Založ si blog

Slovenské buržoázne média i novinári

Dnešné Slovensko možno charakterizovať ako novodobý buržoázny štát, ktorému vládne západný kapitál. Do toho područia nás dostala politická generalita, za významnej podpory západných štvavých mediálnych žralokov. Vzhľadom na to, že súčasný režim je založený na chamtivosti po majetkoch, vytvára na jednej strane slovenských boháčov a na druhej strane chudobu a bezdomovcov. Teraz, keď sa pozrieme na obsadenie médií  a slovenskej novinárskej obce, vidíme, ako západné média tento systém podporujú a tiež kto za nimi stojí a kto ich riadi. Finančné ovládanie všetkých televízií na Slovensku západnými majiteľmi ako JOJ, Ta3, Markíza i dokonca RTVS, cítiť pri každej relácii, pri každom príhovore, pri každej politickej debate, taktiež aj na internete.. To je vidieť pri mnohých hlúpych otázkach moderátorov k politikom i pri každých správach. Takmer všetci novinári sú riadení takzvanými „mocnými“, ktorí patria  pod krídla napr. skupiny SME, denníka N, takmer všetkých bulvárnych časopisov a keďže hlásajú to, čo im diktujú ich manažéri, dirigenti západnej buržoáznej smotánky, všetko je namierené jednak proti minulému režimu a taktiež proti Rusku. Najmä televízia dokáže demoralizovať národ a to sa deje každý deň. Množstvo novinárov sa chová ako štváči ľudí navzájom. Bez toho, aby sa opierali o fakty, vždy obviňujú každého. Vždy len grandiózne fámy, vulgárne prirovnávanie a demoralizujúce články. Možno teda hovoriť o bezcharakternosti tejto kasty ľudí na Slovensku.

Hlupáci

21.07.2018

Je všeobecne známe pre širokú verejnosť, že predaj zbraní bol a je najlepší a najvýnosnejší svetový biznis. Najväčším svetovým zbrojným priemyslom disponujú USA, ktoré predávajú viac »

Kto je zodpovedný za marazmus v ktorom žijeme?

18.07.2018

Už celé obdobie od roku 1989, odkedy sa zmenil režim na Slovensku, náš právny systém a celé súdnictvo je stále kritizované, či vládne tá alebo oná strana, alebo koalícia pravá či ľavá. viac »

Čo nám priniesol kapitalizmus, ktorý nazývajú demokracia.

05.07.2018

Kapitalizmus je forma štátoprávneho usporiadania, založeného na súkromnom vlastníctve výrobných prostriedkov, triednej spoločnosti a vykorisťovania človeka človekom. Tento systém, ktorý viac »

Pamätník Poprad

Bude pietny akt v Poprade verejnou hanbou?

22.07.2018 16:00

Pamätná tabuľa pripomínajúca smrť mladého muža pri vpáde vojsk varšavskej zmluvy v auguste 1968 je v dobrom stave, to však neplatí o múre pod ňou.

salvini

Ukrajina oficiálne protestovala voči výrokom Salviniho o anexii Krymu

22.07.2018 15:32

Taliansky minister vnútra uviedol, že označovať plebiscit na Kryme za falošný je len uhol pohľadu.

dominic raab

Raab: Británia sa musí pripraviť aj na tvrdý brexit

22.07.2018 15:16

Briti sa podľa nového britského ministra pre brexit nemusia obávať prípadného tvrdého brexitu, teda odchodu Británie z EÚ bez dohody.

USA Kalifornia požiare

V Česku horí chránený les, proti požiaru bojuje 20 hasičských jednotiek

22.07.2018 15:06

V Chránenej krajinnej oblasti Kokořínsko vyhlásili hasiči poplach najvyššieho stupňa.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 126
Celková čítanosť: 215647x
Priemerná čítanosť článkov: 1711x

Autor blogu

Kategórie