Založ si blog

Kto zaranžoval sviečkovú manifestáciu.

Každý majdan, sprisahanie, či prevrat stále začína za hranicami. Deje sa to tak, že do príslušných krajín vysielajú podvratníkov, kde vyvolávajú roztržky a demonštrácie, kde dochádza často až  ku krvavým akciám, dokonca až k občianským vojnám. Príkladom boli majdany v Lýbii, v Sýrii, v Eypte, na Ukrajine, v mnohých štátoch Južnej Ameriky ako bolo Chile, Venezuela podobne. Nebolo tomu inak ani pri „nežnej revolúcii“ v Prahe r.1989,  kde bola využitá charta 77 a Havloví privrženci. USA v každom majdane majú prsty. Sprisahanci proti režimu využívajú média  a  predovšetkým štvavým spôsobom burcujú národ. Zároveň platení vyslanci rôznymi zahraničnými nadáciami osobne pripravia pôdu prostredníctvom  domácich nespokojencov. Zvyknú zneužiť najmä veriacich a cirkev. Tak to urobili aj vtedy pri sviečkovom pochode v Bratislave, keď príslušní našinci žijúci v zahraničí, najmä v USA a na čele s Petrom Šťastným, ktorý žil ako hokejista dlhšiu dobu v USA, zneužili situáciu takých ľudí, ktorí sa nevmestili do kože. Šťastný a spol boli v spojení s takými elementami  ako sú Mikloškovci, ktorí ako štvavá zver angažovali veriacich a zaranžovali sviečkový pochod fanaticky zmagorených ľudí včítane duchovných s cieľom vytvárať psychózu národa na prevrat. Za takéto nezákonné zhromažďovanie  a poburovanie národa proti štátu aj teraz  v každom štáte sa zasahuje políciou. Tak nech sa teraz Mikloško a spol nevytasujú ako nejakí hrdinovia. Nedivte sa tomu, že v Európe, aj v arabských štátoch  to organizovali Američania a medzi nimi  najviac aktívnym bol Mc Caine, s nadvänosťou na Biely dom a prezidenta Obamu aj  pred časom  spomínaný maďarský žid Šoroš a ďalší.

Hlupáci

21.07.2018

Je všeobecne známe pre širokú verejnosť, že predaj zbraní bol a je najlepší a najvýnosnejší svetový biznis. Najväčším svetovým zbrojným priemyslom disponujú USA, ktoré predávajú viac »

Kto je zodpovedný za marazmus v ktorom žijeme?

18.07.2018

Už celé obdobie od roku 1989, odkedy sa zmenil režim na Slovensku, náš právny systém a celé súdnictvo je stále kritizované, či vládne tá alebo oná strana, alebo koalícia pravá či ľavá. viac »

Čo nám priniesol kapitalizmus, ktorý nazývajú demokracia.

05.07.2018

Kapitalizmus je forma štátoprávneho usporiadania, založeného na súkromnom vlastníctve výrobných prostriedkov, triednej spoločnosti a vykorisťovania človeka človekom. Tento systém, ktorý viac »

Pamätník Poprad

Bude pietny akt v Poprade verejnou hanbou?

22.07.2018 16:00

Pamätná tabuľa pripomínajúca smrť mladého muža pri vpáde vojsk varšavskej zmluvy v auguste 1968 je v dobrom stave, to však neplatí o múre pod ňou.

salvini

Ukrajina oficiálne protestovala voči výrokom Salviniho o anexii Krymu

22.07.2018 15:32

Taliansky minister vnútra uviedol, že označovať plebiscit na Kryme za falošný je len uhol pohľadu.

dominic raab

Raab: Británia sa musí pripraviť aj na tvrdý brexit

22.07.2018 15:16

Briti sa podľa nového britského ministra pre brexit nemusia obávať prípadného tvrdého brexitu, teda odchodu Británie z EÚ bez dohody.

USA Kalifornia požiare

V Česku horí chránený les, proti požiaru bojuje 20 hasičských jednotiek

22.07.2018 15:06

V Chránenej krajinnej oblasti Kokořínsko vyhlásili hasiči poplach najvyššieho stupňa.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 126
Celková čítanosť: 215648x
Priemerná čítanosť článkov: 1711x

Autor blogu

Kategórie