Založ si blog

Anglosaské vydieranie Slovanov

Po stáročia si zvykli Angličania, že sú pánmi sveta, keď vlastnili polovicu zemegule. Po čase kolonizované národy sa proti anglickému útlaku vzopreli a tak postupne uhasína sláva anglickej zvrchovanosti nad svetom. V poslednom období uzurpovali si moc nad svetom Spojené štáty americké, ktoré predovšetkým tým, že disponujú obrovským zbrojným priemyslom, diktujú svetu ako sa ktoré štáty majú chovať. Priklonili si na svoju stranu samotné Anglicko, aj Nemecko ako dominujúci štát v Európe a tak vytvorili anglosaský komplex, ktorého cieľom je najmä dosiahnuť nadvládu nad Ruskom a ostatnými Slovanskými štátmi v Európe. Za tým účelom používajú akékoľvek prostriedky a hrozby. Vrátenie prepožičaného Krymu Ukrajine do Ruskej federácie nazvali anexiou. No USA si vojenskou mocou privlastnili napr. Havaj, viaceré štáty od Mexika a rôzne ostrovy v Pacifiku, nikto im žiadne sankcie nediktuje. Taktiež že dodnes Angličania okupujú španielske územie ako Gibraltár, tiež mnohé ostrovy v Pacifiku, berú ako samozrejmosť. Keby Rusi nezobrali späť Krym, už dávno by tam bola americká vojenská základňa, ako hrozba pre Rusov.
Cieľom anglosaského zoskúpenia, včítane vytvorenia NATO, do ktorého ako do jarma naši politici nahnali aj Slovensko, je vojenskou mocou a rôznymi sankciami, dosiahnuť moc nad Slovanskými národmi a zároveň nad svetom. Avšak je tu ešte jeden háčik, a to Čína, ktorej sa USA bojí ako čert kríža. Anglosasi porobili si Slovanské národy v strednej Európe a urobili si z nich svoje kolónie. Vidina New Yorských ligotavých mrakodrapov našimi hlúpymi politikmi a politikmi štátov strednej Európy dotiahla naše Slovanské národy do doby kolonializmu ako pred stáročiami. Úmyselným zničením pôvodného priemyslu i poľnohospodárstva a na to dotiahnutím západného kapitálu, dosiahla sa totálna závislosť nielen na automomobilkách, ale aj na dovoze všetkého druhu najmä potravín závadnej štvrtej kategórie. Takto sa postupne darí ničiť Slovanské národy. Každý deň si vymýšľajú rôzne kauzy, ako napr. otravu Škripaľovcov, sankcie a pod. Naši primitívni politici na čele s americkým pätolízačom Kiskom, sa potrebujú blysnúť ako najlepší priatelia USA, súhlasia s každým kontroverzným názorom šialenca Trumpa, bláznivých nápadom kancelárky Merkelovej, príkazom velenia NATO, atď. To je dôkaz ujarmenia Slovenska, Česka, Poľska, Slovínska, a ďalších stredoeruópskych štátov ako totálne závislých novodobých kolónií. No anglosaské vydieranie naďalej pokračuje. Už Nie sme hrdý slovenský národ, ktorý vzdoroval Uhorskej nadvláde a protihitlerovským postojom. Sme prikrčení hlupáci, ktorí všetko zožerie, čo pripraví anglosaská čvarga. Je mi veľmi ľúto, že dobrovoľne znášame toto vydieranie.

Cirkevné majetky

18.10.2018

Je všeobecne známe, že katolícka cirkev vo svete má obrovské bohatstvo a dominuje v tomto bohatstve Vatikán s jeho bankami. Je zaujímavé, že je to najmenší štát v Európe a zároveň je viac »

Ide končia eurofondy.

17.10.2018

Zo strany vládnych predstaviteľov každý deň sa objavujú relácie o tom ako nám pomáhajú peniaze z eurofondov. No komu tie eurofondy slúžia a pomáhajú? Nie národu, ale oligarchom, kde množstvo viac »

Voľby eurposlancov ?

15.10.2018

Vyše 700 000 ľudí na Slovensku žije na úrovni chudoby a vyše 90 % ľudí sa lopotí každodennou drinou tak, aby si udržali aký-taký život v tejto spoločnosti. No určité percento si užíva viac »

polícia, kukláči, pušky, zbrane, mafia, záťah, špeciálne jednotky, kriminalita, vražda, krádež, zločin, vyšetrovanie

Všetci šiesti obvinení v prípade pozemkovej mafie idú do väzby

19.10.2018 19:47

Páchateľov zadržala tento týždeň pri zásahu v Nitre a okolí Národná jednotka finančnej polície.

Ukrajina, proruskí separatisti, proruskí rebeli, pzbrojenci, tanky, tank, bojové vozidlá, zbrane,

Saudská Arábia je druhým najväčším príjemcom zbraní z Nemecka

19.10.2018 19:24

Nemecká vláda schválila v tomto roku predaj zbraní do Saudskej Arábie v hodnote takmer pol miliardy eur.

India, vlak, vykoľajený, vlakové nešťastie,

Vlak v Indii narazil do davu ľudí, najmenej 50 mŕtvych

19.10.2018 18:54

Dav ľudí, ktorý sa zhromaždil na koľajniciach, pozoroval údajne ohňostroj.

ocenenie, senior friendly Nora Slišková Soňa Pacherováu Dorota Hudecová Miloš Nemeček

Pravda je Senior Friendly

19.10.2018 18:50

Denník Pravda získal ocenenie za príkladný a ústretový prístup k ľuďom staršej generácie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 149
Celková čítanosť: 275295x
Priemerná čítanosť článkov: 1848x

Autor blogu

Kategórie