Založ si blog

Arogancia silných

Tak sa slovenská vláda a slovenskí politici tešili na to, že Európsku agentúru liekov, ktorá v Británii končí, dostane Slovensko. No podľa nášho  predsedu vlády Fica urobili nám medvediu službu veľké krajiny EU, čiže arogancia silných štátov,  ktoré prisúdili túto agentúru Holandsku. Možno to nazvať ako nejakú zradu, lebo bolo toľko prísľubov a nakoniec si tak môžme utrieť bradu. Ten istý Fico, ktorý tak vehementne oroduje za jadro EU a  zrazu ucítil podraz práve tých krajín, s ktorými sa cíti v jadre EU. Zrazu je na mäkko, lebo zacítil už prvý podraz. Ešte bude tých podrazov viac, lebo západniari nás berú ako nižšiu triedu a z hľadiska zastúpenia v európskom parlamente sme podradná menšina, ktorá nič nemôže rozhodovať, ani meniť. Toto je ozajstná naša účasť v nejakom jadre EU. Veľké krajiny nás zjedia ako mravcov. My si len namýšľame, aké slávne predsedníctvo EU sme urobili, akurát sme vynaložili ťažké tisíce, aby sa európska aristokracia nažrala a napila za peniaze našich daňových poplatníkov. (mi to pripadalo ako  zasadanie grófov za Rakúsko-Uhorska). Predseda vlády nech vie ako vyzerá podraz  na slabších. To presne robí jeho vláda, keď vytvorila výhodné ekonomické podmienky pre západné slovensko a na východ sa doslova vykašľala. Nech si to vychutná teraz predseda vlády plným dúškom.  Nie som zákerný, ale som rád, že nech pocíti odkiaľ prichádza nespravodlivosť. Západné štáty z nás urobili nielen montážnu dielňu, ale doslova kolóniu závislú na západných nadnárodných spoločnostiach. Konečne nech sa spamätá, a mal by používať triezvy rozum, a nie zákernú hru, ktorou diskriminuje niektoré častí Slovenska.  To sa mu všetko vráti pri ďalších voľbách.

Dôchodcovia, viete kto vám kradne dôchodky?

17.12.2017

Ten nedonosený moriak Kaník, ako bývalý minister musel ísť na rozumy do Chíle, aby vedel, ako podviesť slovenských dôchodcov o peniaze. Dôchodcom pripravil taký prepočet dôchodkov, len aby viac »

Stop exekúciám.

15.12.2017

Keď som si prečítal, že na Slovensku máme vyše 3 m i l i ó n y exekúcií, tak som myslel, že je to kačica. No ročne pribúda cca 1700 nových exekúcií, z čoho človeku vlasy na hlave stavajú. viac »

Máme dosť lekárov?

12.12.2017

Už 27 rokov riešia všetky vlády a politici problém dlhých čakacích dôb pacientov na objednanie sa u lekárov špecialistov. Viacerí ministri prichádzali s návrhmi na rôzne poplatky buď v viac »

Austria Politics

Ukázali novú rakúsku vládu. Sľubuje prísnejšiu migračnú politiku či rýchlejšie deportácie

16.12.2017 20:07

Premiérom sa stane Sebastian Kurz, ktorý sa vo veku 31 rokov stane najmladším premiérom v rámci členských krajín únie.

srbsko, premiér, srbský premiér, alexander vučič, aleksandar vucic,

Srbský prezident dostal list, odosielateľ sa vyhráža miliardami guliek a smrťou tretiny národa

16.12.2017 19:21

List bol odoslaný z Nemecka a obsahuje aj narážky na úspešné chorvátske ofenzívy z polovice 90-tych rokov minulého storočia.

povodne, Torysa,

Rieka Uh na východe Slovenska nebezpečne stúpa, úrady situáciu monitorujú

16.12.2017 18:55

Rieka Uh pri Lekárovciach dosiahla hranicu 8 metrov, čo je už tretí stupeň povodňovej situácie, a stále stúpa.

katalansko

Katalánska kríza podkopáva španielsku ekonomiku

16.12.2017 16:27

Španielska centrálna banka mierne znížila odhady rastu domácej ekonomiky pre najbližšie dva roky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 65
Celková čítanosť: 83962x
Priemerná čítanosť článkov: 1292x

Autor blogu

Kategórie