Založ si blog

Súťaž o Superstár 2018

Trochu odľahčenia od neúnavného politického diania na Slovensku. Keď ste si všimli ako prebieha súťaž o budúcich slovenských a českých spevákoch, tak som si istý, že ste v rozpakoch, ako to prebieha. Do poroty okrem Haberu, boli nominovaní ďalší traja nováčikovia, ktorí jednak nevedia sa chovať a svojim posudzovaním degradujú túto súťaž a robia hanbu taktiež aj TV Markíza. Tí dvaja čecháčkovia ako  zelenáči, ktorí nevedia posúdiť spevácke kvality, ale zameriavajú sa viac na  vnady mladých dievčat. Tancujú za stolom poroty ako teenegeri, robia primitívne grimasy a ladnosť speváckeho prejavu  pre nich je cudzia. No neviem, z akého dôvodu ste vybrali do poroty Knechtovú, ako jednú gadžovku z Prešova, ktorá jednak sama nemá dobrý spevácky prejav, jednak je to drzá a oplzlá osoba, ktorá sa nevie ani vyjadrovať. Pri tom nadávanie chlapcom, alebo dievčatám, ktoré po prvý krát prídu pred obecenstvo zaspievať, je chrapúňske. Taký drzí výlev jednej speváčky čo predviedla, je na odsúdenie. Jej výrok bol:  “ Keby som mala hlistu v riti, tak mi teraz vylezie von“.  Prepáčte, ale toto tu ešte nebolo. Mali by sme si zobrať  príklad zo Superstár v Anglicku, alebo z iných štátov sveta, kde je iná úroveň. Všetko prebieha inteligentne, spievajúcim sa nevysmievajú, ale elegantne im vysvetľujú prípadne že nevedia spievať, a podobne. Ani Habera od týchto nových ďaleko neuteká, niekedy je taktiež drzý, ale vidieť predsa aj rozdiel od ostatných. Pre hodnotenie spevu bola najlepšou v porote pred časom Lucie Bíla, ktorá mala vysoký cit pre ladnosť spevu a hlasový prejav, okrem je vlastnej piesni “ Láska je láska“, kde iba škrieka a nie spieva. Mala by Knechtová zobrať príklad od žien, ktoré majú inteligenciu a nie nechutné drzé výroky. Pri pozeraní tohto programu sa hanbím, že patrím tu na Slovensko.

3480
512
Posledný 12. 04. 2018, 15:34:55

Slovenský alkoholizmus

18.04.2018

Alkoholizmus na Slovensku a taktiež drogová závislosť má vzrastajúci trend. Každý deň sa stretávame s alkoholikmi za volantom s fatálnymi následkami, alkohol riadi v mnohých domácich násilnostiach, viac »

Pes breše a karavána ide ďalej

05.04.2018

Prosím vás, čo sa zmenilo k lepšiemu od roku 1989? Koľko už bolo demonštrácií doposiaľ? V pamäti máme posledné demonštrácie pre "GORILU". Pýtajte sa čo sa zmenilo? Kradne, klame, podvádza viac »

Slovenské kontrasty a absurdnosti.

03.04.2018

Súčasný systém na Slovensku po roku 1989 vytvoril množstvo každodenných absurdností a kontrastov. 1. Na jednej strane je vytvorená aristokracia a na druhej strane značná chudoba. 2. Slobodné viac »

ministerstvo vnútra, mv sr, budova

Rokuje užšie vedenie Smeru, Saková je hlavnou kandidátkou na ministerku vnútra

23.04.2018 18:49, aktualizované: 18:55

Tomáša Druckera vo funkcii ministra vnútra by mala nahradiť štátna tajomníčka rezortu Denisa Saková.

Košice, súd, Antonino Vadala, predbežná väzba, návrh

Prokuratúra predbežne vyšetruje Antonina Vadalu

23.04.2018 18:33

Prokurátor vykoná výsluch, v rámci ktorého bude zisťovať aj to, či obvinený s vydaním do Talianska súhlasí. Ak bude súhlasiť, o vydaní rozhodne prokurátor, ak nie, o prípustnosti vydania bude rozhodovať krajský súd.

Roberto Fico, taliansko

Rokovania o zostavení vlády v Taliansku bude viesť Roberto Fico

23.04.2018 18:18

Taliansky prezident Mattarella si pozval na stretnutie predsedu dolnej komory parlamentu Roberta Fica, ktorý by mal viesť ďalšie kolo rokovaní o zostavení vlády.

Egypt, kresťania, Islamský štát

Poslankyňa NR SR Verešová: Každý deň zomrie osem kresťanov pre svoje náboženské presvedčenie

23.04.2018 18:10

Riaditeľ organizácie Open Doors, ktorá monitoruje tento problém, Michel Varton priblížil, že vo svete čelí prenasledovaniu okolo 250 miliónov kresťanov, čo znamená, že z celkového počtu veriacich ide o jedného z 12 kresťanov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 114
Celková čítanosť: 175986x
Priemerná čítanosť článkov: 1544x

Autor blogu

Kategórie