Založ si blog

Pomoc africkým štátom?

Všetky západoeurópske štáty včítane Británie v minulosti ako kolonizátori drancovali Afriku a spôsobili súčasnú chudobu v afrických štátoch. Na chudobe Afriky všetky tieto štáty zbohatli a nielen štáty, ale konkrétni kolonizátori, a ich potomkovia ako európska šľachta si dnes užívajú luxusný život na úkor Afričanov. Teraz, keď zdevastovaná Afrika potrebuje sa zotaviť z chudoby, papaláši z Bruselu nariadili všetkým štátom EU, včítanie Slovenska finančne prispievať africkým štátom. Čo Slovensko zavinilo, že musí teraz poskytovať podporu?. Nech si tí kolonizátori, ktorí ťažili za dlhé obdobie a drancovali Afriku a ich občanov teraz im vracajú späť, čo nakradli. Slovensko z Afriky nenakradlo nič, preto je proti logike, že by sme do tohto fondu mali niečo vôbec prispievať.  Divím sa našej vláde, že podlieha tomuto tlaku Bruselu. Mimo toho, najmä USA, Francúzsko, Británia, Portugalsko, Španielsko a ďalšie ničili v Afrike ľudské obydlia a v okovách prepravovali milióny otrokov do svojich materských krajín, kde ich používali za účelom vlastných ziskov na ťažké práce. Neľudsky s nimi zaobchádzali, za odpor ich mučili, odtínali ruky, odrezávali uši ap. Túto hnusobu spôsobovanú kolonizátormi máme my Slováci teraz sa podieľať na znova vzkrieseniu afrických štátov?

Nová doba, staronový . .. .izmus.

24.09.2018

Prešla nežná revolúcia, nastala nová situácia Namiesto ľudového socializmu, máme vládu zbohatlíkov kapitalizmu Vznikla v štáte anarchia, nazvali ju "demokracia" Národ blafovali chartisti, viac »

Presný prejav kapitalizmu aj do markizáckej FARMY.

20.09.2018

Neviem čo za idiot navrhol reláciu "farma" v takejto podobe, že preniesol do hry súčasné kapitalistické arogantné myslenie bohatstva a chudoby. Presne o tom je tento hnusný režim, ktorý nazývajú viac »

Stopy k vražde Kuciaka

18.09.2018

Od začiatku opozičné média sa upriamili na jedinú stopu, a to smerom ku vláde. Predpokladám, že vyšetrovatelia sú natoľko skúsení, aby nedali sa zviesť iba jednou alternatívou. Ako to, viac »

lajcha

Kňaz čakal trest, dôvody biskupa ho však zarazili

24.09.2018 18:50

"Bol to veľmi dobrý farár, pracovitý, s ľuďmi dobre vychádzal, všetci s ním boli spokojní, teraz budeme iba smútiť," uviedol starosta Kľaku Ľuboš Haring.

ceuta, migranti

Vláda schválila 'Salviniho' dekrét uľahčujúci deportácie migrantov

24.09.2018 18:38

Migrantov by mohli z Talianska vyhostiť, ak ich usvedčia zo spáchania napr. znásilnenia či napadnutia.

identikit, vražda Jána Kuciaka

Prokuratúra mlčí o tom, či má svedka z identikitu

24.09.2018 17:54

Muža s informáciami o vražde Jána Kuciaka a jeho snúbenice mal spoznať jeden z obyvateľov Veľkej Mače. Vyšetrovatelia však nájdenie hľadaného svedka stále nepotvrdili.

praca, zamestnanec, robotnik, stavba,

Cudzinci pracujú za menej ako Slováci

24.09.2018 17:54

Zahraniční pracovníci pracujú v priemere za nižšie mzdy ako Slováci.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 143
Celková čítanosť: 263245x
Priemerná čítanosť článkov: 1841x

Autor blogu

Kategórie