Založ si blog

Súťaž o Superstár 2018

Trochu odľahčenia od neúnavného politického diania na Slovensku. Keď ste si všimli ako prebieha súťaž o budúcich slovenských a českých spevákoch, tak som si istý, že ste v rozpakoch, ako to prebieha. Do poroty okrem Haberu, boli nominovaní ďalší traja nováčikovia, ktorí jednak nevedia sa chovať a svojim posudzovaním degradujú túto súťaž a robia hanbu taktiež aj TV Markíza. Tí dvaja čecháčkovia ako  zelenáči, ktorí nevedia posúdiť spevácke kvality, ale zameriavajú sa viac na  vnady mladých dievčat. Tancujú za stolom poroty ako teenegeri, robia primitívne grimasy a ladnosť speváckeho prejavu  pre nich je cudzia. No neviem, z akého dôvodu ste vybrali do poroty Knechtovú, ako jednú gadžovku z Prešova, ktorá jednak sama nemá dobrý spevácky prejav, jednak je to drzá a oplzlá osoba, ktorá sa nevie ani vyjadrovať. Pri tom nadávanie chlapcom, alebo dievčatám, ktoré po prvý krát prídu pred obecenstvo zaspievať, je chrapúňske. Taký drzí výlev jednej speváčky čo predviedla, je na odsúdenie. Jej výrok bol:  “ Keby som mala hlistu v riti, tak mi teraz vylezie von“.  Prepáčte, ale toto tu ešte nebolo. Mali by sme si zobrať  príklad zo Superstár v Anglicku, alebo z iných štátov sveta, kde je iná úroveň. Všetko prebieha inteligentne, spievajúcim sa nevysmievajú, ale elegantne im vysvetľujú prípadne že nevedia spievať, a podobne. Ani Habera od týchto nových ďaleko neuteká, niekedy je taktiež drzý, ale vidieť predsa aj rozdiel od ostatných. Pre hodnotenie spevu bola najlepšou v porote pred časom Lucie Bíla, ktorá mala vysoký cit pre ladnosť spevu a hlasový prejav, okrem je vlastnej piesni “ Láska je láska“, kde iba škrieka a nie spieva. Mala by Knechtová zobrať príklad od žien, ktoré majú inteligenciu a nie nechutné drzé výroky. Pri pozeraní tohto programu sa hanbím, že patrím tu na Slovensko.

3480
512
Posledný 12. 04. 2018, 15:34:55

Hlupáci

21.07.2018

Je všeobecne známe pre širokú verejnosť, že predaj zbraní bol a je najlepší a najvýnosnejší svetový biznis. Najväčším svetovým zbrojným priemyslom disponujú USA, ktoré predávajú viac »

Kto je zodpovedný za marazmus v ktorom žijeme?

18.07.2018

Už celé obdobie od roku 1989, odkedy sa zmenil režim na Slovensku, náš právny systém a celé súdnictvo je stále kritizované, či vládne tá alebo oná strana, alebo koalícia pravá či ľavá. viac »

Čo nám priniesol kapitalizmus, ktorý nazývajú demokracia.

05.07.2018

Kapitalizmus je forma štátoprávneho usporiadania, založeného na súkromnom vlastníctve výrobných prostriedkov, triednej spoločnosti a vykorisťovania človeka človekom. Tento systém, ktorý viac »

Pamätník Poprad

Bude pietny akt v Poprade verejnou hanbou?

22.07.2018 16:00

Pamätná tabuľa pripomínajúca smrť mladého muža pri vpáde vojsk varšavskej zmluvy v auguste 1968 je v dobrom stave, to však neplatí o múre pod ňou.

salvini

Ukrajina oficiálne protestovala voči výrokom Salviniho o anexii Krymu

22.07.2018 15:32

Taliansky minister vnútra uviedol, že označovať plebiscit na Kryme za falošný je len uhol pohľadu.

dominic raab

Raab: Británia sa musí pripraviť aj na tvrdý brexit

22.07.2018 15:16

Briti sa podľa nového britského ministra pre brexit nemusia obávať prípadného tvrdého brexitu, teda odchodu Británie z EÚ bez dohody.

USA Kalifornia požiare

V Česku horí chránený les, proti požiaru bojuje 20 hasičských jednotiek

22.07.2018 15:06

V Chránenej krajinnej oblasti Kokořínsko vyhlásili hasiči poplach najvyššieho stupňa.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 126
Celková čítanosť: 215644x
Priemerná čítanosť článkov: 1711x

Autor blogu

Kategórie