Založ si blog

Joj a Markíza, prestaňte nás kŕmiť hnojom.

V závislosti od toho, že uvedené televízie sú iba filialkami západných televíznych spoločností, poskytujú nášmu národu to, čo im  západní dirigenti nadiktujú a čo sa im zvýši, alebo už nikto nechce. Samozrejme Slovensko to zaplatí.  Preto dostávame na televízne obrazovky samý šmejd a hnoj v podobe bláznivých akčných filmov. Same brutality, vraždy, podpaľačstvo, horiace autá, naháňanie zlodejov úplne proti ľudskej logike. Čo si má najmä mladý divák vybrať, keď stále poskytujú iba horory a brutalitu? To, čo každý deň vidíte na obrazovkách je vždy uvedené, že je to film USA, USA a zas USA. Už neexistujú tak ako voľakedy  pekné francúzske, talianske, nemecké, španielske, alebo filmy z iných európskych štátov?. Len tieto hlúpe americké sprostosti, no niet čo pozerať. Predstavte si, že pred časom sme pozerali pekný francúzsky film pod názvom “ Chrám matky božej v Paríži“, no predstave si, že sme posledne dostali do našej televízie ten istý film nanovo natočený v americkom Holywoode.  Oproti francúzskemu je to odvar. Lenže je to biznis, preto pozeráme všetko americké. Keď si k tomu pripočítame informácie v podobe správ, v ktorých nás klamú každý deň a očividne ohovárajú všetko čo sa týka Rusov, pri tom všetko pozitívne iba o Američanoch a Amerike. Všetko na jeden štýl. Samozrejme TV slúži tomu, kto ju vlastní a kto ju financuje. Čo sa týka správ aj v Ta3, dokonca aj RTVS je vidieť tiež množstvo klamu a ohovárania. Neuplynie jeden deň, keď neohovárate napr. Severnú Kóreu, alebo Venezuelu a nezabudnete sa pochvalne vyjadrovať tiež o Izraeli. Prečo ich nenecháte na pokoji? Len štvete a štvete. Myslíte, že to ľudia nevidia? Prosím vás konečne už neklamte národ!!!, a tiež nekŕmte náš národ sprostosťami.!!!

Šeliga – chlapče, vieš čo je slušné Slovensko?

22.03.2018

Ten mládežník Šeliga, ktorý sa včera narodil, nevie ešte posúdiť kde je sever a čo znamená slušné Slovensko. Toho chlapca aj s ostatnými teenegerkami, ktorí majú sa veľa čo učiť, určite viac »

Zmena volebného systému.

21.03.2018

Historicky je zaužívaný volebný systém tak, že sa volia ľudia podľa toho do ktorej strany patria. Začiarkujeme a do urny hádžeme mená ľudí zo vzdialený okresov, ktorých vôbec nepoznáme. viac »

Kto vyhnal ľudí do ulíc?

20.03.2018

Veľmi vhod prišla vražda novinára pre strany OĽANO a SaS. Tieto strany vyprovokovali svojich prívržencov a ďalších občanov k davovej psychóze možno 10 tis. ľudí na Slovensku. To boli najmä viac »

Donald Trump

Trump vydal obežník o zákaze služby transgenderových ľudí v americkej armáde

24.03.2018 09:00

Trump vlani zaskočil vedenie amerického Pentagonu, keď vyhlásil, že chce zvrátiť prax, ktorú zaviedla ešte vláda predchádzajúceho prezidenta Baracka Obamu.

Gazprom

Putinov príbuzný sa dostal do vedenia Gazpromu

24.03.2018 08:25

Podpredsedom správnej rady Gazpromu sa stal Michail Putin, ktorý je podľa Kremľa vzdialeným príbuzným prezidenta Vladimira Putina.

Katalánsko

Katalánska polícia v Barcelone zasiahla proti protestujúcim

24.03.2018 08:24

Demonštranti sa v uliciach Barcelony zišli na protest proti rozhodnutiu Najvyššieho súdu o opätovnom vzatí do predbežnej väzby separatistu Jordiho Turulla.

počasie, turista, zima

Jar sa blíži maličkými krokmi. Od nedele si pospíme o hodinu menej

24.03.2018 06:00

V noci na nedeľu si posúvame ručičky hodiniek na letný čas - o 2.00 h na 3.00 h. Počasie však nebude ani len typicky jarné.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 159678x
Priemerná čítanosť článkov: 1506x

Autor blogu

Kategórie