Založ si blog

Anglosaské vydieranie Slovanov

Po stáročia si zvykli Angličania, že sú pánmi sveta, keď vlastnili polovicu zemegule. Po čase kolonizované národy sa proti anglickému útlaku vzopreli a tak postupne uhasína sláva anglickej zvrchovanosti nad svetom. V poslednom období uzurpovali si moc nad svetom Spojené štáty americké, ktoré predovšetkým tým, že disponujú obrovským zbrojným priemyslom, diktujú svetu ako sa ktoré štáty majú chovať. Priklonili si na svoju stranu samotné Anglicko, aj Nemecko ako dominujúci štát v Európe a tak vytvorili anglosaský komplex, ktorého cieľom je najmä dosiahnuť nadvládu nad Ruskom a ostatnými Slovanskými štátmi v Európe. Za tým účelom používajú akékoľvek prostriedky a hrozby. Vrátenie prepožičaného Krymu Ukrajine do Ruskej federácie nazvali anexiou. No USA si vojenskou mocou privlastnili napr. Havaj, viaceré štáty od Mexika a rôzne ostrovy v Pacifiku, nikto im žiadne sankcie nediktuje. Taktiež že dodnes Angličania okupujú španielske územie ako Gibraltár, tiež mnohé ostrovy v Pacifiku, berú ako samozrejmosť. Keby Rusi nezobrali späť Krym, už dávno by tam bola americká vojenská základňa, ako hrozba pre Rusov.
Cieľom anglosaského zoskúpenia, včítane vytvorenia NATO, do ktorého ako do jarma naši politici nahnali aj Slovensko, je vojenskou mocou a rôznymi sankciami, dosiahnuť moc nad Slovanskými národmi a zároveň nad svetom. Avšak je tu ešte jeden háčik, a to Čína, ktorej sa USA bojí ako čert kríža. Anglosasi porobili si Slovanské národy v strednej Európe a urobili si z nich svoje kolónie. Vidina New Yorských ligotavých mrakodrapov našimi hlúpymi politikmi a politikmi štátov strednej Európy dotiahla naše Slovanské národy do doby kolonializmu ako pred stáročiami. Úmyselným zničením pôvodného priemyslu i poľnohospodárstva a na to dotiahnutím západného kapitálu, dosiahla sa totálna závislosť nielen na automomobilkách, ale aj na dovoze všetkého druhu najmä potravín závadnej štvrtej kategórie. Takto sa postupne darí ničiť Slovanské národy. Každý deň si vymýšľajú rôzne kauzy, ako napr. otravu Škripaľovcov, sankcie a pod. Naši primitívni politici na čele s americkým pätolízačom Kiskom, sa potrebujú blysnúť ako najlepší priatelia USA, súhlasia s každým kontroverzným názorom šialenca Trumpa, bláznivých nápadom kancelárky Merkelovej, príkazom velenia NATO, atď. To je dôkaz ujarmenia Slovenska, Česka, Poľska, Slovínska, a ďalších stredoeruópskych štátov ako totálne závislých novodobých kolónií. No anglosaské vydieranie naďalej pokračuje. Už Nie sme hrdý slovenský národ, ktorý vzdoroval Uhorskej nadvláde a protihitlerovským postojom. Sme prikrčení hlupáci, ktorí všetko zožerie, čo pripraví anglosaská čvarga. Je mi veľmi ľúto, že dobrovoľne znášame toto vydieranie.

Už toho máme dosť! !!

16.08.2018

Dennodenne nielen večer, ale i v priebehu dňa televízne spoločností JOJ, a MRKÍZA, ktoré sú riadené zo západu, ale v poslednej dobe i RTVS ysielajú čím ďalej tým viac filmy a seriály, viac »

Klamstvá a podvody v súčasnom režime.

14.08.2018

Špekulácia, klam a podvod sú fenomény, ktoré sú vlastné pre súčasný súkromný trhový mechanizmus. Zisk je tým cieľom, pre ktorý neváha príslušný súkromný subjekt klamať a okrádať. viac »

Kto riadi Slovenský národ ?

14.08.2018

Pred časom slovenský národ kolonizovali Rakúsko-uhorskí (maďarónskí) monarchovia, a grófstvo, po prvej svetovej vojne diktovala Slovákom česká generalita, v čase hitlerovského diktátu nemeckí viac »

manafort

Trumpov človek Manafort vinný z daňových podvodov z čias Janukovyča

21.08.2018 23:16, aktualizované: 23:25

Ide o prvé víťazstvo pre tím zvláštneho vyšetrovateľa Roberta Muellera, ktorý preveruje údajné ruské ovplyvňovanie amerických prezidentských volieb.

raketa, rusko, tos-1

Rusko uzavrelo vojenskú dohodu so Stredoafrickou republikou

21.08.2018 22:44

Vzťahy Ruska so SAR sa dostali do stredobodu pozornosti v júli, keď v SAR zavraždili troch ruských novinárov

Taliansko Kalábria roklina nešťastie obete

Pátranie po nezvestných v rokline Raganello pokračuje

21.08.2018 22:28

V obľúbenej talianskej destinácii zahynulo 10 turistov.

Michael Cohen

Trumpov exprávnik Cohen uzavrel dohodu o vine a treste

21.08.2018 22:01, aktualizované: 23:08

Cohen sa priznal k finančným podvodom počas Trumpovej predvolebnej kampane, bankovým podvodom a daňovým únikom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 131
Celková čítanosť: 229127x
Priemerná čítanosť článkov: 1749x

Autor blogu

Kategórie