Založ si blog

Kuciak bol obetovaný pre vyššiu vec.

Novinár Kuciak najprv bol informovaný o Panama Papers od Nikolsona a taktiež od novinárky Holcovej z Prahy. Následne novinár Kuciak skoro ako neskúsený mládežník len rok po škole sa pustil do veľmi nebezpečnej práce a pod organizáciou Open Society Georg Sorose  prednášal v Bratislave o daňových únikoch Panama Papers a tiež pripravoval informácie o dotáciach do poľnohospodárstva na Východnom Slovensku. Zároveň treba podotknúť záhadu, že niekto podpálil v Košiciach daňový úrad, aby bolo naschvál narafičené že ide o zničenie podkladov. Na to hoci celé obdobie Nikolson bol na Slovensku, vycestoval hneď ešte pred vraždou do Kanady. A keďže sa mladý novinár pustil do nebezpečnej práce, bol zavraždený ako biely kôň Sorosovej nadácie, ktorá urobila celé toto spiknutie. Preto aj náš prezident Kiska nemá čisté ruky v tomto procese.(Súvis s návštevou Sorosa v New Yorku). Celá kampaň, réžia prípadu Kuciak a príprava oranžovej revolúcie, ktorá sa má uskutočniť v piatok pochádza z organizácie S o r o s, za ktorou je protivládna akcia Kisku spoločne so štekajúcimi opozičnými poslancami, ktorí možno ani netušia aká  zákerná podlosť bola pripravovaná zo zahraničia.

Nová doba, staronový . .. .izmus.

24.09.2018

Prešla nežná revolúcia, nastala nová situácia Namiesto ľudového socializmu, máme vládu zbohatlíkov kapitalizmu Vznikla v štáte anarchia, nazvali ju "demokracia" Národ blafovali chartisti, viac »

Presný prejav kapitalizmu aj do markizáckej FARMY.

20.09.2018

Neviem čo za idiot navrhol reláciu "farma" v takejto podobe, že preniesol do hry súčasné kapitalistické arogantné myslenie bohatstva a chudoby. Presne o tom je tento hnusný režim, ktorý nazývajú viac »

Stopy k vražde Kuciaka

18.09.2018

Od začiatku opozičné média sa upriamili na jedinú stopu, a to smerom ku vláde. Predpokladám, že vyšetrovatelia sú natoľko skúsení, aby nedali sa zviesť iba jednou alternatívou. Ako to, viac »

lajcha

Kňaz čakal trest, dôvody biskupa ho však zarazili

24.09.2018 18:50

"Bol to veľmi dobrý farár, pracovitý, s ľuďmi dobre vychádzal, všetci s ním boli spokojní, teraz budeme iba smútiť," uviedol starosta Kľaku Ľuboš Haring.

ceuta, migranti

Vláda schválila 'Salviniho' dekrét uľahčujúci deportácie migrantov

24.09.2018 18:38

Migrantov by mohli z Talianska vyhostiť, ak ich usvedčia zo spáchania napr. znásilnenia či napadnutia.

identikit, vražda Jána Kuciaka

Prokuratúra mlčí o tom, či má svedka z identikitu

24.09.2018 17:54

Muža s informáciami o vražde Jána Kuciaka a jeho snúbenice mal spoznať jeden z obyvateľov Veľkej Mače. Vyšetrovatelia však nájdenie hľadaného svedka stále nepotvrdili.

praca, zamestnanec, robotnik, stavba,

Cudzinci pracujú za menej ako Slováci

24.09.2018 17:54

Zahraniční pracovníci pracujú v priemere za nižšie mzdy ako Slováci.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 143
Celková čítanosť: 263242x
Priemerná čítanosť článkov: 1841x

Autor blogu

Kategórie