Založ si blog

Arogancia silných

Tak sa slovenská vláda a slovenskí politici tešili na to, že Európsku agentúru liekov, ktorá v Británii končí, dostane Slovensko. No podľa nášho  predsedu vlády Fica urobili nám medvediu službu veľké krajiny EU, čiže arogancia silných štátov,  ktoré prisúdili túto agentúru Holandsku. Možno to nazvať ako nejakú zradu, lebo bolo toľko prísľubov a nakoniec si tak môžme utrieť bradu. Ten istý Fico, ktorý tak vehementne oroduje za jadro EU a  zrazu ucítil podraz práve tých krajín, s ktorými sa cíti v jadre EU. Zrazu je na mäkko, lebo zacítil už prvý podraz. Ešte bude tých podrazov viac, lebo západniari nás berú ako nižšiu triedu a z hľadiska zastúpenia v európskom parlamente sme podradná menšina, ktorá nič nemôže rozhodovať, ani meniť. Toto je ozajstná naša účasť v nejakom jadre EU. Veľké krajiny nás zjedia ako mravcov. My si len namýšľame, aké slávne predsedníctvo EU sme urobili, akurát sme vynaložili ťažké tisíce, aby sa európska aristokracia nažrala a napila za peniaze našich daňových poplatníkov. (mi to pripadalo ako  zasadanie grófov za Rakúsko-Uhorska). Predseda vlády nech vie ako vyzerá podraz  na slabších. To presne robí jeho vláda, keď vytvorila výhodné ekonomické podmienky pre západné slovensko a na východ sa doslova vykašľala. Nech si to vychutná teraz predseda vlády plným dúškom.  Nie som zákerný, ale som rád, že nech pocíti odkiaľ prichádza nespravodlivosť. Západné štáty z nás urobili nielen montážnu dielňu, ale doslova kolóniu závislú na západných nadnárodných spoločnostiach. Konečne nech sa spamätá, a mal by používať triezvy rozum, a nie zákernú hru, ktorou diskriminuje niektoré častí Slovenska.  To sa mu všetko vráti pri ďalších voľbách.

Šeliga – chlapče, vieš čo je slušné Slovensko?

22.03.2018

Ten mládežník Šeliga, ktorý sa včera narodil, nevie ešte posúdiť kde je sever a čo znamená slušné Slovensko. Toho chlapca aj s ostatnými teenegerkami, ktorí majú sa veľa čo učiť, určite viac »

Zmena volebného systému.

21.03.2018

Historicky je zaužívaný volebný systém tak, že sa volia ľudia podľa toho do ktorej strany patria. Začiarkujeme a do urny hádžeme mená ľudí zo vzdialený okresov, ktorých vôbec nepoznáme. viac »

Kto vyhnal ľudí do ulíc?

20.03.2018

Veľmi vhod prišla vražda novinára pre strany OĽANO a SaS. Tieto strany vyprovokovali svojich prívržencov a ďalších občanov k davovej psychóze možno 10 tis. ľudí na Slovensku. To boli najmä viac »

zlato, tehly

Hroziaca obchodná vojna a Fed ženú hore ceny zlata

24.03.2018 09:13

Cena zlata vzrástla od zasadnutia americkej centrálnej banky Fed o 13 percent na zhruba 1350 dolárov za trójsku uncu a je na svojom mesačnom maxime.

Donald Trump

Trump vydal obežník o zákaze služby transgenderových ľudí v americkej armáde

24.03.2018 09:00

Trump vlani zaskočil vedenie amerického Pentagonu, keď vyhlásil, že chce zvrátiť prax, ktorú zaviedla ešte vláda predchádzajúceho prezidenta Baracka Obamu.

Gazprom

Putinov príbuzný sa dostal do vedenia Gazpromu

24.03.2018 08:25

Podpredsedom správnej rady Gazpromu sa stal Michail Putin, ktorý je podľa Kremľa vzdialeným príbuzným prezidenta Vladimira Putina.

Katalánsko

Katalánska polícia v Barcelone zasiahla proti protestujúcim

24.03.2018 08:24

Demonštranti sa v uliciach Barcelony zišli na protest proti rozhodnutiu Najvyššieho súdu o opätovnom vzatí do predbežnej väzby separatistu Jordiho Turulla.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 159694x
Priemerná čítanosť článkov: 1507x

Autor blogu

Kategórie