Založ si blog

Kde sa Slovensko ženie?

Dávam si stále otázku, kde sa vlastne ženieme, za čím ? Predpokladáte, že mali by sme už byť v 25., alebo v 30. storočí? Poslednú dobu žiadne príjemné slová nepočuť, len ako divoká privatizácia, aristokracia, oligarchia, podvody, korupcie, klamstvá, obohacovanie sa, chudoba, bezdomovci, policajné razie, drogy, vraždy, samovraždy, množstvo policajtov, preplnené väznice, mafiáni, skorumpované súdnictvo, zlé zdravotníctvo, podradné školstvo, niet peňazí na diaľnice, tunelovanie, predražené tendre, atď, atď. Prosím vás, prečo tieto špinavosti náš národ za posledných 27 rokov musí zažívať? O čo tu vlastne ide? Je tu asi jediný cieľ, a to zisk a bohatstvo. Za koho bohatstvo my a vy i celý ten slovenský národ boxuje? Za pár tisíc zbohatlíkov, ktorým naháňame luxusný život? Kde sa podela slušnosť a vzájomná úcta človeka k človeku, ktorá tu bývala pred 30. rokmi? Že večer sme sa kdekoľvek mohli prechádzať, bez toho, že by nás niekto zabil. Že ani dvere na byte, alebo na dome  sme nezamykali, lebo nebáli sme sa, že nám niekto niečo ukradne? Slobodne sme ísť na akékoľvek miesto na Slovensku, bez toho, aby nám niekto zakazoval, že je to súkromný pozemok ? Za akým životom sa vlastne bijeme a ženieme teraz?  Národ v r.1989 bol ako odviazaný z reťaze a predpokladal, že pečené holuby budú padať z neba.  Vidiny hlupákov teraz sa takto plnia, že zasiahla krutá ruka kapitálu nad chudobnými otrokmi nás, domorodcov. Zotročuje náš národ zahraničný kapitál, pre ktorý sme sa stali kolóniou, ako pred časom africké štáty. O čo vám ide vážení, že slepo podporujete tie vyššie uvedené špinavosti? Politici, televízia a rôzne bulvárne sprostosti nás kŕmia toľkými chválami ako Slovensko prosperuje, najlepší sme v Európskej Únii, no na životnej úrovni to nie je vidieť. Viete prečo? Lebo peniaze okrem toho, že politici a bankári disponujú ročnými príjmami vyše 1/2 milióna eur, obrovské  peniaze idú do zahraničia a zbytok sa rozkradne, lebo tento systém to dovoľuje. Prevážna väčšina Slovákov musí živoriť zo 400 eur mesačne, alebo odchádzať za podradnou prácou do zahraničia? Ešte sa s tým chválime? Tak prečo my bežný národ to vlastne podporujeme? Pýtam sa ešte ráz na záver, o čo vlastne slovenskému národu ide, že sa takto bezhlavo ženie do otroctva?

Šeliga – chlapče, vieš čo je slušné Slovensko?

22.03.2018

Ten mládežník Šeliga, ktorý sa včera narodil, nevie ešte posúdiť kde je sever a čo znamená slušné Slovensko. Toho chlapca aj s ostatnými teenegerkami, ktorí majú sa veľa čo učiť, určite viac »

Zmena volebného systému.

21.03.2018

Historicky je zaužívaný volebný systém tak, že sa volia ľudia podľa toho do ktorej strany patria. Začiarkujeme a do urny hádžeme mená ľudí zo vzdialený okresov, ktorých vôbec nepoznáme. viac »

Kto vyhnal ľudí do ulíc?

20.03.2018

Veľmi vhod prišla vražda novinára pre strany OĽANO a SaS. Tieto strany vyprovokovali svojich prívržencov a ďalších občanov k davovej psychóze možno 10 tis. ľudí na Slovensku. To boli najmä viac »

zlato, tehly

Hroziaca obchodná vojna a Fed ženú hore ceny zlata

24.03.2018 09:13

Cena zlata vzrástla od zasadnutia americkej centrálnej banky Fed o 13 percent na zhruba 1350 dolárov za trójsku uncu a je na svojom mesačnom maxime.

Donald Trump

Trump vydal obežník o zákaze služby transgenderových ľudí v americkej armáde

24.03.2018 09:00

Trump vlani zaskočil vedenie amerického Pentagonu, keď vyhlásil, že chce zvrátiť prax, ktorú zaviedla ešte vláda predchádzajúceho prezidenta Baracka Obamu.

Gazprom

Putinov príbuzný sa dostal do vedenia Gazpromu

24.03.2018 08:25

Podpredsedom správnej rady Gazpromu sa stal Michail Putin, ktorý je podľa Kremľa vzdialeným príbuzným prezidenta Vladimira Putina.

Katalánsko

Katalánska polícia v Barcelone zasiahla proti protestujúcim

24.03.2018 08:24

Demonštranti sa v uliciach Barcelony zišli na protest proti rozhodnutiu Najvyššieho súdu o opätovnom vzatí do predbežnej väzby separatistu Jordiho Turulla.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 159705x
Priemerná čítanosť článkov: 1507x

Autor blogu

Kategórie