Založ si blog

Opičie móresy

Že človek je jeden z druhov opíc, nasvedčuje tomu množstvo nielen podôb, ale aj zvykov.  Jeden zo zvykov je opakovanie. Keď si zoberiete akýkoľvek druh opice  a začnete robiť určité pohyby, alebo aktivity, opica bude za vami to opakovať. Jednoznačným príkladom opakovania sa je móda. Napríklad, až si nejaký herec, alebo športovec oblečie deravé džiny,  tak od tej chvíle nielen teenageri, ale aj mnohí dospelí sa podľa tohto obliekajú. Výrobcovia takého oblečenia ihneď zareagujú a už sa to vezie, deravými džinmi zaplavia svetový trh.  Keď si začali černosi v USA holiť hlavy v dôsledku problémov s dlhými vlasmi, každý hlupák si to osvojil, lebo chce byť podobný. Keď si vystríhal chochol na hlave nejaký Hamšík, tak už na tento štýl sa opičia mnohí chudáci, ktorí sa chcú zviditeľniť, hoci ani v športe, ani v spoločenskom živote nič neznamenajú. Pred niekoľkými rokmi vznikol biznis tetovania a napichovania si do tela cvokov, klincov a pirsingov. Teraz už každý futbalista ako opica musí mať aspoň jednu ruku potetovanú. Najviac nevkusne pôsobia potetované mladé dievčatá a ženy, ktoré svoje krásne hodvábne telo zamaskujú do hnusného čierno červeného hnusu. Sú to ozaj opičie móresy.  Voľakedy bol trend sa strihať na blbečka, čo ozaj mnohí svojim účesom to potvrdili. Najmarkantnejšie sa to prejavuje u žien. Nedajbože, že nejaká slávna speváčka, alebo herečka si oblečie  šaty s nejakým výstrihom, alebo s holým zadkom, tak všetky mladé, ba i staré sliepky to kopírujú ako opice. Už dávno sa zaužíval systém modeliek, ktoré na móloch predvádzajú čím ďalej, tým extravagantnejšie, v mnohých prípadoch hlúpo vyzerajúce výstrelky oblečenia, ktoré v sa v reálnom živote nedajú aplikovať. Systém modeliek vymyslel niekto, kto vycítil vynikajúci biznis z takejto činnosti. Bohatí, aby sa zviditeľnili, platia ako sponzori značné peniaze a tak sa dostala táto činnosť na výslnie ako jedna z najbohatších. Pri tom dievčatá ako vycivené vyžly bez nejakej prácnosti  zarábajú rozprávkové peniaze. Pre mnohé z nich podmienkou dostať sa do tohto biznisu je podstúpiť sexuálne radovánky pre majiteľov a organizátorov týchto podujatí. Zároveň majitelia bulvárnych časopisov ryžujú z toho značné príjmy. Mládež to žerie, lebo sa chce podobať akože „hviezdam“, Všetko to vyplýva z opičenia sa a nehovorte, že človek nepochádza z opice.

Nová doba, staronový . .. .izmus.

24.09.2018

Prešla nežná revolúcia, nastala nová situácia Namiesto ľudového socializmu, máme vládu zbohatlíkov kapitalizmu Vznikla v štáte anarchia, nazvali ju "demokracia" Národ blafovali chartisti, viac »

Presný prejav kapitalizmu aj do markizáckej FARMY.

20.09.2018

Neviem čo za idiot navrhol reláciu "farma" v takejto podobe, že preniesol do hry súčasné kapitalistické arogantné myslenie bohatstva a chudoby. Presne o tom je tento hnusný režim, ktorý nazývajú viac »

Stopy k vražde Kuciaka

18.09.2018

Od začiatku opozičné média sa upriamili na jedinú stopu, a to smerom ku vláde. Predpokladám, že vyšetrovatelia sú natoľko skúsení, aby nedali sa zviesť iba jednou alternatívou. Ako to, viac »

lajcha

Kňaz čakal trest, dôvody biskupa ho však zarazili

24.09.2018 18:50

"Bol to veľmi dobrý farár, pracovitý, s ľuďmi dobre vychádzal, všetci s ním boli spokojní, teraz budeme iba smútiť," uviedol starosta Kľaku Ľuboš Haring.

ceuta, migranti

Vláda schválila 'Salviniho' dekrét uľahčujúci deportácie migrantov

24.09.2018 18:38

Migrantov by mohli z Talianska vyhostiť, ak ich usvedčia zo spáchania napr. znásilnenia či napadnutia.

identikit, vražda Jána Kuciaka

Prokuratúra mlčí o tom, či má svedka z identikitu

24.09.2018 17:54

Muža s informáciami o vražde Jána Kuciaka a jeho snúbenice mal spoznať jeden z obyvateľov Veľkej Mače. Vyšetrovatelia však nájdenie hľadaného svedka stále nepotvrdili.

praca, zamestnanec, robotnik, stavba,

Cudzinci pracujú za menej ako Slováci

24.09.2018 17:54

Zahraniční pracovníci pracujú v priemere za nižšie mzdy ako Slováci.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 143
Celková čítanosť: 263283x
Priemerná čítanosť článkov: 1841x

Autor blogu

Kategórie