Založ si blog

Televízia Ta3 a pohreb senátora Mc Caine.

Televízia Ta3 vysielala celý ceremoniál pohrebu amerického senátora Mc Caine. Nezainteresovanému človeku to nič nehovorí, ale preto, že je táto televízna spoločnosť riadená z poza oceánu, musela si odkrútiť pre Slovákov „tak dôležitý ceremoniál“. Som zhnusený z toho akú vážnosť dávame takému zloduchovi, ktorý neváhal vo vojne vo Vietname ako pilot zabíjať nevinné vietnamské ženy a deti. Ako vlastník zbrojárskych firiem v Arizóne podieľal sa aktívne ako senátor na príprave vojny v Iraku, v Afganistane a ďalšich štátoch ako Lýbia, Síria a pod. Posledne bol organizátorom prípravy majdanu na Ukrajine. Viac vám netreba hovoriť. Pri tom príhovory jeho kolegov, prevžane židovských kamarátov, medzi nimi aj ďalšieho zloducha bývalého ministra zahraničia Kissingera boli ovenčené svätožiarou, ako najlepšieho človeka na zemeguli. Keby ste to videli, samí grázli ako bývalý prezident Busch a jeho viceprezident Chainy, Clinton, Obama, Allbrightová (tiež rovnakého vierovyznania ako Mc Caine), atď. atď. To nášmu hociktorému prezidentovi nevenovala Ta3 takú pozornosť ako tomuto diablovi v ľudskej koži. Už sme úplne pokakaní pred gloriólou USA? Či Kiska to nariadil? Už nás zmagorili naši politici i naše média?. Zločinecká organizácia NATO pod vedením USA sa stala príkladnou hrozbou celému svetu. Celý svet doposiaľ slúži týmto gangstrom, no dlho to už nebude. Národ sveta sa musí zomknúť proti tejto americkej policajnej hrozbe, ktorú podporuje práve aj naša (vraj slovenská televízia Ta3), a tiež naši politici na čele s Kiskom. Je to hanba.

Nová doba, staronový . .. .izmus.

24.09.2018

Prešla nežná revolúcia, nastala nová situácia Namiesto ľudového socializmu, máme vládu zbohatlíkov kapitalizmu Vznikla v štáte anarchia, nazvali ju "demokracia" Národ blafovali chartisti, viac »

Presný prejav kapitalizmu aj do markizáckej FARMY.

20.09.2018

Neviem čo za idiot navrhol reláciu "farma" v takejto podobe, že preniesol do hry súčasné kapitalistické arogantné myslenie bohatstva a chudoby. Presne o tom je tento hnusný režim, ktorý nazývajú viac »

Stopy k vražde Kuciaka

18.09.2018

Od začiatku opozičné média sa upriamili na jedinú stopu, a to smerom ku vláde. Predpokladám, že vyšetrovatelia sú natoľko skúsení, aby nedali sa zviesť iba jednou alternatívou. Ako to, viac »

kompa, loď, dunaj, gabčíkovo,

Nie je kompa, nie je zmluva. Štátna SVP žiadnu nezohnala

24.09.2018 19:59

Štátnej firme sa nepodarilo zaobstarať si kompu, ktorá mala nahradiť dnes fungujúce plavidlo súkromnej firmy Ponton City.

lajcha

Kňaz čakal trest, dôvody biskupa ho však zarazili

24.09.2018 18:50

"Bol to veľmi dobrý farár, pracovitý, s ľuďmi dobre vychádzal, všetci s ním boli spokojní, teraz budeme iba smútiť," uviedol starosta Kľaku Ľuboš Haring.

ceuta, migranti

Vláda schválila 'Salviniho' dekrét uľahčujúci deportácie migrantov

24.09.2018 18:38

Migrantov by mohli z Talianska vyhostiť, ak ich usvedčia zo spáchania napr. znásilnenia či napadnutia.

identikit, vražda Jána Kuciaka

Prokuratúra mlčí o tom, či má svedka z identikitu

24.09.2018 17:54

Muža s informáciami o vražde Jána Kuciaka a jeho snúbenice mal spoznať jeden z obyvateľov Veľkej Mače. Vyšetrovatelia však nájdenie hľadaného svedka stále nepotvrdili.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 143
Celková čítanosť: 263309x
Priemerná čítanosť článkov: 1841x

Autor blogu

Kategórie