Založ si blog

Anglosaské vydieranie Slovanov

Po stáročia si zvykli Angličania, že sú pánmi sveta, keď vlastnili polovicu zemegule. Po čase kolonizované národy sa proti anglickému útlaku vzopreli a tak postupne uhasína sláva anglickej zvrchovanosti nad svetom. V poslednom období uzurpovali si moc nad svetom Spojené štáty americké, ktoré predovšetkým tým, že disponujú obrovským zbrojným priemyslom, diktujú svetu ako sa ktoré štáty majú chovať. Priklonili si na svoju stranu samotné Anglicko, aj Nemecko ako dominujúci štát v Európe a tak vytvorili anglosaský komplex, ktorého cieľom je najmä dosiahnuť nadvládu nad Ruskom a ostatnými Slovanskými štátmi v Európe. Za tým účelom používajú akékoľvek prostriedky a hrozby. Vrátenie prepožičaného Krymu Ukrajine do Ruskej federácie nazvali anexiou. No USA si vojenskou mocou privlastnili napr. Havaj, viaceré štáty od Mexika a rôzne ostrovy v Pacifiku, nikto im žiadne sankcie nediktuje. Taktiež že dodnes Angličania okupujú španielske územie ako Gibraltár, tiež mnohé ostrovy v Pacifiku, berú ako samozrejmosť. Keby Rusi nezobrali späť Krym, už dávno by tam bola americká vojenská základňa, ako hrozba pre Rusov.
Cieľom anglosaského zoskúpenia, včítane vytvorenia NATO, do ktorého ako do jarma naši politici nahnali aj Slovensko, je vojenskou mocou a rôznymi sankciami, dosiahnuť moc nad Slovanskými národmi a zároveň nad svetom. Avšak je tu ešte jeden háčik, a to Čína, ktorej sa USA bojí ako čert kríža. Anglosasi porobili si Slovanské národy v strednej Európe a urobili si z nich svoje kolónie. Vidina New Yorských ligotavých mrakodrapov našimi hlúpymi politikmi a politikmi štátov strednej Európy dotiahla naše Slovanské národy do doby kolonializmu ako pred stáročiami. Úmyselným zničením pôvodného priemyslu i poľnohospodárstva a na to dotiahnutím západného kapitálu, dosiahla sa totálna závislosť nielen na automomobilkách, ale aj na dovoze všetkého druhu najmä potravín závadnej štvrtej kategórie. Takto sa postupne darí ničiť Slovanské národy. Každý deň si vymýšľajú rôzne kauzy, ako napr. otravu Škripaľovcov, sankcie a pod. Naši primitívni politici na čele s americkým pätolízačom Kiskom, sa potrebujú blysnúť ako najlepší priatelia USA, súhlasia s každým kontroverzným názorom šialenca Trumpa, bláznivých nápadom kancelárky Merkelovej, príkazom velenia NATO, atď. To je dôkaz ujarmenia Slovenska, Česka, Poľska, Slovínska, a ďalších stredoeruópskych štátov ako totálne závislých novodobých kolónií. No anglosaské vydieranie naďalej pokračuje. Už Nie sme hrdý slovenský národ, ktorý vzdoroval Uhorskej nadvláde a protihitlerovským postojom. Sme prikrčení hlupáci, ktorí všetko zožerie, čo pripraví anglosaská čvarga. Je mi veľmi ľúto, že dobrovoľne znášame toto vydieranie.

Žiadny holobriadok nemá právo hanobiť socializmus.

18.03.2019

Nebola to náhoda, keď v roku 1948 obrovské masy robotníkov a roľníkov i ostatného pracujúceho ľudu v celej Československej republike vyšli do ulíc s uvedomením, že sa konečne zbavili vykorisťovania viac »

Slovan – banda privandrovalých žoldnierov

17.03.2019

Bratislava sa pýši futbalovým klubom Slovan, že vedú tabuľku v lige. Veru nemajú sa s čím pýšiť, veď tam už nehraje žiaden slovenský hráč, ako voľakedy bývalo. Nahnali ste tam platených viac »

Budú sa niekedy šetriť zločiny aj bývalých politikov ?

15.03.2019

Je nepopierateľný fakt, že od roku 1989 bola a doposiaľ je na občanoch Slovenska páchaná genocída a zločiny, ktoré nemajú obdoby. Páni novinári, politici, policajti, vyšetrovatelia a prokurátori, viac »

Venezuela Guaidó

Venezuelská opozícia získala kontrolu nad troma diplomatickými budovami Venezuely v USA

18.03.2019 23:35

Venezuelská opozícia získala kontrolu nad dvoma budovami vo Washingtone, ktoré patria venezuelskému ministerstvu obrany, a konzulátom v New Yorku.

Občianske združenie pre Tadeáša

Občianske združenie pre Tadeáša

18.03.2019 22:52

Občianske združenie Úsmev pre Tadeáš, ktoré pomáha chlapcovi s nevyliečiteľným ochorením.

Mozambik cyklón obete nárast

Cyklón Idai si v Mozambiku mohol vyžiadať až 1000 obetí na životoch

18.03.2019 22:22

Humanitárne organizácie medzitým upozornili, že celkový rozsah škôd spôsobených cyklónom a následnými záplavami nie je zatiaľ možné odhadnúť.

Vladimir Putin

Putin podpísal zákony proti falošným správam a "prejavom neúcty" voči úradom

18.03.2019 21:21

Putin podpísal legislatívu napriek odporúčaniu aktivistov za ľudské práva, ktorí upozornili, že zákony budú zneužívané na zásahy proti slobode prejavu.