Založ si blog

Televízia Ta3 a pohreb senátora Mc Caine.

Televízia Ta3 vysielala celý ceremoniál pohrebu amerického senátora Mc Caine. Nezainteresovanému človeku to nič nehovorí, ale preto, že je táto televízna spoločnosť riadená z poza oceánu, musela si odkrútiť pre Slovákov „tak dôležitý ceremoniál“. Som zhnusený z toho akú vážnosť dávame takému zloduchovi, ktorý neváhal vo vojne vo Vietname ako pilot zabíjať nevinné vietnamské ženy a deti. Ako vlastník zbrojárskych firiem v Arizóne podieľal sa aktívne ako senátor na príprave vojny v Iraku, v Afganistane a ďalšich štátoch ako Lýbia, Síria a pod. Posledne bol organizátorom prípravy majdanu na Ukrajine. Viac vám netreba hovoriť. Pri tom príhovory jeho kolegov, prevžane židovských kamarátov, medzi nimi aj ďalšieho zloducha bývalého ministra zahraničia Kissingera boli ovenčené svätožiarou, ako najlepšieho človeka na zemeguli. Keby ste to videli, samí grázli ako bývalý prezident Busch a jeho viceprezident Chainy, Clinton, Obama, Allbrightová (tiež rovnakého vierovyznania ako Mc Caine), atď. atď. To nášmu hociktorému prezidentovi nevenovala Ta3 takú pozornosť ako tomuto diablovi v ľudskej koži. Už sme úplne pokakaní pred gloriólou USA? Či Kiska to nariadil? Už nás zmagorili naši politici i naše média?. Zločinecká organizácia NATO pod vedením USA sa stala príkladnou hrozbou celému svetu. Celý svet doposiaľ slúži týmto gangstrom, no dlho to už nebude. Národ sveta sa musí zomknúť proti tejto americkej policajnej hrozbe, ktorú podporuje práve aj naša (vraj slovenská televízia Ta3), a tiež naši politici na čele s Kiskom. Je to hanba.

Posledná záchrana je charita?

16.11.2018

Pred 30. rokmi sme nepoznali čo je to bezdomovec a čo je to charita. Štát sa dokázal postarať o každého človeka za bývalej Československej republiky. Každý zdravý občan musel pracovať viac »

Čo je to „Slušné Slovensko? „

16.11.2018

Vážení čitatelia, je nad slnko jasné, že slušné slovensko nebolo a nie je od novembra 1989. Neuvedomujete si, že vyštrngali ste biedu pod ľudskú dôstojnosť pre vyše 700 000 slovenských viac »

Nevyspytateľný Bugár.

16.11.2018

Snáď budeme mať prvého prezidenta Slovenskej republiky Maďara?. Bugár, ktorý zastupuje podľa neho "horný feldvidék" v strane Most-Híd, ktorú vytvoril prefíkaným židovským štýlom, ako viac »

Slovinsko voľby parlamentné predčasné Janez Janša

Slovinci podobne ako Slováci v komunálnych voľbách krúžkovali 'nezávislých'

19.11.2018 08:30

Podľa predbežných výsledkov nezávislí kandidáti obsadia funkcie primátorov a starostov v 89 mestách a obciach.

UKRAINE-WEATHER/

Porošenko odmieta krútiť plynovým ventilom

19.11.2018 08:00

Ukrajinci mrznú nielen v bytoch a sotva ich zohreje ostrá predvolebná kampaň pred voľbou prezidenta. Hlasovanie je naplánované na koniec marca.

ponorka

Argentína nemá financie na vyzdvihnutie rok stratenej ponorky

19.11.2018 07:53

1300-tonový kolos so 44 obeťami na palube sa nachádza v hĺbke 900 metrov.

Daphne Caruanová Galiziová

Maltská polícia pozná osnovateľov vraždy novinárky Galiziovej

19.11.2018 07:11

Novinárka písala o korupcii a praní špinavých peňazí, a to aj vo vládnych kruhoch.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 158
Celková čítanosť: 292487x
Priemerná čítanosť článkov: 1851x

Autor blogu

Kategórie