Založ si blog

Kto zaranžoval sviečkovú manifestáciu.

Každý majdan, sprisahanie, či prevrat stále začína za hranicami. Deje sa to tak, že do príslušných krajín vysielajú podvratníkov, kde vyvolávajú roztržky a demonštrácie, kde dochádza často až  ku krvavým akciám, dokonca až k občianským vojnám. Príkladom boli majdany v Lýbii, v Sýrii, v Eypte, na Ukrajine, v mnohých štátoch Južnej Ameriky ako bolo Chile, Venezuela podobne. Nebolo tomu inak ani pri „nežnej revolúcii“ v Prahe r.1989,  kde bola využitá charta 77 a Havloví privrženci. USA v každom majdane majú prsty. Sprisahanci proti režimu využívajú média  a  predovšetkým štvavým spôsobom burcujú národ. Zároveň platení vyslanci rôznymi zahraničnými nadáciami osobne pripravia pôdu prostredníctvom  domácich nespokojencov. Zvyknú zneužiť najmä veriacich a cirkev. Tak to urobili aj vtedy pri sviečkovom pochode v Bratislave, keď príslušní našinci žijúci v zahraničí, najmä v USA a na čele s Petrom Šťastným, ktorý žil ako hokejista dlhšiu dobu v USA, zneužili situáciu takých ľudí, ktorí sa nevmestili do kože. Šťastný a spol boli v spojení s takými elementami  ako sú Mikloškovci, ktorí ako štvavá zver angažovali veriacich a zaranžovali sviečkový pochod fanaticky zmagorených ľudí včítane duchovných s cieľom vytvárať psychózu národa na prevrat. Za takéto nezákonné zhromažďovanie  a poburovanie národa proti štátu aj teraz  v každom štáte sa zasahuje políciou. Tak nech sa teraz Mikloško a spol nevytasujú ako nejakí hrdinovia. Nedivte sa tomu, že v Európe, aj v arabských štátoch  to organizovali Američania a medzi nimi  najviac aktívnym bol Mc Caine, s nadvänosťou na Biely dom a prezidenta Obamu aj  pred časom  spomínaný maďarský žid Šoroš a ďalší.

Nová doba, staronový . .. .izmus.

24.09.2018

Prešla nežná revolúcia, nastala nová situácia Namiesto ľudového socializmu, máme vládu zbohatlíkov kapitalizmu Vznikla v štáte anarchia, nazvali ju "demokracia" Národ blafovali chartisti, viac »

Presný prejav kapitalizmu aj do markizáckej FARMY.

20.09.2018

Neviem čo za idiot navrhol reláciu "farma" v takejto podobe, že preniesol do hry súčasné kapitalistické arogantné myslenie bohatstva a chudoby. Presne o tom je tento hnusný režim, ktorý nazývajú viac »

Stopy k vražde Kuciaka

18.09.2018

Od začiatku opozičné média sa upriamili na jedinú stopu, a to smerom ku vláde. Predpokladám, že vyšetrovatelia sú natoľko skúsení, aby nedali sa zviesť iba jednou alternatívou. Ako to, viac »

kompa, loď, dunaj, gabčíkovo,

Nie je kompa, nie je zmluva. Štátna SVP žiadnu nezohnala

24.09.2018 19:59

Štátnej firme sa nepodarilo zaobstarať si kompu, ktorá mala nahradiť dnes fungujúce plavidlo súkromnej firmy Ponton City.

lajcha

Kňaz čakal trest, dôvody biskupa ho však zarazili

24.09.2018 18:50

"Bol to veľmi dobrý farár, pracovitý, s ľuďmi dobre vychádzal, všetci s ním boli spokojní, teraz budeme iba smútiť," uviedol starosta Kľaku Ľuboš Haring.

ceuta, migranti

Vláda schválila 'Salviniho' dekrét uľahčujúci deportácie migrantov

24.09.2018 18:38

Migrantov by mohli z Talianska vyhostiť, ak ich usvedčia zo spáchania napr. znásilnenia či napadnutia.

identikit, vražda Jána Kuciaka

Prokuratúra mlčí o tom, či má svedka z identikitu

24.09.2018 17:54

Muža s informáciami o vražde Jána Kuciaka a jeho snúbenice mal spoznať jeden z obyvateľov Veľkej Mače. Vyšetrovatelia však nájdenie hľadaného svedka stále nepotvrdili.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 143
Celková čítanosť: 263328x
Priemerná čítanosť článkov: 1841x

Autor blogu

Kategórie