Založ si blog

Dôchodcovia, viete kto vám kradne dôchodky?

Ten nedonosený moriak Kaník, ako bývalý minister musel ísť na rozumy do Chíle, aby vedel, ako podviesť slovenských dôchodcov o peniaze. Dôchodcom pripravil taký prepočet dôchodkov, len aby od hladu nezomreli.  On sám však nevie čo od rozkoše robiť. Užívať si života a poriadať maškarné plesy so svojimi kumpánmi a žiť si na vysokej nohe. Čo je jemu po dôchodcoch.!!!  Keď jedni majú na luxus a zábavu, iní musia žiť pod dôstojnú úroveň človeka, prípadne hladovať. Keď jedni si dovolenkujú v luxusných vílach na Floride, alebo chodia do USA hrať golf, iní musia  ako bezdomovci spať po kanáloch.  Je to zákon kapitalizmu, ktorý platí aj na Slovensku. Hovorime tomu d e m o k r a c i a !!!  Keď dôchodcom prisúdili od 200 po 400 eur mesačne, za rok im to vyjde najviac 4 800 eur. No keď sa pozrieme na niektorých politikov ako Počiatek – ročne 600 000, Kaliňák 450 000, Kiska 550 000, Solymoš 550 000 eur ročne, atď. Každý z nich je v desiatkach dozorných radách podnikov, kde inkasujú značné odmeny.  Pri tom nehovoriac o tom, koľko peňazí odchádza bankám a ostatným do zahraničia. Tu vidíte, kde sú vaše dôchodky. Ich platy sú však 10 násobne vyššie, ale ročné príjmy sú 100 násobne vyššie.!!! Čo na to poviete? Keď k tomu prirátate tie, ktoré sú nezverejnené, tak si pomaly môžu kúpiť pol Slovenska, nielen lietadla a jachty. Tu utekajú vaše peniaze a pri tom kadejaký primitív sa rozkrikuje odkiaľ zobrať peniaze na dôchodky. Taký je rozdiel v životnej úrovni ľudí na Slovensku. Peniaze v štáte sú, ale nespravodlivo sú rozdeľované. Apelujem najme na vás, politikov, že vaši otcovia a matky si zaslúžia oveľa väčšiu úctu, akou ste sa im odplatili.

Šeliga – chlapče, vieš čo je slušné Slovensko?

22.03.2018

Ten mládežník Šeliga, ktorý sa včera narodil, nevie ešte posúdiť kde je sever a čo znamená slušné Slovensko. Toho chlapca aj s ostatnými teenegerkami, ktorí majú sa veľa čo učiť, určite viac »

Zmena volebného systému.

21.03.2018

Historicky je zaužívaný volebný systém tak, že sa volia ľudia podľa toho do ktorej strany patria. Začiarkujeme a do urny hádžeme mená ľudí zo vzdialený okresov, ktorých vôbec nepoznáme. viac »

Kto vyhnal ľudí do ulíc?

20.03.2018

Veľmi vhod prišla vražda novinára pre strany OĽANO a SaS. Tieto strany vyprovokovali svojich prívržencov a ďalších občanov k davovej psychóze možno 10 tis. ľudí na Slovensku. To boli najmä viac »

zlato, tehly

Hroziaca obchodná vojna a Fed ženú hore ceny zlata

24.03.2018 09:13

Cena zlata vzrástla od zasadnutia americkej centrálnej banky Fed o 13 percent na zhruba 1350 dolárov za trójsku uncu a je na svojom mesačnom maxime.

Donald Trump

Trump vydal obežník o zákaze služby transgenderových ľudí v americkej armáde

24.03.2018 09:00

Trump vlani zaskočil vedenie amerického Pentagonu, keď vyhlásil, že chce zvrátiť prax, ktorú zaviedla ešte vláda predchádzajúceho prezidenta Baracka Obamu.

Gazprom

Putinov príbuzný sa dostal do vedenia Gazpromu

24.03.2018 08:25

Podpredsedom správnej rady Gazpromu sa stal Michail Putin, ktorý je podľa Kremľa vzdialeným príbuzným prezidenta Vladimira Putina.

Katalánsko

Katalánska polícia v Barcelone zasiahla proti protestujúcim

24.03.2018 08:24

Demonštranti sa v uliciach Barcelony zišli na protest proti rozhodnutiu Najvyššieho súdu o opätovnom vzatí do predbežnej väzby separatistu Jordiho Turulla.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 159712x
Priemerná čítanosť článkov: 1507x

Autor blogu

Kategórie