Založ si blog

Slovenské buržoázne média i novinári

Dnešné Slovensko možno charakterizovať ako novodobý buržoázny štát, ktorému vládne západný kapitál. Do toho područia nás dostala politická generalita, za významnej podpory západných štvavých mediálnych žralokov. Vzhľadom na to, že súčasný režim je založený na chamtivosti po majetkoch, vytvára na jednej strane slovenských boháčov a na druhej strane chudobu a bezdomovcov. Teraz, keď sa pozrieme na obsadenie médií  a slovenskej novinárskej obce, vidíme, ako západné média tento systém podporujú a tiež kto za nimi stojí a kto ich riadi. Finančné ovládanie všetkých televízií na Slovensku západnými majiteľmi ako JOJ, Ta3, Markíza i dokonca RTVS, cítiť pri každej relácii, pri každom príhovore, pri každej politickej debate, taktiež aj na internete.. To je vidieť pri mnohých hlúpych otázkach moderátorov k politikom i pri každých správach. Takmer všetci novinári sú riadení takzvanými „mocnými“, ktorí patria  pod krídla napr. skupiny SME, denníka N, takmer všetkých bulvárnych časopisov a keďže hlásajú to, čo im diktujú ich manažéri, dirigenti západnej buržoáznej smotánky, všetko je namierené jednak proti minulému režimu a taktiež proti Rusku. Najmä televízia dokáže demoralizovať národ a to sa deje každý deň. Množstvo novinárov sa chová ako štváči ľudí navzájom. Bez toho, aby sa opierali o fakty, vždy obviňujú každého. Vždy len grandiózne fámy, vulgárne prirovnávanie a demoralizujúce články. Možno teda hovoriť o bezcharakternosti tejto kasty ľudí na Slovensku.

Nová doba, staronový . .. .izmus.

24.09.2018

Prešla nežná revolúcia, nastala nová situácia Namiesto ľudového socializmu, máme vládu zbohatlíkov kapitalizmu Vznikla v štáte anarchia, nazvali ju "demokracia" Národ blafovali chartisti, viac »

Presný prejav kapitalizmu aj do markizáckej FARMY.

20.09.2018

Neviem čo za idiot navrhol reláciu "farma" v takejto podobe, že preniesol do hry súčasné kapitalistické arogantné myslenie bohatstva a chudoby. Presne o tom je tento hnusný režim, ktorý nazývajú viac »

Stopy k vražde Kuciaka

18.09.2018

Od začiatku opozičné média sa upriamili na jedinú stopu, a to smerom ku vláde. Predpokladám, že vyšetrovatelia sú natoľko skúsení, aby nedali sa zviesť iba jednou alternatívou. Ako to, viac »

lajcha

Kňaz čakal trest, dôvody biskupa ho však zarazili

24.09.2018 18:50

"Bol to veľmi dobrý farár, pracovitý, s ľuďmi dobre vychádzal, všetci s ním boli spokojní, teraz budeme iba smútiť," uviedol starosta Kľaku Ľuboš Haring.

ceuta, migranti

Vláda schválila 'Salviniho' dekrét uľahčujúci deportácie migrantov

24.09.2018 18:38

Migrantov by mohli z Talianska vyhostiť, ak ich usvedčia zo spáchania napr. znásilnenia či napadnutia.

identikit, vražda Jána Kuciaka

Prokuratúra mlčí o tom, či má svedka z identikitu

24.09.2018 17:54

Muža s informáciami o vražde Jána Kuciaka a jeho snúbenice mal spoznať jeden z obyvateľov Veľkej Mače. Vyšetrovatelia však nájdenie hľadaného svedka stále nepotvrdili.

praca, zamestnanec, robotnik, stavba,

Cudzinci pracujú za menej ako Slováci

24.09.2018 17:54

Zahraniční pracovníci pracujú v priemere za nižšie mzdy ako Slováci.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 143
Celková čítanosť: 263255x
Priemerná čítanosť článkov: 1841x

Autor blogu

Kategórie