Založ si blog

Falošné podnikanie

Vládni i štátni predstavitelia, politici a poslanci NR robia z občanov Slovenska hlupákov. Napriek zákazu podnikania politicky činným osobám, takmer každý politik podniká svojským spôsobom. Keď sa stal poslancom pred pár rokmi napr. Matovič, jednoducho prepísal firmu na svoju manželku a podľa nedokonalého zákona,  vraj pre neho podnikanie zaniká, to znamená, už nepodniká?. Lenže v tom prípade sa v podstate nič nezmenilo, lebo s manželkou žije v spoločnej domácnosti a s majetkom firmy a jej prevádzkou sú spoločne zviazaní obaja manželia. Je to iba na papieri, ale v skutočnosti sa na riadení firmy podieľa aj manžel. To je presne to, ako keby použil bieleho koňa, ktorý by bol iba fiktívne vedený ako podnikateľ. Samozrejme, že takýto zákon, ktorý si schvaľujú sami politici pre seba, nahráva všetkým politikom na oblbovanie národa. Nech nikoho politici nevodia za nos, keď takýmto podvodom sa vyhýbajú zákonným ustanoveniam. Takto schválený zákon, ktorý umožňuje podvádzať národ, nahráva podvodníkom ako je Matovič a mnoho iných poslancov, vládnych politikov, včítane Kisku, ktorý naďalej podniká prostredníctvom svojho brata. Výsledkami podnikania sa aj tak delia, ináč by Matovič bol už chudobný poslanec a taký politik ako je Kaliňák, Solymosi a Kiska, nemali by ročný príjem vyše pol milióna eur .Keď sa pozriete bližšie na podstatu mnohých zákonov, je jednoznačné, že nahrávajú podvodníkom a nie slušným občanom Slovenska.

Kapitalizmus a demokracia.

20.01.2019

Slovo demokracia znamená vládu ľudu. Avšak v kapitalizme nie je možné hovoriť o vláde ľudu, nakoľko riadenie štátu určujú súkromní vlastníci bank, firiem, obchodných spoločností, poisťovní viac »

Ťažký život v kapitalizme za prvej ČSR

10.01.2019

Tak ako štát sa nevedel postarať o rozvoj Východného Slovenska za prvej ČSR, tak tomu bolo aj za prvého Slovenského štátu, tak tomu je aj v súčasnom novodobom kapitalizme na Slovensku. Jediný viac »

Kto je to Richard Sulík, a čo je jeho cieľom?

06.01.2019

Je to človek, ktorý sa narodil v roku 1968, takže samozrejme takýto človek nevie posudzovať obdobie ani pred, ani po roku 1968. Teraz sa predstavuje ako hrdý Slovák, v roku 1980 ako 11 ročný viac »

rivlin, porošenko

Porošenko dúfa, že Izrael uzná hladomor na Ukrajine za genocídu

21.01.2019 23:02

Hladomor v Sovietskom zväzr umelo vyvolal vtedajší diktátor Josif Stalin.

Gazprom

Rusi sľúbili, že plyn naďalej potečie cez Ukrajinu a Slovensko

21.01.2019 22:23

Rusko sa zaviazalo, že bude pokračovať v dodávkach plynu do Európy cez Ukrajinu aj po roku 2019, uviedol eurokomisár Maroš Šefčovič.

kostol, maren ueland

Nórsko sa rozlúčilo s v Maroku zavraždenou Uelandovou

21.01.2019 21:45

Na pohrebe 28-ročnej študentky sa k smútiacim pridal aj minister.

taliban

Taliban v Afganistane zabil 120 vojakov, povstalci rokovali s Washingtonom

21.01.2019 21:27, aktualizované: 22:17

Afganské jednotky usmrtili dvoch bojovníkov hnutia.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 173
Celková čítanosť: 345030x
Priemerná čítanosť článkov: 1994x

Autor blogu

Kategórie