Založ si blog

Slovenské buržoázne média i novinári

Dnešné Slovensko možno charakterizovať ako novodobý buržoázny štát, ktorému vládne západný kapitál. Do toho područia nás dostala politická generalita, za významnej podpory západných štvavých mediálnych žralokov. Vzhľadom na to, že súčasný režim je založený na chamtivosti po majetkoch, vytvára na jednej strane slovenských boháčov a na druhej strane chudobu a bezdomovcov. Teraz, keď sa pozrieme na obsadenie médií  a slovenskej novinárskej obce, vidíme, ako západné média tento systém podporujú a tiež kto za nimi stojí a kto ich riadi. Finančné ovládanie všetkých televízií na Slovensku západnými majiteľmi ako JOJ, Ta3, Markíza i dokonca RTVS, cítiť pri každej relácii, pri každom príhovore, pri každej politickej debate, taktiež aj na internete.. To je vidieť pri mnohých hlúpych otázkach moderátorov k politikom i pri každých správach. Takmer všetci novinári sú riadení takzvanými „mocnými“, ktorí patria  pod krídla napr. skupiny SME, denníka N, takmer všetkých bulvárnych časopisov a keďže hlásajú to, čo im diktujú ich manažéri, dirigenti západnej buržoáznej smotánky, všetko je namierené jednak proti minulému režimu a taktiež proti Rusku. Najmä televízia dokáže demoralizovať národ a to sa deje každý deň. Množstvo novinárov sa chová ako štváči ľudí navzájom. Bez toho, aby sa opierali o fakty, vždy obviňujú každého. Vždy len grandiózne fámy, vulgárne prirovnávanie a demoralizujúce články. Možno teda hovoriť o bezcharakternosti tejto kasty ľudí na Slovensku.

Slovenský alkoholizmus

18.04.2018

Alkoholizmus na Slovensku a taktiež drogová závislosť má vzrastajúci trend. Každý deň sa stretávame s alkoholikmi za volantom s fatálnymi následkami, alkohol riadi v mnohých domácich násilnostiach, viac »

Súťaž o Superstár 2018

10.04.2018

Trochu odľahčenia od neúnavného politického diania na Slovensku. Keď ste si všimli ako prebieha súťaž o budúcich slovenských a českých spevákoch, tak som si istý, že ste v rozpakoch, ako viac »

Pes breše a karavána ide ďalej

05.04.2018

Prosím vás, čo sa zmenilo k lepšiemu od roku 1989? Koľko už bolo demonštrácií doposiaľ? V pamäti máme posledné demonštrácie pre "GORILU". Pýtajte sa čo sa zmenilo? Kradne, klame, podvádza viac »

ministerstvo vnútra, mv sr, budova

Rokuje užšie vedenie Smeru, Saková je hlavnou kandidátkou na ministerku vnútra

23.04.2018 18:49, aktualizované: 18:55

Tomáša Druckera vo funkcii ministra vnútra by mala nahradiť štátna tajomníčka rezortu Denisa Saková.

Košice, súd, Antonino Vadala, predbežná väzba, návrh

Prokuratúra predbežne vyšetruje Antonina Vadalu

23.04.2018 18:33

Prokurátor vykoná výsluch, v rámci ktorého bude zisťovať aj to, či obvinený s vydaním do Talianska súhlasí. Ak bude súhlasiť, o vydaní rozhodne prokurátor, ak nie, o prípustnosti vydania bude rozhodovať krajský súd.

Roberto Fico, taliansko

Rokovania o zostavení vlády v Taliansku bude viesť Roberto Fico

23.04.2018 18:18

Taliansky prezident Mattarella si pozval na stretnutie predsedu dolnej komory parlamentu Roberta Fica, ktorý by mal viesť ďalšie kolo rokovaní o zostavení vlády.

Egypt, kresťania, Islamský štát

Poslankyňa NR SR Verešová: Každý deň zomrie osem kresťanov pre svoje náboženské presvedčenie

23.04.2018 18:10

Riaditeľ organizácie Open Doors, ktorá monitoruje tento problém, Michel Varton priblížil, že vo svete čelí prenasledovaniu okolo 250 miliónov kresťanov, čo znamená, že z celkového počtu veriacich ide o jedného z 12 kresťanov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 114
Celková čítanosť: 175994x
Priemerná čítanosť článkov: 1544x

Autor blogu

Kategórie