Založ si blog

Kde ste sudcovia a novinári?

Za 27 rokov tejto kapitalist, ickej spoločnosti sa nakopilo v našom štáte obrovské množstvo zlodejiny, podvodov, úžerníctva, korupcie a ďalších problémov, ktoré majú za následok obohacovania sa jednotlivcov a zvyšovanie chudoby väčšiny našich občanov. Len sa pozrime na ročné pol miliónové príjmy politikov a príjmy bežného občana. Toto celé dianie je vlastné tomuto nášmu kocúrkovskému štátu, kde vládne totálna diktatúra, ktorú politici nazývajú demokracia, len preto že sú volení, pri tom volitelia ani nevedia koho volia a v konečnom dôsledku sú vždy oklamaní. Politici oklamali národ už pri samotnom rozdelení bývalého Československa, kedy si svojvoľne skupina politikov rozhodla tak závažnú vec.
Teraz si pripomeňme rôzne kauzy a podvody, ktoré politici páchali od roku 1989:
– Kupónová privatizácia (1992)
– Divoká Mečiarova privatizácia
– Privatizácia VSŽ Košice
– Privatizácia trasnspetrol
– Privatizácia SPP
– Nástenkový tender
– Kauza platinové sitka (2011)
– Kauza nafta Gbely (1994-98)
– Kauza technopol
– Kauza emísie (2008)
– Kauza diamantová baňa (Mikloš)
– Kauza sasanka
– Predané letisko Bratislasva
– Kauza gorila
– Bombardovanie Srbska (Dzurinda)
– Zničenie slovenského poľnohospodárstva
– Rozdeľovanie eurofondov
– Podplácanie voličov
– Úžerníctvo
– Neplatenie daní
– Mnojo ďalších

Máme toľko súdmych dvorov ako ústavný súd, najvyšší súd, špeciálny súd a množstvo sudcov krajských i okresných a žiadne veľké veci za obdobie 27 rokov neboli ešte doposiaľ vyriešené. Kto je za tento stav zodpovedný? V televízii ukazujeme také drobné hlúpostí ako podplatenie za 20 eur a robíme z toho kowbojku. Ale veľké veci zametajú pod koberec. Ruka ruku umýva a oba sú špinavé?. Všetci politici majú maslo na hlave, preto si podriadili ako políciu, tak aj súdnictvo a preto nikdy žiadna kauza v tejto zhnitej spoločnosti nebude vyriešená. Kde ste teraz novinári? Už ste na tieto kauzy zabudli? To, čo novinári robia, je iba bubububu, aby sa ako novinári dobre zapísali, no neskôr už tie problémy ich absolútne neťažia. Však je toho množstvo. Prečo sa nevrátite späť ku spomínaným kauzám? Naši novinári sú iba zamestnancami niektorých privilegovaných vrstiev? Alebo sú riadení niekym? Čo je za tým, že sa nič spätne nerieši? Politici si vytvorili také zákony, aby boli kauzy po pár rokoch premlčané, ako napr. u Mečiarových prešľapov. Toto je iba bláznenie občanov a každá kauza po rokoch vychladne a nikdy sa nič nestalo. Ľudia trpia a vy si napchávate vrecká na úkor národa.
Je tu potrebné spomenúť najmä týchto politikov: Mečiar, Slota, Dzurinda, Mikloš, Gašparovič, Fígeľ, Bugar, Paška, Radičová, Fico, Kaliňák, Kiska, Sulík, Počiatek, Matovič,Kováč, Danko, Malchárek, Lipšic, Kukan, Rusko, Kaník a ďalší. Všetci boli u vzniknutých problémoch a kauzách, jeden viac, druhý menej, no nikto nie je čistý. Národ má už toho dosť a preto očakávajte, že tieto problémy vyženú ešte viac národ do ulíc. Každý z vás nezabudne nadávať na socializmus, ale toto, čo sa teraz robí v tejto kocúrkovskej spoločnosti, nemá v dejinách obdobu.

Ako pracujú slovenské súdy.

18.02.2018

Celé dlhé obdobie 27 rokov som nepočul niečo kladné o slovenskom súdnictve. Dlhodobé procesy, množstvo prieťahov, odkladanie procesov na neurčito, prmĺčané procesy, preposielanie z okresného viac »

Otrasy na trhoch, blíži sa výbuch?

16.02.2018

Aj keď napríklad sa blíži výbuch sopky, začína sa chvením zeme a taktiež aj určitými otrasmi. Ľudstvo doposiaľ nemá nástroje ako tomu zabrániť. Náhodné a nepredvídateľné chovanie viac »

Vraj NATO ide pomáhať Iraku. !!

13.02.2018

Počuli ste to? NATO a pomoc Iraku?, to sa mi snáď sníva. Áno, počul som to dobre z úst generálneho tajomníka NATO Stoltemberga. Tak si predstavte tú drzosť. Spojené štáty americké najprv viac »

eurovoľby 2014

Z hry o europarlament vypadnú štyri stálice

20.02.2018 06:00

Už krátko po odznení prezidentskej kampane sa začiatkom budúceho roka začne opäť ďalšia.

muž, počítač

Ruských trollov sú stovky, pracujú na smeny, hovoria bývalí zamestnanci Prigožinovej firmy

19.02.2018 23:45

Ruskí internetoví trollovia sú podelení na viaceré oddelenia podľa zamýšľanej geografickej sféry vplyvu ich činnosti. Publikujú príspevky, ktoré majú vyvolať určité nálady či reakcie.

Viktor Orbán

Medzinárodné organizácie protestovali proti maďarským zákonom o utečencoch

19.02.2018 23:42

Viac než 200 európskych mimovládnych organizácií protestovalo v pondelok proti návrhu balíka zákonov, ktorým by malo dôjsť v Maďarsku k obmedzeniu činnosti organizácií pracujúcich so žiadateľmi o azyl.

Turecko, Sýria

Správy o sýrskej pomoci Kurdom sú podľa Turkov vymyslené

19.02.2018 22:42

Turecko bude v útokoch na kurdskú enklávu v Sýrii pokračovať až dovtedy, "kým nebude zneškodnený aj posledný terorista", vyhlásil podpredseda tureckej vlády.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 86
Celková čítanosť: 118637x
Priemerná čítanosť článkov: 1380x

Autor blogu

Kategórie