Založ si blog

Anglosaské vydieranie Slovanov

Po stáročia si zvykli Angličania, že sú pánmi sveta, keď vlastnili polovicu zemegule. Po čase kolonizované národy sa proti anglickému útlaku vzopreli a tak postupne uhasína sláva anglickej zvrchovanosti nad svetom. V poslednom období uzurpovali si moc nad svetom Spojené štáty americké, ktoré predovšetkým tým, že disponujú obrovským zbrojným priemyslom, diktujú svetu ako sa ktoré štáty majú chovať. Priklonili si na svoju stranu samotné Anglicko, aj Nemecko ako dominujúci štát v Európe a tak vytvorili anglosaský komplex, ktorého cieľom je najmä dosiahnuť nadvládu nad Ruskom a ostatnými Slovanskými štátmi v Európe. Za tým účelom používajú akékoľvek prostriedky a hrozby. Vrátenie prepožičaného Krymu Ukrajine do Ruskej federácie nazvali anexiou. No USA si vojenskou mocou privlastnili napr. Havaj, viaceré štáty od Mexika a rôzne ostrovy v Pacifiku, nikto im žiadne sankcie nediktuje. Taktiež že dodnes Angličania okupujú španielske územie ako Gibraltár, tiež mnohé ostrovy v Pacifiku, berú ako samozrejmosť. Keby Rusi nezobrali späť Krym, už dávno by tam bola americká vojenská základňa, ako hrozba pre Rusov.
Cieľom anglosaského zoskúpenia, včítane vytvorenia NATO, do ktorého ako do jarma naši politici nahnali aj Slovensko, je vojenskou mocou a rôznymi sankciami, dosiahnuť moc nad Slovanskými národmi a zároveň nad svetom. Avšak je tu ešte jeden háčik, a to Čína, ktorej sa USA bojí ako čert kríža. Anglosasi porobili si Slovanské národy v strednej Európe a urobili si z nich svoje kolónie. Vidina New Yorských ligotavých mrakodrapov našimi hlúpymi politikmi a politikmi štátov strednej Európy dotiahla naše Slovanské národy do doby kolonializmu ako pred stáročiami. Úmyselným zničením pôvodného priemyslu i poľnohospodárstva a na to dotiahnutím západného kapitálu, dosiahla sa totálna závislosť nielen na automomobilkách, ale aj na dovoze všetkého druhu najmä potravín závadnej štvrtej kategórie. Takto sa postupne darí ničiť Slovanské národy. Každý deň si vymýšľajú rôzne kauzy, ako napr. otravu Škripaľovcov, sankcie a pod. Naši primitívni politici na čele s americkým pätolízačom Kiskom, sa potrebujú blysnúť ako najlepší priatelia USA, súhlasia s každým kontroverzným názorom šialenca Trumpa, bláznivých nápadom kancelárky Merkelovej, príkazom velenia NATO, atď. To je dôkaz ujarmenia Slovenska, Česka, Poľska, Slovínska, a ďalších stredoeruópskych štátov ako totálne závislých novodobých kolónií. No anglosaské vydieranie naďalej pokračuje. Už Nie sme hrdý slovenský národ, ktorý vzdoroval Uhorskej nadvláde a protihitlerovským postojom. Sme prikrčení hlupáci, ktorí všetko zožerie, čo pripraví anglosaská čvarga. Je mi veľmi ľúto, že dobrovoľne znášame toto vydieranie.

Ktorý systém je vlastne zločinecký režim?

11.12.2018

Novodobí inkvizítori, tí ktorí sa potrebujú blysnúť pred verejnosťou na Slovensku, vytvorili svoju imaginárnu predstavu o minulom režime ako o zločineckom čase pre slovenský národ. Kto sú viac »

Slovensko pod útlakom pred časom a dnes.

10.12.2018

Prvý Slovenský štát pred II. svetovou vojnou zažil útlak a diktát fašistického Nemecka. Vznikom Československého štátu po roku 1945, vzniklo všeľudové vlastníctvo v rámci ľudovodemokratického viac »

Zaručuje ústava bezplatnú zdravotnú starostlivosť?

03.12.2018

Ústava SR ako základný zákon, podľa článku č.40 má zaručovať občanom Slovenska bezplatnú zdravotnú starostlivosť. Ako je to v skutočnosti? Keď sa lekári zmluvne nedohodnú s príslušnou viac »

írsko, referendum, potraty

Írsky parlament schválil návrh zákona povoľujúci umelé prerušenie tehotenstva

13.12.2018 22:58

Írsky premiér Leo Varadkar označil schválenie legislatívy zákonodarcami za "historickú chvíľu pre ženy".

donald trump

Stretnutie Putina s Trumpom nebude možné, kým Rusko nevráti zajaté lode

13.12.2018 22:03

Vyhlásil to poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť John Bolton.

Francúzsko, Štrasburg, streľba

Francúzska polícia zastrelila útočníka z vianočných trhov

13.12.2018 21:55, aktualizované: 22:23

Cherifa Chekatta našla polícia ukrytého v sklade.

trump

Trump vyzval Fed, aby prestal zvyšovať úroky

13.12.2018 20:43

Americký prezident Donald Trump vyzval centrálnu banku (Fed), aby na svojom budúcotýždňovom zasadnutí nepokračovala v sprísňovaní menovej politiky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 164
Celková čítanosť: 306048x
Priemerná čítanosť článkov: 1866x

Autor blogu

Kategórie