Založ si blog

Súťaž o Superstár 2018

Trochu odľahčenia od neúnavného politického diania na Slovensku. Keď ste si všimli ako prebieha súťaž o budúcich slovenských a českých spevákoch, tak som si istý, že ste v rozpakoch, ako to prebieha. Do poroty okrem Haberu, boli nominovaní ďalší traja nováčikovia, ktorí jednak nevedia sa chovať a svojim posudzovaním degradujú túto súťaž a robia hanbu taktiež aj TV Markíza. Tí dvaja čecháčkovia ako  zelenáči, ktorí nevedia posúdiť spevácke kvality, ale zameriavajú sa viac na  vnady mladých dievčat. Tancujú za stolom poroty ako teenegeri, robia primitívne grimasy a ladnosť speváckeho prejavu  pre nich je cudzia. No neviem, z akého dôvodu ste vybrali do poroty Knechtovú, ako jednú gadžovku z Prešova, ktorá jednak sama nemá dobrý spevácky prejav, jednak je to drzá a oplzlá osoba, ktorá sa nevie ani vyjadrovať. Pri tom nadávanie chlapcom, alebo dievčatám, ktoré po prvý krát prídu pred obecenstvo zaspievať, je chrapúňske. Taký drzí výlev jednej speváčky čo predviedla, je na odsúdenie. Jej výrok bol:  “ Keby som mala hlistu v riti, tak mi teraz vylezie von“.  Prepáčte, ale toto tu ešte nebolo. Mali by sme si zobrať  príklad zo Superstár v Anglicku, alebo z iných štátov sveta, kde je iná úroveň. Všetko prebieha inteligentne, spievajúcim sa nevysmievajú, ale elegantne im vysvetľujú prípadne že nevedia spievať, a podobne. Ani Habera od týchto nových ďaleko neuteká, niekedy je taktiež drzý, ale vidieť predsa aj rozdiel od ostatných. Pre hodnotenie spevu bola najlepšou v porote pred časom Lucie Bíla, ktorá mala vysoký cit pre ladnosť spevu a hlasový prejav, okrem je vlastnej piesni “ Láska je láska“, kde iba škrieka a nie spieva. Mala by Knechtová zobrať príklad od žien, ktoré majú inteligenciu a nie nechutné drzé výroky. Pri pozeraní tohto programu sa hanbím, že patrím tu na Slovensko.

3480
512
Posledný 12. 04. 2018, 15:34:55

Ktorý systém je vlastne zločinecký režim?

11.12.2018

Novodobí inkvizítori, tí ktorí sa potrebujú blysnúť pred verejnosťou na Slovensku, vytvorili svoju imaginárnu predstavu o minulom režime ako o zločineckom čase pre slovenský národ. Kto sú viac »

Slovensko pod útlakom pred časom a dnes.

10.12.2018

Prvý Slovenský štát pred II. svetovou vojnou zažil útlak a diktát fašistického Nemecka. Vznikom Československého štátu po roku 1945, vzniklo všeľudové vlastníctvo v rámci ľudovodemokratického viac »

Zaručuje ústava bezplatnú zdravotnú starostlivosť?

03.12.2018

Ústava SR ako základný zákon, podľa článku č.40 má zaručovať občanom Slovenska bezplatnú zdravotnú starostlivosť. Ako je to v skutočnosti? Keď sa lekári zmluvne nedohodnú s príslušnou viac »

írsko, referendum, potraty

Írsky parlament schválil návrh zákona povoľujúci umelé prerušenie tehotenstva

13.12.2018 22:58

Írsky premiér Leo Varadkar označil schválenie legislatívy zákonodarcami za "historickú chvíľu pre ženy".

donald trump

Stretnutie Putina s Trumpom nebude možné, kým Rusko nevráti zajaté lode

13.12.2018 22:03

Vyhlásil to poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť John Bolton.

Francúzsko, Štrasburg, streľba

Francúzska polícia zastrelila útočníka z vianočných trhov

13.12.2018 21:55, aktualizované: 22:23

Cherifa Chekatta našla polícia ukrytého v sklade.

trump

Trump vyzval Fed, aby prestal zvyšovať úroky

13.12.2018 20:43

Americký prezident Donald Trump vyzval centrálnu banku (Fed), aby na svojom budúcotýždňovom zasadnutí nepokračovala v sprísňovaní menovej politiky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 164
Celková čítanosť: 306033x
Priemerná čítanosť článkov: 1866x

Autor blogu

Kategórie