Založ si blog

Toľko špiny. !!

Hovorí sa, že politika je špinavosť, no to čo v posledných týždňoch sa odohráva na Slovensku, som ešte v živote nevidel a  nepoznal toľko špiny. Nielen počuť nejaké podozrenia, ale hrubosť rečí od žien, (vraj od „nežného stvorenia“), ale ako od nejakej hyeny bez ostychu priamo nadávať a brýzgať do tváre človeku, s ktorým sa zhovára pri jednom stole? Dávam si otázku, v čom je tá agresivita? Napríklad dvaja ľudia, ktorí sa súkromne navzájom nikdy nepoznali, ani sa nepoznajú a vedia s toľkou zlosťou si vstupovať do svedomia?. Čo vlastne vedie tých politikov do takýchto útokov človeka oproti človeku? Je to nespútaná túžba po moci? Čo sa odohráva v mozgu ľudí pri takej nevraživosti? Každý z politikov sa dušuje, že mu ide o národ. Nikdy však politikom neverte, či sú to praví, ľaví , čierni, bieli, strakatí, lebo sú to ľudia, ktorí nemajú kúsok citu, svedomia a v snahe sa vždy predrať dopredu pred ostatných ľudí, bez ľudských zábran, niekedy pôsobiaci ako psychopati. Ten politik, ktorý má dar rečí, vie veľmi ľahko zmanipulovať a ovládať masy ľudí, tak ako v časoch II. svetovej vojny jeden z nacistických vodcov – Goebels. Aj vďaka jemu celý nemecký národ hailoval. Teraz mi pripomína takúto osobu jeden človek z opozície, a to M a t o v i č  a zo žien  N i k o l s o n o v á.  Kde sa skrýva toľko hrubosti, nadávok, osočovania  a nenávisti? Navádzajú bežný národ na fyzickú likvidáciu, na vešanie a podobne, pri tom národ nemá ani potuchu o tom, kde je problém. Je to možné u ľudí, ktorí sa vydávajú a kresťanov?  Takmer každá politická strana si zobrala do názvu kresťanská a demokratická, pri tom národ klame a neustále útočí na iných ľudí a s demokraciou nemá nič spoločné. Žerú sa navzájom, každý každého špiní a to má byť vraj výkvet spoločnosti.

Koho voliť za prezidenta.

10.06.2018

Blíži sa čas nových volieb na prezidentský post Slovenskej republiky. Na tento post by mal byť zvolený človek, ktorý má jedine slovenskú štátnu príslušnosť, to znamená nemal by mať dvojitú viac »

Školstvo do rúk štátu !

29.05.2018

Politici, pedagógovia i celá spoločnosť nadáva na mizériu nášho školstva. Všetky vlády od roku 1989 sa priam pretekajú v tom, aké zmeny a reformy v školstve je potrebné uskutočniť a stále viac »

Výrobná a nevýrobná sféra na Slovensku

22.05.2018

Keď si to tak zrátame, na Slovensku len malý počet ľudí pracuje vo výrobnej sfére. Prevažná väčšina obyvateľstva okrem detí a dôchodcov buď vôbec nepracuje, alebo pracuje v nevýrobnej viac »

Kočner, polícia, súd, Banská Bystrica

Súd rozhoduje o väzbe pre Mariána Kočnera a Pavla Ruska

23.06.2018 13:46, aktualizované: 14:10

Sudca má rozhodnúť, či muži, ktorých prokurátor obviňuje z falšovania zmeniek v hodnote niekoľko miliónov eur, zostanú vo väzbe.

Harley-Davidson

Harley ráta, že v Európe pre clá neudrží dnešnú cenu motocyklov

23.06.2018 13:38

Americký výrobca motoriek Harley-Davidson bude v dôsledku zavedenia odvetných ciel zo strany Európskej únie pravdepodobne musieť zvýšiť ceny.

Boris Johnson

Britský minister zahraničia Johnson varoval pred nekonečným a miernym brexitom

23.06.2018 12:55

Odporcovia vystúpenia Spojeného kráľovstva z EÚ organizujú protestný pochod a žiadajú, aby o brexite mohla rozhodovať aj verejnosť.

USA-TRUMP/

Trumpove clá pripravia Slovensko o 100 miliónov eur

23.06.2018 12:00

Americký prezident Donald Trump rozpútal veľkú obchodnú vojnu s Európou. Najnovším krokom je 20-percentné clo na autá dovezené do USA z Európskej únie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 123
Celková čítanosť: 206689x
Priemerná čítanosť článkov: 1680x

Autor blogu

Kategórie