Založ si blog

Opičie móresy

Že človek je jeden z druhov opíc, nasvedčuje tomu množstvo nielen podôb, ale aj zvykov.  Jeden zo zvykov je opakovanie. Keď si zoberiete akýkoľvek druh opice  a začnete robiť určité pohyby, alebo aktivity, opica bude za vami to opakovať. Jednoznačným príkladom opakovania sa je móda. Napríklad, až si nejaký herec, alebo športovec oblečie deravé džiny,  tak od tej chvíle nielen teenageri, ale aj mnohí dospelí sa podľa tohto obliekajú. Výrobcovia takého oblečenia ihneď zareagujú a už sa to vezie, deravými džinmi zaplavia svetový trh.  Keď si začali černosi v USA holiť hlavy v dôsledku problémov s dlhými vlasmi, každý hlupák si to osvojil, lebo chce byť podobný. Keď si vystríhal chochol na hlave nejaký Hamšík, tak už na tento štýl sa opičia mnohí chudáci, ktorí sa chcú zviditeľniť, hoci ani v športe, ani v spoločenskom živote nič neznamenajú. Pred niekoľkými rokmi vznikol biznis tetovania a napichovania si do tela cvokov, klincov a pirsingov. Teraz už každý futbalista ako opica musí mať aspoň jednu ruku potetovanú. Najviac nevkusne pôsobia potetované mladé dievčatá a ženy, ktoré svoje krásne hodvábne telo zamaskujú do hnusného čierno červeného hnusu. Sú to ozaj opičie móresy.  Voľakedy bol trend sa strihať na blbečka, čo ozaj mnohí svojim účesom to potvrdili. Najmarkantnejšie sa to prejavuje u žien. Nedajbože, že nejaká slávna speváčka, alebo herečka si oblečie  šaty s nejakým výstrihom, alebo s holým zadkom, tak všetky mladé, ba i staré sliepky to kopírujú ako opice. Už dávno sa zaužíval systém modeliek, ktoré na móloch predvádzajú čím ďalej, tým extravagantnejšie, v mnohých prípadoch hlúpo vyzerajúce výstrelky oblečenia, ktoré v sa v reálnom živote nedajú aplikovať. Systém modeliek vymyslel niekto, kto vycítil vynikajúci biznis z takejto činnosti. Bohatí, aby sa zviditeľnili, platia ako sponzori značné peniaze a tak sa dostala táto činnosť na výslnie ako jedna z najbohatších. Pri tom dievčatá ako vycivené vyžly bez nejakej prácnosti  zarábajú rozprávkové peniaze. Pre mnohé z nich podmienkou dostať sa do tohto biznisu je podstúpiť sexuálne radovánky pre majiteľov a organizátorov týchto podujatí. Zároveň majitelia bulvárnych časopisov ryžujú z toho značné príjmy. Mládež to žerie, lebo sa chce podobať akože „hviezdam“, Všetko to vyplýva z opičenia sa a nehovorte, že človek nepochádza z opice.

Šeliga – chlapče, vieš čo je slušné Slovensko?

22.03.2018

Ten mládežník Šeliga, ktorý sa včera narodil, nevie ešte posúdiť kde je sever a čo znamená slušné Slovensko. Toho chlapca aj s ostatnými teenegerkami, ktorí majú sa veľa čo učiť, určite viac »

Zmena volebného systému.

21.03.2018

Historicky je zaužívaný volebný systém tak, že sa volia ľudia podľa toho do ktorej strany patria. Začiarkujeme a do urny hádžeme mená ľudí zo vzdialený okresov, ktorých vôbec nepoznáme. viac »

Kto vyhnal ľudí do ulíc?

20.03.2018

Veľmi vhod prišla vražda novinára pre strany OĽANO a SaS. Tieto strany vyprovokovali svojich prívržencov a ďalších občanov k davovej psychóze možno 10 tis. ľudí na Slovensku. To boli najmä viac »

zlato, tehly

Hroziaca obchodná vojna a Fed ženú hore ceny zlata

24.03.2018 09:13

Cena zlata vzrástla od zasadnutia americkej centrálnej banky Fed o 13 percent na zhruba 1350 dolárov za trójsku uncu a je na svojom mesačnom maxime.

Donald Trump

Trump vydal obežník o zákaze služby transgenderových ľudí v americkej armáde

24.03.2018 09:00

Trump vlani zaskočil vedenie amerického Pentagonu, keď vyhlásil, že chce zvrátiť prax, ktorú zaviedla ešte vláda predchádzajúceho prezidenta Baracka Obamu.

Gazprom

Putinov príbuzný sa dostal do vedenia Gazpromu

24.03.2018 08:25

Podpredsedom správnej rady Gazpromu sa stal Michail Putin, ktorý je podľa Kremľa vzdialeným príbuzným prezidenta Vladimira Putina.

Katalánsko

Katalánska polícia v Barcelone zasiahla proti protestujúcim

24.03.2018 08:24

Demonštranti sa v uliciach Barcelony zišli na protest proti rozhodnutiu Najvyššieho súdu o opätovnom vzatí do predbežnej väzby separatistu Jordiho Turulla.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 159727x
Priemerná čítanosť článkov: 1507x

Autor blogu

Kategórie