Založ si blog

Dôchodcovia, viete kto vám kradne dôchodky?

Ten nedonosený moriak Kaník, ako bývalý minister musel ísť na rozumy do Chíle, aby vedel, ako podviesť slovenských dôchodcov o peniaze. Dôchodcom pripravil taký prepočet dôchodkov, len aby od hladu nezomreli.  On sám však nevie čo od rozkoše robiť. Užívať si života a poriadať maškarné plesy so svojimi kumpánmi a žiť si na vysokej nohe. Čo je jemu po dôchodcoch.!!!  Keď jedni majú na luxus a zábavu, iní musia žiť pod dôstojnú úroveň človeka, prípadne hladovať. Keď jedni si dovolenkujú v luxusných vílach na Floride, alebo chodia do USA hrať golf, iní musia  ako bezdomovci spať po kanáloch.  Je to zákon kapitalizmu, ktorý platí aj na Slovensku. Hovorime tomu d e m o k r a c i a !!!  Keď dôchodcom prisúdili od 200 po 400 eur mesačne, za rok im to vyjde najviac 4 800 eur. No keď sa pozrieme na niektorých politikov ako Počiatek – ročne 600 000, Kaliňák 450 000, Kiska 550 000, Solymoš 550 000 eur ročne, atď. Každý z nich je v desiatkach dozorných radách podnikov, kde inkasujú značné odmeny.  Pri tom nehovoriac o tom, koľko peňazí odchádza bankám a ostatným do zahraničia. Tu vidíte, kde sú vaše dôchodky. Ich platy sú však 10 násobne vyššie, ale ročné príjmy sú 100 násobne vyššie.!!! Čo na to poviete? Keď k tomu prirátate tie, ktoré sú nezverejnené, tak si pomaly môžu kúpiť pol Slovenska, nielen lietadla a jachty. Tu utekajú vaše peniaze a pri tom kadejaký primitív sa rozkrikuje odkiaľ zobrať peniaze na dôchodky. Taký je rozdiel v životnej úrovni ľudí na Slovensku. Peniaze v štáte sú, ale nespravodlivo sú rozdeľované. Apelujem najme na vás, politikov, že vaši otcovia a matky si zaslúžia oveľa väčšiu úctu, akou ste sa im odplatili.

Ktorý systém je vlastne zločinecký režim?

11.12.2018

Novodobí inkvizítori, tí ktorí sa potrebujú blysnúť pred verejnosťou na Slovensku, vytvorili svoju imaginárnu predstavu o minulom režime ako o zločineckom čase pre slovenský národ. Kto sú viac »

Slovensko pod útlakom pred časom a dnes.

10.12.2018

Prvý Slovenský štát pred II. svetovou vojnou zažil útlak a diktát fašistického Nemecka. Vznikom Československého štátu po roku 1945, vzniklo všeľudové vlastníctvo v rámci ľudovodemokratického viac »

Zaručuje ústava bezplatnú zdravotnú starostlivosť?

03.12.2018

Ústava SR ako základný zákon, podľa článku č.40 má zaručovať občanom Slovenska bezplatnú zdravotnú starostlivosť. Ako je to v skutočnosti? Keď sa lekári zmluvne nedohodnú s príslušnou viac »

írsko, referendum, potraty

Írsky parlament schválil návrh zákona povoľujúci umelé prerušenie tehotenstva

13.12.2018 22:58

Írsky premiér Leo Varadkar označil schválenie legislatívy zákonodarcami za "historickú chvíľu pre ženy".

donald trump

Stretnutie Putina s Trumpom nebude možné, kým Rusko nevráti zajaté lode

13.12.2018 22:03

Vyhlásil to poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť John Bolton.

Francúzsko, Štrasburg, streľba

Francúzska polícia zastrelila útočníka z vianočných trhov

13.12.2018 21:55, aktualizované: 22:23

Cherifa Chekatta našla polícia ukrytého v sklade.

trump

Trump vyzval Fed, aby prestal zvyšovať úroky

13.12.2018 20:43

Americký prezident Donald Trump vyzval centrálnu banku (Fed), aby na svojom budúcotýždňovom zasadnutí nepokračovala v sprísňovaní menovej politiky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 164
Celková čítanosť: 306067x
Priemerná čítanosť článkov: 1866x

Autor blogu

Kategórie