Založ si blog

Kto zaranžoval sviečkovú manifestáciu.

Každý majdan, sprisahanie, či prevrat stále začína za hranicami. Deje sa to tak, že do príslušných krajín vysielajú podvratníkov, kde vyvolávajú roztržky a demonštrácie, kde dochádza často až  ku krvavým akciám, dokonca až k občianským vojnám. Príkladom boli majdany v Lýbii, v Sýrii, v Eypte, na Ukrajine, v mnohých štátoch Južnej Ameriky ako bolo Chile, Venezuela podobne. Nebolo tomu inak ani pri „nežnej revolúcii“ v Prahe r.1989,  kde bola využitá charta 77 a Havloví privrženci. USA v každom majdane majú prsty. Sprisahanci proti režimu využívajú média  a  predovšetkým štvavým spôsobom burcujú národ. Zároveň platení vyslanci rôznymi zahraničnými nadáciami osobne pripravia pôdu prostredníctvom  domácich nespokojencov. Zvyknú zneužiť najmä veriacich a cirkev. Tak to urobili aj vtedy pri sviečkovom pochode v Bratislave, keď príslušní našinci žijúci v zahraničí, najmä v USA a na čele s Petrom Šťastným, ktorý žil ako hokejista dlhšiu dobu v USA, zneužili situáciu takých ľudí, ktorí sa nevmestili do kože. Šťastný a spol boli v spojení s takými elementami  ako sú Mikloškovci, ktorí ako štvavá zver angažovali veriacich a zaranžovali sviečkový pochod fanaticky zmagorených ľudí včítane duchovných s cieľom vytvárať psychózu národa na prevrat. Za takéto nezákonné zhromažďovanie  a poburovanie národa proti štátu aj teraz  v každom štáte sa zasahuje políciou. Tak nech sa teraz Mikloško a spol nevytasujú ako nejakí hrdinovia. Nedivte sa tomu, že v Európe, aj v arabských štátoch  to organizovali Američania a medzi nimi  najviac aktívnym bol Mc Caine, s nadvänosťou na Biely dom a prezidenta Obamu aj  pred časom  spomínaný maďarský žid Šoroš a ďalší.

Ktorý systém je vlastne zločinecký režim?

11.12.2018

Novodobí inkvizítori, tí ktorí sa potrebujú blysnúť pred verejnosťou na Slovensku, vytvorili svoju imaginárnu predstavu o minulom režime ako o zločineckom čase pre slovenský národ. Kto sú viac »

Slovensko pod útlakom pred časom a dnes.

10.12.2018

Prvý Slovenský štát pred II. svetovou vojnou zažil útlak a diktát fašistického Nemecka. Vznikom Československého štátu po roku 1945, vzniklo všeľudové vlastníctvo v rámci ľudovodemokratického viac »

Zaručuje ústava bezplatnú zdravotnú starostlivosť?

03.12.2018

Ústava SR ako základný zákon, podľa článku č.40 má zaručovať občanom Slovenska bezplatnú zdravotnú starostlivosť. Ako je to v skutočnosti? Keď sa lekári zmluvne nedohodnú s príslušnou viac »

írsko, referendum, potraty

Írsky parlament schválil návrh zákona povoľujúci umelé prerušenie tehotenstva

13.12.2018 22:58

Írsky premiér Leo Varadkar označil schválenie legislatívy zákonodarcami za "historickú chvíľu pre ženy".

donald trump

Stretnutie Putina s Trumpom nebude možné, kým Rusko nevráti zajaté lode

13.12.2018 22:03

Vyhlásil to poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť John Bolton.

Francúzsko, Štrasburg, streľba

Francúzska polícia zastrelila útočníka z vianočných trhov

13.12.2018 21:55, aktualizované: 22:23

Cherifa Chekatta našla polícia ukrytého v sklade.

trump

Trump vyzval Fed, aby prestal zvyšovať úroky

13.12.2018 20:43

Americký prezident Donald Trump vyzval centrálnu banku (Fed), aby na svojom budúcotýždňovom zasadnutí nepokračovala v sprísňovaní menovej politiky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 164
Celková čítanosť: 306054x
Priemerná čítanosť článkov: 1866x

Autor blogu

Kategórie