Založ si blog

Kde ste sudcovia a novinári?

Za 27 rokov tejto kapitalist, ickej spoločnosti sa nakopilo v našom štáte obrovské množstvo zlodejiny, podvodov, úžerníctva, korupcie a ďalších problémov, ktoré majú za následok obohacovania sa jednotlivcov a zvyšovanie chudoby väčšiny našich občanov. Len sa pozrime na ročné pol miliónové príjmy politikov a príjmy bežného občana. Toto celé dianie je vlastné tomuto nášmu kocúrkovskému štátu, kde vládne totálna diktatúra, ktorú politici nazývajú demokracia, len preto že sú volení, pri tom volitelia ani nevedia koho volia a v konečnom dôsledku sú vždy oklamaní. Politici oklamali národ už pri samotnom rozdelení bývalého Československa, kedy si svojvoľne skupina politikov rozhodla tak závažnú vec.
Teraz si pripomeňme rôzne kauzy a podvody, ktoré politici páchali od roku 1989:
– Kupónová privatizácia (1992)
– Divoká Mečiarova privatizácia
– Privatizácia VSŽ Košice
– Privatizácia trasnspetrol
– Privatizácia SPP
– Nástenkový tender
– Kauza platinové sitka (2011)
– Kauza nafta Gbely (1994-98)
– Kauza technopol
– Kauza emísie (2008)
– Kauza diamantová baňa (Mikloš)
– Kauza sasanka
– Predané letisko Bratislasva
– Kauza gorila
– Bombardovanie Srbska (Dzurinda)
– Zničenie slovenského poľnohospodárstva
– Rozdeľovanie eurofondov
– Podplácanie voličov
– Úžerníctvo
– Neplatenie daní
– Mnojo ďalších

Máme toľko súdmych dvorov ako ústavný súd, najvyšší súd, špeciálny súd a množstvo sudcov krajských i okresných a žiadne veľké veci za obdobie 27 rokov neboli ešte doposiaľ vyriešené. Kto je za tento stav zodpovedný? V televízii ukazujeme také drobné hlúpostí ako podplatenie za 20 eur a robíme z toho kowbojku. Ale veľké veci zametajú pod koberec. Ruka ruku umýva a oba sú špinavé?. Všetci politici majú maslo na hlave, preto si podriadili ako políciu, tak aj súdnictvo a preto nikdy žiadna kauza v tejto zhnitej spoločnosti nebude vyriešená. Kde ste teraz novinári? Už ste na tieto kauzy zabudli? To, čo novinári robia, je iba bubububu, aby sa ako novinári dobre zapísali, no neskôr už tie problémy ich absolútne neťažia. Však je toho množstvo. Prečo sa nevrátite späť ku spomínaným kauzám? Naši novinári sú iba zamestnancami niektorých privilegovaných vrstiev? Alebo sú riadení niekym? Čo je za tým, že sa nič spätne nerieši? Politici si vytvorili také zákony, aby boli kauzy po pár rokoch premlčané, ako napr. u Mečiarových prešľapov. Toto je iba bláznenie občanov a každá kauza po rokoch vychladne a nikdy sa nič nestalo. Ľudia trpia a vy si napchávate vrecká na úkor národa.
Je tu potrebné spomenúť najmä týchto politikov: Mečiar, Slota, Dzurinda, Mikloš, Gašparovič, Fígeľ, Bugar, Paška, Radičová, Fico, Kaliňák, Kiska, Sulík, Počiatek, Matovič,Kováč, Danko, Malchárek, Lipšic, Kukan, Rusko, Kaník a ďalší. Všetci boli u vzniknutých problémoch a kauzách, jeden viac, druhý menej, no nikto nie je čistý. Národ má už toho dosť a preto očakávajte, že tieto problémy vyženú ešte viac národ do ulíc. Každý z vás nezabudne nadávať na socializmus, ale toto, čo sa teraz robí v tejto kocúrkovskej spoločnosti, nemá v dejinách obdobu.

Výrobná a nevýrobná sféra na Slovensku

22.05.2018

Keď si to tak zrátame, na Slovensku len malý počet ľudí pracuje vo výrobnej sfére. Prevažná väčšina obyvateľstva okrem detí a dôchodcov buď vôbec nepracuje, alebo pracuje v nevýrobnej viac »

Dôchodkový vek a slovenské dôchodky

22.05.2018

V poslednom čase sa vedie na politickej scéne diskusia o dôchodkovom veku. Človek od prírody človečenskými a fyziologickými danosťami je schopný sa dožiť iba určitého veku. Podobne sú viac »

Kto je za vraždou Kuciaka !

18.05.2018

V poslednom čase zazneli informácie o tom, že česká novinárka Holcová bola podrobená výsluchu v súvislosti s vraždou slovenského novinára Kuciaka. Namiesto toho, že by ochotne poskytla všetky viac »

Russia Painting Vandalized

Vandal poškodil obraz Ivana Hrozného v moskovskej Tretiakovskej galérii

26.05.2018 22:28

Muža z Voronežskej oblasti na juhozápade Ruska obvinili z poškodenia súčasti národného kultúrneho dedičstva.

PEOPLE-ALAN BEAN/

Vo veku 86 rokov zomrel štvrtý muž na Mesiaci, astronaut Alan Bean

26.05.2018 22:19

Na mesačnom povrchu strávili 31 hodín a 31 minút, z toho sedem hodín a 45 minút mimo kabíny modulu.

záchranári, tatry, hory, sneh

Poľskí záchranári zrejme našli v Tatrách telo hľadaného Čecha

26.05.2018 21:44

Pátranie po 53-ročnom mužovi sa začalo na slovenskej strane koncom októbra minulého roka po tom, čo sa nevrátil domov.

putin, šinzo abe

Putin a Abe rokovali o Kurilách a mierovej dohode, telefonovali s kozmonautmi

26.05.2018 21:16

Ruský prezident Putin a japonský premiér Abe rokovali v Moskve o vzájomných vzťahoch, pričom neobišli ani sporné otázky Kurilských ostrovov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 121
Celková čítanosť: 199943x
Priemerná čítanosť článkov: 1652x

Autor blogu

Kategórie