Založ si blog

Toľko špiny. !!

Hovorí sa, že politika je špinavosť, no to čo v posledných týždňoch sa odohráva na Slovensku, som ešte v živote nevidel a  nepoznal toľko špiny. Nielen počuť nejaké podozrenia, ale hrubosť rečí od žien, (vraj od „nežného stvorenia“), ale ako od nejakej hyeny bez ostychu priamo nadávať a brýzgať do tváre človeku, s ktorým sa zhovára pri jednom stole? Dávam si otázku, v čom je tá agresivita? Napríklad dvaja ľudia, ktorí sa súkromne navzájom nikdy nepoznali, ani sa nepoznajú a vedia s toľkou zlosťou si vstupovať do svedomia?. Čo vlastne vedie tých politikov do takýchto útokov človeka oproti človeku? Je to nespútaná túžba po moci? Čo sa odohráva v mozgu ľudí pri takej nevraživosti? Každý z politikov sa dušuje, že mu ide o národ. Nikdy však politikom neverte, či sú to praví, ľaví , čierni, bieli, strakatí, lebo sú to ľudia, ktorí nemajú kúsok citu, svedomia a v snahe sa vždy predrať dopredu pred ostatných ľudí, bez ľudských zábran, niekedy pôsobiaci ako psychopati. Ten politik, ktorý má dar rečí, vie veľmi ľahko zmanipulovať a ovládať masy ľudí, tak ako v časoch II. svetovej vojny jeden z nacistických vodcov – Goebels. Aj vďaka jemu celý nemecký národ hailoval. Teraz mi pripomína takúto osobu jeden človek z opozície, a to M a t o v i č  a zo žien  N i k o l s o n o v á.  Kde sa skrýva toľko hrubosti, nadávok, osočovania  a nenávisti? Navádzajú bežný národ na fyzickú likvidáciu, na vešanie a podobne, pri tom národ nemá ani potuchu o tom, kde je problém. Je to možné u ľudí, ktorí sa vydávajú a kresťanov?  Takmer každá politická strana si zobrala do názvu kresťanská a demokratická, pri tom národ klame a neustále útočí na iných ľudí a s demokraciou nemá nič spoločné. Žerú sa navzájom, každý každého špiní a to má byť vraj výkvet spoločnosti.

Nová doba, staronový . .. .izmus.

24.09.2018

Prešla nežná revolúcia, nastala nová situácia Namiesto ľudového socializmu, máme vládu zbohatlíkov kapitalizmu Vznikla v štáte anarchia, nazvali ju "demokracia" Národ blafovali chartisti, viac »

Presný prejav kapitalizmu aj do markizáckej FARMY.

20.09.2018

Neviem čo za idiot navrhol reláciu "farma" v takejto podobe, že preniesol do hry súčasné kapitalistické arogantné myslenie bohatstva a chudoby. Presne o tom je tento hnusný režim, ktorý nazývajú viac »

Stopy k vražde Kuciaka

18.09.2018

Od začiatku opozičné média sa upriamili na jedinú stopu, a to smerom ku vláde. Predpokladám, že vyšetrovatelia sú natoľko skúsení, aby nedali sa zviesť iba jednou alternatívou. Ako to, viac »

kompa, loď, dunaj, gabčíkovo,

Nie je kompa, nie je zmluva. Štátna SVP žiadnu nezohnala

24.09.2018 19:59

Štátnej firme sa nepodarilo zaobstarať si kompu, ktorá mala nahradiť dnes fungujúce plavidlo súkromnej firmy Ponton City.

lajcha

Kňaz čakal trest, dôvody biskupa ho však zarazili

24.09.2018 18:50

"Bol to veľmi dobrý farár, pracovitý, s ľuďmi dobre vychádzal, všetci s ním boli spokojní, teraz budeme iba smútiť," uviedol starosta Kľaku Ľuboš Haring.

ceuta, migranti

Vláda schválila 'Salviniho' dekrét uľahčujúci deportácie migrantov

24.09.2018 18:38

Migrantov by mohli z Talianska vyhostiť, ak ich usvedčia zo spáchania napr. znásilnenia či napadnutia.

identikit, vražda Jána Kuciaka

Prokuratúra mlčí o tom, či má svedka z identikitu

24.09.2018 17:54

Muža s informáciami o vražde Jána Kuciaka a jeho snúbenice mal spoznať jeden z obyvateľov Veľkej Mače. Vyšetrovatelia však nájdenie hľadaného svedka stále nepotvrdili.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 143
Celková čítanosť: 263292x
Priemerná čítanosť článkov: 1841x

Autor blogu

Kategórie