Založ si blog

Falošné podnikanie

Vládni i štátni predstavitelia, politici a poslanci NR robia z občanov Slovenska hlupákov. Napriek zákazu podnikania politicky činným osobám, takmer každý politik podniká svojským spôsobom. Keď sa stal poslancom pred pár rokmi napr. Matovič, jednoducho prepísal firmu na svoju manželku a podľa nedokonalého zákona,  vraj pre neho podnikanie zaniká, to znamená, už nepodniká?. Lenže v tom prípade sa v podstate nič nezmenilo, lebo s manželkou žije v spoločnej domácnosti a s majetkom firmy a jej prevádzkou sú spoločne zviazaní obaja manželia. Je to iba na papieri, ale v skutočnosti sa na riadení firmy podieľa aj manžel. To je presne to, ako keby použil bieleho koňa, ktorý by bol iba fiktívne vedený ako podnikateľ. Samozrejme, že takýto zákon, ktorý si schvaľujú sami politici pre seba, nahráva všetkým politikom na oblbovanie národa. Nech nikoho politici nevodia za nos, keď takýmto podvodom sa vyhýbajú zákonným ustanoveniam. Takto schválený zákon, ktorý umožňuje podvádzať národ, nahráva podvodníkom ako je Matovič a mnoho iných poslancov, vládnych politikov, včítane Kisku, ktorý naďalej podniká prostredníctvom svojho brata. Výsledkami podnikania sa aj tak delia, ináč by Matovič bol už chudobný poslanec a taký politik ako je Kaliňák, Solymosi a Kiska, nemali by ročný príjem vyše pol milióna eur .Keď sa pozriete bližšie na podstatu mnohých zákonov, je jednoznačné, že nahrávajú podvodníkom a nie slušným občanom Slovenska.

Už toho máme dosť! !!

16.08.2018

Dennodenne nielen večer, ale i v priebehu dňa televízne spoločností JOJ, a MRKÍZA, ktoré sú riadené zo západu, ale v poslednej dobe i RTVS ysielajú čím ďalej tým viac filmy a seriály, viac »

Klamstvá a podvody v súčasnom režime.

14.08.2018

Špekulácia, klam a podvod sú fenomény, ktoré sú vlastné pre súčasný súkromný trhový mechanizmus. Zisk je tým cieľom, pre ktorý neváha príslušný súkromný subjekt klamať a okrádať. viac »

Kto riadi Slovenský národ ?

14.08.2018

Pred časom slovenský národ kolonizovali Rakúsko-uhorskí (maďarónskí) monarchovia, a grófstvo, po prvej svetovej vojne diktovala Slovákom česká generalita, v čase hitlerovského diktátu nemeckí viac »

manafort

Trumpov človek Manafort vinný z daňových podvodov z čias Janukovyča

21.08.2018 23:16, aktualizované: 23:25

Ide o prvé víťazstvo pre tím zvláštneho vyšetrovateľa Roberta Muellera, ktorý preveruje údajné ruské ovplyvňovanie amerických prezidentských volieb.

raketa, rusko, tos-1

Rusko uzavrelo vojenskú dohodu so Stredoafrickou republikou

21.08.2018 22:44

Vzťahy Ruska so SAR sa dostali do stredobodu pozornosti v júli, keď v SAR zavraždili troch ruských novinárov

Taliansko Kalábria roklina nešťastie obete

Pátranie po nezvestných v rokline Raganello pokračuje

21.08.2018 22:28

V obľúbenej talianskej destinácii zahynulo 10 turistov.

Michael Cohen

Trumpov exprávnik Cohen uzavrel dohodu o vine a treste

21.08.2018 22:01, aktualizované: 23:08

Cohen sa priznal k finančným podvodom počas Trumpovej predvolebnej kampane, bankovým podvodom a daňovým únikom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 131
Celková čítanosť: 229132x
Priemerná čítanosť článkov: 1749x

Autor blogu

Kategórie