Založ si blog

Súťaž o Superstár 2018

Trochu odľahčenia od neúnavného politického diania na Slovensku. Keď ste si všimli ako prebieha súťaž o budúcich slovenských a českých spevákoch, tak som si istý, že ste v rozpakoch, ako to prebieha. Do poroty okrem Haberu, boli nominovaní ďalší traja nováčikovia, ktorí jednak nevedia sa chovať a svojim posudzovaním degradujú túto súťaž a robia hanbu taktiež aj TV Markíza. Tí dvaja čecháčkovia ako  zelenáči, ktorí nevedia posúdiť spevácke kvality, ale zameriavajú sa viac na  vnady mladých dievčat. Tancujú za stolom poroty ako teenegeri, robia primitívne grimasy a ladnosť speváckeho prejavu  pre nich je cudzia. No neviem, z akého dôvodu ste vybrali do poroty Knechtovú, ako jednú gadžovku z Prešova, ktorá jednak sama nemá dobrý spevácky prejav, jednak je to drzá a oplzlá osoba, ktorá sa nevie ani vyjadrovať. Pri tom nadávanie chlapcom, alebo dievčatám, ktoré po prvý krát prídu pred obecenstvo zaspievať, je chrapúňske. Taký drzí výlev jednej speváčky čo predviedla, je na odsúdenie. Jej výrok bol:  “ Keby som mala hlistu v riti, tak mi teraz vylezie von“.  Prepáčte, ale toto tu ešte nebolo. Mali by sme si zobrať  príklad zo Superstár v Anglicku, alebo z iných štátov sveta, kde je iná úroveň. Všetko prebieha inteligentne, spievajúcim sa nevysmievajú, ale elegantne im vysvetľujú prípadne že nevedia spievať, a podobne. Ani Habera od týchto nových ďaleko neuteká, niekedy je taktiež drzý, ale vidieť predsa aj rozdiel od ostatných. Pre hodnotenie spevu bola najlepšou v porote pred časom Lucie Bíla, ktorá mala vysoký cit pre ladnosť spevu a hlasový prejav, okrem je vlastnej piesni “ Láska je láska“, kde iba škrieka a nie spieva. Mala by Knechtová zobrať príklad od žien, ktoré majú inteligenciu a nie nechutné drzé výroky. Pri pozeraní tohto programu sa hanbím, že patrím tu na Slovensko.

3480
512
Posledný 12. 04. 2018, 15:34:55

Presný prejav kapitalizmu aj do markizáckej FARMY.

20.09.2018

Neviem čo za idiot navrhol reláciu "farma" v takejto podobe, že preniesol do hry súčasné kapitalistické arogantné myslenie bohatstva a chudoby. Presne o tom je tento hnusný režim, ktorý nazývajú viac »

Stopy k vražde Kuciaka

18.09.2018

Od začiatku opozičné média sa upriamili na jedinú stopu, a to smerom ku vláde. Predpokladám, že vyšetrovatelia sú natoľko skúsení, aby nedali sa zviesť iba jednou alternatívou. Ako to, viac »

Stranícky frakčný bordel a zastúpenie v európskom parlamente

17.09.2018

V európskom parlamente dominuje predátorský systém presadzovania straníckosti a jednotlivých frakcií. Vedenie EU a jej parlament nemá tendenciu vytvoriť systém, ktorý by zaručoval lepší viac »

Slovensko cirkev viera celibát Lajcha

Agentúra AP strávila s Michalom Lajchom deň, pozrite si ho na fotkách

23.09.2018 22:27

"Poslaním Cirkvi je byť blízko ľuďom. Ale ako môžem mať blízko k ľuďom, keď žijem tak krajne odlišný život?" pýta sa 34-ročný kňaz.

dolár, USA

Papierové doláre sú v USA na ústupe, ale ešte nekončia

23.09.2018 21:46

Na americkom trhu sa rýchlo šíri bezhotovostný predaj, najmä v reštauráciách, ktoré obľubujú mladí klienti.

merkelová, maassen

Maassen bude len "osobitným poradcom", plat mu nezvýšia

23.09.2018 21:38

Nástup Hansa-Georga Maassena do funkcie štátneho tajomníka na ministerstve vnútra spojený s mohutným zvýšením platu vyvolal búrku nevôle.

oktoberfest

Na Oktoberfest prišlo v prvý víkend až 800-tisíc ľudí a "boli smädnejší"

23.09.2018 20:26

Hostia prišli na 185. ročník pivných slávností nielen smädní, ale aj hladní. Zjedli totiž 13 volov, o dva viac než vlani.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 142
Celková čítanosť: 262980x
Priemerná čítanosť článkov: 1852x

Autor blogu

Kategórie