Založ si blog

Kto vyhnal ľudí do ulíc?

Veľmi vhod prišla vražda novinára pre strany OĽANO a SaS. Tieto strany vyprovokovali svojich prívržencov a ďalších občanov k davovej psychóze možno 10 tis. ľudí na Slovensku. To boli najmä Matovič, Remišová, Sulík, Nikolsonová a spol., ktorí dennodenne  vyvolávali nevraživosť voči vládnej koalícii a hnali národ do ulíc. V podstate išlo o to, že opozícia v snahe uzurpovať si vládnu moc pre seba využila masy ľudí na výkriky na námestiach. Tu im nešlo o nejaké vyriešenie vraždy mladých ľudí, ide o moc v štáte. Na Slovensku máme vyše 5 miliónov ľudí, tak čo oponujeme nejakými tisícami na námestiach? Pri tom sám prezident Kiska a ďalší politici vyhlasujú, že chceme takú vládu, aby nepolarizovala národ na Slovensku. Však je to bohapustý blud, nakoľko v každom štáte je a bude vždy jednoznačne polarizácia. Ešte raz je treba povedať, že opoziční politici vyhnali národ do ulíc, aby pomohli vyštvať koalíciu z vlády, uzurpovať si vládnu moc a a prezident Kiska stojí tak, ako vždy stál na strane opozície.

Ktorý systém je vlastne zločinecký režim?

11.12.2018

Novodobí inkvizítori, tí ktorí sa potrebujú blysnúť pred verejnosťou na Slovensku, vytvorili svoju imaginárnu predstavu o minulom režime ako o zločineckom čase pre slovenský národ. Kto sú viac »

Slovensko pod útlakom pred časom a dnes.

10.12.2018

Prvý Slovenský štát pred II. svetovou vojnou zažil útlak a diktát fašistického Nemecka. Vznikom Československého štátu po roku 1945, vzniklo všeľudové vlastníctvo v rámci ľudovodemokratického viac »

Zaručuje ústava bezplatnú zdravotnú starostlivosť?

03.12.2018

Ústava SR ako základný zákon, podľa článku č.40 má zaručovať občanom Slovenska bezplatnú zdravotnú starostlivosť. Ako je to v skutočnosti? Keď sa lekári zmluvne nedohodnú s príslušnou viac »

írsko, referendum, potraty

Írsky parlament schválil návrh zákona povoľujúci umelé prerušenie tehotenstva

13.12.2018 22:58

Írsky premiér Leo Varadkar označil schválenie legislatívy zákonodarcami za "historickú chvíľu pre ženy".

donald trump

Stretnutie Putina s Trumpom nebude možné, kým Rusko nevráti zajaté lode

13.12.2018 22:03

Vyhlásil to poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť John Bolton.

Francúzsko, Štrasburg, streľba

Francúzska polícia zastrelila útočníka z vianočných trhov

13.12.2018 21:55, aktualizované: 22:23

Cherifa Chekatta našla polícia ukrytého v sklade.

trump

Trump vyzval Fed, aby prestal zvyšovať úroky

13.12.2018 20:43

Americký prezident Donald Trump vyzval centrálnu banku (Fed), aby na svojom budúcotýždňovom zasadnutí nepokračovala v sprísňovaní menovej politiky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 164
Celková čítanosť: 306027x
Priemerná čítanosť článkov: 1866x

Autor blogu

Kategórie