Založ si blog

Kuciak bol obetovaný pre vyššiu vec.

Novinár Kuciak najprv bol informovaný o Panama Papers od Nikolsona a taktiež od novinárky Holcovej z Prahy. Následne novinár Kuciak skoro ako neskúsený mládežník len rok po škole sa pustil do veľmi nebezpečnej práce a pod organizáciou Open Society Georg Sorose  prednášal v Bratislave o daňových únikoch Panama Papers a tiež pripravoval informácie o dotáciach do poľnohospodárstva na Východnom Slovensku. Zároveň treba podotknúť záhadu, že niekto podpálil v Košiciach daňový úrad, aby bolo naschvál narafičené že ide o zničenie podkladov. Na to hoci celé obdobie Nikolson bol na Slovensku, vycestoval hneď ešte pred vraždou do Kanady. A keďže sa mladý novinár pustil do nebezpečnej práce, bol zavraždený ako biely kôň Sorosovej nadácie, ktorá urobila celé toto spiknutie. Preto aj náš prezident Kiska nemá čisté ruky v tomto procese.(Súvis s návštevou Sorosa v New Yorku). Celá kampaň, réžia prípadu Kuciak a príprava oranžovej revolúcie, ktorá sa má uskutočniť v piatok pochádza z organizácie S o r o s, za ktorou je protivládna akcia Kisku spoločne so štekajúcimi opozičnými poslancami, ktorí možno ani netušia aká  zákerná podlosť bola pripravovaná zo zahraničia.

Koho voliť za prezidenta.

10.06.2018

Blíži sa čas nových volieb na prezidentský post Slovenskej republiky. Na tento post by mal byť zvolený človek, ktorý má jedine slovenskú štátnu príslušnosť, to znamená nemal by mať dvojitú viac »

Školstvo do rúk štátu !

29.05.2018

Politici, pedagógovia i celá spoločnosť nadáva na mizériu nášho školstva. Všetky vlády od roku 1989 sa priam pretekajú v tom, aké zmeny a reformy v školstve je potrebné uskutočniť a stále viac »

Výrobná a nevýrobná sféra na Slovensku

22.05.2018

Keď si to tak zrátame, na Slovensku len malý počet ľudí pracuje vo výrobnej sfére. Prevažná väčšina obyvateľstva okrem detí a dôchodcov buď vôbec nepracuje, alebo pracuje v nevýrobnej viac »

Kočner, polícia, súd, Banská Bystrica

Súd rozhoduje o väzbe pre Mariána Kočnera a Pavla Ruska

23.06.2018 13:46, aktualizované: 14:10

Sudca má rozhodnúť, či muži, ktorých prokurátor obviňuje z falšovania zmeniek v hodnote niekoľko miliónov eur, zostanú vo väzbe.

Harley-Davidson

Harley ráta, že v Európe pre clá neudrží dnešnú cenu motocyklov

23.06.2018 13:38

Americký výrobca motoriek Harley-Davidson bude v dôsledku zavedenia odvetných ciel zo strany Európskej únie pravdepodobne musieť zvýšiť ceny.

Boris Johnson

Britský minister zahraničia Johnson varoval pred nekonečným a miernym brexitom

23.06.2018 12:55

Odporcovia vystúpenia Spojeného kráľovstva z EÚ organizujú protestný pochod a žiadajú, aby o brexite mohla rozhodovať aj verejnosť.

USA-TRUMP/

Trumpove clá pripravia Slovensko o 100 miliónov eur

23.06.2018 12:00

Americký prezident Donald Trump rozpútal veľkú obchodnú vojnu s Európou. Najnovším krokom je 20-percentné clo na autá dovezené do USA z Európskej únie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 123
Celková čítanosť: 206679x
Priemerná čítanosť článkov: 1680x

Autor blogu

Kategórie