Založ si blog

Falošné podnikanie

Vládni i štátni predstavitelia, politici a poslanci NR robia z občanov Slovenska hlupákov. Napriek zákazu podnikania politicky činným osobám, takmer každý politik podniká svojským spôsobom. Keď sa stal poslancom pred pár rokmi napr. Matovič, jednoducho prepísal firmu na svoju manželku a podľa nedokonalého zákona,  vraj pre neho podnikanie zaniká, to znamená, už nepodniká?. Lenže v tom prípade sa v podstate nič nezmenilo, lebo s manželkou žije v spoločnej domácnosti a s majetkom firmy a jej prevádzkou sú spoločne zviazaní obaja manželia. Je to iba na papieri, ale v skutočnosti sa na riadení firmy podieľa aj manžel. To je presne to, ako keby použil bieleho koňa, ktorý by bol iba fiktívne vedený ako podnikateľ. Samozrejme, že takýto zákon, ktorý si schvaľujú sami politici pre seba, nahráva všetkým politikom na oblbovanie národa. Nech nikoho politici nevodia za nos, keď takýmto podvodom sa vyhýbajú zákonným ustanoveniam. Takto schválený zákon, ktorý umožňuje podvádzať národ, nahráva podvodníkom ako je Matovič a mnoho iných poslancov, vládnych politikov, včítane Kisku, ktorý naďalej podniká prostredníctvom svojho brata. Výsledkami podnikania sa aj tak delia, ináč by Matovič bol už chudobný poslanec a taký politik ako je Kaliňák, Solymosi a Kiska, nemali by ročný príjem vyše pol milióna eur .Keď sa pozriete bližšie na podstatu mnohých zákonov, je jednoznačné, že nahrávajú podvodníkom a nie slušným občanom Slovenska.

Výrobná a nevýrobná sféra na Slovensku

22.05.2018

Keď si to tak zrátame, na Slovensku len malý počet ľudí pracuje vo výrobnej sfére. Prevažná väčšina obyvateľstva okrem detí a dôchodcov buď vôbec nepracuje, alebo pracuje v nevýrobnej viac »

Dôchodkový vek a slovenské dôchodky

22.05.2018

V poslednom čase sa vedie na politickej scéne diskusia o dôchodkovom veku. Človek od prírody človečenskými a fyziologickými danosťami je schopný sa dožiť iba určitého veku. Podobne sú viac »

Kto je za vraždou Kuciaka !

18.05.2018

V poslednom čase zazneli informácie o tom, že česká novinárka Holcová bola podrobená výsluchu v súvislosti s vraždou slovenského novinára Kuciaka. Namiesto toho, že by ochotne poskytla všetky viac »

Russia Painting Vandalized

Vandal poškodil obraz Ivana Hrozného v moskovskej Tretiakovskej galérii

26.05.2018 22:28

Muža z Voronežskej oblasti na juhozápade Ruska obvinili z poškodenia súčasti národného kultúrneho dedičstva.

PEOPLE-ALAN BEAN/

Vo veku 86 rokov zomrel štvrtý muž na Mesiaci, astronaut Alan Bean

26.05.2018 22:19

Na mesačnom povrchu strávili 31 hodín a 31 minút, z toho sedem hodín a 45 minút mimo kabíny modulu.

záchranári, tatry, hory, sneh

Poľskí záchranári zrejme našli v Tatrách telo hľadaného Čecha

26.05.2018 21:44

Pátranie po 53-ročnom mužovi sa začalo na slovenskej strane koncom októbra minulého roka po tom, čo sa nevrátil domov.

putin, šinzo abe

Putin a Abe rokovali o Kurilách a mierovej dohode, telefonovali s kozmonautmi

26.05.2018 21:16

Ruský prezident Putin a japonský premiér Abe rokovali v Moskve o vzájomných vzťahoch, pričom neobišli ani sporné otázky Kurilských ostrovov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 121
Celková čítanosť: 199936x
Priemerná čítanosť článkov: 1652x

Autor blogu

Kategórie