Založ si blog

Opičie móresy

Že človek je jeden z druhov opíc, nasvedčuje tomu množstvo nielen podôb, ale aj zvykov.  Jeden zo zvykov je opakovanie. Keď si zoberiete akýkoľvek druh opice  a začnete robiť určité pohyby, alebo aktivity, opica bude za vami to opakovať. Jednoznačným príkladom opakovania sa je móda. Napríklad, až si nejaký herec, alebo športovec oblečie deravé džiny,  tak od tej chvíle nielen teenageri, ale aj mnohí dospelí sa podľa tohto obliekajú. Výrobcovia takého oblečenia ihneď zareagujú a už sa to vezie, deravými džinmi zaplavia svetový trh.  Keď si začali černosi v USA holiť hlavy v dôsledku problémov s dlhými vlasmi, každý hlupák si to osvojil, lebo chce byť podobný. Keď si vystríhal chochol na hlave nejaký Hamšík, tak už na tento štýl sa opičia mnohí chudáci, ktorí sa chcú zviditeľniť, hoci ani v športe, ani v spoločenskom živote nič neznamenajú. Pred niekoľkými rokmi vznikol biznis tetovania a napichovania si do tela cvokov, klincov a pirsingov. Teraz už každý futbalista ako opica musí mať aspoň jednu ruku potetovanú. Najviac nevkusne pôsobia potetované mladé dievčatá a ženy, ktoré svoje krásne hodvábne telo zamaskujú do hnusného čierno červeného hnusu. Sú to ozaj opičie móresy.  Voľakedy bol trend sa strihať na blbečka, čo ozaj mnohí svojim účesom to potvrdili. Najmarkantnejšie sa to prejavuje u žien. Nedajbože, že nejaká slávna speváčka, alebo herečka si oblečie  šaty s nejakým výstrihom, alebo s holým zadkom, tak všetky mladé, ba i staré sliepky to kopírujú ako opice. Už dávno sa zaužíval systém modeliek, ktoré na móloch predvádzajú čím ďalej, tým extravagantnejšie, v mnohých prípadoch hlúpo vyzerajúce výstrelky oblečenia, ktoré v sa v reálnom živote nedajú aplikovať. Systém modeliek vymyslel niekto, kto vycítil vynikajúci biznis z takejto činnosti. Bohatí, aby sa zviditeľnili, platia ako sponzori značné peniaze a tak sa dostala táto činnosť na výslnie ako jedna z najbohatších. Pri tom dievčatá ako vycivené vyžly bez nejakej prácnosti  zarábajú rozprávkové peniaze. Pre mnohé z nich podmienkou dostať sa do tohto biznisu je podstúpiť sexuálne radovánky pre majiteľov a organizátorov týchto podujatí. Zároveň majitelia bulvárnych časopisov ryžujú z toho značné príjmy. Mládež to žerie, lebo sa chce podobať akože „hviezdam“, Všetko to vyplýva z opičenia sa a nehovorte, že človek nepochádza z opice.

Ktorý systém je vlastne zločinecký režim?

11.12.2018

Novodobí inkvizítori, tí ktorí sa potrebujú blysnúť pred verejnosťou na Slovensku, vytvorili svoju imaginárnu predstavu o minulom režime ako o zločineckom čase pre slovenský národ. Kto sú viac »

Slovensko pod útlakom pred časom a dnes.

10.12.2018

Prvý Slovenský štát pred II. svetovou vojnou zažil útlak a diktát fašistického Nemecka. Vznikom Československého štátu po roku 1945, vzniklo všeľudové vlastníctvo v rámci ľudovodemokratického viac »

Zaručuje ústava bezplatnú zdravotnú starostlivosť?

03.12.2018

Ústava SR ako základný zákon, podľa článku č.40 má zaručovať občanom Slovenska bezplatnú zdravotnú starostlivosť. Ako je to v skutočnosti? Keď sa lekári zmluvne nedohodnú s príslušnou viac »

írsko, referendum, potraty

Írsky parlament schválil návrh zákona povoľujúci umelé prerušenie tehotenstva

13.12.2018 22:58

Írsky premiér Leo Varadkar označil schválenie legislatívy zákonodarcami za "historickú chvíľu pre ženy".

donald trump

Stretnutie Putina s Trumpom nebude možné, kým Rusko nevráti zajaté lode

13.12.2018 22:03

Vyhlásil to poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť John Bolton.

Francúzsko, Štrasburg, streľba

Francúzska polícia zastrelila útočníka z vianočných trhov

13.12.2018 21:55, aktualizované: 22:23

Cherifa Chekatta našla polícia ukrytého v sklade.

trump

Trump vyzval Fed, aby prestal zvyšovať úroky

13.12.2018 20:43

Americký prezident Donald Trump vyzval centrálnu banku (Fed), aby na svojom budúcotýždňovom zasadnutí nepokračovala v sprísňovaní menovej politiky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 164
Celková čítanosť: 306024x
Priemerná čítanosť článkov: 1866x

Autor blogu

Kategórie