Založ si blog

Kde ste sudcovia a novinári?

Za 27 rokov tejto kapitalist, ickej spoločnosti sa nakopilo v našom štáte obrovské množstvo zlodejiny, podvodov, úžerníctva, korupcie a ďalších problémov, ktoré majú za následok obohacovania sa jednotlivcov a zvyšovanie chudoby väčšiny našich občanov. Len sa pozrime na ročné pol miliónové príjmy politikov a príjmy bežného občana. Toto celé dianie je vlastné tomuto nášmu kocúrkovskému štátu, kde vládne totálna diktatúra, ktorú politici nazývajú demokracia, len preto že sú volení, pri tom volitelia ani nevedia koho volia a v konečnom dôsledku sú vždy oklamaní. Politici oklamali národ už pri samotnom rozdelení bývalého Československa, kedy si svojvoľne skupina politikov rozhodla tak závažnú vec.
Teraz si pripomeňme rôzne kauzy a podvody, ktoré politici páchali od roku 1989:
– Kupónová privatizácia (1992)
– Divoká Mečiarova privatizácia
– Privatizácia VSŽ Košice
– Privatizácia trasnspetrol
– Privatizácia SPP
– Nástenkový tender
– Kauza platinové sitka (2011)
– Kauza nafta Gbely (1994-98)
– Kauza technopol
– Kauza emísie (2008)
– Kauza diamantová baňa (Mikloš)
– Kauza sasanka
– Predané letisko Bratislasva
– Kauza gorila
– Bombardovanie Srbska (Dzurinda)
– Zničenie slovenského poľnohospodárstva
– Rozdeľovanie eurofondov
– Podplácanie voličov
– Úžerníctvo
– Neplatenie daní
– Mnojo ďalších

Máme toľko súdmych dvorov ako ústavný súd, najvyšší súd, špeciálny súd a množstvo sudcov krajských i okresných a žiadne veľké veci za obdobie 27 rokov neboli ešte doposiaľ vyriešené. Kto je za tento stav zodpovedný? V televízii ukazujeme také drobné hlúpostí ako podplatenie za 20 eur a robíme z toho kowbojku. Ale veľké veci zametajú pod koberec. Ruka ruku umýva a oba sú špinavé?. Všetci politici majú maslo na hlave, preto si podriadili ako políciu, tak aj súdnictvo a preto nikdy žiadna kauza v tejto zhnitej spoločnosti nebude vyriešená. Kde ste teraz novinári? Už ste na tieto kauzy zabudli? To, čo novinári robia, je iba bubububu, aby sa ako novinári dobre zapísali, no neskôr už tie problémy ich absolútne neťažia. Však je toho množstvo. Prečo sa nevrátite späť ku spomínaným kauzám? Naši novinári sú iba zamestnancami niektorých privilegovaných vrstiev? Alebo sú riadení niekym? Čo je za tým, že sa nič spätne nerieši? Politici si vytvorili také zákony, aby boli kauzy po pár rokoch premlčané, ako napr. u Mečiarových prešľapov. Toto je iba bláznenie občanov a každá kauza po rokoch vychladne a nikdy sa nič nestalo. Ľudia trpia a vy si napchávate vrecká na úkor národa.
Je tu potrebné spomenúť najmä týchto politikov: Mečiar, Slota, Dzurinda, Mikloš, Gašparovič, Fígeľ, Bugar, Paška, Radičová, Fico, Kaliňák, Kiska, Sulík, Počiatek, Matovič,Kováč, Danko, Malchárek, Lipšic, Kukan, Rusko, Kaník a ďalší. Všetci boli u vzniknutých problémoch a kauzách, jeden viac, druhý menej, no nikto nie je čistý. Národ má už toho dosť a preto očakávajte, že tieto problémy vyženú ešte viac národ do ulíc. Každý z vás nezabudne nadávať na socializmus, ale toto, čo sa teraz robí v tejto kocúrkovskej spoločnosti, nemá v dejinách obdobu.

Posledná záchrana je charita?

16.11.2018

Pred 30. rokmi sme nepoznali čo je to bezdomovec a čo je to charita. Štát sa dokázal postarať o každého človeka za bývalej Československej republiky. Každý zdravý občan musel pracovať viac »

Čo je to „Slušné Slovensko? „

16.11.2018

Vážení čitatelia, je nad slnko jasné, že slušné slovensko nebolo a nie je od novembra 1989. Neuvedomujete si, že vyštrngali ste biedu pod ľudskú dôstojnosť pre vyše 700 000 slovenských viac »

Nevyspytateľný Bugár.

16.11.2018

Snáď budeme mať prvého prezidenta Slovenskej republiky Maďara?. Bugár, ktorý zastupuje podľa neho "horný feldvidék" v strane Most-Híd, ktorú vytvoril prefíkaným židovským štýlom, ako viac »

Slovinsko voľby parlamentné predčasné Janez Janša

Slovinci podobne ako Slováci v komunálnych voľbách krúžkovali 'nezávislých'

19.11.2018 08:30

Podľa predbežných výsledkov nezávislí kandidáti obsadia funkcie primátorov a starostov v 89 mestách a obciach.

UKRAINE-WEATHER/

Porošenko odmieta krútiť plynovým ventilom

19.11.2018 08:00

Ukrajinci mrznú nielen v bytoch a sotva ich zohreje ostrá predvolebná kampaň pred voľbou prezidenta. Hlasovanie je naplánované na koniec marca.

ponorka

Argentína nemá financie na vyzdvihnutie rok stratenej ponorky

19.11.2018 07:53

1300-tonový kolos so 44 obeťami na palube sa nachádza v hĺbke 900 metrov.

Daphne Caruanová Galiziová

Maltská polícia pozná osnovateľov vraždy novinárky Galiziovej

19.11.2018 07:11

Novinárka písala o korupcii a praní špinavých peňazí, a to aj vo vládnych kruhoch.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 158
Celková čítanosť: 292480x
Priemerná čítanosť článkov: 1851x

Autor blogu

Kategórie