Založ si blog

Arogancia silných

Tak sa slovenská vláda a slovenskí politici tešili na to, že Európsku agentúru liekov, ktorá v Británii končí, dostane Slovensko. No podľa nášho  predsedu vlády Fica urobili nám medvediu službu veľké krajiny EU, čiže arogancia silných štátov,  ktoré prisúdili túto agentúru Holandsku. Možno to nazvať ako nejakú zradu, lebo bolo toľko prísľubov a nakoniec si tak môžme utrieť bradu. Ten istý Fico, ktorý tak vehementne oroduje za jadro EU a  zrazu ucítil podraz práve tých krajín, s ktorými sa cíti v jadre EU. Zrazu je na mäkko, lebo zacítil už prvý podraz. Ešte bude tých podrazov viac, lebo západniari nás berú ako nižšiu triedu a z hľadiska zastúpenia v európskom parlamente sme podradná menšina, ktorá nič nemôže rozhodovať, ani meniť. Toto je ozajstná naša účasť v nejakom jadre EU. Veľké krajiny nás zjedia ako mravcov. My si len namýšľame, aké slávne predsedníctvo EU sme urobili, akurát sme vynaložili ťažké tisíce, aby sa európska aristokracia nažrala a napila za peniaze našich daňových poplatníkov. (mi to pripadalo ako  zasadanie grófov za Rakúsko-Uhorska). Predseda vlády nech vie ako vyzerá podraz  na slabších. To presne robí jeho vláda, keď vytvorila výhodné ekonomické podmienky pre západné slovensko a na východ sa doslova vykašľala. Nech si to vychutná teraz predseda vlády plným dúškom.  Nie som zákerný, ale som rád, že nech pocíti odkiaľ prichádza nespravodlivosť. Západné štáty z nás urobili nielen montážnu dielňu, ale doslova kolóniu závislú na západných nadnárodných spoločnostiach. Konečne nech sa spamätá, a mal by používať triezvy rozum, a nie zákernú hru, ktorou diskriminuje niektoré častí Slovenska.  To sa mu všetko vráti pri ďalších voľbách.

Nová doba, staronový . .. .izmus.

24.09.2018

Prešla nežná revolúcia, nastala nová situácia Namiesto ľudového socializmu, máme vládu zbohatlíkov kapitalizmu Vznikla v štáte anarchia, nazvali ju "demokracia" Národ blafovali chartisti, viac »

Presný prejav kapitalizmu aj do markizáckej FARMY.

20.09.2018

Neviem čo za idiot navrhol reláciu "farma" v takejto podobe, že preniesol do hry súčasné kapitalistické arogantné myslenie bohatstva a chudoby. Presne o tom je tento hnusný režim, ktorý nazývajú viac »

Stopy k vražde Kuciaka

18.09.2018

Od začiatku opozičné média sa upriamili na jedinú stopu, a to smerom ku vláde. Predpokladám, že vyšetrovatelia sú natoľko skúsení, aby nedali sa zviesť iba jednou alternatívou. Ako to, viac »

kompa, loď, dunaj, gabčíkovo,

Nie je kompa, nie je zmluva. Štátna SVP žiadnu nezohnala

24.09.2018 19:59

Štátnej firme sa nepodarilo zaobstarať si kompu, ktorá mala nahradiť dnes fungujúce plavidlo súkromnej firmy Ponton City.

lajcha

Kňaz čakal trest, dôvody biskupa ho však zarazili

24.09.2018 18:50

"Bol to veľmi dobrý farár, pracovitý, s ľuďmi dobre vychádzal, všetci s ním boli spokojní, teraz budeme iba smútiť," uviedol starosta Kľaku Ľuboš Haring.

ceuta, migranti

Vláda schválila 'Salviniho' dekrét uľahčujúci deportácie migrantov

24.09.2018 18:38

Migrantov by mohli z Talianska vyhostiť, ak ich usvedčia zo spáchania napr. znásilnenia či napadnutia.

identikit, vražda Jána Kuciaka

Prokuratúra mlčí o tom, či má svedka z identikitu

24.09.2018 17:54

Muža s informáciami o vražde Jána Kuciaka a jeho snúbenice mal spoznať jeden z obyvateľov Veľkej Mače. Vyšetrovatelia však nájdenie hľadaného svedka stále nepotvrdili.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 143
Celková čítanosť: 263290x
Priemerná čítanosť článkov: 1841x

Autor blogu

Kategórie