Založ si blog

Kuciak bol obetovaný pre vyššiu vec.

Novinár Kuciak najprv bol informovaný o Panama Papers od Nikolsona a taktiež od novinárky Holcovej z Prahy. Následne novinár Kuciak skoro ako neskúsený mládežník len rok po škole sa pustil do veľmi nebezpečnej práce a pod organizáciou Open Society Georg Sorose  prednášal v Bratislave o daňových únikoch Panama Papers a tiež pripravoval informácie o dotáciach do poľnohospodárstva na Východnom Slovensku. Zároveň treba podotknúť záhadu, že niekto podpálil v Košiciach daňový úrad, aby bolo naschvál narafičené že ide o zničenie podkladov. Na to hoci celé obdobie Nikolson bol na Slovensku, vycestoval hneď ešte pred vraždou do Kanady. A keďže sa mladý novinár pustil do nebezpečnej práce, bol zavraždený ako biely kôň Sorosovej nadácie, ktorá urobila celé toto spiknutie. Preto aj náš prezident Kiska nemá čisté ruky v tomto procese.(Súvis s návštevou Sorosa v New Yorku). Celá kampaň, réžia prípadu Kuciak a príprava oranžovej revolúcie, ktorá sa má uskutočniť v piatok pochádza z organizácie S o r o s, za ktorou je protivládna akcia Kisku spoločne so štekajúcimi opozičnými poslancami, ktorí možno ani netušia aká  zákerná podlosť bola pripravovaná zo zahraničia.

Ktorý systém je vlastne zločinecký režim?

11.12.2018

Novodobí inkvizítori, tí ktorí sa potrebujú blysnúť pred verejnosťou na Slovensku, vytvorili svoju imaginárnu predstavu o minulom režime ako o zločineckom čase pre slovenský národ. Kto sú viac »

Slovensko pod útlakom pred časom a dnes.

10.12.2018

Prvý Slovenský štát pred II. svetovou vojnou zažil útlak a diktát fašistického Nemecka. Vznikom Československého štátu po roku 1945, vzniklo všeľudové vlastníctvo v rámci ľudovodemokratického viac »

Zaručuje ústava bezplatnú zdravotnú starostlivosť?

03.12.2018

Ústava SR ako základný zákon, podľa článku č.40 má zaručovať občanom Slovenska bezplatnú zdravotnú starostlivosť. Ako je to v skutočnosti? Keď sa lekári zmluvne nedohodnú s príslušnou viac »

írsko, referendum, potraty

Írsky parlament schválil návrh zákona povoľujúci umelé prerušenie tehotenstva

13.12.2018 22:58

Írsky premiér Leo Varadkar označil schválenie legislatívy zákonodarcami za "historickú chvíľu pre ženy".

donald trump

Stretnutie Putina s Trumpom nebude možné, kým Rusko nevráti zajaté lode

13.12.2018 22:03

Vyhlásil to poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť John Bolton.

Francúzsko, Štrasburg, streľba

Francúzska polícia zastrelila útočníka z vianočných trhov

13.12.2018 21:55, aktualizované: 22:23

Cherifa Chekatta našla polícia ukrytého v sklade.

trump

Trump vyzval Fed, aby prestal zvyšovať úroky

13.12.2018 20:43

Americký prezident Donald Trump vyzval centrálnu banku (Fed), aby na svojom budúcotýždňovom zasadnutí nepokračovala v sprísňovaní menovej politiky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 164
Celková čítanosť: 305996x
Priemerná čítanosť článkov: 1866x

Autor blogu

Kategórie