Založ si blog

Kto vyhnal ľudí do ulíc?

Veľmi vhod prišla vražda novinára pre strany OĽANO a SaS. Tieto strany vyprovokovali svojich prívržencov a ďalších občanov k davovej psychóze možno 10 tis. ľudí na Slovensku. To boli najmä Matovič, Remišová, Sulík, Nikolsonová a spol., ktorí dennodenne  vyvolávali nevraživosť voči vládnej koalícii a hnali národ do ulíc. V podstate išlo o to, že opozícia v snahe uzurpovať si vládnu moc pre seba využila masy ľudí na výkriky na námestiach. Tu im nešlo o nejaké vyriešenie vraždy mladých ľudí, ide o moc v štáte. Na Slovensku máme vyše 5 miliónov ľudí, tak čo oponujeme nejakými tisícami na námestiach? Pri tom sám prezident Kiska a ďalší politici vyhlasujú, že chceme takú vládu, aby nepolarizovala národ na Slovensku. Však je to bohapustý blud, nakoľko v každom štáte je a bude vždy jednoznačne polarizácia. Ešte raz je treba povedať, že opoziční politici vyhnali národ do ulíc, aby pomohli vyštvať koalíciu z vlády, uzurpovať si vládnu moc a a prezident Kiska stojí tak, ako vždy stál na strane opozície.

Hlupáci

21.07.2018

Je všeobecne známe pre širokú verejnosť, že predaj zbraní bol a je najlepší a najvýnosnejší svetový biznis. Najväčším svetovým zbrojným priemyslom disponujú USA, ktoré predávajú viac »

Kto je zodpovedný za marazmus v ktorom žijeme?

18.07.2018

Už celé obdobie od roku 1989, odkedy sa zmenil režim na Slovensku, náš právny systém a celé súdnictvo je stále kritizované, či vládne tá alebo oná strana, alebo koalícia pravá či ľavá. viac »

Čo nám priniesol kapitalizmus, ktorý nazývajú demokracia.

05.07.2018

Kapitalizmus je forma štátoprávneho usporiadania, založeného na súkromnom vlastníctve výrobných prostriedkov, triednej spoločnosti a vykorisťovania človeka človekom. Tento systém, ktorý viac »

Pamätník Poprad

Bude pietny akt v Poprade verejnou hanbou?

22.07.2018 16:00

Pamätná tabuľa pripomínajúca smrť mladého muža pri vpáde vojsk varšavskej zmluvy v auguste 1968 je v dobrom stave, to však neplatí o múre pod ňou.

salvini

Ukrajina oficiálne protestovala voči výrokom Salviniho o anexii Krymu

22.07.2018 15:32

Taliansky minister vnútra uviedol, že označovať plebiscit na Kryme za falošný je len uhol pohľadu.

dominic raab

Raab: Británia sa musí pripraviť aj na tvrdý brexit

22.07.2018 15:16

Briti sa podľa nového britského ministra pre brexit nemusia obávať prípadného tvrdého brexitu, teda odchodu Británie z EÚ bez dohody.

USA Kalifornia požiare

V Česku horí chránený les, proti požiaru bojuje 20 hasičských jednotiek

22.07.2018 15:06

V Chránenej krajinnej oblasti Kokořínsko vyhlásili hasiči poplach najvyššieho stupňa.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 126
Celková čítanosť: 215649x
Priemerná čítanosť článkov: 1712x

Autor blogu

Kategórie