Založ si blog

Kuciak bol obetovaný pre vyššiu vec.

Novinár Kuciak najprv bol informovaný o Panama Papers od Nikolsona a taktiež od novinárky Holcovej z Prahy. Následne novinár Kuciak skoro ako neskúsený mládežník len rok po škole sa pustil do veľmi nebezpečnej práce a pod organizáciou Open Society Georg Sorose  prednášal v Bratislave o daňových únikoch Panama Papers a tiež pripravoval informácie o dotáciach do poľnohospodárstva na Východnom Slovensku. Zároveň treba podotknúť záhadu, že niekto podpálil v Košiciach daňový úrad, aby bolo naschvál narafičené že ide o zničenie podkladov. Na to hoci celé obdobie Nikolson bol na Slovensku, vycestoval hneď ešte pred vraždou do Kanady. A keďže sa mladý novinár pustil do nebezpečnej práce, bol zavraždený ako biely kôň Sorosovej nadácie, ktorá urobila celé toto spiknutie. Preto aj náš prezident Kiska nemá čisté ruky v tomto procese.(Súvis s návštevou Sorosa v New Yorku). Celá kampaň, réžia prípadu Kuciak a príprava oranžovej revolúcie, ktorá sa má uskutočniť v piatok pochádza z organizácie S o r o s, za ktorou je protivládna akcia Kisku spoločne so štekajúcimi opozičnými poslancami, ktorí možno ani netušia aká  zákerná podlosť bola pripravovaná zo zahraničia.

Šeliga – chlapče, vieš čo je slušné Slovensko?

22.03.2018

Ten mládežník Šeliga, ktorý sa včera narodil, nevie ešte posúdiť kde je sever a čo znamená slušné Slovensko. Toho chlapca aj s ostatnými teenegerkami, ktorí majú sa veľa čo učiť, určite viac »

Zmena volebného systému.

21.03.2018

Historicky je zaužívaný volebný systém tak, že sa volia ľudia podľa toho do ktorej strany patria. Začiarkujeme a do urny hádžeme mená ľudí zo vzdialený okresov, ktorých vôbec nepoznáme. viac »

Kto vyhnal ľudí do ulíc?

20.03.2018

Veľmi vhod prišla vražda novinára pre strany OĽANO a SaS. Tieto strany vyprovokovali svojich prívržencov a ďalších občanov k davovej psychóze možno 10 tis. ľudí na Slovensku. To boli najmä viac »

Donald Trump

Trump vydal obežník o zákaze služby transgenderových ľudí v americkej armáde

24.03.2018 09:00

Trump vlani zaskočil vedenie amerického Pentagonu, keď vyhlásil, že chce zvrátiť prax, ktorú zaviedla ešte vláda predchádzajúceho prezidenta Baracka Obamu.

Gazprom

Putinov príbuzný sa dostal do vedenia Gazpromu

24.03.2018 08:25

Podpredsedom správnej rady Gazpromu sa stal Michail Putin, ktorý je podľa Kremľa vzdialeným príbuzným prezidenta Vladimira Putina.

Katalánsko

Katalánska polícia v Barcelone zasiahla proti protestujúcim

24.03.2018 08:24

Demonštranti sa v uliciach Barcelony zišli na protest proti rozhodnutiu Najvyššieho súdu o opätovnom vzatí do predbežnej väzby separatistu Jordiho Turulla.

počasie, turista, zima

Jar sa blíži maličkými krokmi. Od nedele si pospíme o hodinu menej

24.03.2018 06:00

V noci na nedeľu si posúvame ručičky hodiniek na letný čas - o 2.00 h na 3.00 h. Počasie však nebude ani len typicky jarné.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 159680x
Priemerná čítanosť článkov: 1506x

Autor blogu

Kategórie