Založ si blog

Falošné podnikanie

Vládni i štátni predstavitelia, politici a poslanci NR robia z občanov Slovenska hlupákov. Napriek zákazu podnikania politicky činným osobám, takmer každý politik podniká svojským spôsobom. Keď sa stal poslancom pred pár rokmi napr. Matovič, jednoducho prepísal firmu na svoju manželku a podľa nedokonalého zákona,  vraj pre neho podnikanie zaniká, to znamená, už nepodniká?. Lenže v tom prípade sa v podstate nič nezmenilo, lebo s manželkou žije v spoločnej domácnosti a s majetkom firmy a jej prevádzkou sú spoločne zviazaní obaja manželia. Je to iba na papieri, ale v skutočnosti sa na riadení firmy podieľa aj manžel. To je presne to, ako keby použil bieleho koňa, ktorý by bol iba fiktívne vedený ako podnikateľ. Samozrejme, že takýto zákon, ktorý si schvaľujú sami politici pre seba, nahráva všetkým politikom na oblbovanie národa. Nech nikoho politici nevodia za nos, keď takýmto podvodom sa vyhýbajú zákonným ustanoveniam. Takto schválený zákon, ktorý umožňuje podvádzať národ, nahráva podvodníkom ako je Matovič a mnoho iných poslancov, vládnych politikov, včítane Kisku, ktorý naďalej podniká prostredníctvom svojho brata. Výsledkami podnikania sa aj tak delia, ináč by Matovič bol už chudobný poslanec a taký politik ako je Kaliňák, Solymosi a Kiska, nemali by ročný príjem vyše pol milióna eur .Keď sa pozriete bližšie na podstatu mnohých zákonov, je jednoznačné, že nahrávajú podvodníkom a nie slušným občanom Slovenska.

Cirkevné majetky

18.10.2018

Je všeobecne známe, že katolícka cirkev vo svete má obrovské bohatstvo a dominuje v tomto bohatstve Vatikán s jeho bankami. Je zaujímavé, že je to najmenší štát v Európe a zároveň je viac »

Ide končia eurofondy.

17.10.2018

Zo strany vládnych predstaviteľov každý deň sa objavujú relácie o tom ako nám pomáhajú peniaze z eurofondov. No komu tie eurofondy slúžia a pomáhajú? Nie národu, ale oligarchom, kde množstvo viac »

Voľby eurposlancov ?

15.10.2018

Vyše 700 000 ľudí na Slovensku žije na úrovni chudoby a vyše 90 % ľudí sa lopotí každodennou drinou tak, aby si udržali aký-taký život v tejto spoločnosti. No určité percento si užíva viac »

polícia, kukláči, pušky, zbrane, mafia, záťah, špeciálne jednotky, kriminalita, vražda, krádež, zločin, vyšetrovanie

Všetci šiesti obvinení v prípade pozemkovej mafie idú do väzby

19.10.2018 19:47

Páchateľov zadržala tento týždeň pri zásahu v Nitre a okolí Národná jednotka finančnej polície.

Ukrajina, proruskí separatisti, proruskí rebeli, pzbrojenci, tanky, tank, bojové vozidlá, zbrane,

Saudská Arábia je druhým najväčším príjemcom zbraní z Nemecka

19.10.2018 19:24

Nemecká vláda schválila v tomto roku predaj zbraní do Saudskej Arábie v hodnote takmer pol miliardy eur.

India, vlak, vykoľajený, vlakové nešťastie,

Vlak v Indii narazil do davu ľudí, najmenej 50 mŕtvych

19.10.2018 18:54

Dav ľudí, ktorý sa zhromaždil na koľajniciach, pozoroval údajne ohňostroj.

ocenenie, senior friendly Nora Slišková Soňa Pacherováu Dorota Hudecová Miloš Nemeček

Pravda je Senior Friendly

19.10.2018 18:50

Denník Pravda získal ocenenie za príkladný a ústretový prístup k ľuďom staršej generácie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 149
Celková čítanosť: 275299x
Priemerná čítanosť článkov: 1848x

Autor blogu

Kategórie