Založ si blog

Slovenský národ otvor oči.

Miliónom starších obyvateľov nášho štátu, teraz už dôchodcov, ktorí od nastolenia kapitalizmu na Slovensku sa dostali na úroveň chudoby nie je potrebné vysvetľovať, aké výhody mali za socializmu a akým spôsobom trpia a živoria svoj život v dnešnej dobe od roku 1989. Ale chcel by som sa prihovoriť najme mladšej generácii, ktorí dostávajú od politikov, súčasných milionárov a oligarchov samé neopodstatnené nadávky a krivé obvinenia minulého režimu. V každej televízii, v novinách i na internete sa dočítavate len chválospevy ako funguje Slovensko, ako sa máme dobre, ako sa nám dobre žije, vychvaľujeme každý deň Európsku Úniu, atď. Slovenskí občania si neuvedomujú, že veľké západné štáty z nás žijú a my ako malé deti sa im prispôsobujeme. Pri tom Nemci, tak i  Francúzi nás majú v päte. Mladí vidia iba to, že môžu cestovať. Ale to nie je podstatné, lebo len malá hŕstka bohatších cestuje si užívať život do zahraničia, no prevažná väčšina mladých bola nútená odchádzať drieť za nevýhodných podmienok. Podstata je, že západ ovládol našu zem, na ktorú dávame im  naše dotácie, ťažia naše vody, drancujú naše lesy a používajú našich ľudí ako otrokov pre ich zisky. Mimo toho supermarkety posielajú nám potraviny najhoršej kvality. To sú naše očakávania, ako hlupákov štŕngajúcich kľúčmi na námestiach roku 1989. Havel, Kňažko, Budaj, Gál, a spol. len sľubovali ako sa ná bude dobre žiť, ale vidíte v konkrétnych prípadoch (napr. pri Modrom z neba), ako národ živorí, vo veľa prípadoch bez kúrenia v zime, bez teplej vody, v ošarpaných domoch, bez okien, pod pretekajúcou strechou atď. Samozrejme mladé frndolinky bohatých otcov, preháňajú sa na mercedesoch, pracujú v bankách, na ministerstvách, vo vláde, ako hovorkyne v televízii, tak isto herci, speváci a podobná smotanka majú postarané o sladký život. Tým tento režim náramne vyhovuje a práve tí, ktorí sú v popredných funkciách spolu s médiami určujú život na Slovensku.

Ľudia, len si povážte, od začiatku, t. j. roku 1989, kedy bolo zruinované Slovensko, od všetkých vlád, Havla, Mečiara, Čarnogurského, Dzurindu, Radičovej , či Fica, ešte nikdy spoločnosť nebola spokojná. Stále rozkrádania, tunelovania, vraždy, podrazy, rôzne kauzy, medzinárodné kauzy ako Panama Papers, neplatenie daní,  nedôvera v súdy a prokuratúru, každý každého podvádza, nemá to konca kraja. To nikdy predtým nebolo.  Myslite si, že to raz prestane pri nejakej zmene vlády? Už koľko zmien bolo doposiaľ za 28 rokov a je to stále len horšie. Bude to stále horšie a horšie, pokiaľ neporazíme tento protiľudový režim, ktorý nazývajú demokracia. Prosím vás, kde to vlastne ideme? Kam sa to náhlime? Bohatí každým dňom bohatnú a chudobní žijú stále v horšej biede. Prečo politici, prezident, oligarchovia, smotanka a podobné elementy ročne zarábajú vyše pol milióna i milión  eur a státisíce ľudí 3 500 eur ročne? Prečo tento systém produkuje také rozdiely? Nie je to len na Slovensku. Je to v celom  kapitalistickom svete. Je to tak aj v USA, západoeurópskych štátoch, no nehovoriac o takých štátoch ako je Brazília, Juhoafrická republika, India a ďalšie, kde značné množstvo ľudí žije v chatrčiach pod úroveň, horšie ako naši cigáni. Miliardári nemajú kde peniaze dávať. Každá strana na Slovensku je protiľudová. Pamätajte si každá je kapitalistická. Sociálne sú len nálepky. Prečo volíte kapitalistické hyeny, ktoré z vás cicajú krv? S l o v e n s k ý  národ, už  k o n e č n e   O T V O R   O Č I !!!!!!!!

Nová doba, staronový . .. .izmus.

24.09.2018

Prešla nežná revolúcia, nastala nová situácia Namiesto ľudového socializmu, máme vládu zbohatlíkov kapitalizmu Vznikla v štáte anarchia, nazvali ju "demokracia" Národ blafovali chartisti, viac »

Presný prejav kapitalizmu aj do markizáckej FARMY.

20.09.2018

Neviem čo za idiot navrhol reláciu "farma" v takejto podobe, že preniesol do hry súčasné kapitalistické arogantné myslenie bohatstva a chudoby. Presne o tom je tento hnusný režim, ktorý nazývajú viac »

Stopy k vražde Kuciaka

18.09.2018

Od začiatku opozičné média sa upriamili na jedinú stopu, a to smerom ku vláde. Predpokladám, že vyšetrovatelia sú natoľko skúsení, aby nedali sa zviesť iba jednou alternatívou. Ako to, viac »

lajcha

Kňaz čakal trest, dôvody biskupa ho však zarazili

24.09.2018 18:50

"Bol to veľmi dobrý farár, pracovitý, s ľuďmi dobre vychádzal, všetci s ním boli spokojní, teraz budeme iba smútiť," uviedol starosta Kľaku Ľuboš Haring.

ceuta, migranti

Vláda schválila 'Salviniho' dekrét uľahčujúci deportácie migrantov

24.09.2018 18:38

Migrantov by mohli z Talianska vyhostiť, ak ich usvedčia zo spáchania napr. znásilnenia či napadnutia.

identikit, vražda Jána Kuciaka

Prokuratúra mlčí o tom, či má svedka z identikitu

24.09.2018 17:54

Muža s informáciami o vražde Jána Kuciaka a jeho snúbenice mal spoznať jeden z obyvateľov Veľkej Mače. Vyšetrovatelia však nájdenie hľadaného svedka stále nepotvrdili.

praca, zamestnanec, robotnik, stavba,

Cudzinci pracujú za menej ako Slováci

24.09.2018 17:54

Zahraniční pracovníci pracujú v priemere za nižšie mzdy ako Slováci.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 143
Celková čítanosť: 263257x
Priemerná čítanosť článkov: 1841x

Autor blogu

Kategórie