Založ si blog

Televízia Ta3 a pohreb senátora Mc Caine.

Televízia Ta3 vysielala celý ceremoniál pohrebu amerického senátora Mc Caine. Nezainteresovanému človeku to nič nehovorí, ale preto, že je táto televízna spoločnosť riadená z poza oceánu, musela si odkrútiť pre Slovákov „tak dôležitý ceremoniál“. Som zhnusený z toho akú vážnosť dávame takému zloduchovi, ktorý neváhal vo vojne vo Vietname ako pilot zabíjať nevinné vietnamské ženy a deti. Ako vlastník zbrojárskych firiem v Arizóne podieľal sa aktívne ako senátor na príprave vojny v Iraku, v Afganistane a ďalšich štátoch ako Lýbia, Síria a pod. Posledne bol organizátorom prípravy majdanu na Ukrajine. Viac vám netreba hovoriť. Pri tom príhovory jeho kolegov, prevžane židovských kamarátov, medzi nimi aj ďalšieho zloducha bývalého ministra zahraničia Kissingera boli ovenčené svätožiarou, ako najlepšieho človeka na zemeguli. Keby ste to videli, samí grázli ako bývalý prezident Busch a jeho viceprezident Chainy, Clinton, Obama, Allbrightová (tiež rovnakého vierovyznania ako Mc Caine), atď. atď. To nášmu hociktorému prezidentovi nevenovala Ta3 takú pozornosť ako tomuto diablovi v ľudskej koži. Už sme úplne pokakaní pred gloriólou USA? Či Kiska to nariadil? Už nás zmagorili naši politici i naše média?. Zločinecká organizácia NATO pod vedením USA sa stala príkladnou hrozbou celému svetu. Celý svet doposiaľ slúži týmto gangstrom, no dlho to už nebude. Národ sveta sa musí zomknúť proti tejto americkej policajnej hrozbe, ktorú podporuje práve aj naša (vraj slovenská televízia Ta3), a tiež naši politici na čele s Kiskom. Je to hanba.

Mzdy a hodnotenie práce ľudí v kapitalizme

19.03.2019

Honba za vysokými ziskami a luxusným životom podnikateľov stláča mzdy zamestnancov na najnižšiu mieru. Pri tom existuje značný nepomer príjmov nielen ľudí v rámci rôznych regiónov, ale viac »

Žiadny holobriadok nemá právo hanobiť socializmus.

18.03.2019

Nebola to náhoda, keď v roku 1948 obrovské masy robotníkov a roľníkov i ostatného pracujúceho ľudu v celej Československej republike vyšli do ulíc s uvedomením, že sa konečne zbavili vykorisťovania viac »

Slovan – banda privandrovalých žoldnierov

17.03.2019

Bratislava sa pýši futbalovým klubom Slovan, že vedú tabuľku v lige. Veru nemajú sa s čím pýšiť, veď tam už nehraje žiaden slovenský hráč, ako voľakedy bývalo. Nahnali ste tam platených viac »

Gazprom

Americký plyn bude najväčšou konkurenciou, priznáva ruský Gazprom

22.03.2019 15:12

Export skvapalneného zemného plynu (LNG) z USA do Európy bude pre ruský plynárenský koncern Gazprom v tomto roku najväčšou konkurenciou.

sud, Rusko, Kočner,

Uznesenie o obvinení Kočnera údajne potvrdilo, že Kuciak mal zmiznúť

22.03.2019 14:48

Kuciakovo telo sa vraj nemalo nikdy nájsť.

Taliansko SR Danko návšteva

Danko a Vondráček boli u pápeža, pozvali ho na spoločnú návštevu SR a ČR

22.03.2019 14:30

Pápežovi Danko daroval ručne vyrobenú fujaru. Ako uviedol, tento dar je symbolický pre pastierov, aj pre Slovákov.

Ladislav Bašternák, pojednávanie,

Prepadnutie majetku Bašternáka už bude riešiť Okresný súd BA I

22.03.2019 14:28

Bašternáka v kauze neodvedenia dane odsúdil 14. marca Krajský súd v Bratislave na nepodmienečný päťročný trest odňatia slobody.