Založ si blog

Joj a Markíza, prestaňte nás kŕmiť hnojom.

V závislosti od toho, že uvedené televízie sú iba filialkami západných televíznych spoločností, poskytujú nášmu národu to, čo im  západní dirigenti nadiktujú a čo sa im zvýši, alebo už nikto nechce. Samozrejme Slovensko to zaplatí.  Preto dostávame na televízne obrazovky samý šmejd a hnoj v podobe bláznivých akčných filmov. Same brutality, vraždy, podpaľačstvo, horiace autá, naháňanie zlodejov úplne proti ľudskej logike. Čo si má najmä mladý divák vybrať, keď stále poskytujú iba horory a brutalitu? To, čo každý deň vidíte na obrazovkách je vždy uvedené, že je to film USA, USA a zas USA. Už neexistujú tak ako voľakedy  pekné francúzske, talianske, nemecké, španielske, alebo filmy z iných európskych štátov?. Len tieto hlúpe americké sprostosti, no niet čo pozerať. Predstavte si, že pred časom sme pozerali pekný francúzsky film pod názvom “ Chrám matky božej v Paríži“, no predstave si, že sme posledne dostali do našej televízie ten istý film nanovo natočený v americkom Holywoode.  Oproti francúzskemu je to odvar. Lenže je to biznis, preto pozeráme všetko americké. Keď si k tomu pripočítame informácie v podobe správ, v ktorých nás klamú každý deň a očividne ohovárajú všetko čo sa týka Rusov, pri tom všetko pozitívne iba o Američanoch a Amerike. Všetko na jeden štýl. Samozrejme TV slúži tomu, kto ju vlastní a kto ju financuje. Čo sa týka správ aj v Ta3, dokonca aj RTVS je vidieť tiež množstvo klamu a ohovárania. Neuplynie jeden deň, keď neohovárate napr. Severnú Kóreu, alebo Venezuelu a nezabudnete sa pochvalne vyjadrovať tiež o Izraeli. Prečo ich nenecháte na pokoji? Len štvete a štvete. Myslíte, že to ľudia nevidia? Prosím vás konečne už neklamte národ!!!, a tiež nekŕmte náš národ sprostosťami.!!!

Ktorý systém je vlastne zločinecký režim?

11.12.2018

Novodobí inkvizítori, tí ktorí sa potrebujú blysnúť pred verejnosťou na Slovensku, vytvorili svoju imaginárnu predstavu o minulom režime ako o zločineckom čase pre slovenský národ. Kto sú viac »

Slovensko pod útlakom pred časom a dnes.

10.12.2018

Prvý Slovenský štát pred II. svetovou vojnou zažil útlak a diktát fašistického Nemecka. Vznikom Československého štátu po roku 1945, vzniklo všeľudové vlastníctvo v rámci ľudovodemokratického viac »

Zaručuje ústava bezplatnú zdravotnú starostlivosť?

03.12.2018

Ústava SR ako základný zákon, podľa článku č.40 má zaručovať občanom Slovenska bezplatnú zdravotnú starostlivosť. Ako je to v skutočnosti? Keď sa lekári zmluvne nedohodnú s príslušnou viac »

írsko, referendum, potraty

Írsky parlament schválil návrh zákona povoľujúci umelé prerušenie tehotenstva

13.12.2018 22:58

Írsky premiér Leo Varadkar označil schválenie legislatívy zákonodarcami za "historickú chvíľu pre ženy".

donald trump

Stretnutie Putina s Trumpom nebude možné, kým Rusko nevráti zajaté lode

13.12.2018 22:03

Vyhlásil to poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť John Bolton.

Francúzsko, Štrasburg, streľba

Francúzska polícia zastrelila útočníka z vianočných trhov

13.12.2018 21:55, aktualizované: 22:23

Cherifa Chekatta našla polícia ukrytého v sklade.

trump

Trump vyzval Fed, aby prestal zvyšovať úroky

13.12.2018 20:43

Americký prezident Donald Trump vyzval centrálnu banku (Fed), aby na svojom budúcotýždňovom zasadnutí nepokračovala v sprísňovaní menovej politiky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 164
Celková čítanosť: 306025x
Priemerná čítanosť článkov: 1866x

Autor blogu

Kategórie