Založ si blog

Slovenský národ otvor oči.

Miliónom starších obyvateľov nášho štátu, teraz už dôchodcov, ktorí od nastolenia kapitalizmu na Slovensku sa dostali na úroveň chudoby nie je potrebné vysvetľovať, aké výhody mali za socializmu a akým spôsobom trpia a živoria svoj život v dnešnej dobe od roku 1989. Ale chcel by som sa prihovoriť najme mladšej generácii, ktorí dostávajú od politikov, súčasných milionárov a oligarchov samé neopodstatnené nadávky a krivé obvinenia minulého režimu. V každej televízii, v novinách i na internete sa dočítavate len chválospevy ako funguje Slovensko, ako sa máme dobre, ako sa nám dobre žije, vychvaľujeme každý deň Európsku Úniu, atď. Slovenskí občania si neuvedomujú, že veľké západné štáty z nás žijú a my ako malé deti sa im prispôsobujeme. Pri tom Nemci, tak i  Francúzi nás majú v päte. Mladí vidia iba to, že môžu cestovať. Ale to nie je podstatné, lebo len malá hŕstka bohatších cestuje si užívať život do zahraničia, no prevažná väčšina mladých bola nútená odchádzať drieť za nevýhodných podmienok. Podstata je, že západ ovládol našu zem, na ktorú dávame im  naše dotácie, ťažia naše vody, drancujú naše lesy a používajú našich ľudí ako otrokov pre ich zisky. Mimo toho supermarkety posielajú nám potraviny najhoršej kvality. To sú naše očakávania, ako hlupákov štŕngajúcich kľúčmi na námestiach roku 1989. Havel, Kňažko, Budaj, Gál, a spol. len sľubovali ako sa ná bude dobre žiť, ale vidíte v konkrétnych prípadoch (napr. pri Modrom z neba), ako národ živorí, vo veľa prípadoch bez kúrenia v zime, bez teplej vody, v ošarpaných domoch, bez okien, pod pretekajúcou strechou atď. Samozrejme mladé frndolinky bohatých otcov, preháňajú sa na mercedesoch, pracujú v bankách, na ministerstvách, vo vláde, ako hovorkyne v televízii, tak isto herci, speváci a podobná smotanka majú postarané o sladký život. Tým tento režim náramne vyhovuje a práve tí, ktorí sú v popredných funkciách spolu s médiami určujú život na Slovensku.

Ľudia, len si povážte, od začiatku, t. j. roku 1989, kedy bolo zruinované Slovensko, od všetkých vlád, Havla, Mečiara, Čarnogurského, Dzurindu, Radičovej , či Fica, ešte nikdy spoločnosť nebola spokojná. Stále rozkrádania, tunelovania, vraždy, podrazy, rôzne kauzy, medzinárodné kauzy ako Panama Papers, neplatenie daní,  nedôvera v súdy a prokuratúru, každý každého podvádza, nemá to konca kraja. To nikdy predtým nebolo.  Myslite si, že to raz prestane pri nejakej zmene vlády? Už koľko zmien bolo doposiaľ za 28 rokov a je to stále len horšie. Bude to stále horšie a horšie, pokiaľ neporazíme tento protiľudový režim, ktorý nazývajú demokracia. Prosím vás, kde to vlastne ideme? Kam sa to náhlime? Bohatí každým dňom bohatnú a chudobní žijú stále v horšej biede. Prečo politici, prezident, oligarchovia, smotanka a podobné elementy ročne zarábajú vyše pol milióna i milión  eur a státisíce ľudí 3 500 eur ročne? Prečo tento systém produkuje také rozdiely? Nie je to len na Slovensku. Je to v celom  kapitalistickom svete. Je to tak aj v USA, západoeurópskych štátoch, no nehovoriac o takých štátoch ako je Brazília, Juhoafrická republika, India a ďalšie, kde značné množstvo ľudí žije v chatrčiach pod úroveň, horšie ako naši cigáni. Miliardári nemajú kde peniaze dávať. Každá strana na Slovensku je protiľudová. Pamätajte si každá je kapitalistická. Sociálne sú len nálepky. Prečo volíte kapitalistické hyeny, ktoré z vás cicajú krv? S l o v e n s k ý  národ, už  k o n e č n e   O T V O R   O Č I !!!!!!!!

Šeliga – chlapče, vieš čo je slušné Slovensko?

22.03.2018

Ten mládežník Šeliga, ktorý sa včera narodil, nevie ešte posúdiť kde je sever a čo znamená slušné Slovensko. Toho chlapca aj s ostatnými teenegerkami, ktorí majú sa veľa čo učiť, určite viac »

Zmena volebného systému.

21.03.2018

Historicky je zaužívaný volebný systém tak, že sa volia ľudia podľa toho do ktorej strany patria. Začiarkujeme a do urny hádžeme mená ľudí zo vzdialený okresov, ktorých vôbec nepoznáme. viac »

Kto vyhnal ľudí do ulíc?

20.03.2018

Veľmi vhod prišla vražda novinára pre strany OĽANO a SaS. Tieto strany vyprovokovali svojich prívržencov a ďalších občanov k davovej psychóze možno 10 tis. ľudí na Slovensku. To boli najmä viac »

Donald Trump

Trump vydal obežník o zákaze služby transgenderových ľudí v americkej armáde

24.03.2018 09:00

Trump vlani zaskočil vedenie amerického Pentagonu, keď vyhlásil, že chce zvrátiť prax, ktorú zaviedla ešte vláda predchádzajúceho prezidenta Baracka Obamu.

Gazprom

Putinov príbuzný sa dostal do vedenia Gazpromu

24.03.2018 08:25

Podpredsedom správnej rady Gazpromu sa stal Michail Putin, ktorý je podľa Kremľa vzdialeným príbuzným prezidenta Vladimira Putina.

Katalánsko

Katalánska polícia v Barcelone zasiahla proti protestujúcim

24.03.2018 08:24

Demonštranti sa v uliciach Barcelony zišli na protest proti rozhodnutiu Najvyššieho súdu o opätovnom vzatí do predbežnej väzby separatistu Jordiho Turulla.

počasie, turista, zima

Jar sa blíži maličkými krokmi. Od nedele si pospíme o hodinu menej

24.03.2018 06:00

V noci na nedeľu si posúvame ručičky hodiniek na letný čas - o 2.00 h na 3.00 h. Počasie však nebude ani len typicky jarné.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 159679x
Priemerná čítanosť článkov: 1506x

Autor blogu

Kategórie