Založ si blog

Slovenský národ otvor oči.

Miliónom starších obyvateľov nášho štátu, teraz už dôchodcov, ktorí od nastolenia kapitalizmu na Slovensku sa dostali na úroveň chudoby nie je potrebné vysvetľovať, aké výhody mali za socializmu a akým spôsobom trpia a živoria svoj život v dnešnej dobe od roku 1989. Ale chcel by som sa prihovoriť najme mladšej generácii, ktorí dostávajú od politikov, súčasných milionárov a oligarchov samé neopodstatnené nadávky a krivé obvinenia minulého režimu. V každej televízii, v novinách i na internete sa dočítavate len chválospevy ako funguje Slovensko, ako sa máme dobre, ako sa nám dobre žije, vychvaľujeme každý deň Európsku Úniu, atď. Slovenskí občania si neuvedomujú, že veľké západné štáty z nás žijú a my ako malé deti sa im prispôsobujeme. Pri tom Nemci, tak i  Francúzi nás majú v päte. Mladí vidia iba to, že môžu cestovať. Ale to nie je podstatné, lebo len malá hŕstka bohatších cestuje si užívať život do zahraničia, no prevažná väčšina mladých bola nútená odchádzať drieť za nevýhodných podmienok. Podstata je, že západ ovládol našu zem, na ktorú dávame im  naše dotácie, ťažia naše vody, drancujú naše lesy a používajú našich ľudí ako otrokov pre ich zisky. Mimo toho supermarkety posielajú nám potraviny najhoršej kvality. To sú naše očakávania, ako hlupákov štŕngajúcich kľúčmi na námestiach roku 1989. Havel, Kňažko, Budaj, Gál, a spol. len sľubovali ako sa ná bude dobre žiť, ale vidíte v konkrétnych prípadoch (napr. pri Modrom z neba), ako národ živorí, vo veľa prípadoch bez kúrenia v zime, bez teplej vody, v ošarpaných domoch, bez okien, pod pretekajúcou strechou atď. Samozrejme mladé frndolinky bohatých otcov, preháňajú sa na mercedesoch, pracujú v bankách, na ministerstvách, vo vláde, ako hovorkyne v televízii, tak isto herci, speváci a podobná smotanka majú postarané o sladký život. Tým tento režim náramne vyhovuje a práve tí, ktorí sú v popredných funkciách spolu s médiami určujú život na Slovensku.

Ľudia, len si povážte, od začiatku, t. j. roku 1989, kedy bolo zruinované Slovensko, od všetkých vlád, Havla, Mečiara, Čarnogurského, Dzurindu, Radičovej , či Fica, ešte nikdy spoločnosť nebola spokojná. Stále rozkrádania, tunelovania, vraždy, podrazy, rôzne kauzy, medzinárodné kauzy ako Panama Papers, neplatenie daní,  nedôvera v súdy a prokuratúru, každý každého podvádza, nemá to konca kraja. To nikdy predtým nebolo.  Myslite si, že to raz prestane pri nejakej zmene vlády? Už koľko zmien bolo doposiaľ za 28 rokov a je to stále len horšie. Bude to stále horšie a horšie, pokiaľ neporazíme tento protiľudový režim, ktorý nazývajú demokracia. Prosím vás, kde to vlastne ideme? Kam sa to náhlime? Bohatí každým dňom bohatnú a chudobní žijú stále v horšej biede. Prečo politici, prezident, oligarchovia, smotanka a podobné elementy ročne zarábajú vyše pol milióna i milión  eur a státisíce ľudí 3 500 eur ročne? Prečo tento systém produkuje také rozdiely? Nie je to len na Slovensku. Je to v celom  kapitalistickom svete. Je to tak aj v USA, západoeurópskych štátoch, no nehovoriac o takých štátoch ako je Brazília, Juhoafrická republika, India a ďalšie, kde značné množstvo ľudí žije v chatrčiach pod úroveň, horšie ako naši cigáni. Miliardári nemajú kde peniaze dávať. Každá strana na Slovensku je protiľudová. Pamätajte si každá je kapitalistická. Sociálne sú len nálepky. Prečo volíte kapitalistické hyeny, ktoré z vás cicajú krv? S l o v e n s k ý  národ, už  k o n e č n e   O T V O R   O Č I !!!!!!!!

Ktorý systém je vlastne zločinecký režim?

11.12.2018

Novodobí inkvizítori, tí ktorí sa potrebujú blysnúť pred verejnosťou na Slovensku, vytvorili svoju imaginárnu predstavu o minulom režime ako o zločineckom čase pre slovenský národ. Kto sú viac »

Slovensko pod útlakom pred časom a dnes.

10.12.2018

Prvý Slovenský štát pred II. svetovou vojnou zažil útlak a diktát fašistického Nemecka. Vznikom Československého štátu po roku 1945, vzniklo všeľudové vlastníctvo v rámci ľudovodemokratického viac »

Zaručuje ústava bezplatnú zdravotnú starostlivosť?

03.12.2018

Ústava SR ako základný zákon, podľa článku č.40 má zaručovať občanom Slovenska bezplatnú zdravotnú starostlivosť. Ako je to v skutočnosti? Keď sa lekári zmluvne nedohodnú s príslušnou viac »

írsko, referendum, potraty

Írsky parlament schválil návrh zákona povoľujúci umelé prerušenie tehotenstva

13.12.2018 22:58

Írsky premiér Leo Varadkar označil schválenie legislatívy zákonodarcami za "historickú chvíľu pre ženy".

donald trump

Stretnutie Putina s Trumpom nebude možné, kým Rusko nevráti zajaté lode

13.12.2018 22:03

Vyhlásil to poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť John Bolton.

Francúzsko, Štrasburg, streľba

Francúzska polícia zastrelila útočníka z vianočných trhov

13.12.2018 21:55, aktualizované: 22:23

Cherifa Chekatta našla polícia ukrytého v sklade.

trump

Trump vyzval Fed, aby prestal zvyšovať úroky

13.12.2018 20:43

Americký prezident Donald Trump vyzval centrálnu banku (Fed), aby na svojom budúcotýždňovom zasadnutí nepokračovala v sprísňovaní menovej politiky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 164
Celková čítanosť: 306006x
Priemerná čítanosť článkov: 1866x

Autor blogu

Kategórie