Založ si blog

Joj a Markíza, prestaňte nás kŕmiť hnojom.

V závislosti od toho, že uvedené televízie sú iba filialkami západných televíznych spoločností, poskytujú nášmu národu to, čo im  západní dirigenti nadiktujú a čo sa im zvýši, alebo už nikto nechce. Samozrejme Slovensko to zaplatí.  Preto dostávame na televízne obrazovky samý šmejd a hnoj v podobe bláznivých akčných filmov. Same brutality, vraždy, podpaľačstvo, horiace autá, naháňanie zlodejov úplne proti ľudskej logike. Čo si má najmä mladý divák vybrať, keď stále poskytujú iba horory a brutalitu? To, čo každý deň vidíte na obrazovkách je vždy uvedené, že je to film USA, USA a zas USA. Už neexistujú tak ako voľakedy  pekné francúzske, talianske, nemecké, španielske, alebo filmy z iných európskych štátov?. Len tieto hlúpe americké sprostosti, no niet čo pozerať. Predstavte si, že pred časom sme pozerali pekný francúzsky film pod názvom “ Chrám matky božej v Paríži“, no predstave si, že sme posledne dostali do našej televízie ten istý film nanovo natočený v americkom Holywoode.  Oproti francúzskemu je to odvar. Lenže je to biznis, preto pozeráme všetko americké. Keď si k tomu pripočítame informácie v podobe správ, v ktorých nás klamú každý deň a očividne ohovárajú všetko čo sa týka Rusov, pri tom všetko pozitívne iba o Američanoch a Amerike. Všetko na jeden štýl. Samozrejme TV slúži tomu, kto ju vlastní a kto ju financuje. Čo sa týka správ aj v Ta3, dokonca aj RTVS je vidieť tiež množstvo klamu a ohovárania. Neuplynie jeden deň, keď neohovárate napr. Severnú Kóreu, alebo Venezuelu a nezabudnete sa pochvalne vyjadrovať tiež o Izraeli. Prečo ich nenecháte na pokoji? Len štvete a štvete. Myslíte, že to ľudia nevidia? Prosím vás konečne už neklamte národ!!!, a tiež nekŕmte náš národ sprostosťami.!!!

Nová doba, staronový . .. .izmus.

24.09.2018

Prešla nežná revolúcia, nastala nová situácia Namiesto ľudového socializmu, máme vládu zbohatlíkov kapitalizmu Vznikla v štáte anarchia, nazvali ju "demokracia" Národ blafovali chartisti, viac »

Presný prejav kapitalizmu aj do markizáckej FARMY.

20.09.2018

Neviem čo za idiot navrhol reláciu "farma" v takejto podobe, že preniesol do hry súčasné kapitalistické arogantné myslenie bohatstva a chudoby. Presne o tom je tento hnusný režim, ktorý nazývajú viac »

Stopy k vražde Kuciaka

18.09.2018

Od začiatku opozičné média sa upriamili na jedinú stopu, a to smerom ku vláde. Predpokladám, že vyšetrovatelia sú natoľko skúsení, aby nedali sa zviesť iba jednou alternatívou. Ako to, viac »

lajcha

Kňaz čakal trest, dôvody biskupa ho však zarazili

24.09.2018 18:50

"Bol to veľmi dobrý farár, pracovitý, s ľuďmi dobre vychádzal, všetci s ním boli spokojní, teraz budeme iba smútiť," uviedol starosta Kľaku Ľuboš Haring.

ceuta, migranti

Vláda schválila 'Salviniho' dekrét uľahčujúci deportácie migrantov

24.09.2018 18:38

Migrantov by mohli z Talianska vyhostiť, ak ich usvedčia zo spáchania napr. znásilnenia či napadnutia.

identikit, vražda Jána Kuciaka

Prokuratúra mlčí o tom, či má svedka z identikitu

24.09.2018 17:54

Muža s informáciami o vražde Jána Kuciaka a jeho snúbenice mal spoznať jeden z obyvateľov Veľkej Mače. Vyšetrovatelia však nájdenie hľadaného svedka stále nepotvrdili.

praca, zamestnanec, robotnik, stavba,

Cudzinci pracujú za menej ako Slováci

24.09.2018 17:54

Zahraniční pracovníci pracujú v priemere za nižšie mzdy ako Slováci.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 143
Celková čítanosť: 263285x
Priemerná čítanosť článkov: 1841x

Autor blogu

Kategórie