Založ si blog

Kto zaranžoval sviečkovú manifestáciu.

Každý majdan, sprisahanie, či prevrat stále začína za hranicami. Deje sa to tak, že do príslušných krajín vysielajú podvratníkov, kde vyvolávajú roztržky a demonštrácie, kde dochádza často až  ku krvavým akciám, dokonca až k občianským vojnám. Príkladom boli majdany v Lýbii, v Sýrii, v Eypte, na Ukrajine, v mnohých štátoch Južnej Ameriky ako bolo Chile, Venezuela podobne. Nebolo tomu inak ani pri „nežnej revolúcii“ v Prahe r.1989,  kde bola využitá charta 77 a Havloví privrženci. USA v každom majdane majú prsty. Sprisahanci proti režimu využívajú média  a  predovšetkým štvavým spôsobom burcujú národ. Zároveň platení vyslanci rôznymi zahraničnými nadáciami osobne pripravia pôdu prostredníctvom  domácich nespokojencov. Zvyknú zneužiť najmä veriacich a cirkev. Tak to urobili aj vtedy pri sviečkovom pochode v Bratislave, keď príslušní našinci žijúci v zahraničí, najmä v USA a na čele s Petrom Šťastným, ktorý žil ako hokejista dlhšiu dobu v USA, zneužili situáciu takých ľudí, ktorí sa nevmestili do kože. Šťastný a spol boli v spojení s takými elementami  ako sú Mikloškovci, ktorí ako štvavá zver angažovali veriacich a zaranžovali sviečkový pochod fanaticky zmagorených ľudí včítane duchovných s cieľom vytvárať psychózu národa na prevrat. Za takéto nezákonné zhromažďovanie  a poburovanie národa proti štátu aj teraz  v každom štáte sa zasahuje políciou. Tak nech sa teraz Mikloško a spol nevytasujú ako nejakí hrdinovia. Nedivte sa tomu, že v Európe, aj v arabských štátoch  to organizovali Američania a medzi nimi  najviac aktívnym bol Mc Caine, s nadvänosťou na Biely dom a prezidenta Obamu aj  pred časom  spomínaný maďarský žid Šoroš a ďalší.

Slovenský alkoholizmus

18.04.2018

Alkoholizmus na Slovensku a taktiež drogová závislosť má vzrastajúci trend. Každý deň sa stretávame s alkoholikmi za volantom s fatálnymi následkami, alkohol riadi v mnohých domácich násilnostiach, viac »

Súťaž o Superstár 2018

10.04.2018

Trochu odľahčenia od neúnavného politického diania na Slovensku. Keď ste si všimli ako prebieha súťaž o budúcich slovenských a českých spevákoch, tak som si istý, že ste v rozpakoch, ako viac »

Pes breše a karavána ide ďalej

05.04.2018

Prosím vás, čo sa zmenilo k lepšiemu od roku 1989? Koľko už bolo demonštrácií doposiaľ? V pamäti máme posledné demonštrácie pre "GORILU". Pýtajte sa čo sa zmenilo? Kradne, klame, podvádza viac »

ministerstvo vnútra, mv sr, budova

Rokuje užšie vedenie Smeru, Saková je hlavnou kandidátkou na ministerku vnútra

23.04.2018 18:49, aktualizované: 18:55

Tomáša Druckera vo funkcii ministra vnútra by mala nahradiť štátna tajomníčka rezortu Denisa Saková.

Košice, súd, Antonino Vadala, predbežná väzba, návrh

Prokuratúra predbežne vyšetruje Antonina Vadalu

23.04.2018 18:33

Prokurátor vykoná výsluch, v rámci ktorého bude zisťovať aj to, či obvinený s vydaním do Talianska súhlasí. Ak bude súhlasiť, o vydaní rozhodne prokurátor, ak nie, o prípustnosti vydania bude rozhodovať krajský súd.

Roberto Fico, taliansko

Rokovania o zostavení vlády v Taliansku bude viesť Roberto Fico

23.04.2018 18:18

Taliansky prezident Mattarella si pozval na stretnutie predsedu dolnej komory parlamentu Roberta Fica, ktorý by mal viesť ďalšie kolo rokovaní o zostavení vlády.

Egypt, kresťania, Islamský štát

Poslankyňa NR SR Verešová: Každý deň zomrie osem kresťanov pre svoje náboženské presvedčenie

23.04.2018 18:10

Riaditeľ organizácie Open Doors, ktorá monitoruje tento problém, Michel Varton priblížil, že vo svete čelí prenasledovaniu okolo 250 miliónov kresťanov, čo znamená, že z celkového počtu veriacich ide o jedného z 12 kresťanov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 114
Celková čítanosť: 175991x
Priemerná čítanosť článkov: 1544x

Autor blogu

Kategórie