Založ si blog

Slovenské buržoázne média i novinári

Dnešné Slovensko možno charakterizovať ako novodobý buržoázny štát, ktorému vládne západný kapitál. Do toho područia nás dostala politická generalita, za významnej podpory západných štvavých mediálnych žralokov. Vzhľadom na to, že súčasný režim je založený na chamtivosti po majetkoch, vytvára na jednej strane slovenských boháčov a na druhej strane chudobu a bezdomovcov. Teraz, keď sa pozrieme na obsadenie médií  a slovenskej novinárskej obce, vidíme, ako západné média tento systém podporujú a tiež kto za nimi stojí a kto ich riadi. Finančné ovládanie všetkých televízií na Slovensku západnými majiteľmi ako JOJ, Ta3, Markíza i dokonca RTVS, cítiť pri každej relácii, pri každom príhovore, pri každej politickej debate, taktiež aj na internete.. To je vidieť pri mnohých hlúpych otázkach moderátorov k politikom i pri každých správach. Takmer všetci novinári sú riadení takzvanými „mocnými“, ktorí patria  pod krídla napr. skupiny SME, denníka N, takmer všetkých bulvárnych časopisov a keďže hlásajú to, čo im diktujú ich manažéri, dirigenti západnej buržoáznej smotánky, všetko je namierené jednak proti minulému režimu a taktiež proti Rusku. Najmä televízia dokáže demoralizovať národ a to sa deje každý deň. Množstvo novinárov sa chová ako štváči ľudí navzájom. Bez toho, aby sa opierali o fakty, vždy obviňujú každého. Vždy len grandiózne fámy, vulgárne prirovnávanie a demoralizujúce články. Možno teda hovoriť o bezcharakternosti tejto kasty ľudí na Slovensku.

Ktorý systém je vlastne zločinecký režim?

11.12.2018

Novodobí inkvizítori, tí ktorí sa potrebujú blysnúť pred verejnosťou na Slovensku, vytvorili svoju imaginárnu predstavu o minulom režime ako o zločineckom čase pre slovenský národ. Kto sú viac »

Slovensko pod útlakom pred časom a dnes.

10.12.2018

Prvý Slovenský štát pred II. svetovou vojnou zažil útlak a diktát fašistického Nemecka. Vznikom Československého štátu po roku 1945, vzniklo všeľudové vlastníctvo v rámci ľudovodemokratického viac »

Zaručuje ústava bezplatnú zdravotnú starostlivosť?

03.12.2018

Ústava SR ako základný zákon, podľa článku č.40 má zaručovať občanom Slovenska bezplatnú zdravotnú starostlivosť. Ako je to v skutočnosti? Keď sa lekári zmluvne nedohodnú s príslušnou viac »

írsko, referendum, potraty

Írsky parlament schválil návrh zákona povoľujúci umelé prerušenie tehotenstva

13.12.2018 22:58

Írsky premiér Leo Varadkar označil schválenie legislatívy zákonodarcami za "historickú chvíľu pre ženy".

donald trump

Stretnutie Putina s Trumpom nebude možné, kým Rusko nevráti zajaté lode

13.12.2018 22:03

Vyhlásil to poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť John Bolton.

Francúzsko, Štrasburg, streľba

Francúzska polícia zastrelila útočníka z vianočných trhov

13.12.2018 21:55, aktualizované: 22:23

Cherifa Chekatta našla polícia ukrytého v sklade.

trump

Trump vyzval Fed, aby prestal zvyšovať úroky

13.12.2018 20:43

Americký prezident Donald Trump vyzval centrálnu banku (Fed), aby na svojom budúcotýždňovom zasadnutí nepokračovala v sprísňovaní menovej politiky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 164
Celková čítanosť: 306004x
Priemerná čítanosť článkov: 1866x

Autor blogu

Kategórie