Založ si blog

Dôchodcovia, viete kto vám kradne dôchodky?

Ten nedonosený moriak Kaník, ako bývalý minister musel ísť na rozumy do Chíle, aby vedel, ako podviesť slovenských dôchodcov o peniaze. Dôchodcom pripravil taký prepočet dôchodkov, len aby od hladu nezomreli.  On sám však nevie čo od rozkoše robiť. Užívať si života a poriadať maškarné plesy so svojimi kumpánmi a žiť si na vysokej nohe. Čo je jemu po dôchodcoch.!!!  Keď jedni majú na luxus a zábavu, iní musia žiť pod dôstojnú úroveň človeka, prípadne hladovať. Keď jedni si dovolenkujú v luxusných vílach na Floride, alebo chodia do USA hrať golf, iní musia  ako bezdomovci spať po kanáloch.  Je to zákon kapitalizmu, ktorý platí aj na Slovensku. Hovorime tomu d e m o k r a c i a !!!  Keď dôchodcom prisúdili od 200 po 400 eur mesačne, za rok im to vyjde najviac 4 800 eur. No keď sa pozrieme na niektorých politikov ako Počiatek – ročne 600 000, Kaliňák 450 000, Kiska 550 000, Solymoš 550 000 eur ročne, atď. Každý z nich je v desiatkach dozorných radách podnikov, kde inkasujú značné odmeny.  Pri tom nehovoriac o tom, koľko peňazí odchádza bankám a ostatným do zahraničia. Tu vidíte, kde sú vaše dôchodky. Ich platy sú však 10 násobne vyššie, ale ročné príjmy sú 100 násobne vyššie.!!! Čo na to poviete? Keď k tomu prirátate tie, ktoré sú nezverejnené, tak si pomaly môžu kúpiť pol Slovenska, nielen lietadla a jachty. Tu utekajú vaše peniaze a pri tom kadejaký primitív sa rozkrikuje odkiaľ zobrať peniaze na dôchodky. Taký je rozdiel v životnej úrovni ľudí na Slovensku. Peniaze v štáte sú, ale nespravodlivo sú rozdeľované. Apelujem najme na vás, politikov, že vaši otcovia a matky si zaslúžia oveľa väčšiu úctu, akou ste sa im odplatili.

Koho voliť za prezidenta.

10.06.2018

Blíži sa čas nových volieb na prezidentský post Slovenskej republiky. Na tento post by mal byť zvolený človek, ktorý má jedine slovenskú štátnu príslušnosť, to znamená nemal by mať dvojitú viac »

Školstvo do rúk štátu !

29.05.2018

Politici, pedagógovia i celá spoločnosť nadáva na mizériu nášho školstva. Všetky vlády od roku 1989 sa priam pretekajú v tom, aké zmeny a reformy v školstve je potrebné uskutočniť a stále viac »

Výrobná a nevýrobná sféra na Slovensku

22.05.2018

Keď si to tak zrátame, na Slovensku len malý počet ľudí pracuje vo výrobnej sfére. Prevažná väčšina obyvateľstva okrem detí a dôchodcov buď vôbec nepracuje, alebo pracuje v nevýrobnej viac »

Kočner, polícia, súd, Banská Bystrica

Súd rozhoduje o väzbe pre Kočnera a Ruska

23.06.2018 13:46, aktualizované: 14:05

Sudca má rozhodnúť, či muži, ktorých prokurátor obviňuje z falšovania zmeniek v hodnote niekoľko miliónov eur, zostanú vo väzbe.

Harley-Davidson

Harley ráta, že v Európe pre clá neudrží dnešnú cenu motocyklov

23.06.2018 13:38

Americký výrobca motoriek Harley-Davidson bude v dôsledku zavedenia odvetných ciel zo strany Európskej únie pravdepodobne musieť zvýšiť ceny.

Boris Johnson

Britský minister zahraničia Johnson varoval pred nekonečným a miernym brexitom

23.06.2018 12:55

Odporcovia vystúpenia Spojeného kráľovstva z EÚ organizujú protestný pochod a žiadajú, aby o brexite mohla rozhodovať aj verejnosť.

USA-TRUMP/

Trumpove clá pripravia Slovensko o 100 miliónov eur

23.06.2018 12:00

Americký prezident Donald Trump rozpútal veľkú obchodnú vojnu s Európou. Najnovším krokom je 20-percentné clo na autá dovezené do USA z Európskej únie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 123
Celková čítanosť: 206621x
Priemerná čítanosť článkov: 1680x

Autor blogu

Kategórie