Založ si blog

Pomoc africkým štátom?

Všetky západoeurópske štáty včítane Británie v minulosti ako kolonizátori drancovali Afriku a spôsobili súčasnú chudobu v afrických štátoch. Na chudobe Afriky všetky tieto štáty zbohatli a nielen štáty, ale konkrétni kolonizátori, a ich potomkovia ako európska šľachta si dnes užívajú luxusný život na úkor Afričanov. Teraz, keď zdevastovaná Afrika potrebuje sa zotaviť z chudoby, papaláši z Bruselu nariadili všetkým štátom EU, včítanie Slovenska finančne prispievať africkým štátom. Čo Slovensko zavinilo, že musí teraz poskytovať podporu?. Nech si tí kolonizátori, ktorí ťažili za dlhé obdobie a drancovali Afriku a ich občanov teraz im vracajú späť, čo nakradli. Slovensko z Afriky nenakradlo nič, preto je proti logike, že by sme do tohto fondu mali niečo vôbec prispievať.  Divím sa našej vláde, že podlieha tomuto tlaku Bruselu. Mimo toho, najmä USA, Francúzsko, Británia, Portugalsko, Španielsko a ďalšie ničili v Afrike ľudské obydlia a v okovách prepravovali milióny otrokov do svojich materských krajín, kde ich používali za účelom vlastných ziskov na ťažké práce. Neľudsky s nimi zaobchádzali, za odpor ich mučili, odtínali ruky, odrezávali uši ap. Túto hnusobu spôsobovanú kolonizátormi máme my Slováci teraz sa podieľať na znova vzkrieseniu afrických štátov?

Šeliga – chlapče, vieš čo je slušné Slovensko?

22.03.2018

Ten mládežník Šeliga, ktorý sa včera narodil, nevie ešte posúdiť kde je sever a čo znamená slušné Slovensko. Toho chlapca aj s ostatnými teenegerkami, ktorí majú sa veľa čo učiť, určite viac »

Zmena volebného systému.

21.03.2018

Historicky je zaužívaný volebný systém tak, že sa volia ľudia podľa toho do ktorej strany patria. Začiarkujeme a do urny hádžeme mená ľudí zo vzdialený okresov, ktorých vôbec nepoznáme. viac »

Kto vyhnal ľudí do ulíc?

20.03.2018

Veľmi vhod prišla vražda novinára pre strany OĽANO a SaS. Tieto strany vyprovokovali svojich prívržencov a ďalších občanov k davovej psychóze možno 10 tis. ľudí na Slovensku. To boli najmä viac »

zlato, tehly

Hroziaca obchodná vojna a Fed ženú hore ceny zlata

24.03.2018 09:13

Cena zlata vzrástla od zasadnutia americkej centrálnej banky Fed o 13 percent na zhruba 1350 dolárov za trójsku uncu a je na svojom mesačnom maxime.

Donald Trump

Trump vydal obežník o zákaze služby transgenderových ľudí v americkej armáde

24.03.2018 09:00

Trump vlani zaskočil vedenie amerického Pentagonu, keď vyhlásil, že chce zvrátiť prax, ktorú zaviedla ešte vláda predchádzajúceho prezidenta Baracka Obamu.

Gazprom

Putinov príbuzný sa dostal do vedenia Gazpromu

24.03.2018 08:25

Podpredsedom správnej rady Gazpromu sa stal Michail Putin, ktorý je podľa Kremľa vzdialeným príbuzným prezidenta Vladimira Putina.

Katalánsko

Katalánska polícia v Barcelone zasiahla proti protestujúcim

24.03.2018 08:24

Demonštranti sa v uliciach Barcelony zišli na protest proti rozhodnutiu Najvyššieho súdu o opätovnom vzatí do predbežnej väzby separatistu Jordiho Turulla.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 159725x
Priemerná čítanosť článkov: 1507x

Autor blogu

Kategórie