa ako prasce v žite za socializmu i teraz. Toto združenie v naplnenej sále mi pripomínalo ako by to bol protisocialistický náboženský snem. Už bolo dosť hlúpych snemov, ale tento to ozaj prevýšil všetky ostatné. Divím sa, že takto hodnotovo prázdnej záležitosti sa venovalo toľko ľudí. Je mi z toho zle, že keď niekto zavelí, tak slovenský národ sa dá nahnať ako nejaké ovce do košiara.

Hlúpe obavy o skoršom odchode do dôchodku

13.04.2019

Propaganda funguje perfektne. Liberálni politici s podporou zavádzajúcej televízie Ta3 majú strach, čo bude s dôchodkami v roku 2040, či v roku 2050? Ja sa divím, ako rozmýšľajú tí, ktorí viac »

Množstvo detí na Slovensku trpí hladom, chladom a biedou, kto je za to zodpovedný?

10.04.2019

Už raz som to uvádzal, že bolo mi do plaču, ako trpia teraz mnohé detí za súčasného zločineckého režimu. Rodina, ktorá pre 4 deti má na mesiac príjem 60 eur? Ako to môžu politici a milionári, viac »

Kto dosadil Mičeva za riaditeľa múzea SNP?

10.04.2019

Je to človek, ktorý ako privandrovalec z Bulharska prišiel do Československa za socializmu za lepším životom. Vtedy mu vyhovovalo, že dostal jeho otec v Československu prácu a mladý Mičev viac »

hazz, hasiči, auto

Hasiči zasahujú pri požiari ubytovne v bratislavskom Ružinove

25.04.2019 12:21

Informácie o zranených osobách doposiaľ nie sú známe.

eurovolby

Na Slovensku by išlo v eurovoľbách určite voliť 20 percent ľudí

25.04.2019 12:19

Vyplýva to z jarného eurobarometra Európskeho parlamentu 2019.

USA, kalifornia, auto, útok, vrazenie, vojnový veterán

Bývalý americký vojak narazil autom do ľudí, ôsmich zranil

25.04.2019 11:51

Tridsaťštyriročný muž, ktorý sa v minulosti liečil kvôli posttraumatickým stavom, povedal, že konal zámerne.

ropa

Európske štáty zastavujú odber znečistenej ruskej ropy

25.04.2019 11:26

Znečistená ropa by mohla poškodiť rafinérie.