Založ si blog

Dôchodcovia, viete kto vám kradne dôchodky?

Ten nedonosený moriak Kaník, ako bývalý minister musel ísť na rozumy do Chíle, aby vedel, ako podviesť slovenských dôchodcov o peniaze. Dôchodcom pripravil taký prepočet dôchodkov, len aby od hladu nezomreli.  On sám však nevie čo od rozkoše robiť. Užívať si života a poriadať maškarné plesy so svojimi kumpánmi a žiť si na vysokej nohe. Čo je jemu po dôchodcoch.!!!  Keď jedni majú na luxus a zábavu, iní musia žiť pod dôstojnú úroveň človeka, prípadne hladovať. Keď jedni si dovolenkujú v luxusných vílach na Floride, alebo chodia do USA hrať golf, iní musia  ako bezdomovci spať po kanáloch.  Je to zákon kapitalizmu, ktorý platí aj na Slovensku. Hovorime tomu d e m o k r a c i a !!!  Keď dôchodcom prisúdili od 200 po 400 eur mesačne, za rok im to vyjde najviac 4 800 eur. No keď sa pozrieme na niektorých politikov ako Počiatek – ročne 600 000, Kaliňák 450 000, Kiska 550 000, Solymoš 550 000 eur ročne, atď. Každý z nich je v desiatkach dozorných radách podnikov, kde inkasujú značné odmeny.  Pri tom nehovoriac o tom, koľko peňazí odchádza bankám a ostatným do zahraničia. Tu vidíte, kde sú vaše dôchodky. Ich platy sú však 10 násobne vyššie, ale ročné príjmy sú 100 násobne vyššie.!!! Čo na to poviete? Keď k tomu prirátate tie, ktoré sú nezverejnené, tak si pomaly môžu kúpiť pol Slovenska, nielen lietadla a jachty. Tu utekajú vaše peniaze a pri tom kadejaký primitív sa rozkrikuje odkiaľ zobrať peniaze na dôchodky. Taký je rozdiel v životnej úrovni ľudí na Slovensku. Peniaze v štáte sú, ale nespravodlivo sú rozdeľované. Apelujem najme na vás, politikov, že vaši otcovia a matky si zaslúžia oveľa väčšiu úctu, akou ste sa im odplatili.

Nová doba, staronový . .. .izmus.

24.09.2018

Prešla nežná revolúcia, nastala nová situácia Namiesto ľudového socializmu, máme vládu zbohatlíkov kapitalizmu Vznikla v štáte anarchia, nazvali ju "demokracia" Národ blafovali chartisti, viac »

Presný prejav kapitalizmu aj do markizáckej FARMY.

20.09.2018

Neviem čo za idiot navrhol reláciu "farma" v takejto podobe, že preniesol do hry súčasné kapitalistické arogantné myslenie bohatstva a chudoby. Presne o tom je tento hnusný režim, ktorý nazývajú viac »

Stopy k vražde Kuciaka

18.09.2018

Od začiatku opozičné média sa upriamili na jedinú stopu, a to smerom ku vláde. Predpokladám, že vyšetrovatelia sú natoľko skúsení, aby nedali sa zviesť iba jednou alternatívou. Ako to, viac »

kompa, loď, dunaj, gabčíkovo,

Nie je kompa, nie je zmluva. Štátna SVP žiadnu nezohnala

24.09.2018 19:59

Štátnej firme sa nepodarilo zaobstarať si kompu, ktorá mala nahradiť dnes fungujúce plavidlo súkromnej firmy Ponton City.

lajcha

Kňaz čakal trest, dôvody biskupa ho však zarazili

24.09.2018 18:50

"Bol to veľmi dobrý farár, pracovitý, s ľuďmi dobre vychádzal, všetci s ním boli spokojní, teraz budeme iba smútiť," uviedol starosta Kľaku Ľuboš Haring.

ceuta, migranti

Vláda schválila 'Salviniho' dekrét uľahčujúci deportácie migrantov

24.09.2018 18:38

Migrantov by mohli z Talianska vyhostiť, ak ich usvedčia zo spáchania napr. znásilnenia či napadnutia.

identikit, vražda Jána Kuciaka

Prokuratúra mlčí o tom, či má svedka z identikitu

24.09.2018 17:54

Muža s informáciami o vražde Jána Kuciaka a jeho snúbenice mal spoznať jeden z obyvateľov Veľkej Mače. Vyšetrovatelia však nájdenie hľadaného svedka stále nepotvrdili.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 143
Celková čítanosť: 263347x
Priemerná čítanosť článkov: 1842x

Autor blogu

Kategórie