Založ si blog

Joj a Markíza, prestaňte nás kŕmiť hnojom.

V závislosti od toho, že uvedené televízie sú iba filialkami západných televíznych spoločností, poskytujú nášmu národu to, čo im  západní dirigenti nadiktujú a čo sa im zvýši, alebo už nikto nechce. Samozrejme Slovensko to zaplatí.  Preto dostávame na televízne obrazovky samý šmejd a hnoj v podobe bláznivých akčných filmov. Same brutality, vraždy, podpaľačstvo, horiace autá, naháňanie zlodejov úplne proti ľudskej logike. Čo si má najmä mladý divák vybrať, keď stále poskytujú iba horory a brutalitu? To, čo každý deň vidíte na obrazovkách je vždy uvedené, že je to film USA, USA a zas USA. Už neexistujú tak ako voľakedy  pekné francúzske, talianske, nemecké, španielske, alebo filmy z iných európskych štátov?. Len tieto hlúpe americké sprostosti, no niet čo pozerať. Predstavte si, že pred časom sme pozerali pekný francúzsky film pod názvom “ Chrám matky božej v Paríži“, no predstave si, že sme posledne dostali do našej televízie ten istý film nanovo natočený v americkom Holywoode.  Oproti francúzskemu je to odvar. Lenže je to biznis, preto pozeráme všetko americké. Keď si k tomu pripočítame informácie v podobe správ, v ktorých nás klamú každý deň a očividne ohovárajú všetko čo sa týka Rusov, pri tom všetko pozitívne iba o Američanoch a Amerike. Všetko na jeden štýl. Samozrejme TV slúži tomu, kto ju vlastní a kto ju financuje. Čo sa týka správ aj v Ta3, dokonca aj RTVS je vidieť tiež množstvo klamu a ohovárania. Neuplynie jeden deň, keď neohovárate napr. Severnú Kóreu, alebo Venezuelu a nezabudnete sa pochvalne vyjadrovať tiež o Izraeli. Prečo ich nenecháte na pokoji? Len štvete a štvete. Myslíte, že to ľudia nevidia? Prosím vás konečne už neklamte národ!!!, a tiež nekŕmte náš národ sprostosťami.!!!

Koho voliť za prezidenta.

10.06.2018

Blíži sa čas nových volieb na prezidentský post Slovenskej republiky. Na tento post by mal byť zvolený človek, ktorý má jedine slovenskú štátnu príslušnosť, to znamená nemal by mať dvojitú viac »

Školstvo do rúk štátu !

29.05.2018

Politici, pedagógovia i celá spoločnosť nadáva na mizériu nášho školstva. Všetky vlády od roku 1989 sa priam pretekajú v tom, aké zmeny a reformy v školstve je potrebné uskutočniť a stále viac »

Výrobná a nevýrobná sféra na Slovensku

22.05.2018

Keď si to tak zrátame, na Slovensku len malý počet ľudí pracuje vo výrobnej sfére. Prevažná väčšina obyvateľstva okrem detí a dôchodcov buď vôbec nepracuje, alebo pracuje v nevýrobnej viac »

Kočner, polícia, súd, Banská Bystrica

Súd rozhoduje o väzbe pre Mariána Kočnera a Pavla Ruska

23.06.2018 13:46, aktualizované: 14:10

Sudca má rozhodnúť, či muži, ktorých prokurátor obviňuje z falšovania zmeniek v hodnote niekoľko miliónov eur, zostanú vo väzbe.

Harley-Davidson

Harley ráta, že v Európe pre clá neudrží dnešnú cenu motocyklov

23.06.2018 13:38

Americký výrobca motoriek Harley-Davidson bude v dôsledku zavedenia odvetných ciel zo strany Európskej únie pravdepodobne musieť zvýšiť ceny.

Boris Johnson

Britský minister zahraničia Johnson varoval pred nekonečným a miernym brexitom

23.06.2018 12:55

Odporcovia vystúpenia Spojeného kráľovstva z EÚ organizujú protestný pochod a žiadajú, aby o brexite mohla rozhodovať aj verejnosť.

USA-TRUMP/

Trumpove clá pripravia Slovensko o 100 miliónov eur

23.06.2018 12:00

Americký prezident Donald Trump rozpútal veľkú obchodnú vojnu s Európou. Najnovším krokom je 20-percentné clo na autá dovezené do USA z Európskej únie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 123
Celková čítanosť: 206687x
Priemerná čítanosť článkov: 1680x

Autor blogu

Kategórie